Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. bře 2014

@nefertitka no vidíš, to je skoro podobne, pod stromeček skoro prcka.. 😀

nefertitka
17. bře 2014

@mabe veru, ak to vyjde, tak na vianoce budeme uz styria 😀

nefertitka
17. bře 2014

@mabe ja si stale neviem predstavit ten pocit, mam 5 rokov Nikolku, som zvyknuta iba na nu a neviem si predstavit zatial dalsie dieta fyzicky, ze by tu bolo...ja viem, ze to bude zniet blbo teraz, ale da sa to lubit obe rovnako?

mabe
autor
17. bře 2014

@nefertitka obe dve miluješ uplne stejne fakt. akorát ten první pocit v porodnici je divnej, když ti dojde ta starsi na první navstevu a aji jsem na anicku min myslela v porodnici. doma pak to chce cas, nez se zabehnete, aby ses mohla věnovat oboum dvoum stejne. tekda je u nas bezvadnej cas, kdy pepca si rada lezi na koberci s anickou. anicka si hraje a ona se na ni diva, nebo si anicka s ni krasne hraje a ja uz nemám takovej strach, ze ji něco udela. az tedka me pripada krasny, jak jsme uplna rodina. 😀

nefertitka
17. bře 2014

@mabe asi si to nebudem vediet predstavit, az kym to realne nezazijem, ale to je este dlhy kus cesty....skoda, ze to tehotenstvo tak dlho trva...

mabe
autor
17. bře 2014

@nefertitka uvidíš, jak to bude bezvadny, samozrejme je to i narocny, i když mam tak moc hodny dite (myslim pepcu), anicka taky hodna, ale jde o to aby nejmensi byla v poho.

nefertitka
17. bře 2014

@mabe no ak to druhe bude ako Niki, tak zosediviem uz komplet 😝 koliky, reflux, place v jednom kuse, spanok takmer ziaden...joj, na co som sa to ja dala 😝

casia
17. bře 2014

@nefertitka ahoj🙂máme se dobře, děkuji, jsme dnes po další várce očkování, tak snad to zvládneme, Vašík nám dělá radost 😉 držím palečky

casia
17. bře 2014

@zuzkat1 držím palečky, ať máš co nejhladší průběh porodu 😉

mabe
autor
17. bře 2014

@casia ahoj, my jsme mely ocko min stredu a zase zadny priznaky 🙂

zuzkat1
17. bře 2014

Dakujem dievcata🙂 este aspon ten tyzden keby vydrzala bolo by to fajn. Dalsia poradna v pondelok tak uvidim co zas povie.

bambi7
18. bře 2014

dobre ranko babulky

domka sa naranajkovala ja akurat papam a ideme do dielniciek /tvorive dielne,hlina kreslenie,...../dlho som nebola tak som slubila tak ideme o 10 hod ,tak sa domka uz nevie dockat

nef budes lubit obe 😉 ja sa uz neviem dockat 😉

a co mate na plane dnes?

mabe
autor
18. bře 2014

dobre ranko, tak ja zavedla rano anicku do skolky, pak jsem si chtěla lehnout s pepcou a ona spala 20min, ani nevim jestli jsem spala, ale asi jo, když si to nepamatuju. anicka v noci spatne spala nejak, nejdriv se bouchla do hlavy o postel, pak nemohla usnout, tak jsem se chtěla dospat. 😀 dopo razime na cvico a pak na ty kycle, snad to bude dobry a pak si udelam radost a něco si koupim ve meste na sebe. 😀

bambi7
18. bře 2014

mabuska vsetko naj este raz 😉

mabe
autor
18. bře 2014

@bambi7 dekuju mockrat, i když ten vek 😝 😀

zuzkat1
18. bře 2014

@nefertitka Ahoj.ja ta chapem ako to myslis... Tiez som sa bala ze hanku budem mat radsej... Ale teraz uz viem ze nie... Urcite ich budem lubit obe rovnako🙂

zuzkat1
18. bře 2014

Inak...kazdy den mi je zle...najma doobeda... Teraz varim-dufam ze aj na zajtra. Kur.polievku,peceny bocik a zem.kasa. a poobede pojdeme asi niekam von. Zajtra musime ist na preventivku k zubarke. Podla mna ma aj kaz ale to jej nebude hned robit...tak vobec neviem na Kedy ju objednat... Nejak sa jej kazia zubky odkedy nedojcim☹

bambi7
18. bře 2014

cafte tak sme doma domka sa naobedovala a ja tiez

boli sme 2,5hodky ,hodinku bola v dielnickach a potom vonku ja som sedela na lavicke a potom pesko domov ,sed nerv sice boli ale da sa......domka je spokojna a ja idem oddychovat ,

zuzkat1
18. bře 2014

Ahojte.tak dnes v ramci setrenia sa som navarila potom sme sa s hani asi 2hod.hrali s legom na zemi s ktorej som sa 10min.zviechala. potom 3hod.vychadzka na ihrisko a do obchodu.a nasledne doma asi hodinove umyvanie riadu.-doobeda nebola tepla voda... Dufam ze malu osprchuje muz,lebo uz fakt nevladzem...

zuzkat1
19. bře 2014

Ahojte.vyzera to tak ze hanka ma kiahne. Pred obedom ideme k dr.ak su to kiahne tak ninka je snad v bezpeci.

mabe
autor
19. bře 2014

Ahojte, tak standart dopo doma, peru, varim, hraju si s pepcou 🙂 odpo skolka 🙂
@zuzkat1 a mela jsi nestovice? myslim, ze pokud jsi je mela, tak je to v pohode.

mabe
autor
19. bře 2014

holky, manza rikal, teda řekl to jako hotovou věc, coz se me nelibi, ze anicka pojede v lete s tchanovcema k mori. ja jsme mu rekla, ze ne a on ze uz je velka, takze muj argument, ze je mala nemá důvod. 😝 ja teda asi mam aji sobeckej důvod, ze chci tam jet s ni poprvé a je to i daleko aby jela na tyden beze me. ani si nedokazu představit, ze by jela s nemá tady v cr na dyl, ale aspoň je to tady. taky si myslim, ze by tedka nechtěla, nechce tam u nich ani spavat, chce byt s nama. uz vidim, jak na me bude tlacit a tchanovci taky, ale ja jsem preci ataka.

bambi7
19. bře 2014

cafte babule ako dnes?

ja varim maso na stave s hraskom a zem kasu , akurat sme s domkou citali a ratali tak teraz pozera rozpravku

mabus ja by som domku tiez nedala k moru ,sem na slovensku ano nie je problem sadnut do auta keby nieco ale nie tak daleko a moj ani nepoviem ten tiez by nedal 😉

rano som bola na odberoch na hematologii a v noci som zle spala a teraz mam dost ,este ten nerv ma boli

zuzkat1
19. bře 2014

@mabe no vraj su to kiahne...aj ked sa cudovala ze ma 3vyrazky. Ja som mala kiahne.
K tej dovolenke.nedala by som ani na sk... Manzel hej ale on necha rozhodnutie na mne.

mabe
autor
19. bře 2014

no tak manza to nerozhodne beze me, ale bude me do toho tlacit a ja si budu rikat, nedelam spatne? ale ma to cenu něco preze me, na silu ji tam dat? když nechci..

bambi7
19. bře 2014

mabus ved uvidis a rozhodnes sa 😉

nasa domka zboznuje aj svokrovcov aj nasich takze na sk nemam problem ved autom sme vsade hned , 😉

zuzkat1
19. bře 2014

@mabe ak by si mala mat zly pocit tak to nema vyznam... Ine je ak je u nich 10min od vas... Ja by som zacala dakym vikendom niekde v cr a potom o rok ktovie🙂

zuzkat1
19. bře 2014

My tento rok len tatry🙂 ninka bude mat 3 mes. Buduci rok zas more.

bambi7
19. bře 2014

cafte aj my tento rok doma a o rok klasika more uz sa tesim 😉

spravila som vyzivu dala som jablka a mrkvu na vecer k telke 😉

nef ako dnes?

bambi7
20. bře 2014

dobre ranko tak dnes prva

domka je chora tak budeme doma ,boli sme v utorok v tej dielnicke a bolo tam nove dievcatko chore sice tam bolo kratko ale stacilo no co uz,budeme doma sa liecit 😉

pojdem urobit kolacik ,navarene mam spravim len ryzu 😉

co varite ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru