Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
31. srp 2009

nefi, to budes teda tvrda mama. jak pise andy, urco to bude jinak. 🙂

aanda
31. srp 2009

ja som dnes taka leniva.... chcela som nieco oprat, ozehlit a urobit grilasiky... a podarilo sa mi umyt a utriet riad... tot vse 😖 hmmmm.... co uz...

mabe
autor
31. srp 2009

aandy, ja to mam to stejny. ale ja teda nemam takovou zatez jako ty 🙂

nefertitka
31. srp 2009

grilasiky🙂 a kolko si pribrala v tehotenstve?
no mabe ja neviem aka mama budem🙂 ale tvrda som zatial moc neni...ja sa bojim jej aj uska dat prepichnut,ze ju to bude boliet a budem asi plakat s nou 😉 ☹

mabe
autor
31. srp 2009

aandy, jses zvedava, jak tvuj chlapecek vypada? predstavujes si ho? ja jsem tak nad tim premyslela...

aanda
31. srp 2009

nef, ja som normalne vazila 65kg, 174 cm. po MA som dost chudla - asi na 58kg... no a potom som si povedala, ze treba pribrat kvoli drobcovi, tak ked som zostala tehotna som mala 61 kg.
Dnes po ranajkach 76kg 😀

nefertitka
31. srp 2009

nooo dobre🙂...ale na fotke,ktoru tu mas na tolko teda nevyzeras🙂 mas asi tazku placentu a vela vody🙂 a drobec kolko teraz vazi?

aanda
31. srp 2009

mabe, po tom 3D si ho predstavujem uz tak realnejsie... ked som pozerala manzelove fotky z detstva, tak sa droec podoba na neho 😎

nefertitka
31. srp 2009

inak keby ste vedeli aky je nikolka internetovy maniak🙂

nefertitka
31. srp 2009

aj teraz videla,ze sedim pri pocitaci a zacala mrncat ze chce ist aj ona🙂)) uz ju mam na kolenach a furt mi bucha do klavesnice;)

mabe
autor
31. srp 2009

tak at nam neco napise 🙂

nefertitka
31. srp 2009

mk yj yj yggfkm;m

mabe
autor
31. srp 2009

pekne pise 🙂

nefertitka
31. srp 2009

no len ktovie co tym mysli🙂

aanda
31. srp 2009

tak sa dnes majte, ideme k nasim...

nef, ani neviem, kolko vazi, lebo mi minule na UTZ nepovedali... buduci pondelok idem zasa, tak snad budem mudrejsia... inak to su stare fotky, keby si ma videla teraz... ale mne to ide vsetko do bruska 🙂

nefertitka
31. srp 2009

aj ja idem🙂 majte sa pekne....

mabe
autor
31. srp 2009

holky, tak to je konec. ja se nevlezu do zadnych gati. mam jit za 15 minut na basketbal. musim si vzit pod kolena gate, ale pupek me vyliza jak svina. musim co nejdriv do nejakyho obchodu.

ellysa
31. srp 2009

mabuška huraaaaaaaaaaaaaaaa, len nech pekne pupo rastie 😀

mili1
31. srp 2009

Ahoijteee... nef aj ja som taka citliva na Nikiho...ak ho minule ockovali mi bolo skoro do placu .... 😖 musela som ist do vedlajsej miestnosti 😒
mab super ako brusko pekne rastie .... 🙂
ahoj ellysa...
aanda tesime sa na Samulika 😉 potom daj hned vediet ..... 😉 lebo llid a lenicka na nas zabudli 😀

bambi7
31. srp 2009

cafte babulky ale pisete dnes ved ani citat sa mi nechce je toho mocccccccccccccccccccccccccc 😀

no my sme mali super den boli sme vonku nasmieli sme sa a takkkk
mala je zlata take sidlo male uz si dava asi tyzden nozicku do ust je akrobat 😀 je to nase zlatickooooo

a mili aj nasa si zuzle prsteky a tak je to normalne a zubky by mali ist okolo 6mes.....no uvidime 😉

aanda pekne to ubieha drzkame moc palce a tesime sa na samka 😉

elly si na rade drzkam palceeeee,budes krasna tehulka nasa

nef ako ?co nikolka ?

mabuska brusko rastie super a kludne si kup tehu gate je ich dost a je to superrrr ja som mala a bola som spokojna a nosila som ich do konca tehu 😉

tak babulky pekny den zajtra prjem my ideme k nasim uz sa tesim tak paaaa

a lid sa ma dobre volala som s nou 😉

mabe
autor
1. zář 2009

Dobre ranko, tak vcera basket super. Dneska musim zehlit. Manza uz nema co do prace - kosile. Donesl me pradlo z koupelny, abych se s tim netahala, to je hromada. 😝 Rymu porad mam, toho se jenom tak asi nezbavim. Ale castecne pres nos dychat muzu, takze az tak hrozny to neni. Obed mam - od vcera gulas - ten bude vybornej ulezelej. 🙂

Jezis, ted me prepadl strach. Za tyden ve ctvrtek jdu na kontrolu po 4 tydnech. Snad to bude ok a mimisek roste. Posledni tyden je me lip. Sem tam se me udela tezko, ale jinak uz i rano muzu jest. 😕

mabe
autor
1. zář 2009

tak jsem se tedka dozvedela, ze bylo ukonceny vyberovy rizeni na mou pozici. dostal to clovek, ktery sice procesne vsechno zna, takze nebude mit problem to prevzit a ja ho nemusim nic skolit. ale je to clovek, kterej kdyz nemusi neni v praci, nic neudela navic. na co, vzdyt to je jenom prace. rikala jsem sefovi, ze to neni clovek na teamleadra, protoze ma problem se prizpusobit vzniklym situacim. a jako vedouci se denne deje neco nestandart a lidi musi tam byt dyl z hodiny na hodinu a tak. proste v nekterych vecech musime poslechnout sefa, at se nam to libi nebo ne. a on ho stejne vybral. dobre mu tak, bude mit problem. ale ja zase jak jsem psala nemusim nikoho zaskolovat, takze muzu byt v klidu doma. 🙂

ellysa
1. zář 2009

ahojte, tak už som mjiteľka nového fára, nef je to ford focus aj to predtým bol a ja som si už zvykla a som spokojná 🙂
mabuška šéf si vybral, tak nech sa trápi, ty len pekne odychuj 😉
bam no idem ešte v piatok na hematológiu, dúfam, že mi už dá tie injekcie a od víkendu sa budeme snažiť 🙂.

bambi7
1. zář 2009

ahojte babulky

my sme sa mali dnes superrrrr 🙂

mab to s tou robotou ze neurobi nic naviac no vies co takm je najlepsie 😀 ja ked som este robila v dravotnictve tiez som robila ako ty aj naviac ale najhorsi je je ze to nik neoceni a pride si niekto iny a ma sa lepsie ako ten co maka 😀 to je tak vzdy preto to netreba moc prehanat 😀 poucila som sa 😀 😝
len si pekne tehulkuj domka 🙂

elly ford fokus je parada aj my mame ten novy kupili sme ho pred 2rok uplne novy a sme spokojn aj ked moj chce teraz terenak 😀 no tak nabuduce 🙂

a aky ste mali den?

bambi7
1. zář 2009

a elly gratulujem k auticku

mabe
autor
1. zář 2009

elly, taky gratuluju k auticku

bambi, ahoj, je to zase lepsi, ze nemusim nikoho zaucovat a muzu byt porad doma. zitra jdu na krev na endo, pak chci do mesta, jestli me bude dobre. koupit si nejaky dalsi kalhoty, uz je tak tak zapnu a sedet v zapnutych nemuzu, pak k nasim a vecer me tatka odveze domu. jinak se mame dobre, akorat jsem zase nebyla 4 dny na zachode a uz me to tak nejak tlaci. 😖

mili1
2. zář 2009

Ahojte... elly no super ked mas svoje auto 😉 ja si neviem predstavit ze by som auto nemala 😉 a viem sa dopravit vsade a bez manzela .... 😉 ford focus je pekne auticko... moj byvaly kolega si kupil a dal mi ho vyskusat ... 😉
My sme si vcera grilovali ryby na zahrade... a malinky zaspinkal ..dobre sa mu spalo na cerstvom vzduchu 😉
mab dobre ze nemusis zaucat..a bam mas pravdu je to tak ako pises ze clovek robi aj navyse a nikto si to nevie ocenit a ti co lenosia sa maju lepsie 😒 ja som od zaciatku bola blba ale potom som sa poucila 😀

bambi7
2. zář 2009

cafte babulkyyy moje

ako dnes?
mili ako co drobcek?

no ja od rana makam zehlila som,umyvala parkety prach poutierala,umyla kupelku a .....tak no a teraz sedim konecne osprchovala som sa a cakam na mojho a este som dala nove post.pradlo 😉
mala sla ku svokrovcom lebo ju tyzden nemali a uz im chybala 😀 no tak som si pomakala ja sice viem povysavat ked je doma ale je to takto jednoduchsie 😀

no a dnes po dlhej dobe budem obedovat za stolom a nie za barom na stojaka 😀 kedze nas poklad by sa stale nosil a sledoval co sa deje 😀

aj deda/mojho ocina/vcera ustvala 😀 stale ju nosil aj v nedelu boli sme robit novy plot a je super este to treba dokoncit kusok ale to sa spravi v nedelu
moj ocino ma problem z noham ma upchate zily uz bol aj na operacii s tym ale od pasa po kolena a od kolien este nie ale ze zatial netreba ale nechcel ju dat z ruk 😀 a mala ho prehanala po zahrade kukali stromceky travicku 😀 no co vam poviem

moj siel dnes o 3h rano do presova nieco vybavit tak cakam uz by mal prist bude unaven tak pojde asi si lahnut dam mu papat a ja pojdem do obchodu este daco kupit .....ale ho pockam isiel rano je sice dobry sofer ale okolo neho nemusia byt budem rada ze je domka 😉 ved to poznate......

nejak som sa rozpisala 😀

bambi7
2. zář 2009

haloooo kde ste dnessssssssssss 😕 😕 😕 😕

mabe
autor
3. zář 2009

dobre ranko devcata,

tak ja mam za sebou snidani chleba s maslem a vajickem natvrdo. kdyz snidam pomalu, tak to nevyvrhnu. vcera to tak nebylo. sla jsem na krev, tak jsem to jidlo do sebe rychle nasoukala a....vcera jsem dorazila domu az v 20h od nasich. dneska musim uz konecne vsechno dozehlit a odpo bych chtela umyt zem. manza vcera vysal, uklidil, umyl nadobi. ted me volal sef, ze jestli muzu zitra dojit na dopo do prace - zaskolit toho myho zastupce. tak se aspon provetram. jinak jak se mate? Ja se vcera divala na modre z nebe - nevim, jestli mam na postizeny dite. uz sme s manzou o tom mluvily, co kdyby.... 😖 ale po ranu musime pozitivne - vsechno bude ok. uz se moc tesim na mimiska na UTZ na pristi ctvrtek. To budu 11+5tt. to uz bude velkej. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru