Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
15. kvě 2014

@mabe Ahoj...zvykla by si si...moj muz chodi domov kazdy den o 9tej ci pol 10tej... Este nikdy nebol doma na kupanie ci uspavanie a da sa...aj ked vecer je vzdy zly lebo ninka je vela hore ...aj do 10tej a to chce byt len na rukach,takze kym obriadim hanku tak ninka place... Popravde ked je doma tak stiham ovela menej a je tu chaos...

@nefertitka Ahoj...co mas nove? Ako sa mas?

mabe
autor
15. kvě 2014

@zuzkat1 jako klobouk dolu před tebou. ja mam anicku velkou a nedokazu si prestavit kazdej den na všechno sama.. anicka ve skolce a manza dochazi kolem 18h domu. tedka me to ubiji, protože musíme byt doma, jak je anicka nachlazena, tak me z toho hrabe trosku. 😝 😀

zuzkat1
15. kvě 2014

@mabe teraz mi z toho hrabe lebo vonku je hnusne a tiez sedime doma,Takze nic moc...ninka doma moc nenaspi a aj hanka sa nudi cely den zavreta...

mabe
autor
15. kvě 2014

@zuzkat1 to me povídej, pristi tyden ma byt hezceji

nefertitka
15. kvě 2014

@zuzkat1 ahoj, vcelku fajn, dakujem🙂, predvcerom sme sa vratili z Kysuc, super som si oddychla - psychicky hlavne...no a o dva tyzdne aj nieco hura na dovcu 🙂
a ty ako?

mabe
autor
15. kvě 2014

@nefertitka ahoj, tak to je bezva, ze sis psychicky oddechla 😉 a další dovca před tebou 😉

mabe
autor
15. kvě 2014

pro zajemce prihazuju foto sester v 6m, jasny rozdily 🙂

zuzkat1
16. kvě 2014

@nefertitka Dakujem dobre... Unavena ale uz menej,uz si zvykam ze nespim. Kazdu noc je hore take 2 hodiny. A Plus dalsie 1 ci 2 kojenia...cez den ma vacsinou 1 spanok najma Ked sme cely den doma...ale neplace tak ako hanka zvykla,len tak mrnka... Hanka ju zboznuje,ale myslim ze vela urobilo ze som si ju nechala doma,vdaka tomu neziarli...

bambi7
20. kvě 2014

cafte babule konecne som vas prisla kuki

mabus mala pekne rastie je zlatucka 😉

ja uz musim lezat od 30t ,mam zakaz behat iba lezat ak nechcem ist do nemocnice co nechcem samozrejme tak lezim ,mala je moc dole pri vys je citit jej hlavicka a aj krcok sa skracuje ale musime vydrzat 😉 domka je uzasna pomaha mi ,stale hovori maminka lezkaj tamarka oddychuje ja si to podam a tak ,jasne ze jest a ine veci robime spolu hram sa po leziacky a moja mamina ju berie von 3krat do tyzdna a potom moj tak sa da ale aj keby nesla vie preco je velmi rozumna 😉

teraz chodim kazde dva tyzdne na kontrolu teraz idem bud.stredu tak uvidime co bude snad ok

tak pekny den prajem

mabe
autor
20. kvě 2014

@bambi7 ahoj,to jsem rada,ze jste v poradku,i kdyz musis leuzet. Domca je uzasna,ja taky mrla zkracenej ciprk,pepca hodne nizko.tak jsem taly lezela mesic a nsjefnou na ko cipek uplne ok jestli si pamatujes a pak jsem musela na vyvolani. Tak prkne odpocivej,nabirej sily,psk se ti budou hodit a po kontrole napis.

mabe
autor
20. kvě 2014

Ahojte, tak besídka uplne paradni. ja uplne dojata, anicka suprova fakt. pepca vydržela 20min a pak jsem ji dala tchanovi do kocarku ven. kdybych vedela, ze mu venku breci,tak tam jdu,ale nikdo me nic nerikal, az sem vysla, tak pepca 20min rvala chudacek muj. pak se zlobila na me a nakonec usla na hodku vyrizena. 😖 anicka taky nadsena. 🙂
vedro venku teda slusny, to jako uz je leto? 😀

mabe
autor
21. kvě 2014

ahojte, tak dneska je me o trosku lip. takze uz peru povleceni, chci vysat, utrit prach, dlouho jsem nic nedělala. odpo prijdou naší, tak zase mame o zabavu postarany. 🙂
jinak mozna prijdeme o chalupu v jesenikach. je to pro me nostalgie, jezdim tam od narozeni. ma to babicka se svým brachou. bracha ji umrel v zari, tak jeho manželka rekla, ze tam uz jezdit sama nebude, takze to prepslaa na deti svoje dve. ti tam ale jezdi max. 1x za rok, jezdil tam ten stryc a my s manzou nejvic, pak naší a teta mamcina. takze deti od stryce zavolali tete, ze to chteji prodat, budto naším a tete nebo cizym. naší na to peníze nemaji a taky tam jezdi 1x za rok a teta jo, ale je tam spousta na opravu, je to 100let stara chalupa, která není nijak zmodernizovana, veskery opravy takovy na kolene....takze tedka v sobotu na babiččiných narozkach se domluvi. včera teda tchan se to dozvedel a řekl, ze to koupi. moc se jim tam libi a peníze na to mají. to by bylo pro nas ideal, ze bysme o to neprisly, ani holky, ale není to divny...jakoze by to vlastne bylo nase a přitom nebylo... 😝 😀 no, uvidíme, me by se to libilo tam dal jezdit a tchan by to urcite spravil, aby to bylo lepsi i pro holky a bylo by to i pro ne do budoucna. proste okna profukuji stary, rozpadajici se, vhlky je to,...

ellysa
21. kvě 2014

Ahojte babule.My sme vcera oslavili 4roky nasej princeznej.Wilik je chory a umrncanyyy dnes s nim idem k doktorovi.dufam ze nebudu atb.
@bambi7 este mesiac keby ste drzali pokope by bolo super.a to je za chvilocku
@mabe hlavne ze to ostane v rodine 🙂

ellysa
21. kvě 2014

A nas kiwi

mabe
autor
21. kvě 2014

@ellysa no, tak zatím to není vůbec jisty, to tchan včera řekl jenom nam, když se to dozvedel, ze o to nikdo od nas nemá zajem, řekl: tak ja to koupim. jak moc to bude realny a tak...to se uvidi...je fakt, ze peníze si vydela slusny, tak na to asi ma. ani nevim, jestli by mu to daly za odkup jako nam, za 500 000kc.vlastne asi bez našeho podilu, teda bez nasich podilu, takze 375 000kc

mabe
autor
21. kvě 2014

@ellysa tak drzim palec na ko u dr. a at jste brzo fit. jee, ctyri roky, tak gratulace, rychle to utika, co? 😖

petus_ka
24. kvě 2014

Ahoj holky,mohu se přidat? Včera jsem podruhé potratila-prvni byl zamlkly,tentokrát samovolny v 6+ se srdickem.. ☹ co dal? Ještě jedu na krev,ale vše je jasné. Na revizi nechci,mám špatne zážitky z minula...snažím se na to dívat racionálně,ale do tretice?-ani náhodou! To už nemůžu zvladnout..proc já?

zuzkat1
25. kvě 2014

@petus_ka Ahoj.ak chces chod na testy...genetika,endokrinolog,imunolog a hematolog...neboj bude babo...mne nic nezistili a mala ma uz 6 tyzdnov...nastav svoju mysel tak,ze uz to bude ok

zuzkat1
26. kvě 2014

Ahojte.Dnes sme 1x sli do mesta. Na 7:30 zubarka s hankou a potom do skolky vypratat skrinku a do roboty na navstevu. Mala zvladla mhd super.

zuzkat1
27. kvě 2014

@bambi7 @nefertitka Ahojte...ma tu byt cirkus...neviete kde?

nefertitka
27. kvě 2014

@zuzkat1 ahoj, hm neviem o cirkuse

zuzkat1
27. kvě 2014

@nefertitka ma tu byt od zajtra do nedele...ale neviem kde... Ako inak?

nefertitka
28. kvě 2014

@zuzkat1 fajn, uz sa tesime na dovcu, v pondelok uz ideme;)
a vy ako?

zuzkat1
28. kvě 2014

@nefertitka jaj ako vam je dobre🙂 zavidim🙂 my fajn,len ninka ma ekzem,asi tyzden ale dostala krem a ma to ovela lepsie...na pohlad to ani nevidiet... Hrozne ten cas leti...zajtra bude mat 7 tyzdnov

nefertitka
28. kvě 2014

@zuzkat1 fiha, uz 7tyzdnov?Naozaj to leti....nedavno bola este v brusku

mabe
autor
28. kvě 2014

Ahojte,tak my mame prvni dovcu za sebou-beskydy.anicka ma dneska vystoupeni s tancovanim,pepca ma atb do oci na zanet,ale uz je to lepsi. Jinak se mame fajn,pepca je moc hodna,skoro nebreci,vecer jde spat v 20h,pak kojo v 3h a v 6h vstsvacks,krasa
. anicka nezlobi a hodne pomaha a je samostatns uz hodne. No proste krasa

nefertitka
28. kvě 2014

@mabe uplny ideal🙂

zuzkat1
28. kvě 2014

@mabe tak to je super...ninka doobeda nespi,tak hned po obede utekame von. Vecer zaspi az o 11tej...vstava okolo 2hej -zvycajne na 1 ci 2 hodky a potom vstane o 6tej to aj zaspi tak do tej 8mej...ale neplace vela... Hanka bola samostatna ale jak mame ninku tak aj hanku treba obliekat atd...

zuzkat1
28. kvě 2014

@nefertitka veru mam pocit ze este 2x sa vyspim a bude mat rok

zuzkat1
28. kvě 2014

@nefertitka inak ten cirkus bude na nam.hraniciarov...v sobotu asi dojde otec aby vzal hanku do cirkusu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru