• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
no a inak uz prislo, na co som cakala...je mi zle :confounded:
6. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka tak to je dobry, ne?
6. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka vsi? ne. kdepak bysme k tomu prisly? ja mela jako mala na tabore
6. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ano je to dobre;) no v skolke napríklad, tam staci,ze to jedno dieta prinesie a uz sa to siri, my sme si to na zakladnej velmi casto menili, si pamatam
6. bře 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka a nikca mela uz vsi, taky ne, ze? holka moc moc drzim palecky a kdy jdes na další ko? zapomela jsem....
6. bře 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe nemala...dakujem...;)
buduci piatok idem
6. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nefertitka a co zítra mate v planu? ja budu se pepcou doma, at potrenuje :grinning:
6. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no neviem, tiez asi doma, mozno moja mama vezme Nikollu von, nechcem teraz radsej moc behat, ale ked bude vsetko ok na buduci tyzden, tak budem chodit aj na vzduch:slight_smile:
6. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka jasnacka, radsi odpočívej trosku, aspoň na zacatku nez se to všechno usadi :wink:
6. bře 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak jsem koukala na ordinaci, rodilo se tam a uplne me to dostalo. je fakt, jak me všichni rikaly, ze na porod po nejake době nebudu vzpomínat spatne, jak to bylo porodu, ze nakonec skončil pumpou.uz to vidim trosku jinak, jako uz do toho nepujdu, ale bylo to něco uzasnyho, nebo teda je, jak se narodi dite...neuveritelnej zazrak
6. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak včera holky sly dřív spinkat a tak pepca v 6h se vykadila a pak uz sem musela vstavat s ni, ale před hodkou jsme si hodily spolu chvilku slofika jako každý ranko. :slight_smile: anicka vstávala v 5h, tak ji manza ještě zahnal, ze je noc a tak usla nastesti a spala do 6:30h. mame ranni ptáčata. :grinning:
dneska doma vareni,uklizeni, hrani s pepcou a odpo standart pro anicku a hriste.
7. bře 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no je to krasne ten porod, ze pride novy cloviecik na svet, ale taaa boleeeeeeest :rolling_eyes:
7. bře 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka jojo, bolest byla obrovska, myslela jsem si ze to nezvladnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe aj ja...
7. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka
@mabe pravdu povediac ja som cakala horsiu bolest...
Ja varim,vysavam potom vytriem podlahy a pojdeme von.poobede by som chcela upratat skrinku v kupelni...a zajtra mozno okna ... Teraz ked ju mam doma a cakame ci bude alebo nebude mat kiahne tak je to na nervy..
7. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 teda ty uklizis nejak moc, ne? nemela bys nabirat sily na porod? :grinning: me pepca spi, tak taky uklizim.
7. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ani nie:slight_smile: skor tak postupne:slight_smile: no vsak to je trening... Ja dufam ze aj ninka bude tak spavat.pri hanke sa nic nedalo...
7. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je normalny zahniezdovaci syndrom kocky :slight_smile:
7. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 snad ich neodstane... no kazdy porod je iny a jeden je menej boelstivy a druhy menej, takze ja sa modlim ( ak sa tam dostanem), nech ten druhy boli menej a nech je rychlejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej, presne, zahniezdovaci syndrom ako pise
@celasapremenim :grinning:
7. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@celasapremenim
@nefertitka skor z nudze cnost:slight_smile: okna som takmer 2 roky neumyla:sweat_smile:
No ved uvidis... Ja som sa neotvorala a mala bola velka,mala som tachykardiu a nakoniec sla kliestami... Porod tazky ale tie bolesti neboli take hrozne...
7. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule

ja varim a peciem babovku akurat ,domka sa hra :wink:
7. bře 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 ja mam tiez velmi spinave, ale nejdem to teraz robit, pred dvoma tyzdnami som umyla jedno a jak prsalo, tak je zas jak 2 roky neumyte..kaslem na to. Ja som tie bolesti vnimala hrozne, mozno aj tym to bolo, ze som kontrakciu mala kazde 3 minuty celu noc...byt tam vtedy nieco na samovrazdenie, tak to asi ukoncim, take boli moje pocity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 a ciapocka hotova,uz len stuzku tam navliect, takze daj vediet kedy a kam ti ju mam dorucit;) ak by ti to vyhovovalo, v piatok idem okolo technopolu autom, takze by som ti to tam niekde dala.
7. bře 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas umyva okna tato a ja robim ostatne vsetko ale teraz mam volno nic nerobim ani mi nedovoli :grinning: jedine umyjem parkety a je
7. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef ako dnes ?
7. bře 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 dobre...co varis?tu papriku plnenu?
7. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam hovezi na stave s bramborovo-mrkvovym pyre :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef hej plnenu papriku a polievku a babovka upecena ,zajtra mame navstevu tak spm urobila toho ako pre armadu :grinning:
7. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 tiez musim papriku niekedy urobit, dlho som nerobila...
ja varim zeleninovu polievku a knedlo vepro zeli:slight_smile:
7. bře 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam aj to by som si dala nef :grinning: ja zboznujem plnenu papriku :wink:

mala by som ist domke kupit daku jarnu obuv este nema ,pojdeme asi do eurovei do little foot tam sa mi pacia a nieco vyberieme
7. bře 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek