Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. bře 2014

@bambi7 no nediv se, uz je prcek zase vetsi... 🙂

nefertitka
12. bře 2014

@zuzkat1 chuda:( snad jej zistia coskor co jej je

bambi7
12. bře 2014

no ved to le len dobre tesim sa moc 😉 len nech tam je do toho 38 t

mabe
autor
12. bře 2014

@bambi7 neboj, bude 😉

zuzkat1
12. bře 2014

@nefertitka Dakujem.tiez dufam... To je take... Uz ju mame 7 rokov a to sa ani nezda ale je to clen rodiny...

nefertitka
12. bře 2014

@zuzkat1 jasne, ze je to clen rodiny, ved ja viem ako som plakala za obycajnym zajacikom ked nam zdochol, a to som uz bola dospela podotykam 🙂

zuzkat1
13. bře 2014

@nefertitka nam min.rok zomrel psik u rodicov,na oblicky,ale uz mal takmer 15r.takze sa pekne dozil.aj tak som velmi plakala,mala som ho od 16ky.

nefertitka
13. bře 2014

@zuzkat1 toto je jeden z dovodov, preco psa nechcem, strasne by mi bolo smutno potom

zuzkat1
13. bře 2014

@nefertitka tak to ano,ale aj to k tomu patri... Mama este aj teraz obcas smuti za nim...

nefertitka
13. bře 2014

@zuzkat1 patri to k tomu, mas pravdu, ked nam raz zdochne skrecok, som zvedava, ako to Niki bude prezivat

bambi7
13. bře 2014

cafte babule

nef ako dnes?zajtra drzim moc palce a myslime na vas 😉

ja dnes oddychujem klasika,a pokukala som na nete co kupim este tamarke a domka 😉
co mate dnes na plane? ja som nesla ani von mam alergiu vzdy zacina v marci koncom ale teraz ako je to posunute tak len smrkam a kycham 😒 ale da sa,zacala mi az ked sa domka narodila

idem este spravit puding tak sa majte krasne

zuzkat1
13. bře 2014

@nefertitka tak ako?.ciapka je akurat. Nikolka je ok?

nefertitka
13. bře 2014

@zuzkat1 Ahoj, tak som rada, ze jej je akurát 😉 Ano, uz je ok 😝
uz po ceste domov ju to prechadzalo...;)

zuzkat1
13. bře 2014

@nefertitka tak to som rada,velmi ma to mrzi,aj hanku to mrzelo. Doma povedala ze nevie preco to urobila... No potvora. Pytala sa ci sa s nou Nikolka este bude hrat..

nefertitka
13. bře 2014

@zuzkat1 Ale prosim ta, nic sa nestalo a Nikolky som sa pytala, ci sa este s Hankou stretne a ona ze jasne🙂 Povedz Hanke, ze Nikolka sa nehneva...chuda, ved som videla ako tam stala ako socha, ako ju to mrzelo

zuzkat1
13. bře 2014

@nefertitka to ona fakt asi vobec nerozmyslala,nechapem co jej to napadlo. Bude rada ak sa este pohraju,citila sa dobre🙂 tak idem ju dat spat. Dobru noc🙂 a zajtra drzim palce..

nefertitka
13. bře 2014

@zuzkat1 Dobru, dakujem🙂 jasne, ze sa este pohraju

mabe
autor
13. bře 2014

ahojte, tak venek bezvadnej, anicka usla jako nic a pepca taky. tedka chystam seznam věci na sobotni oslavu: anicka ma 4 roky, ja, deda a muj tatka, slavily jsme to vždycky u nasich, ale tedka se to chystam udelat ja v novym byte. no, jsu z toho docela nervozni, abychom mely všechno a tak...bude nas 12lidi 😀 jo a pepinka ma svatek pristi tyden taky.

mabe
autor
13. bře 2014

@nefertitka zítra drzim palce

katka351
14. bře 2014

@tamarka9 napíš na kchorvatova@centrum.sk

mabe
autor
14. bře 2014

preji dobre ranko, dneska to vypada na bezva den, ja to mam v duchu pripravy na zitrejsi oslavu. takze budu uklízet 🙂 odpo s anickou na hriste. dneska zkusim pepci dat mrkev, ale jenom lzicku budu davat, nic vic. nechci nahrazovat, jenom seznamovat. zbytek dojim ja, trosku si to osolim a bude, aspoň budu jest zdrave. 😀

nefertitka
14. bře 2014

Ahojte, srdiecko bije🙂 robil mi sono cez brucho, ze nech do mna nerype, nemohol ho ale odmerat, lebo bolo nejak prilepene o stenu vacku ci co...takze viem iba,z e bije srdiecko, skoda ze neviem velkost, ale co uz, kontrola o 2 tyzdne

zuzkat1
14. bře 2014

@mabe to uz tak skoro? Som zvedava co povie🙂

@nefertitka super,hlavne je srdiecko🙂 velkost sa dozvies neskor🙂

nefertitka
14. bře 2014

@zuzkat1 ano🙂

baby mali ste na zaciatku stavy ze chcem revat a ani neviem preco?

mabe
autor
14. bře 2014

@nefertitka jsem moc stastna, jak to dopadlo. 🙂 😉 jen tak dal 😉 😉 😉

mabe
autor
14. bře 2014

@nefertitka ja to mela cely tehu, holt hormony s nama cloumaji

nefertitka
14. bře 2014

@mabe strasne, tie hormony naozaj, nech sa uz aspon trosku ustalia

zuzkat1
14. bře 2014

@nefertitka ja to mam doteraz... Je to otrava,hocico ma rozplace

nefertitka
14. bře 2014

@zuzkat1 muz siel rano na Drazdiak a priniesol formicku, vyplavila sa 😀

danulienkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru