• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
@mabe aj ja:slight_smile:
23. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule nejak stale nestiham.ako sa mate.zasa vikend za nami.tento tyzden nemame tanecnu tak budeme doma alebo pojdeme ku kamoskam.
dnes som trosku sila konecne po mesiaci a uz mam vymysleny darcek pre oli na narodky, strasne chce taku vyvysenu postel a dole bunker.nemate nahodou niekto postel z kika, flexa?
23. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
dobre ranko, tak noc divna. i když jsem byla hodne unavena, tak jsem se furt budila. anicka vstávala v 5h,tak jsem ji premluvila u audio pohádek, at spinka, tak to vydržela 45min a pak uz to neslo, pepca taky se mrvila. chci jit v 9h s pepkou si lehnout na chvilku, ale delaji nam zatepleni, takze docela hluk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku krasne, ja ani nevedela jak anicku oblknout, zatím u nas 1C, tak sla jako v zime. :grinning: musim ji koupit sustaky nezatepleny. :grinning:
24. únor 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa postel? hmmm. anicka nic nepotrebuje, ale koupime zrcadlo do pokojiku, v sobotu v ikei se ji to tak libilo. pak nejaky hraci peníze a pak asi obleceni a babicky něco koupi dalšího. :grinning: ty tydny leti silene. pepca uz bude mit za chvilku 4 mesice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa jej to je pekne;) jarne
24. únor 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule ja som poupratovala klasika a teraz varim
robim kura a ryzu a na zajtra gulas a knedlu :wink: poobede pride ta baba co uci domku anglictinu ta sa uz nevie dockat opakuje mii slovicka co na naucila :grinning:

inak zajtra idem na sono a uvidime ci ukaze co to bude uz sa tesim :wink:

co mate dnes na plane?

jej elly pekne tie vtaciky su super aj ja si chcem dat take usit len v hnedej kavovej a bielej farbe :wink:
24. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 ahoj, drzim palce na sono a chtěla bych fotečku :slight_smile: ja mam peceny kure s kasi a varenou brokolici jako bonus, at mam nejakou zeleninu. za hodku jedu za dedou na tenis s pepcou a pak domu na 2h, potom pro anicku na 15h a na tancovani. :slight_smile: my mame doma rezim mrceni. pepca se chce pretocit, ale nejde ji to uplne, tak mrci
24. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak je venku nadherne, ja mela jenom vestu a anicce taky musim vzit, ona ma chudak bundu ve skolce :grinning: . tedka papkam, v patek vecer me bylo na omdleni, sama doma s holkama, tak me to vystrašilo, mela jsem za celej den jenom 3 rohliky a nejakou tu cokoladu. uplne spatne to je, tak musim jest poradne a teply jidlo v poledne. tedka mam kure s kasou a k tomu varenou brokolici. musim jist vic zeleniny a ovoce, :angry: :grinning: za hodku valime pro naicku a pak do tancovani, no pepca spi tak 30min v kocarku a je pak vzhuru, tak si ji tam budu muset vzit ven z kocarku, snad se bude divat a nezlobit. :grinning:
24. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak film nic moc-skor zly...ale mala obsedela vraj sa jej pacil...
24. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 no, tak hlavne ze si ji libil
24. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe skor mam pocit ze vydrzala aby nam dokazala ze vydrzi:grinning:
24. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojte, tak to vypada zase na peknej den. :slight_smile: jdeme s pepcou cvicit v poledne a pak standart pro anicku do skolky, přes hriste domu. :slight_smile: pepca si zacla dneska poradne povídat a porad zvatla :grinning: , bylo to pekny probuzeni.
jinak anicka me zacina stvat se vstavanim. minulej tyden vstávala v 6h, jakoze ještě pohádky nez pujde do skolky. nam to nevadilo, podivala se pul hodky, pak snidane a pak oblikat bez problemu a do skolky. od včera vstava v 5h, to je ještě brzo, tak jsem ji včera pustila v radiu pohádky a lezela a dneska nechtěla, tak sem ji vzala do postele a ona spala s nama do 6:30h. takze podle me je unavena,ale asi ji lakaji pohádky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tak nevim, jak ji to vysvětlit, nebo rano zakazat? :confounded:
25. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ja by som to rano asi nedovolila. Ale moja ma problem so vstavanim. My ju budime tak ze akurat sa stihne umyt a obliect a ideme.neranajkuje.az v skolke o pol 9tej.

Inak mne je uz 2hy den zle.vcera som si myslela ze som sa len odrovnala (doobeda nakupy,podvecer kino),ale dnes tiez uz od rana ... Na odpadnutie...asi tlak-zle znasam oteplenie.
25. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 no, me to pripadalo min tyden dobry, ze vstala v 6h a manza taky vstal a nez dosel ze zachoda a udelal snidani, tak se divala a pak zadny velky budeni a pekne se nasnídala,ale tento tyden asi naschval vstane dřív, ze předtím si třeba rekla, ještě me nerekly, tak si ještě pospím, ale tedka...prave nad tim premylsim, jestli to nezrusit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 no, urcite tlaky na tebe pusobi, však je to zatez na telo a uz ke konci...
25. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no ja len podla mojej sudim. Ona keby jej dovolim pred skolkou rozpravky tak by to zacala zneuzivat a urcite by bol casom problem aj z odchodom z domu.
No uz by som to chcela mat za sebou... Ale este mam dost casu...
25. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 no ako sono
25. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa tak vidim, ze Bam nema cas, ale ja uz to vieeeeeeem:slight_smile: ale nebudem jej kazit radost, nech sama pride povedat :wink:
25. únor 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojte, tak holky uz v postelích, tak snad zaspi. no, i když anicka ještě prijde párkrát s nejakym napadem. :slight_smile: pepca bude asi prva. :slight_smile: zítra prijde mamka za nama, tak zase bude změna. :slight_smile: a pujdu vecer cvicit, uz se moc tesim na ty moje zada. :slight_smile:
@zuzkat1 no, anicka nemá problém s tim, jit se najest, pak oblict a do skolky, ale to vstavani hodne brzo...snad to prejde.
25. únor 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bam, tak jakpak? :confused: :grinning:
25. únor 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka no pekneee a my si tu mozeme nechty obhryzat
25. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa neboj, cochvila sa to urcite dozviete;)
25. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule
25. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej ste zlate ze ma cakate tak vsetko ok aaaaaaaaaa bude to dievcatkooooo tak sa tesime aj moj chcel babulku a ja ani nehovorim
25. únor 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem byla na cviceni s pepkou a tak jsme se tam bavily, a ja rikala, ze pepka je hodnejsi nez anicka a ta cvičitelka rekla zajímavou věc: ze to vždycky nemusi byt dítětem,ale proste matka je uz podruhe klidnejsi, tak i to dite je klidnejsi. něco na tom asi bude. ja hodne věci neresim, jako třeba kolikrat kojit,... :slight_smile:
25. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je o 9 dni popredu ze je dlha no po tatovi :wink: inak je dole tak sa mam setrit a to aj robim takze davat pozor dala mi este magne b6 a je
25. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 jee, gratulace k druhé princezne :slight_smile: a jmeno uz mate?
25. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 tak odpočívej co muzes, my mame taky pepcu vetsi nez anicku :grinning:
25. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme este u svokrovcov su kusok od lekarky a tam sme objednali pizzu tak sme sa najedli tak preto tak neskoro pisem
25. únor 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 no a my tady cekame a cekame :grinning:
25. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek