Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
27. únor 2014

@mabe v podstate to leti ale aj tak mam pocit ze este vela ma caka🙂

@nefertitka pri hanke mi bolo zle az od konca 7tt do 12ho
A Teraz od prveho dna do 17hott
Kamoske zacalo byt zle az v 6 mesiaci
Je to individualne... Neboj🙂

nefertitka
27. únor 2014

@zuzkat1 ved ano, kazde tehu je ine, ved by som sa nestazovala, keby mi bolo dobre, ale ani prsia ma nebolia ani nic, co sa mi to snazi toto babo vynahradit?🙂

zuzkat1
27. únor 2014

@nefertitka neviem...mna prsia neboleli ani raz... Nemysli na to... Neovplyvnis to... Bude dobre len ziadny stres..

nefertitka
27. únor 2014

@zuzkat1 ved hlavny priznak a to ze meska menzes mam a test mal dve silne kolajnice;)

nefertitka
27. únor 2014

inak vsetky okrem Elly mate dievcatka,
@zuzkat1 teda este v brusku....sranda;)

mabe
autor
27. únor 2014

@nefertitka no, třeba ty to pretrhnes ten provaz 😉 😀

nefertitka
27. únor 2014

@mabe ja by som tiez radsej dievcatko, ale ked bude chlapcek, tiez sa samozrejme budem tesit;) aspon budem vediet aky je to pocit mat aj synatora;)

zuzkat1
27. únor 2014

@nefertitka ja si myslim ze nemozem mat chlapca. 1potrat bol zdravy chlapec...

nefertitka
27. únor 2014

@zuzkat1 ja som tiez inak chlapca raz potratila, ostatne neviem

mabe
autor
27. únor 2014

holky, musim se pochlubit, jak mam uzasny děvčata. tak anicka si sama cistila zoubky, oblict, ja akorát precetla jednu pohádku, pustila audio pohádky a lezi v posteli. ještě nespi, ale je v pokoji. pepcu jsem tedka nakojila, položila do postýlky a ticho. 🙂 a to pepca spala venku od 15-18h. 😀

mabe
autor
27. únor 2014

@nefertitka
@zuzkat1 ono se říká, ze kluci jako klucici geny min vydrzi. me taky mamka rikala, ze budu mit jenom holky, ze to moje telo na kluky není dobry....

zuzkat1
27. únor 2014

@mabe toto ja nepoznam🙂

nefertitka
27. únor 2014

@mabe fiha, ukazkove deti;)

mabe
autor
27. únor 2014

holky, jsou fakt uzasny a to anicka spi celou noc, o ni vůbec nevim. pepca se vzbudi kolem 2h apak v 5h, nakoji se, polozim a spi. 😀 zlaty moje prciny 😉

mabe
autor
28. únor 2014

dobre ranko, tak venku nic moc počasí. v poledne razim do města podivat se anicce na nausnice konecne, ma porad nastrelovaci v usich a pak s kamoskou do kavarny a na 15h pro anicku do skolky a asi hriste. 😀

bambi7
28. únor 2014

cafte babule

nef neboj vsetko bude ok ,nemusi byt zle kazde tehu je ine 😉 len sa nestresuj ,pozit myslenie je polovica uspechu 😉

mabus u nas si domka tiez umyva sama zuby a ja alebo moj jej ich docistim hlavne vecer 😉 ta sa naranajkovala umyla si zuby a teraz si kresli tak mam chvilku
co mate na plane cez vikend?

zuzka no coskoro mas ninku pri sebe aj ja chcem uz aspon 30t aj ked viem ze budem lezat uz teraz mam obmedzene lebo je tamarka nizko ale mi to zvladneme ved sme sikovne babule 😉 nepustim ju skor ako 38 😀 ako domku to bolo to iste ze nevydrzim a vydrzala 😉 musimeeee

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 ja jdu za chvilku s pepkou do města a s kamarádkou, která me 6m Julinku. musim se opdivat na nausnice pro anicku. tchyne ji je chce koupit k narozkam, at nemá jenom nastrelovaci. pak si skocime nekam na obed, nakojim nekde a pro anicku do skolky. mozna pujdeme zase s tou jednou maminou na hriste, ale zatím je tam 4,5C, tak mozna zkusime kavarnu detskou u nas na sidlisti. 🙂 ona ma 2mesicniho prcka a stejne starého Petrika jako anicka. dost jsme se skamosily, ještě si netykame, ale kazdej den po skolce chodíme na hriste s deckama a plkame. včera jsme tam byly 1,5h po skolce. je super, tak tykacku asi uz navrhnu dneska. 😀

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 zvladnete ten konec a budete uz uplna rodina 😉 moc ti to preju 😉

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 a zítra mame sraz s nasema na zahrade(ta dědova u nas na sidlisti) kolem 10h, budeme tam delat poradek, palit stromy orezany a pomaličku likvidovat chatku drevenou starou, škaredou. chceme tam uklidit a manza postavi novou z palet hezci,a bysme tam s holkama mohly chodit v lete, na bazenek, piskoviste, koupacka. tak zítra budou na obed spekacky. pak jsem slíbila anicce odpo loutkovy divadlo bude na vinohradech. e

bambi7
28. únor 2014

dakujem mabus uz nech je to tuuuuuu 😉

uz beriem aj magnezium 2 tbl zatial no ale zvladneme musime vydrzat 😉

to je super ze si pokecate to dobre padne a este aj cas ide ryhlo a deturence su spokojne 😉

bambi7
28. únor 2014

no super my bi sme chceli ist s domkou na kone ale uvidime ake bude pocasie ,a doobeda a na obed ideme k nasim 😉

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 anicka včera uplne vecer odpadla, ani jednou za mnou nedosla do obyvaku 😀

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 urcite to bude v pohode 😉

bambi7
28. únor 2014

no musi ale dakujem idem za domkou tak pekny den babulky

zuzkat1
28. únor 2014

@bambi7 neboj,ubehne to... Mne sa hani narodila v 39tt. A bola velka...aj ninka je o tyzden vacsia tak mozno to bude tiez skor. Uz mam takmer vsetko nachystane.este preprat veci do postielky... Urcite vydrzi aj tamarka do konca,ved v brusku je iste super🙂

mabe
autor
28. únor 2014

Ahojte, tak ve meste jsem neporidila vůbec nic, nemaji zadny nausnice, asi je budu muset objednat opravdu po netu aniccce. pak jsme s kamoskou zasly na obed a pak ja do skolky pro anicku a na hriste. dneska jenom na hodku, byla nejaka zima.
do tedka jsme si holky hraly v pokojiku, ted ma anicka pevnost boyard a pak vecernicek a jde se spat, teda děvčata. 😀

bambi7
28. únor 2014

cafte babule

zuzka no dufam ze tamarka tam ostane do 38 t ako domka a potom cisarak vsetko naplanuju tak si nevyberiem ale je mi to jedno len nech je vsetko ok 😉

domka akurat papa a o 20,30 ide spat ale este jej potrva ked zaspi klasika,,,,,, dnes bola na ihrisku hodinku tak si pobehala a potom este prechadzka

zajtra ideme k nasim tam si sadnem a babka dedko budu behat po zahrade ,uz sa tesim ked bude teplo maju velky bazen tak to bude nieco pre domku cely den vonku no este si pockame

tak pekny vikend

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 je to chytra holka, urcite vydrzi. vis, jak me od 30tt dr, strasila a ja se setrila a pak jsem prenasela a musela na vyvolani. porad mam v hlave, jestli jsem mohla udelat něco jinak, abych rodila nomralne, nebo aby nemusela prijit pumpa...cloveku to vrta a vrta.. 😖
jenom at se babicky a dedeckove probehaji 😀 my byly po skolce taky na hristi, tedka uz posloucha pohádky, mylsim ze brzo bude anicka tuha, pepca tomu moc nedala souvislého spanku, takze ta uz spi pul hodky. 😀

mabe
autor
28. únor 2014

@bambi7 ty mas naplavanyho kvůli necemu cisare?

zuzkat1
28. únor 2014

@bambi7 no ja este stale dufam ze sa mala otoci,ale ked nie tak nic sa neda robit...

My sa asi v nedelu chystame do cirkusu. Ma tu daky byt,vsade su plagaty.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru