Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. dub 2014

ahojte, tak dneska super den. koupila jsem si dve halenky, ponožky a bezvadne pokecala s kamoskou, musim s ni chodit fakt na nakupy, ona presne vi co chci 😀 . pak jsem byla za manzovou babickou v domove duchodcu a anicku me privedly tchanovci před chvilkou. no pekne me nastvaly, uz jsem asi psala, ze porad chteji, aby s nemá jela k mori. ja jsem naprosto proti: proste pro me představa, ze je 1000km daleko, celej tyden, ne. asi se me někdo bude divit, ale proste ne, je ještě mala pro me. at jede s nemá nekam na vikend tady v cechach. to bych asi zvladla, nehlede na to, ze nechce u nich vůbec spavat ani tedka. oni me celej rok takhle popichuji, ze uz letos s nemá anicka pojede k mori. vi, muj názor na to. dneska s ni dosly, ze si zarezervovaly chatku v kvetnu u more a rekly: ze anicko pojedes s nama k mori? 😠 proste ja nechci, aby jela a oni s ni o tom mluvi, ona na to nic nastesti a ja rekla, ze ne. tchyne na to, ze jana(svagrova) byla u more s babickou ve dvou letech a ze to taky obrecela. me to nezajima, ja to nebudu obrekavat, proste nepojede, asi jsu sobec vuci anicce, ale proste az bude vetsi, tak jo, ale tedka ještě ne. nehlede na to, ze chce anicka byt se mnou a s pepcou co nejvic.no , nastvaly me. 😠 😝

mabe
autor
4. dub 2014

@bambi7 copak je zase s domcou? 😖

zuzkat1
4. dub 2014

@mabe tak to mas recht.ja malu zo svokrou nepustim nikdy.ale ani s nasimi samu ani o rok. Je mala to poprve a podruhe chcem byt s nou.
Ak to nevedia pochopit tak im to treba nejak raznejsie dat na vedomie. My chodime na spolocne dovolenky. My a nasi. Mozno o rok ked aj pepca bude vacsia by ste aj vy tak mohli.ma to aj vyhody🙂

mabe
autor
4. dub 2014

@zuzkat1 my byly s anickou a tchanovcema 2xna sumave,tomu se nebranim

zuzkat1
4. dub 2014

@mabe my sme boli v chorvatsku a tunisku... Samu by som ju nepustila,aj ked nasi by uz chceli...

nefertitka
5. dub 2014

@mabe ani ja by som Nikolku samu nepustila. Ved im to povedz narovinu

zuzkat1
6. dub 2014

Teraz som tak napalena ako davno nie. Manzel sa mal ist ucit k svokre.a malej povedal ze ide tam,on nikdy nepochopi,ze potom aj mala chce ist. Ja som bola proti,od rana mam nanic den.v noci mi bolo fest zle,nevedela som sa normalne nadychnut,na vracanie mi bolo a dnes ledva citim malu-dufam ze je ok.a do toho on vymysli ze s malou k svokre.no uz len na pretvarku mam naladu. Takze som ho poslala nech idu autom a ja idem peso za nimi.ked tam dojdem (to je taka pol hodka) zavolam mu nech mi donesie malu dole a ideme domov.

mabe
autor
6. dub 2014

Tak manza by anicku poslal k mori.pry ji kazim zivot a jsu sobec.nechape moje duvody ☹. No nepojede,ale budu ta spatna ja ☹

zuzkat1
6. dub 2014

@mabe vobec ho nepocuvaj. Je mala k moru pojde este velakrat. Urcite jej nekazis zivot.

mabe
autor
7. dub 2014

ahojte, tak včera me tchanovci zase dostali. sla jsem kojit do vedlejsi mistnosti a slysim, ze si tchan stezuje manzovi, ze jedou k mori a ja jim nechci dat anicku. reakci manzi jsem neslyšela, mozna nic nerekl, jenom se zatvaril nevim. kazdopadne hnedka na to na anicku: anicko, pojedes s nama k mori? budou tam kaminky, vlny na mori, budes plavat v mori, uvidíš rybicky,...a ona ze jo. vůbec nechape, na jak dlouho to je a jak daleko a tak, ze jo. tak tchyne ji rikala: musíš jit za maminkou a rict ji, ze chces jet s nama k mori. 😠 😠 tak jsem anicce rekla, ze az bude vetsi a ona ze jo, nastesti je rozumna. ale pekne me teda nasrali, podpásovka dost. 😠 s manzou to nerozebiram, akorát bysme se zhadaly a to ja nechci zbytecne kvůli nim.proste nejede a hotovo.

zuzkat1
7. dub 2014

@mabe ja uz by som im na tvojom mieste povedala,ze kedze stale podryvaju tvoje slova a nazor na vychovu aj po opakovanych rozhovoroch,tak k nim mala nebude chodit.je to tvoje dieta a musia to respektovat.

mabe
autor
7. dub 2014

@zuzkat1 když ja su v tomto mekka a oni jsou jinak moc fajn, ale toto... 😝

zuzkat1
7. dub 2014

@mabe oni mozu byt fajn.ale toto je zasadna vec.Ved aj anicku huckaju proti tebe aj s manzelom sa kvoli nim hadas.

mabe
autor
7. dub 2014

@zuzkat1 no, to je pravda. 😢 😖

zuzkat1
7. dub 2014

@mabe tak sa skus porozpravat s nimi zas,ze ich mas rada,a nieze by si im neverila,ale anicka je na to este mala,nech este pockaju a prestanu ju lanarit lebo z toho mate doma dusno co urcite nechcu...

bambi7
7. dub 2014

cafte babule

bambi7
7. dub 2014

mabuska netrap sa jednoducho ju nedas a je 😉 ja by som nedala k moru tiez keby sli niekte tu na sk tak ok tam pridem keby nieco uz som aj pisala ale k moru nie 😉 a moj ani nehovorim ten zasadne nie 😀 tak to mame jasne 😀

ved anicka tam nechce ani spat a co by tam robili to ich nenapadlo ?chuda co by plakala mozu ist s vami ak budete vy chciet ale nech neorganizuju nic 😉

no dnes neprsi aj slniecko vykuka tak fajn,ideme poobede na tanecnu klasika a je

zuzkat1
7. dub 2014

Ahojte.tak ja som na 3cm otvorena,ale este ma pustil domov. Mam sa prist ukazat vo stvrtok pre istotu aj s vecami😝 a to mi tento tyzden nevyhovuje vobec...

bambi7
7. dub 2014

zuzka super coskoro bude pri tebe drobcek 😉

mabe
autor
7. dub 2014

holky, diky moc za příspěvky. ja ji nikam nepustim, chtěla jsem vedet, jestli jsu fakt sobec, nebo to i někdo jiny citi jako ja. 🙂 ja sama do toho rypat nebudu, ale kdyby nahodou zase něco zacly, tak jim reknu, ze uz jsem rekla, ze ne, v CR na par dnu ano, ale k mori ne a at s tim uz "neotravujou". dneska pepka spala dost v kocarku na cestách, tak nic nedospím, tak padnu brzo asi vecer. 😀

mabe
autor
7. dub 2014

holky, ještě další věc. v pulce kvetna jedeme s kamaradama - 4 rodiny a 11 deti na dovcu. jezdime tak kazdej rok, na tyden vždycky nekam na hory, tentokrát Beskydy. anicka je stastna, plno deti, priroda,..je to narocnejsi na naší psychiku asi, plno deti, ale super. no tentokrát jede vlastne 6m pepina. trosku se bojim, jak to zvladne, tolik lidi. na oslave ma problém, ze je pak rozhozena, umrcena, ale zase oslava je jedna mistnost, plno lidi, predavaji si ji z ruky do ruky. rikam si, ze tam budeme venku, teda pokud bude počasí a nebo na vlastním pokoji na chvilku. bude to takova stara chaloupka s kamnama, u anicky nemam strach, pepca ještě nepoleze, takze to by nemel byt problém. sprcha, zachod tam jsou normalka s vodou. co myslite, v pohode, ne? zbytecne jsu nervozni, co?

zuzkat1
7. dub 2014

@bambi7 to Ano,aj sa tesim. Len tento tyzden mi fakt nevyhovuje😅

zuzkat1
7. dub 2014

@mabe to je uplne v pohode podla mna. My chceme ist do tatier ked bude mat tak 3mesiace. Sice len my,ale nevidim rozdiel.

bambi7
7. dub 2014

mabuska podla mna to bude ok,ved ked budete mat toho dost pojdete sa prejst same alebo vy ako rodinka 😉

zuzka no aj ked nevyhovuje ked mala sa rozhodne ides 😀 aj ja chcem uz byt v 38 jajjj uz sa tesimmm

mabe
autor
7. dub 2014

holky moje 🙂

casia
8. dub 2014

ahoj holky, moc vás zdravím, jak tak čtu, taky máte trvale trable s rodičema, u nás je to to stejný, tchýně s tchánem mě taky pěkně točej a až s Vašíkem se to vystupňovalo...jinak těhulkám držím palce, my jdeme zítra na vítání občánků, mám pro Vašíka oblek, tak jsem zvědavá🙂

mabe
autor
8. dub 2014

ahojte, tak manza na basketu, pepca spi a anicka lezi,ale ma nejakou krizi existencni asi. včera i dneska place při lezeni, zepry tam nechce byt sama, ze je ji smutno a tak..nevim, co to je za obdobi. jak usne, tak spi az do rana, ale to usnuti...

zuzkat1
9. dub 2014

Ahojte.mna dnes od rana boli brucho,ale viac nez doteraz.dufam ze si ma tam zajtra uz nechaju,uz som sa tak nastavila. Porazi ma ak ma este posle domov. Este dnes chcem upratat-prach a dlazky. Chcem aj periny natiahnut-ale to uz asi nezvladnem...uvidim.

bambi7
9. dub 2014

ahojte babule

mabuska ste krasne babulky 😉

ja vcera som mala dost tm ze je tamarka tak dole polozena tak ako kopala ma bolelo cele brucho musela som lezat ale dnes lepsie musim zacat viac lezat ako mam len nie vzdy sa to da ale pokusim sa 😉

zuzka tak ides na to 😉 drzim potom palce nech to ide rychlo jaj super aj ja chcem uz jul 😉
a periny nechaj na tvojho ved to zvladne prezliect 😉

co dnes varite ja mam franc.zemiaky a vcera som robila strudlu a uz je fuc 😀

zuzkat1
9. dub 2014

@bambi7 on ani nevie kde mame obliecky😀 ale asi mu ich len nachystam a nech natiahne ciste pred tyd ako nas pustia.
Ja dnes len cestoviny s vajcom a kysle uhorky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru