Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
23. únor 2014

@mabe aj ja🙂

ellysa
23. únor 2014

Ahojte babule nejak stale nestiham.ako sa mate.zasa vikend za nami.tento tyzden nemame tanecnu tak budeme doma alebo pojdeme ku kamoskam.
dnes som trosku sila konecne po mesiaci a uz mam vymysleny darcek pre oli na narodky, strasne chce taku vyvysenu postel a dole bunker.nemate nahodou niekto postel z kika, flexa?

mabe
autor
24. únor 2014

dobre ranko, tak noc divna. i když jsem byla hodne unavena, tak jsem se furt budila. anicka vstávala v 5h,tak jsem ji premluvila u audio pohádek, at spinka, tak to vydržela 45min a pak uz to neslo, pepca taky se mrvila. chci jit v 9h s pepkou si lehnout na chvilku, ale delaji nam zatepleni, takze docela hluk. 😝 venku krasne, ja ani nevedela jak anicku oblknout, zatím u nas 1C, tak sla jako v zime. 😀 musim ji koupit sustaky nezatepleny. 😀

mabe
autor
24. únor 2014

@ellysa postel? hmmm. anicka nic nepotrebuje, ale koupime zrcadlo do pokojiku, v sobotu v ikei se ji to tak libilo. pak nejaky hraci peníze a pak asi obleceni a babicky něco koupi dalšího. 😀 ty tydny leti silene. pepca uz bude mit za chvilku 4 mesice 😝 😀

nefertitka
24. únor 2014

@ellysa jej to je pekne;) jarne

bambi7
24. únor 2014

cafte babule ja som poupratovala klasika a teraz varim
robim kura a ryzu a na zajtra gulas a knedlu 😉 poobede pride ta baba co uci domku anglictinu ta sa uz nevie dockat opakuje mii slovicka co na naucila 😀

inak zajtra idem na sono a uvidime ci ukaze co to bude uz sa tesim 😉

co mate dnes na plane?

jej elly pekne tie vtaciky su super aj ja si chcem dat take usit len v hnedej kavovej a bielej farbe 😉

mabe
autor
24. únor 2014

@bambi7 ahoj, drzim palce na sono a chtěla bych fotečku 🙂 ja mam peceny kure s kasi a varenou brokolici jako bonus, at mam nejakou zeleninu. za hodku jedu za dedou na tenis s pepcou a pak domu na 2h, potom pro anicku na 15h a na tancovani. 🙂 my mame doma rezim mrceni. pepca se chce pretocit, ale nejde ji to uplne, tak mrci

mabe
autor
24. únor 2014

ahojte, tak je venku nadherne, ja mela jenom vestu a anicce taky musim vzit, ona ma chudak bundu ve skolce 😀 . tedka papkam, v patek vecer me bylo na omdleni, sama doma s holkama, tak me to vystrašilo, mela jsem za celej den jenom 3 rohliky a nejakou tu cokoladu. uplne spatne to je, tak musim jest poradne a teply jidlo v poledne. tedka mam kure s kasou a k tomu varenou brokolici. musim jist vic zeleniny a ovoce, 😠 😀 za hodku valime pro naicku a pak do tancovani, no pepca spi tak 30min v kocarku a je pak vzhuru, tak si ji tam budu muset vzit ven z kocarku, snad se bude divat a nezlobit. 😀

zuzkat1
24. únor 2014

Tak film nic moc-skor zly...ale mala obsedela vraj sa jej pacil...

mabe
autor
24. únor 2014

@zuzkat1 no, tak hlavne ze si ji libil

zuzkat1
24. únor 2014

@mabe skor mam pocit ze vydrzala aby nam dokazala ze vydrzi😀

mabe
autor
25. únor 2014

ahojte, tak to vypada zase na peknej den. 🙂 jdeme s pepcou cvicit v poledne a pak standart pro anicku do skolky, přes hriste domu. 🙂 pepca si zacla dneska poradne povídat a porad zvatla 😀 , bylo to pekny probuzeni.
jinak anicka me zacina stvat se vstavanim. minulej tyden vstávala v 6h, jakoze ještě pohádky nez pujde do skolky. nam to nevadilo, podivala se pul hodky, pak snidane a pak oblikat bez problemu a do skolky. od včera vstava v 5h, to je ještě brzo, tak jsem ji včera pustila v radiu pohádky a lezela a dneska nechtěla, tak sem ji vzala do postele a ona spala s nama do 6:30h. takze podle me je unavena,ale asi ji lakaji pohádky 😝 . tak nevim, jak ji to vysvětlit, nebo rano zakazat? 😖

zuzkat1
25. únor 2014

@mabe ja by som to rano asi nedovolila. Ale moja ma problem so vstavanim. My ju budime tak ze akurat sa stihne umyt a obliect a ideme.neranajkuje.az v skolke o pol 9tej.

Inak mne je uz 2hy den zle.vcera som si myslela ze som sa len odrovnala (doobeda nakupy,podvecer kino),ale dnes tiez uz od rana ... Na odpadnutie...asi tlak-zle znasam oteplenie.

mabe
autor
25. únor 2014

@zuzkat1 no, me to pripadalo min tyden dobry, ze vstala v 6h a manza taky vstal a nez dosel ze zachoda a udelal snidani, tak se divala a pak zadny velky budeni a pekne se nasnídala,ale tento tyden asi naschval vstane dřív, ze předtím si třeba rekla, ještě me nerekly, tak si ještě pospím, ale tedka...prave nad tim premylsim, jestli to nezrusit. 😝

mabe
autor
25. únor 2014

@zuzkat1 no, urcite tlaky na tebe pusobi, však je to zatez na telo a uz ke konci...

zuzkat1
25. únor 2014

@mabe no ja len podla mojej sudim. Ona keby jej dovolim pred skolkou rozpravky tak by to zacala zneuzivat a urcite by bol casom problem aj z odchodom z domu.
No uz by som to chcela mat za sebou... Ale este mam dost casu...

ellysa
25. únor 2014

@bambi7 no ako sono

nefertitka
25. únor 2014

@ellysa tak vidim, ze Bam nema cas, ale ja uz to vieeeeeeem🙂 ale nebudem jej kazit radost, nech sama pride povedat 😉

mabe
autor
25. únor 2014

ahojte, tak holky uz v postelích, tak snad zaspi. no, i když anicka ještě prijde párkrát s nejakym napadem. 🙂 pepca bude asi prva. 🙂 zítra prijde mamka za nama, tak zase bude změna. 🙂 a pujdu vecer cvicit, uz se moc tesim na ty moje zada. 🙂
@zuzkat1 no, anicka nemá problém s tim, jit se najest, pak oblict a do skolky, ale to vstavani hodne brzo...snad to prejde.

mabe
autor
25. únor 2014

bam, tak jakpak? 😕 😀

ellysa
25. únor 2014

@nefertitka no pekneee a my si tu mozeme nechty obhryzat

nefertitka
25. únor 2014

@ellysa neboj, cochvila sa to urcite dozviete;)

bambi7
25. únor 2014

cafte babule

bambi7
25. únor 2014

jej ste zlate ze ma cakate tak vsetko ok aaaaaaaaaa bude to dievcatkooooo tak sa tesime aj moj chcel babulku a ja ani nehovorim

mabe
autor
25. únor 2014

dneska jsem byla na cviceni s pepkou a tak jsme se tam bavily, a ja rikala, ze pepka je hodnejsi nez anicka a ta cvičitelka rekla zajímavou věc: ze to vždycky nemusi byt dítětem,ale proste matka je uz podruhe klidnejsi, tak i to dite je klidnejsi. něco na tom asi bude. ja hodne věci neresim, jako třeba kolikrat kojit,... 🙂

bambi7
25. únor 2014

je o 9 dni popredu ze je dlha no po tatovi 😉 inak je dole tak sa mam setrit a to aj robim takze davat pozor dala mi este magne b6 a je

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 jee, gratulace k druhé princezne 🙂 a jmeno uz mate?

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 tak odpočívej co muzes, my mame taky pepcu vetsi nez anicku 😀

bambi7
25. únor 2014

boli sme este u svokrovcov su kusok od lekarky a tam sme objednali pizzu tak sme sa najedli tak preto tak neskoro pisem

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 no a my tady cekame a cekame 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru