• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
autor
@zuzkat1 ja taky premyslim, ze bych s anickou zasla az tady nejakej bude :slight_smile:
28. únor 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe hanka sa nevie dockat...miluje cirkus:slight_smile:
28. únor 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 ja prave do tedka s anickou nebyla. loni bych zasla, ale byla jsem tehu a hlidala se vic. takze tedka s ni urcite zajdu. :wink: zítra jdeme na loutkovy divadlo, na dve pohádky u nas, moc se tesi :wink: chci taky s ni byt sama bez pepci nekdy, když to jde, aby nezarlila
28. únor 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe hanka bola prvykrat ked mala 2roky:slight_smile: ja som s nou este nebola v babkovom divadle... To ale ja sa neviem prinutit..nemam rada babkove divadlo.
28. únor 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 ja taky na nem nidky nebyla, tak jsem zvedava :grinning:
28. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe detom sa to paci,anicka bude urcite nadsena:slight_smile:
28. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, tak ja nejak o vikendu nestiham tady. proste si uzivam holek naraz a manžela.anicka chce byt porad s pepinou v pokojiku a hrat si dohromady, pepku to taky bavi. porad se nepretacime,ale krasne paseme, uz i s natazenyma rukama. zítra me ceka zubar dopo a pak pro anicku do skolky a tancovani emoticon

včera jsme nakonec neopekaly spekacky, dopo jsme byly doma a hraly si, pak spanek a pak jsem sla s anickou na loutkovy divadlo, moc ji to bavilo. hlavne když držela lisku v pytli, aby neutekla. dneska jsme vyrazily přes poledne na 4h do lesa a v pulce cesty jsme si daly gulášovou polivku místo oběda. pepca to prospala krasne, anicka pak vytuhla po sekunde v aute cestou domu. tedka si zase hraji v pokojiku, je tam zatím manza, ale ten nemá nejak trpelivost, tak tam za chvilku za holkama pujdu. emoticon
2. bře 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak jsme si před spaním hraly s holkama v pokojiku. kopaly si holky mickem(ja teda pepce pomahala :slight_smile: ) to bylo uplne bezvadny, jak pepca se rechtala nahlas s anickou. :slight_smile: uz is spolu uzivaji hrani. anicka si s ni pekne hraje, pak si hraje sama a pepka kouka...no ideal. :grinning:
2. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak me ceka dopo zubar. mam strach kvůli tem mym spatnym osmickam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a co mas s osmickami?
3. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak spia vam vacsie deti uz bez zabrany?My sme dali Nikolke predvcerom dolu zabranu, on je proste velky cestovatel postelny, no a jasne, ze vecer spadla. Da sa to nejak naucit?Ci to pride casom?Esteze sme jej tam dali paplon na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule

nef domka ma zabranu a ani jej ju nedam dole ,ma taku sklapaciu na noc je hore cez den dole :wink:
akurat som dovarila ,poobede ideme na tanecnu tak este teraz odychujem a domka stavia lego

mabuska no to dufam ze vydrzi ,pri domke som sa otvarala od 30t a vydrzala ale musela som lezat uz mi povedala ze budem asi lezat aj teraz ale neva a cisarak koli panvu mam ju posunutu z havarie a aj stavec som mala zlomen a ze by nepresla tak nemam na vyber
3. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tamarka tak kope aj tato ju vcera citil tak mu kopala do ruky :wink:
3. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojte, tak dr. me nevrtala, pro tentokrát. nasla me podle rentgenu skrytej kaz, takze za 3tydny na vrtani. a mam otresnej zážitek s trolejbusu. normalne jezdim k nasim tramvaji, i když dva prestupy, tak je tam vic mista. tentokrát jsem jela trolejbusem napřímo. a přes město je tam vždycky naval. na muj kocarek se tlacil jakejsi ukrajinec a pripadalo me to, ze si honi, ale rikala jsem si, ze je to blbost. pak tam byla ještě jedna pani s kocarkem. no, a pak najednou za stredem města vystupovalo vic lidi i oni a pani si vedle vsimla, ze ma rozeplou kabelu u kocarku a pryc peněženku. tak rychle vystoupila, ale nikoho nezahlidla. ja se podivala na svou a ejhle, rozepla, rozjetej zip ze strany. no, normalne tam mivam peněženku, tentokrát jsem ji mela dole v kocarku v kablece, protože jsem mela kabelku k zubari. takze nas chtely obrat obe dve, svine jedny ukrajinsky, pardon, ale sere me to. skoda, ze me to tuklo az po odjezdu trolejaku a vystoupeni te pani. :angry: takze ode dneska peněženka pod pepcou pod fusakem.
3. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 aha, tak urcite vydrzite :wink:
3. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka spatne me rostou, ale ještě nezlobi, sem tam jsou citlivy
3. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se me to porad honi hlavou, ze to byly ti dva a jak to provedly u me, uplne se me to jasne ukazuje. ten jeden byl naboku myho kocarku, pak ten druhej si pamatuju, jak sem si rikala, ze se debilne drzi nad mou hlavou a ja musela ještě ustoupit bokem... :angry: :angry: no, ale mozna budu mit tedka trosku strach v tom trolejaku, ja se potom ještě na ne divala jak vystoupily a divaly se zpatky do trolejaku, asi z toho duvodu, jestli si toho ta pani vsimne a mají utikat nebo ne. :angry: :angry: :frowning2:
3. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe fuha, tak to si mala stastie, ze si penazenku mala inde. Fakt su to svine.
3. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka fakt nahoda, ze jsem zrovna jela k zubarce. je me z toho tedka nejak psychicky zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu tedka cucet po kazdym. a trolejakem uz nepojedu zase dlouho, radsi delší dobu tramvaji, ale nikdo se na me nebude mackat.
a co ty v pohode?
3. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 my sme sa rozhodli ju ucit uz spat bez zabrany, uz je velka a nech si na to nezvykne este viac, potom bude padat este aj ako dospela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze tato dostal kopanec :grinning:
3. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ano v pohode, vsetko po starom:slight_smile: v stredu idem k dr., som zvedava
3. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka jee, tak to jsu rada, ve stredu na tebe budu myslet :wink:
3. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe dakujem:slight_smile:
3. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka nemas zac :wink:
3. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka aj my ešte so zabranou a to chce strašne takú tú postel vyvysenu ze pod ňou bunker sme uz boli obhliadnut v kike systém flexa.drahé ale zasa sa to dá potom rozne vyskladat.tak uvidím či z nej nezleti ale chce aj ten tunel hore tak aj to ju bude držať plus du dookola zabrany
@mabe no ešte ze si ju tam nemala.blby pocit
3. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mab este ze si mala tu penazenku inde je to hrozne aby clovek na vsetko daval pozor :angry:

nef ja si nemyslim ze bude problem ju odnaucit od zabrany ja to vobec neriesim,radsej nech ju este ma ako keby mala padnut :slight_smile:

a co mate dnes na plane?
3. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.tak vcera cirkus:slight_smile: hanke sa pacilo,aj si zajazdila na ponikoch,ale ta suma...:frowning2: 2hodiny zabavy a 50ka fuc...
@nefertitka nasa ma 2 zabrany...mna a tata:slight_smile: spi medzi nami.

@mabe no dnes si musis davat pozor,ja som na kociku mala tasku vzdy na rucke a tam som aj stala...
3. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 pekne to ten cirkus čo je tam koník ktorý aj počíta?
@bambi7 nejdeme na tanečnú ideme kupovať novy jedalensky stol.
A som strašne rozcarovana niekde v škôlke zmizla oli najoblubenejsia capica.nikto o ničom nevie ráno tam s ňou sla uz na obed tam nebola.neviem si to vysvetliť a štve ma to bola perfektná univerzálna a malej sa strašne hodila
3. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa Ano ten. Boli ste? Neboj ciapka sa mozno este najde.moja uz kdeco stratila a vzdy sa to po dakej dobe naslo.
3. bře 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 len aj tak musíme kúpiť novú tá bola jediná prechodná čo máme do zajtra neuhackujem.bol ráno v telerane
3. bře 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek