Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
28. bře 2014

@vejvass to neviem co je, ja som mala iba fraxiparin

vejvass
28. bře 2014

@nefertitka
@bambi7 no gyn idem urcite vymenit uz som to mala urobit davno ale teraz som si u nej este dala vysetrit co som potrebovala sice som si to musela vydupat ale predsa a idem k inemu len neviem ku komu neviem sa rozhodnut medzi dvami but mudr.Hrabcak medissimo alebo mediclinic mudr.Havalda
u hrabcaka viem ze mi urcite nasadi vsetko ihnet lebo ked som isla na kyret tak ma vyetroval on a uz vtedy mi vravel ze treba pri dalsiom tehu nasadit aj fraxiparin aj utros hnet ako budem mat ducha na teste a doktor havalda neviem aky je v tomto smere

nefertitka
28. bře 2014

@vejvass o Hrabcakovi som pocula pozitivne referencie

bambi7
28. bře 2014

ja viem nef ze podla toho ale znovu odber nerobil ,ved to ani nemoze tie rozsirene robia iba na hematologii,
ja som pri domke brala 0,2 a teraz mam 0,4 koli tomu ze po domke som mala zasa missed ved vies ved sme sa o tom rozpravali
je tazko povedat co keby ,clovek nikdy nevie co bude

bambi7
28. bře 2014

vejvass chod hned k tomu co vies ze vsetko nasadi ,nech si kludna a urcite to uz vyjde 😉
ono je to smutne ze clovek musi behat od doktora k inemu ale ak je na prd treba hned menit ja som za ,nebudem cakat co bude 😉

vejvass
28. bře 2014

@nefertitka ANP sa dava ak ti robil bud hematolog alebo gynekolog antifospolipidovy syndrom odber podla toho.Ale ako citam podla mna nemas urobene asi vsetky vystrenia teda mozno ano ale bolo by dobre aby si si ich zhrnula ci mas naozaj vsetky ak chces napisem ti co by si mala mat vsetko vysetrene to mi dali v Ruzinovskej v nemocnici co potrebujem mat urobene a s tym papierikom som isla za gyn.nak mi urobi co moze a co nemoze nak ma tam posle.

vejvass
28. bře 2014

@bambi7 mas pravdu asi skusim teda toho hrabcaka aj ked budem musiet menit poistovnu lebo ja som vseobecna a medissimo ma asi len union.ty si s Ba ci nie,Ak ano ku komu chodis na hematku a na gyn?Zistili ti inak priscinu po tych 3 potratoch

bambi7
28. bře 2014

vejvas ano som z ba napisem ti ip postu
mam porobene vsetko cez odbery inf,rubeolu toxoplazmozu cytomegalovirus hematologiu, genetiku no vsetko ,
endokrinologiu vsetko mame s mojim negativne
len ja som vzdy v prvom trimestri ochorela od niekoho a mala vys teploty a bolo tak to uzavreli ze mam dost zniz imunitu v tehu a nesmiem prve 3 mes nikam chodit a byt doma ,......pri malej dom bola aj teraz a som ok klop klop

prvy krat som cakala dvojicky a robila som pre taku kozu a ta ma nechcela vypisat mna bolelo tale brucho tak som sla za obvodnou a ta ze jej volala ze nech ma nevypisuje ze kto bude robit ale uz aj tak bolo neskoro do ordinacie prisla jedna baba chora a za 4 dni som bola aj ja tak som v 12t potratila a ani som nevedela ze su dve tvrdila ze je len jedno a zdrave az na antolskej ze su uz 2t nie je akcia srdca

druhy krat som ochorela od kkamarata boli u nas to som nevedela ze som tehu a uz bolo vys teploty a bolo

potom sa nam podarilo nase krasne dievcatko teraz ma 5 rokov

potom nam to neslo skoro 3 roky druhe tak nas poslali do centra ,a tam nam povedal lekar jeden ze uz nikdy nebudeme nat spolu normalnou cestou babo ,doteraz vsetko bolo normalne prirodzene tehu

tak sme sli na to umele co sa sice podarilo ale v6t som potratila

no a teraz sme otehotneli normalne prirodzene a cakame dievcatko takze ze to uz nepojde sa sekol

takze 4 krat normalne som otehotnela a 1krat umele

bambi7
28. bře 2014

teraz som 5 krat tehu 😉

zuzkat1
28. bře 2014

@nefertitka nef chapem ta,ale nechces este skusit tie vysetrenia v brne? Mozno je tam daky imunologicky problem.

nefertitka
28. bře 2014

@zuzkat1 mozno raz skusim, ked budem mat silu a chut...vdaka za radu🙂 a ako mala?

zabka1000
28. bře 2014

ahojte...ja mám za sebou druhý potrat v priebehu 4 mesiacov...lekár mi zatiaľ spravil testy na toxoplazmózu (na môj návrh) a navrhol genegické testy...inak nič...neviem, mne to príde divné, keď pozerám, aké všeliaké testy máte za sebou...neviem, či sa mám pýtať na ďalšie vyšetrenia, či ma pošle na ne až po genetických testoch alebo mám celkovo zmeniť lekára... ☹

bambi7
28. bře 2014

co dnes varite a neviete ake ma byt pocasie?

vcera mala domka anglictinu ta to zerie 😉 tak jej musim opakovat este sa aj ja naucim poriadne 😀

zuzkat1
28. bře 2014

@nefertitka mna imunologicka upozornila ze tu nerobia vsetky testy...
Mala uz ok...uz ma "len" chrasty takze dnes uz pojdeme aj von... Este ju ale bud.tyzden nedam do skolky.az od 7meho.

@bambi7 ja robim gulas a peciem chlieb...ma byt teplo teraz aj cez vikend

bambi7
28. bře 2014

no zuzka uz to mas za par 😉
domka sla cisarsknm v 38t

bambi7
28. bře 2014

nef a niky sa ma ako?

zuzkat1
28. bře 2014

@bambi7 veru uz to bude raz dva... Ale rada by som vydrzala kym bude moct ist mala do skolky...

bambi7
28. bře 2014

jasne ale uz aj keby uz je to ok 😉 super tak sa drzte idem za domkou

pekny den babulky

ellysa
28. bře 2014

@nefertitka Jaj čítam az teraz ☹ .úplne chápem tvoje rozhodnutie.terazxsacres z niki vsetkobtak rýchlo ubehne.a uvidíte možno časom vsak nie si stars.ale teraz naozaj pauzu aby si si oddychla

nefertitka
30. bře 2014

@bambi7 da sa na tom plaveckom teda zaplatit individualny trener?

mabe
autor
31. bře 2014

ahojte, tak anicka zase ve skolce a my s pepcou mame svůj "klid" 🙂 takze peru, trosku poklidim a odpo pro anicku do skolky a do tancovani. 😀 nastesti se posunul cas, holky spaly do 7h, nejak me ten jejich budicek nevyhovuje, vstavat v 6h. 😀
jinak nam zacina rekonstrukce baraku, takze dva mesice hluku

bambi7
31. bře 2014

ahojte
co mate dnes na plane?

ja idem na tanecnu poobedes domkou

nef napisala som ti spravu 😉

mabe
autor
31. bře 2014

@bambi7 ahoj, tak ja dopo uklidila, pepca se na me divala a tedka spinka, tak si delam obed a pak po 14h zase vyrazime pro anicku do skolky, na hodku na hriste-to musíme kazdej den s kamaradama ze skolky 😀 , potom na tancovani na 16h 🙂

mabe
autor
31. bře 2014

@bambi7 ja jsme včera koukala u thcanovcu na obe holky a je to mozny sem si rikala? uz jsem uplna rodina, povedlo se to.... 🙂

zuzkat1
31. bře 2014

Ahojte.tak mala ma cca 3kg a v brusnej dutine ma cystu☹ vraj je to u dievcat bezne... Ze po narodeni sa to sleduje... Dufam ze bude ok a ze ju nebude treba operovat☹

mabe
autor
31. bře 2014

ahojte, tak venku nadherne, i když trosku vic foukalo. pepca spi, anicce cte manza pohádky, ja jsu jakasi mrtva dneska. zítra anicka nejde do skolky, jde k zubari, v poledne prijdou naší, aby byly s anickou. my mame s pepou jeji cviceni. 😀

mabe
autor
31. bře 2014

@zuzkat1 drzim palec, at se cysta vstreba, a pevny nervy, urcite to bude dobry.

zuzkat1
31. bře 2014

@mabe Dakujem. Dufam. No snazim sa to nebrat ako katastrofu. Najhorsie co sa moze stat je rutinna operacia. Ale dufam ze k tomu nedojde.

mabe
autor
31. bře 2014

@zuzkat1 je to hrozny, ze je takova sance, naprosto te chápu, drzim palec, at se to vstreba

zuzkat1
31. bře 2014

@mabe bud.pondelok mi zas urobi sono. Aj to len preto,ze som mu dala milion otazok,tak povedal,ze to pozrieme este raz. Tak sa neviem dockat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru