• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
autor
@nefertitka no vidíš, to je skoro podobne, pod stromeček skoro prcka.. :grinning:
17. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe veru, ak to vyjde, tak na vianoce budeme uz styria :grinning:
17. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe ja si stale neviem predstavit ten pocit, mam 5 rokov Nikolku, som zvyknuta iba na nu a neviem si predstavit zatial dalsie dieta fyzicky, ze by tu bolo...ja viem, ze to bude zniet blbo teraz, ale da sa to lubit obe rovnako?
17. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka obe dve miluješ uplne stejne fakt. akorát ten první pocit v porodnici je divnej, když ti dojde ta starsi na první navstevu a aji jsem na anicku min myslela v porodnici. doma pak to chce cas, nez se zabehnete, aby ses mohla věnovat oboum dvoum stejne. tekda je u nas bezvadnej cas, kdy pepca si rada lezi na koberci s anickou. anicka si hraje a ona se na ni diva, nebo si anicka s ni krasne hraje a ja uz nemám takovej strach, ze ji něco udela. az tedka me pripada krasny, jak jsme uplna rodina. :grinning:
17. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe asi si to nebudem vediet predstavit, az kym to realne nezazijem, ale to je este dlhy kus cesty....skoda, ze to tehotenstvo tak dlho trva...
17. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka uvidíš, jak to bude bezvadny, samozrejme je to i narocny, i když mam tak moc hodny dite (myslim pepcu), anicka taky hodna, ale jde o to aby nejmensi byla v poho.
17. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no ak to druhe bude ako Niki, tak zosediviem uz komplet :stuck_out_tongue_closed_eyes: koliky, reflux, place v jednom kuse, spanok takmer ziaden...joj, na co som sa to ja dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka ahoj:slight_smile:máme se dobře, děkuji, jsme dnes po další várce očkování, tak snad to zvládneme, Vašík nám dělá radost :wink: držím palečky
17. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 držím palečky, ať máš co nejhladší průběh porodu :wink:
17. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@casia ahoj, my jsme mely ocko min stredu a zase zadny priznaky :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dakujem dievcata:slight_smile: este aspon ten tyzden keby vydrzala bolo by to fajn. Dalsia poradna v pondelok tak uvidim co zas povie.
17. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky

domka sa naranajkovala ja akurat papam a ideme do dielniciek /tvorive dielne,hlina kreslenie,...../dlho som nebola tak som slubila tak ideme o 10 hod ,tak sa domka uz nevie dockat

nef budes lubit obe :wink: ja sa uz neviem dockat :wink:

a co mate na plane dnes?
18. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak ja zavedla rano anicku do skolky, pak jsem si chtěla lehnout s pepcou a ona spala 20min, ani nevim jestli jsem spala, ale asi jo, když si to nepamatuju. anicka v noci spatne spala nejak, nejdriv se bouchla do hlavy o postel, pak nemohla usnout, tak jsem se chtěla dospat. :grinning: dopo razime na cvico a pak na ty kycle, snad to bude dobry a pak si udelam radost a něco si koupim ve meste na sebe. :grinning:
18. bře 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuska vsetko naj este raz :wink:
18. bře 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 dekuju mockrat, i když ten vek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka Ahoj.ja ta chapem ako to myslis... Tiez som sa bala ze hanku budem mat radsej... Ale teraz uz viem ze nie... Urcite ich budem lubit obe rovnako:slight_smile:
18. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Inak...kazdy den mi je zle...najma doobeda... Teraz varim-dufam ze aj na zajtra. Kur.polievku,peceny bocik a zem.kasa. a poobede pojdeme asi niekam von. Zajtra musime ist na preventivku k zubarke. Podla mna ma aj kaz ale to jej nebude hned robit...tak vobec neviem na Kedy ju objednat... Nejak sa jej kazia zubky odkedy nedojcim:frowning2:
18. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tak sme doma domka sa naobedovala a ja tiez

boli sme 2,5hodky ,hodinku bola v dielnickach a potom vonku ja som sedela na lavicke a potom pesko domov ,sed nerv sice boli ale da sa......domka je spokojna a ja idem oddychovat ,
18. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte.tak dnes v ramci setrenia sa som navarila potom sme sa s hani asi 2hod.hrali s legom na zemi s ktorej som sa 10min.zviechala. potom 3hod.vychadzka na ihrisko a do obchodu.a nasledne doma asi hodinove umyvanie riadu.-doobeda nebola tepla voda... Dufam ze malu osprchuje muz,lebo uz fakt nevladzem...
18. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte.vyzera to tak ze hanka ma kiahne. Pred obedom ideme k dr.ak su to kiahne tak ninka je snad v bezpeci.
19. bře 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak standart dopo doma, peru, varim, hraju si s pepcou :slight_smile: odpo skolka :slight_smile:
@zuzkat1 a mela jsi nestovice? myslim, ze pokud jsi je mela, tak je to v pohode.
19. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, manza rikal, teda řekl to jako hotovou věc, coz se me nelibi, ze anicka pojede v lete s tchanovcema k mori. ja jsme mu rekla, ze ne a on ze uz je velka, takze muj argument, ze je mala nemá důvod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja teda asi mam aji sobeckej důvod, ze chci tam jet s ni poprvé a je to i daleko aby jela na tyden beze me. ani si nedokazu představit, ze by jela s nemá tady v cr na dyl, ale aspoň je to tady. taky si myslim, ze by tedka nechtěla, nechce tam u nich ani spavat, chce byt s nama. uz vidim, jak na me bude tlacit a tchanovci taky, ale ja jsem preci ataka.
19. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule ako dnes?

ja varim maso na stave s hraskom a zem kasu , akurat sme s domkou citali a ratali tak teraz pozera rozpravku

mabus ja by som domku tiez nedala k moru ,sem na slovensku ano nie je problem sadnut do auta keby nieco ale nie tak daleko a moj ani nepoviem ten tiez by nedal :wink:

rano som bola na odberoch na hematologii a v noci som zle spala a teraz mam dost ,este ten nerv ma boli
19. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no vraj su to kiahne...aj ked sa cudovala ze ma 3vyrazky. Ja som mala kiahne.
K tej dovolenke.nedala by som ani na sk... Manzel hej ale on necha rozhodnutie na mne.
19. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak manza to nerozhodne beze me, ale bude me do toho tlacit a ja si budu rikat, nedelam spatne? ale ma to cenu něco preze me, na silu ji tam dat? když nechci..
19. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabus ved uvidis a rozhodnes sa :wink:

nasa domka zboznuje aj svokrovcov aj nasich takze na sk nemam problem ved autom sme vsade hned , :wink:
19. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ak by si mala mat zly pocit tak to nema vyznam... Ine je ak je u nich 10min od vas... Ja by som zacala dakym vikendom niekde v cr a potom o rok ktovie:slight_smile:
19. bře 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tento rok len tatry:slight_smile: ninka bude mat 3 mes. Buduci rok zas more.
19. bře 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte aj my tento rok doma a o rok klasika more uz sa tesim :wink:

spravila som vyzivu dala som jablka a mrkvu na vecer k telke :wink:

nef ako dnes?
19. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tak dnes prva

domka je chora tak budeme doma ,boli sme v utorok v tej dielnicke a bolo tam nove dievcatko chore sice tam bolo kratko ale stacilo no co uz,budeme doma sa liecit :wink:

pojdem urobit kolacik ,navarene mam spravim len ryzu :wink:

co varite ?
20. bře 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek