Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
3. bře 2014

@ellysa jaj... Tak si robia reklamu... Moja ma viac ciapok,lebo aj ich stale povala v blate ked sa nahana s chalanmi tak casto periem,ale jarnne ma len 2 zatial

mabe
autor
3. bře 2014

@ellysa
@zuzkat1
@bambi7 holky, fakt blbej pocit. jak jsem dojela domu, tak jsem tasku vyprala a všechny věci v ni, i hracky pepininyů proste blbej pocit, ze se me někdo cizi hrabal v tasce 😝 . porad to mam jaksi v hlave... 😝 od tedka budu mivat peněženku pod pepcinyma nohama.

bambi7
3. bře 2014

cafte babule
tak tanecna zvladnuta myslim seba 😀 domka ta tvlada vsetko a este je jej malo 😀

zuzka a v ktorom cirkuse ste boli ?a bolo to dobre ?viem ze je teraz cirkus metropol je to on? aj domka pojde s tatom len musim kuknut kedy to maju 😉

zuzkat1
3. bře 2014

@bambi7 hej v tom. Je taky priemerny,ale malej sa pacilo.

bambi7
3. bře 2014

no super dakujem za info tak 16.3 este su tu tak skocia 😉 vstupne je kolko

zuzkat1
4. bře 2014

@bambi7 dieta 10e a dospely 12... Ten predny rad hned pri manezi je drahsi. My 3ja sme platili 34e ostatne bola cukr.vata,pukance,jazda na ponikoch...

mabe
autor
4. bře 2014

dobre ranko, tak venku 6C a zacina se vyjasnovat, vypada to na pekny den. 🙂 my jdeme v poledne cvicit, pak do města se podivat anicce na nausnice a pro anicku a na hriste jako obvykle. 🙂

nefertitka
4. bře 2014

bre rano...
vcera som zas trosku zaspinila:( dufam, ze to nic zle neznamena, zajtra rano idem na 8mu k dr., tak dufam, ze sa dozviem dobre spravy

nefertitka
4. bře 2014

No a Niki sa nam zas skotulala z postele a este sa na tom aj rehotala 😝 nastastie ma nizku postel a pod nou bol paplon a padla do mäkkého, ale neviem, ci jej tu zabranu nevratime predsa len zas na nejaku dobu naspat.. 🙂

mabe
autor
4. bře 2014

@nefertitka a nemela jsi nejakou vetsi námahu nebo třeba tlaceni na zachode?

nefertitka
4. bře 2014

@mabe no mala, aj jedno aj druhe, doobeda som varila a citila som, ze ma brucho nejak z toho boli, no ale spinenie zacalo az poobede

bambi7
4. bře 2014

cafte babule

mabus nausnicky snad uz vyberiete drzim palce 😉

nef a teraz spinis ,nebola si na prechadzke ze by sa to prekrvilo? tak zajtra ides drzime palce

mna tak boli ruka z injekcie uz dni ze ani lezat na nej nemozem tak sa tesim na jul uz 😀

bambi7
4. bře 2014

nef oddychuj to spinenie nemusi hned prist

bambi7
4. bře 2014

zuzka dakujem za info tak pojdu toho16 v nedelu

nefertitka
4. bře 2014

@bambi7 mne pred dvoma dnami neviem co trafil, ale hrca ako vajce a tiez ani dotknut sa toho nemozem

nefertitka
4. bře 2014

@bambi7 bola som chvilu na drazdiaku, ale iba som sedela na lavicke a sli sme tam autom

bambi7
4. bře 2014

len si davaj pozor aspon do 10t ,viem ze je to tazke ked uz mame babulky ale radsej oddychuj potom sa nabehame dost 😉

nefertitka
4. bře 2014

@bambi7 ved hej, snazim sa, len som potrebovala vypadnut troska na vzduch, nemyslim, ze to bol problem, lebo som spinila az na druhy den a tam viem, ze doobeda pri vareni som sa dost vycerpala, nahanala som sa

mabe
autor
4. bře 2014

@nefertitka urcite to mas z toho oběda. ja mela spinani po namaze az za chvilku, nebylo to hnedka.

nefertitka
4. bře 2014

@mabe hm zas trosinku spinim, ale len taka mikrokvapka, no som zvedava na zajtra

mabe
autor
4. bře 2014

ahojte, tak děvčata spinkaji. je videt, ze anicce to hriste po skolce svedci. vždycky tam jdeme min na hodku po skolce a anicka pak chodi spat v 20h. 😀 pepcu uz neresim, ta je ukazkova 🙂
@nefertitka tak jsem zvedava na zitrejsi tvou kontrolu, moc moc drzim palecky 😉

mabe
autor
5. bře 2014

ahojte, tak ja si dala ještě dvacet tedka s pepcou, vstavaly jsme v 6h. chvilku si pohrajeme a pak nakojit a hura do města pro nausnice a na VZP. 🙂 pak na obed domu a zase hura pro anicku, tedka je tam ještě zima, ale odpo ma byt zase 12C. 😀

bambi7
5. bře 2014

cafte babule

mabus hej rano je este zima ale poobede bude super 😉

ja idem varit a poobede tanecna tak sa mi nechce boli ma sed.nerv ale idem domka sa nevie dockat ta to tam zboznuje a nazad pride tato po nas tak to zvladneme 😉

v piatok ma anglictinu tak sa tesi ta potrebuje stale nieco robit 😎 😀

vcera bola s tatom vonku po robote na hodinku boli na kolobezke a ja ze lepsie zaspi a nic ,ta by bola stale niekde 😉

no idem nieco robit tak pekny den

nefertitka
5. bře 2014

@zuzkat1 prosim ta, ty si brala utrogestan alebo duphaston na zaciatku tehotenstva?
@mabe mame 14mm vak, plod este nevidno, ale ze vsetko zodpoveda tomu, ako to ma byt🙂

zuzkat1
5. bře 2014

@nefertitka nebrala...
Super🙂 a Kedy ides zas?

nefertitka
5. bře 2014

@zuzkat1 buduci piatok, aby sa potvrdilo srdieckom tak dufam, ze sa potvrdi 😉

zuzkat1
5. bře 2014

@nefertitka Urcite🙂 treba mysliet pozitivne

mabe
autor
5. bře 2014

@nefertitka potvrdi neboj 😉

nefertitka
5. bře 2014

@mabe ked nevidel krvacanie z maternice, asi to bude z krcka alebo odkial, ze?mam proste ruzovy vytok zas

mabe
autor
5. bře 2014

tak mam koupeny nausnice, koupila jsem nakonec zase pecky se zirkonem. je to všechno hrozne drahy, ale nejvic se me pro anicku libily. ty visaci me zadny nezaujaly a ona není uplna holcicka parádnice typicka a rikala jsem si, ze pecky ji vydrzi dlouho, velikostne ji budou porad. 😀 tak me manza rikal, ze jsem to nemusela kupovat, ze jsou stejny jako ma nastrelovaci, ale toto je bily zlato a nastrelovaci nausnice. 😠
jinak venku krasne, pepca spala celou dobu, na vzp bylo moc plno, tak tam skocim jindy. pepka tedka nacvicuje pretaceni,uz ji chybi snad milimetr a bude tam uplne. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru