Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. únor 2014

děvčata, konecne vyfocenej usmev 🙂

zuzkat1
21. únor 2014

Ahojte. Tak dnes isla hanka do skolky maju karneval a ja cakam u dr kvoli pn-ke. Uz by som asi aj mala zacat nakupovat veci do porodnice.mama stresuje ze nic nemam-ma pravdu,nemam ani nocnu koselu😀 ale ja si stale vravim ze mam kopec casu..

@mabe Ahoj🙂 to anicka chce tak casto chodit ku starkym? Moja by nesla a po narodeni malej uz urcite vobec nie... Inak tie nakupy poznam🙂 idem ze kupim sunku a necham tam 20-30e.☹
Manzel stale ze kam davam peniaze... No nech robim co len chcem pod 400e za mesiac sa nedostanem😅☹

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe krasna🙂

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 no praveze nechce nejak, tedka říká, ze chce byt doma a hrat si 😝 k nasim chce chodit, tam se ji libi, dela blbiny a tak..ale k tchanovcum nee, asi mají jinaci pristup. no, ale když ma ty prázdniny tento tyden, tak naší se ji ptaly, ze by si ji vzali, tak byla po, ut u nich nadsena. no, a tchan řekl ze ma starou dovcu a oni ji nevidi tak často jako naší, akorát o vikendu kdzy dojdeme na obed. tak řekl, ze si vezme dovcu ct, pa a vezme si ji. nemohla jsem rict, ze ne. tak včera byla s nim,a le na spani chtěla domu a tedka nechce nikam a to ma jit do zoo, včera se tesila a tedka... 😝

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 snad az prijde, tak pujde. mrzi me to, ze tak k nim nechce, ale co mam delat, asi ji to tam tak nebavi, nebo nevim. 😝 oni jsou takovy prisni, to naší ji nechaji skoro delat všechno a delaji s ni blbiny detsky, thcnaovci si hraji, ale normalne. jako rozkrajely by se pro ni, ale je to jinaci. nemuzu rict tchanovi, ze ma smulu, ze nikam nepujde. budu ji muset nejak presvedcit apak se budu kousat nervama, jestli je ji dobře a ze tam nechtěla a ja ji tam poslala. no, odpo si pro ni prijdu uz dřív, včera ji dovedl manzel v 19h, tak si pro ni dojdu uz v 17h třeba.

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe moja u svokry nikdy nebola sama ani 5 min. A k nasim chodi rada,aj sa tam pyta,ala sama nie. To radsej nepojde. Vcera som ju nevladala uspat-bolia ma hrozne krize ked tak lezim+mam taku "nervozitu"v nohe.citim kazdy nerv a sklbe mi nim. Tak som ju nechala samu a o 10min tam siel manzel.dopadlo to tak ze ona uplne ozila a musela som tam ist a uspat ju.neviem ako bude zaspavat kym budem v porodnici.

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 no, ona je tam nakonec rada, ale proste jak mame pepcu, tak od te doby chce byt hodne s nama. spavat tam vůbec nechce, to tam totiž u tchanovcu spavala porad, když jsem byla v porodce a pak na te revizi, skolku ma 5min od nich. asi proste chce byt s nama, ale k nasim se tesi, říká jooo, chci tam a k tchanovcum ju musim premlouvat. 😖 co mam ale delat? oni ji taky chteji a ja to chápu, nastesti včera mely rozum a dovedly ji na spani domu s tim, ze si ji rano vezmou. anicka povidlaa jak se mela včera bajecne a pujde dneska do zoo a tedka zase jinak.

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe mozno aj trosku ziarli ze pepka je s tebou a ona "nemoze". Ale Urcite jej bude dobre.

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 urcite to tak je, no nakonec sla uplne v pohode a jdou do zoo, tak ja nevim, proc me to vyklada, ze chce byt doma..

mabe
autor
21. únor 2014

holky, tak jsu nasrana, vyrazila jsem ven, a najednou dole na chodbe zjistim, ze mam pichly kolo, sakra. takze nikam a budu zalehla doma. 😝 snad to manza dneska vyresi, abych zítra mohla na prochajdu

nefertitka
21. únor 2014

@mabe teda to je usmev 😀 ..hned by som ju zjedla 🙂

mabe
autor
21. únor 2014

@nefertitka dekujuu, je uzasna, ale uz i vztekat se umi 😀

nefertitka
21. únor 2014

@mabe heeej?odfot 😀

nefertitka
21. únor 2014

@zuzkat1 teda ty to mas za par, kam ides rodit?Na Kramare?

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe ona by aj sla aj nesla. Kym je len s tebou tak ma pocit ze bez teba nikam nejde,ale ked zbada starkych tak zisti ze zoo je super a uz sa tesi🙂 to je normalne,len nas matky to stresuje..

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 no, to tak je, ja ve stresu, ze nechce a ja ji nutim a tak...a ona pak jde a pak me bude vecer vykladat, jak to bylo super.

mabe
autor
21. únor 2014

holky, tak ja si nejak tedka pripadam zavrena jako v kleci, když nemam moznost jit ven 😝

zuzkat1
21. únor 2014

@nefertitka to som jedina ktora ma pocit ze este kopa casu?😀 Ano na kramare. Znama mi dohodila dr.uz o mne vie,ale idem za nim az ten posledny mesiac.

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe pre toto som nechcela nafukovacie kolesa... Je to blbe..nemas satku alebo nosic?

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 mam nosicku, ale asi az bude vetsi a ještě jsem v ni nebyla

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe ja nosic zboznujem🙂 mam taky od 3 mes.

mabe
autor
21. únor 2014

@zuzkat1 no, ja mam od kamosky mothercare, tak nevim jestli to muzu pouzit uz tedka, ze bych dosla pro anicku aspoň navecer k thcanovcum?

zuzkat1
21. únor 2014

@mabe pozri si na nete co pisu k tomu modelu.

bambi7
21. únor 2014

cafte babule ako dnes?

ja som akurat dorobila kremes teda dva ideme k nasim zajtra mamca mala narodky a jeden pre nas na doma 😉

na veceru som spravila placky zemiakovo mrkvove boli super
a co mate na plane cez vikend?

mabus mala je zlata smejko 😉
uz sa tesim aj ja na mimi 😉 a cela rodinka

tak pekny vecer

mabe
autor
21. únor 2014

@bambi7 no dneska to byl jaksi zahul. pepca porad mrcela, ja byla nastvana ze musim byt doma, když mam pichly kolo u kocarku,takze nic moc. tedka jsem dala obe spat, tak snad uz bude klid. manza je na basketu. je to uzasny - uplna rodina, ale je to taky zahul 😀

mabe
autor
23. únor 2014

ahojte, tak jenom jdu pozdravit, o vikendu v jednom kole. včera navsteva babicky, prani mymu tatkovi k narozkam. dneska dopo uklid trosku, hrani, obed tchanovci a pak do vecera venku. 😀 jsu dost utahana, ale stastna 😉

zuzkat1
23. únor 2014

Ahojte. My sme teraz u nasich.dokopy nic nerobim a som milionkrat unavenejsia nez doma.zajtra Mozno pojdem s malou do kina na lego pribeh.prvykrat tak som zvedava co povie...

mabe
autor
23. únor 2014

@zuzkat1 zepry dobry, ale dlouhy 100min kamaradi na tom byli..

zuzkat1
23. únor 2014

@mabe hej to som videla na nete ze 100min. Tak maximalne to budu vyhodene peniaze☹ ale u nej dlzka nehra rolu. Ak ju bavi vydrzi ak nebavi tak neobsedi ani 10min.

mabe
autor
23. únor 2014

@zuzkat1 jasne, jsu zvedava, jak se vam to bude libit 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru