Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
20. čer 2014

@nefertitka ano okolo polnoci vyrazame.snazim sa balit s obomi muz je este v robote,hruuuuuza.navyse malemu zacali sople ma poraziiii hadam pri mori sa mu to polieci a nie ze tam budeme chori

ellysa
20. čer 2014

@mabe dakujem 🙂

nefertitka
21. čer 2014

@ellysa tak krasnu dovolenku a drzim palce, nech ste zdravi, aj my snad budeme, lebo ja mam pocit, ze na mna nieco lezie;(

mabe
autor
25. čer 2014

dnesni snidanova 😀

bambi7
28. čer 2014

cafte babulky tak uz je tamarka na svete isla skor v 36t ale vsetko je ok aj plucka len si ju nechali este v nemocnici koli vahe pre istotu mala 2230g otiekla mi plod.voda presne ako povedali ze je moc dole ale hlavne je je ok narodila sa 21.6 som taka stastna je uzasna len sa napapa a spinka.....chodime za nou 3x denne .
ako mi odtiekla voda lekarka mi tam povedala ze som mala brat silnejsie magnezium a nie magne b6 ze je to slabe ale to uz je jedno museli ma celkovo uspat koli tym injekciam a krvny obraz mam zly ale to sa spravi hlavne ze je mala ok 😉
rana boli hlavne ked stale behame do nemocnice ale inak sa neda ,pri domke cisarak trval 20min teraz az hodinku to robili inak vsetko ok
malu maju pustit v stredu tak sa uz tesim ked bude doma

mabe
autor
28. čer 2014

@bambi7 gratulujuuu a tesim se na fotečky. 😉 nevadi, ze sla dřív, hlavne ze je v poradku a at jste brzo spolu. 😉 cisar boli, ale to preboli a bude zase paradne, hlavne ze jste v poradku. 😉 jsem moc moc rada kocko 😉 😉 😉 😉

zuzkat1
29. čer 2014

@bambi7 Ahoj.gratulujem:-) a ty si nemohla ostat s nou?

@mabe ake su zlate🙂

My uz mame 2 a pol mes. Vyse 5 kil a akurat sa oducame od dudla,uz 2hy den bez neho.... Zacala menej papat tak som zrusila dudel...aby sa nahodou neodstavila nejak skoro.inak v kociku place,na bruchu byt nechce...je ako bola hanka-narocna,ale uzasna🙂 len tie vychadzky su peklo...😅

bambi7
30. čer 2014

cafte babule

mabuska dakujem slniecko moje 😉

zuzka na oddelenie mozes ist len v case kojenia a to chodim stale ,je tam oddelenie a su tam 5 posteli a vsetko obsadene a beru skor tie co byvaju daleko a ja som od nemocnice15 minut,,,,,ale to je ok chodim tam stale akurat prideme domov najeme sa a coskoro ideme nazad ......ved v stredu ma byt doma ,a aj domka uz plakala kde som a kedze sa tam da byt len v case kojenia tak je to jedno tam ta sestricky nenechaju dlho su tam aj male 700g deticky,takze nakojis a ides asi hodku sme tam a ideme 3-4 krat za den,a tamarka bola tiez v inkubatore na pozorovanie teraz je uz v postielke asi 2 dni ,takze tam moc pobehovat nemozes

mabus babule su zlate 😉

zuzkat1
30. čer 2014

@bambi7 jaj tak... No to je fajn ze o chvilu je doma... Tak sa tam nachodite...
Baby ja si hrozne vycitam ten cumel ... Dojcenie je hrozne... Normalne ju musim nutit... Dufam ze sa to zlepsi... Uz 3 dni bez cumla🙂

bambi7
30. čer 2014

babule zajtra tamarku pustia tak sa tesimmmmmm

a neviete ako zrusim tie tehu tyzdne 😎

mabe
autor
30. čer 2014

@bambi7 jsem moc moc rada 🙂 tesim se za tebe a tesim se na foto

casia
1. črc 2014

@bambi7 moc gratuluji, hlavně hodně štěstí a zdraví!!! 🙂

mabe
autor
1. črc 2014

Ahojte, tak suprovy s holkama. Bala jsem se,jak to zvladneme ty prazdniny a parada.🙂
@bambi7 tsk jakej prvni den doma s tamarkou?🙂

zuzkat1
2. črc 2014

@mabe coho si sa bala? My ficime od zaciatku aj s hankou...akurat zacina vymyslat ze uz nikdy nechce ist do skolky😅
Jaj baby ten kolotoc nad postel co hra 40min vkuse je super... Ninka vecer pri nom zaspi🙂 bola to super investicia...
@bambi7 tak uz ste spolu doma🙂super🙂

mabe
autor
2. črc 2014

@zuzkat1 no, ze nebude mit rezim, ze budou porad obe zaroven něco chtit a tak.. 😀

zuzkat1
2. črc 2014

@mabe jaj🙂 no my rezim nemame...ale to ani hanka nemala mnou vytvoreny...to same prislo casom...aj teraz snad bude raz🙂 a hanka zasadne chce daco ked mala place alebo ked kojim a tak...a von ist nechce ked poviem a vonku zas ninka nespokojna... Takze mame veselo😀

mabe
autor
2. črc 2014

@zuzkat1 tak to u nas uz je to super, anicka si hraje s pepcou. když byla pepca malinka, tak taky anicka potrebovala zrovna něco, když jsem kojila, i tedka to tak je nekdy...ale anicka je moc hodna a všechno dela, jak ji reknu, asi je spkojena, ze je s nama celej den.

mili1
7. črc 2014

Ahojte babulky, ako sa máte? prišla som vás pozdraviť. Jééj bambi gratulujem k Tamarke. 😵 😵 😵 mab, elly, nef ako sa máte? My sa máme fajn. Nedávno sme sa vrátili z liečenia z Tatier. Bolo nám super a oddýchli sme si.

zuzkat1
7. črc 2014

@mabe Ahoj...ako casto ti pepka papala mliecko? Ninka niekedy aj 6 hodin nechce... Hanka ta chcela aj kazdu hodinu tak som v soku z ninky

mabe
autor
7. črc 2014

@zuzkat1 amhoj,tak pepca ma uz i prikrmy 5-6x priblizne, nekdy vyic nekdy min. Ja ji dam kdyz chce.🙂

zuzkat1
7. črc 2014

@mabe no ved to,ze ja ju takmer musim nutit... Napapa sa len v spanku,inak moc nechce...☹ pribera aj rastie ale papa zriedka...

mabe
autor
7. črc 2014

@zuzkat1 treba ji to fakt staci. Uvidis,jak bude pribirat dal

bambi7
7. črc 2014

cafte babule dakujem 😉

ja som taka stastna ze ich mam ,jaj je to super ,tamarka je uzasna este som ju nepocula plakat 😉 len tak mrnka ked je hladna ,domka je spokojna stale ju hladka a kresli jej a pozera na nu 😉
dnes sme boli vonku tamarka spala a domka ta bola na ihrisku a behala kade tade 😉

mabe
autor
8. črc 2014

@bambi7 uplne ideal 🙂

bambi7
8. črc 2014

ahoj mabus no dnes v noci bola kazde dve hod hore a hladna tak som moc nespala ale pohoda 😉 a chce sa tulkat v noci

dnes som pozehlila mala som toho vela,dnes von asi nepojdeme zacina dako fucat a je zamracene

zuzkat1
8. črc 2014

@bambi7 jaj co by som za to dala keby moja tolko papala...

mili1
9. črc 2014

Ahojte babulky, jééj bam babulka Tamarka, ja si spomeniem ako dávno to už bolo ak bol Nikolasko maličký a tak rýchlo to prešlo 😉 prejeme maličkej vela zdraviaaaa, 😉

bambi7
10. črc 2014

cafte babule

mili dakujeme 😉

co nove babule? my v pohode mala v noci buntosi ale inak ok ,chodime von nech sa domka pohra ,inak klasika navarim upracem ked tamarka spi a ideme von

zuzkat1
14. črc 2014

Ahojte. Co nove? My ok,len ja uz unavena..priemerne spim cca 5 hodin. V noci varim,peciem chlieb,upratujem a zehlim..spat chodim asi o 2hej.
Ninka uz konecne papa ako sa patri🙂 uz uplne zabudla na dudel... Aj zahaja na prsniku,takze som rada. Je usmievava a spokojna🙂 len vonku ju to moc nebavi...Chvalabohu sa da moj kocik dat aj do takeho polosedu a tak vidi von,to ju na chvilu zabavi.

bambi7
15. črc 2014

cafte babule

ako sa mate?my super mala je uzasna aj domka,tamarka sice v noci moc nespi ale pohoda

zuzka aj ja spavam tak 4hod ale zatial sa da,ale je to unavne to hej

domka sla dnes s mojou sestrou k nasim do soboty maju velky bazen tak im bude super ako na dovolenke, 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru