Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. čer 2014

@nefertitka mela bych normalka pristup? Jestli jo,tak nemam problem 🙂

zuzkat1
3. čer 2014

@nefertitka ja som na to tiez myslela ale ona ju zalozila tak som nic nepovedala...
Ako Nikolka?

zuzkat1
3. čer 2014

@mabe mala len by si cez kona.sk

nefertitka
3. čer 2014

@mabe mne je to v podstate jedno, tak je to ako pisala
@zuzkat1 ;)

@zuzkat1 lepsie, uz neteplotuje jeden cely den, ale pocujem, ze je huhnava, mandle velke, ale uz vyzera v podstate akoby bola zdrava, len do soboty este berie atb:(
a co deturence?

nefertitka
3. čer 2014

a inak uz mame vybraty iny hotel na 21.6., tak dufam, ze uz tento krat pojdeme
http://www.tui-reisecenter.sk/hotel/antalya/pri...

mabe
autor
3. čer 2014

@nefertitka drzim palec,at dovca vyjde a nikci je brzo lip

nefertitka
3. čer 2014

@mabe dakujem

ellysa
3. čer 2014

@nefertitka aj my 21. odchadzame,Bibione ako minuly rok idu aj moja mama a svokra s nami aspon sa trosku pivenuju a bude nam veselsie

casia
3. čer 2014

tak já vás občas taky přijdu na sk pozdravit🙂

zuzkat1
4. čer 2014

@ellysa to si tvoja mama a svokra tak rozumeju? to je super...

ellysa
4. čer 2014

@zuzkat1 jj rozumeju si

nefertitka
4. čer 2014

@ellysa to je super, ze si rozumeju, to si ja u nas ani predstavit neviem, ale iba kvoli svokre blbej...
super, a na kolko idete?🙂

ellysa
4. čer 2014

@nefertitka na 10 dni 🙂

martinjasen
5. čer 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.CZ.

bambi7
9. čer 2014

cafte babule ako dnes?
ja som bola dnes uz u porodnika a ze nalez nic moc mam lezat ,ze je dost velka a je moc dole ze snad do38t vydrzi tak mam lezat tak lezim a lezim 😉

vo stvrtok idem k mojej lekarke este posl krat a uz iba k porodnikovi uz mam ist na krv na predoperacne ze aby to bolo do juna vsetko vybavene keby nieco a v pondelok na kontrolu

bambi7
9. čer 2014

a babule neda sa to nechat tu na sk ta tema? ze by sme napisali adminovi?

bambi7
11. čer 2014

cafte babulky ale je teplo ze? mne by sice bolo lepsie keby prsalo ale neva 😎

co mate nove?

domka bola chora ale uz je ok tak snad to tak ostane

mabe
autor
11. čer 2014

@bambi7 ahoj,vedro hruza,od zitrka ma byt lip a jak jinak ti je ?

bambi7
11. čer 2014

ja stale lezim uz som bola u porodnika a ze nalez nic moc je moc dole tak uz mi dal aj papiere a v pondelok idem na krv predoperacne nech to mam do konca juna pripravene keby nieco .....mam lezat tak sa snazim....
inak ze je velka v pondelok idem na sono tak uvidime co povie 😉 ale aj tak chcem aby bola v brusku ako domka do 38t aj on povedal ze je to lepsie koli ockam plucam a tak ........uz mam zajednamu nadstand izbu mam tam znamu sestricku a tak snad ked nebude obsadena bude 😉

este 3t a uz bude na svete moc sa tesime ,ked lezim je to ok ale ked chodim tak nic moc ale da sa

a vy ako?

mabe
autor
11. čer 2014

@bambi7 urcite vydrzite 🙂

ellysa
16. čer 2014

Caute baby kym som sa sem preklikala...my tiez uz v piatok v noci na dovcu tak sa modlim aby deti nepochoreli ja mam dostat presne prvy den dovce mrchu no tesiiiim sa :/.inak pekny vikend za nami bol taky skor nakupny esre aj tak musim ist nejaku kozmetiku nakupit a v piatok potraviny.

@bambi7 drzkaaaj sa,este trosku potiahnes.tuto moja suseda prvy porod mala za chvilu dieta ukazkove este vo stvrtok som ju videla s bruchom a vcera na ihriskuuz aj s druhym babom.ze za hodinu porodila a za dva dni ich aj pustili ze vsetko ok a mala zasa ukazkove dieta,no nespravodlivoooost

bambi7
17. čer 2014

cafte babule tak stale lezkam a lezkam uz si vybavujem interne predoperacne na cisarak zajtra idem na interne a budem mat pokoj,tamarka je stale moc dole ale to zvladneme aj ked to boli ked chodim ,sem tam vraciam tlaci mi na zaludok a tusim vsetko 😀 ale inak ok
uz sa na nu tesime

domulka je chora od kamosk malej dako zabudla povedat ze je po chorobe ale este nie fit no co uz.....tak sa lieci aby mohla ist v sobotu na vylet s babkou dedkom a tatom do Partizanskeho ku starkej len na otocku a ja budem samozrejme lezkat a oddychovat 😉

no elly tak super dovcu prajem ,mi pojdeme o rok 😉

mabe
autor
17. čer 2014

@bambi7 ahoj, urcite to chvilku ještě vydržíte, to bude krasa...moc moc ti to preju a tesim se na foto male 🙂

mabe
autor
17. čer 2014

@bambi7 at je domka brzo v poradku

bambi7
18. čer 2014

cafte babule tak som bola dnes na internom tak mam anemiu stredne tazkeho stupna a beriem stale zelezo uz dlho ale dako nezabera ze to klesa , ked to este klesne tak ze je mozne ze mi daju transfuziu tak snad to uz neklesne aj ked som uz na hranici,,,,,,
a co sa tyka uspatia skusia ako pri domke spinalku a ked to nepojde koli tomu mojmu zlom stavcu tak ze ma uspia normalne ze uvidia v akom stave to je od domky..... a tie injekcie hod pred cisarskym si nemam davat tak snad mi neodtecie plod.voda ako pri domke ,kedze je to vyssia davka ako pri domke a este ked nemam nic s krvou ziadne mutacie tak uvidime snad to dopadne vsetko ako ma 😉

v pondelok idem na sono tak uvidim a podam hlasenie tak sa zatial majte krasne

nefertitka
19. čer 2014

ahojte🙂

@bambi7 uz to mas za par;) super

aj Niki este stale nie je v poriadku, uz dva tyzdne ma hnacky, dnes sme boli aj na kontrole, je to uz vyrazne lepsie, ale stale este musi dietovat, tie atb su take svinstvo, ze az:(

@ellysa uz balite?🙂

ellysa
19. čer 2014

@nefertitka kdezeee dnes este upratujem byt aj tak bude zajtra ako po bombe balit budem az tesne pred odchodom

mabe
autor
19. čer 2014

@nefertitka at je nikci brzo lip 🙂

mabe
autor
19. čer 2014

@ellysa uzijte si dovcu

nefertitka
19. čer 2014

@ellysa idete na noc asi, ci?

@mabe dakujem🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru