Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
28. únor 2014

@zuzkat1 ja taky premyslim, ze bych s anickou zasla az tady nejakej bude 🙂

zuzkat1
28. únor 2014

@mabe hanka sa nevie dockat...miluje cirkus🙂

mabe
autor
28. únor 2014

@zuzkat1 ja prave do tedka s anickou nebyla. loni bych zasla, ale byla jsem tehu a hlidala se vic. takze tedka s ni urcite zajdu. 😉 zítra jdeme na loutkovy divadlo, na dve pohádky u nas, moc se tesi 😉 chci taky s ni byt sama bez pepci nekdy, když to jde, aby nezarlila

zuzkat1
28. únor 2014

@mabe hanka bola prvykrat ked mala 2roky🙂 ja som s nou este nebola v babkovom divadle... To ale ja sa neviem prinutit..nemam rada babkove divadlo.

mabe
autor
28. únor 2014

@zuzkat1 ja taky na nem nidky nebyla, tak jsem zvedava 😀

zuzkat1
28. únor 2014

@mabe detom sa to paci,anicka bude urcite nadsena🙂

mabe
autor
2. bře 2014

ahojte holky, tak ja nejak o vikendu nestiham tady. proste si uzivam holek naraz a manžela.anicka chce byt porad s pepinou v pokojiku a hrat si dohromady, pepku to taky bavi. porad se nepretacime,ale krasne paseme, uz i s natazenyma rukama. zítra me ceka zubar dopo a pak pro anicku do skolky a tancovani emoticon

včera jsme nakonec neopekaly spekacky, dopo jsme byly doma a hraly si, pak spanek a pak jsem sla s anickou na loutkovy divadlo, moc ji to bavilo. hlavne když držela lisku v pytli, aby neutekla. dneska jsme vyrazily přes poledne na 4h do lesa a v pulce cesty jsme si daly gulášovou polivku místo oběda. pepca to prospala krasne, anicka pak vytuhla po sekunde v aute cestou domu. tedka si zase hraji v pokojiku, je tam zatím manza, ale ten nemá nejak trpelivost, tak tam za chvilku za holkama pujdu. emoticon

mabe
autor
2. bře 2014

holky, tak jsme si před spaním hraly s holkama v pokojiku. kopaly si holky mickem(ja teda pepce pomahala 🙂 ) to bylo uplne bezvadny, jak pepca se rechtala nahlas s anickou. 🙂 uz is spolu uzivaji hrani. anicka si s ni pekne hraje, pak si hraje sama a pepka kouka...no ideal. 😀

mabe
autor
3. bře 2014

ahojte, tak me ceka dopo zubar. mam strach kvůli tem mym spatnym osmickam. 😝

nefertitka
3. bře 2014

@mabe a co mas s osmickami?

nefertitka
3. bře 2014

inak spia vam vacsie deti uz bez zabrany?My sme dali Nikolke predvcerom dolu zabranu, on je proste velky cestovatel postelny, no a jasne, ze vecer spadla. Da sa to nejak naucit?Ci to pride casom?Esteze sme jej tam dali paplon na zem 😝

bambi7
3. bře 2014

cafte babule

nef domka ma zabranu a ani jej ju nedam dole ,ma taku sklapaciu na noc je hore cez den dole 😉
akurat som dovarila ,poobede ideme na tanecnu tak este teraz odychujem a domka stavia lego

mabuska no to dufam ze vydrzi ,pri domke som sa otvarala od 30t a vydrzala ale musela som lezat uz mi povedala ze budem asi lezat aj teraz ale neva a cisarak koli panvu mam ju posunutu z havarie a aj stavec som mala zlomen a ze by nepresla tak nemam na vyber

bambi7
3. bře 2014

inak tamarka tak kope aj tato ju vcera citil tak mu kopala do ruky 😉

mabe
autor
3. bře 2014

ahojte, tak dr. me nevrtala, pro tentokrát. nasla me podle rentgenu skrytej kaz, takze za 3tydny na vrtani. a mam otresnej zážitek s trolejbusu. normalne jezdim k nasim tramvaji, i když dva prestupy, tak je tam vic mista. tentokrát jsem jela trolejbusem napřímo. a přes město je tam vždycky naval. na muj kocarek se tlacil jakejsi ukrajinec a pripadalo me to, ze si honi, ale rikala jsem si, ze je to blbost. pak tam byla ještě jedna pani s kocarkem. no, a pak najednou za stredem města vystupovalo vic lidi i oni a pani si vedle vsimla, ze ma rozeplou kabelu u kocarku a pryc peněženku. tak rychle vystoupila, ale nikoho nezahlidla. ja se podivala na svou a ejhle, rozepla, rozjetej zip ze strany. no, normalne tam mivam peněženku, tentokrát jsem ji mela dole v kocarku v kablece, protože jsem mela kabelku k zubari. takze nas chtely obrat obe dve, svine jedny ukrajinsky, pardon, ale sere me to. skoda, ze me to tuklo az po odjezdu trolejaku a vystoupeni te pani. 😠 takze ode dneska peněženka pod pepcou pod fusakem.

mabe
autor
3. bře 2014

@bambi7 aha, tak urcite vydrzite 😉

mabe
autor
3. bře 2014

@nefertitka spatne me rostou, ale ještě nezlobi, sem tam jsou citlivy

mabe
autor
3. bře 2014

tak se me to porad honi hlavou, ze to byly ti dva a jak to provedly u me, uplne se me to jasne ukazuje. ten jeden byl naboku myho kocarku, pak ten druhej si pamatuju, jak sem si rikala, ze se debilne drzi nad mou hlavou a ja musela ještě ustoupit bokem... 😠 😠 no, ale mozna budu mit tedka trosku strach v tom trolejaku, ja se potom ještě na ne divala jak vystoupily a divaly se zpatky do trolejaku, asi z toho duvodu, jestli si toho ta pani vsimne a mají utikat nebo ne. 😠 😠 ☹

nefertitka
3. bře 2014

@mabe fuha, tak to si mala stastie, ze si penazenku mala inde. Fakt su to svine.

mabe
autor
3. bře 2014

@nefertitka fakt nahoda, ze jsem zrovna jela k zubarce. je me z toho tedka nejak psychicky zle 😝 budu tedka cucet po kazdym. a trolejakem uz nepojedu zase dlouho, radsi delší dobu tramvaji, ale nikdo se na me nebude mackat.
a co ty v pohode?

nefertitka
3. bře 2014

@bambi7 my sme sa rozhodli ju ucit uz spat bez zabrany, uz je velka a nech si na to nezvykne este viac, potom bude padat este aj ako dospela 😝
takze tato dostal kopanec 😀

nefertitka
3. bře 2014

@mabe ano v pohode, vsetko po starom🙂 v stredu idem k dr., som zvedava

mabe
autor
3. bře 2014

@nefertitka jee, tak to jsu rada, ve stredu na tebe budu myslet 😉

nefertitka
3. bře 2014

@mabe dakujem🙂

mabe
autor
3. bře 2014

@nefertitka nemas zac 😉

ellysa
3. bře 2014

@nefertitka aj my ešte so zabranou a to chce strašne takú tú postel vyvysenu ze pod ňou bunker sme uz boli obhliadnut v kike systém flexa.drahé ale zasa sa to dá potom rozne vyskladat.tak uvidím či z nej nezleti ale chce aj ten tunel hore tak aj to ju bude držať plus du dookola zabrany
@mabe no ešte ze si ju tam nemala.blby pocit

bambi7
3. bře 2014

no mab este ze si mala tu penazenku inde je to hrozne aby clovek na vsetko daval pozor 😠

nef ja si nemyslim ze bude problem ju odnaucit od zabrany ja to vobec neriesim,radsej nech ju este ma ako keby mala padnut 🙂

a co mate dnes na plane?

zuzkat1
3. bře 2014

Ahojte.tak vcera cirkus🙂 hanke sa pacilo,aj si zajazdila na ponikoch,ale ta suma...☹ 2hodiny zabavy a 50ka fuc...
@nefertitka nasa ma 2 zabrany...mna a tata🙂 spi medzi nami.

@mabe no dnes si musis davat pozor,ja som na kociku mala tasku vzdy na rucke a tam som aj stala...

ellysa
3. bře 2014

@zuzkat1 pekne to ten cirkus čo je tam koník ktorý aj počíta?
@bambi7 nejdeme na tanečnú ideme kupovať novy jedalensky stol.
A som strašne rozcarovana niekde v škôlke zmizla oli najoblubenejsia capica.nikto o ničom nevie ráno tam s ňou sla uz na obed tam nebola.neviem si to vysvetliť a štve ma to bola perfektná univerzálna a malej sa strašne hodila

zuzkat1
3. bře 2014

@ellysa Ano ten. Boli ste? Neboj ciapka sa mozno este najde.moja uz kdeco stratila a vzdy sa to po dakej dobe naslo.

ellysa
3. bře 2014

@zuzkat1 len aj tak musíme kúpiť novú tá bola jediná prechodná čo máme do zajtra neuhackujem.bol ráno v telerane

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru