• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

14. listopadu 2016 
autor
holky, ja premyslela nad tou neschopenkou. ja jdu stejne v lednu na materskou, takze bych sla do prace na 3 mesice a je tam fakt zima a tak. takze budu delat bonusy a osobni ohodnoceni v praci a tak, ale rozhodla jsem se, ze budu doma. nastupce uz je vybrany a ten clovek je z myho druhyho oddeleni, takze umi vsechny procesy. akorat personalne se musi naucit. a to neni takovy problem. tak jsem se rozhodla. :slight_smile: chci, aby vse dopadlo dobre a vzhledem k mym dvoum neuspechum pro to udelam vsechno.
3. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Mabe,
A ides na tie NT testy, ci ako sa to vola?

Ja by som na tvojom mieste tiez bola domka, ked tam mate zimu... nie je potrebne poprechladat :wink:
3. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aandy, jdu az 21.9. to je posledni termin co muzu jit. jinak jdu pristi ctvrtek na kontrolu na gyndu. uz se nemuzu dockat a zaroven mam strach. mamka me vcera rikala, vsak uz mas to nejrizikovejsi za sebou a ja ji rekla, no jo, ale nebyla jsem 4 tydny na kontrole, takze nevim, jestli je vse ok. snad ano.
3. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jak je?
3. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Mabe, neboj, keby nieco nebolo OK, tak uz o tom vies :unamused:
Takze, prepni gombik a mysli pozitivne... t.j. vsetko je ako ma byt... a ber to tak, ze ho tam nemusia stale ozarovat tymi UTZ vlnami... to tiez nie je dobre..
ale samozrejme, ta uplne chapem, ze si uz nedockava a hlavu mas plnu otazok...
Hlavne sa sanuj, velmi sa nenamahaj... s tym umyvanim podlahy opatrne, aby si si nenatahovala brusko :wink:

ja uz by som bola najstastnejsia, keby bolo 7.10.... teda nas termin. citim sa vcelku v pohode, ale uz som z toho vsetkeho taka unavena :angry:
3. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aandy, ja nic nedelam. akorat vyzehli, troska nadobi, tot vse. manza uklizi. ja si rikala, ze kdyz me donese kybl s vodou, tak tim smetakem to muze pretrit. :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mabe,este sa narobime... okolo drobcov bude roboty, ajajaaaj... Co mas dnes na plane?
3. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, tedka musim zehlit - pocitam tak hodinu. pak se napapam, pujdu si lehnout, neco malo jeste vyzehlim a pak si jdu sednout s kamaskou. tady u nas do hospudky a dame si pizzu. uz jsem totiz zjistovala, co tam maji. :slight_smile: mnam, uz mam na to chut. :wink:
3. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm, dala by som si pizzu :grinning: ja som vcera uvarila gulasik... masko je makucke, mnam sa tesim.. no a po 11-tej idem so susedou a jej drobcom na polikliniku :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, vy to teda zanedbavate !!!!! :angry: :wink:
3. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte no mabus ja som tu bola vcera a samaaaaaaaaaaa :grinning:

ako sa mame?
3. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojteeeee
3. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz tu nie ste... :unamused:
My sme dnes boli na prechádzke a vcera som vyupratovala cely byt...vyumyvala podlahy, kupelku a pohare som umyla z obyvacky teraz sa lesknu a su cistucke a vsade je cisto ...aj schody vonku som umyla..
Mab takze ja mam ospravedlnenie :grinning: ale ja tu stale nakuknem ako sa mate.... :slight_smile:
Maly zaspinkal dnes bol nejaky mrzuty...som poliala vonku kvietky , urobila veceru a teraz oddychujem :wink:
Aanda verim ze to chces mat za sebou ...ja som v tvojom tyzdni sa nevedela ani poriadne postavit...ale mne tvrdlo brusko tak zato.... :unamused:
Mab urobis dobre ak zostanes doma ...doma je najlepsie pre mrnusa :wink:
Bambi ako sa ma Dominika?
A kde je Nef???
3. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Nef a kukala som nove fotky... Nikolka je zlata ...no a v tom kociku obidvaja :dizzy_face: su nadherni
3. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rankooooo :slight_smile: konecne nie je horucoooo tesim sa :slight_smile:

ahoj mili mame sa dobre mala uz prespi celu noc do tej 5 niekedy do 6h rano tak je to parada ....dnes vstala o 5 h a odvtedy bola hore az do teraz.....uz spinka 5minut :grinning: tak si dam kavicku :sunglasses:
a vy ako maja?

no uz je piatok tak sa tesimmmmm cez vikend pojdeme dorobit u nasich ten plot ale neviem ci v sobotu al nedelu podla pocasia tak sa uvidi :wink:

vcera som robila palacinky vecer tak dnes nevarim este su tak mam fraj,pojdeme zo zabkou von
4. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojteee, bambi no to je fajn ak mala prespi celu noc,aspon sa vyspinkas .....a co jej davate papat nutrilon? ked tak dobre spinka....
Moj zaspi okolo 20.00 a spi do tej 7. s prestavkami, o 1. a o 4.000, on urcite nebude spat celu noc - on je taky hladosko :grinning: ale dobre nech sa napapa , ja som rada....nemam problem vstat uz som si zvykla...
U nas je zle pocasie, prsi tak na prechadzku nejdeme ,,,poobede ideme nakupit :wink:
Cez vikend budem varit , pride mamka a budeme oddychovat... moj bude robit dole v dome ,,,uz porobil dost ale ma toho este vela ....dufam ze do konca jesene dokonci vsetko a bude fajn ...
ostatne babulky co budete robit?
Zatial sa majteee...
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte
mili si este tu

nedavame nutrilon z toho nam vracala davame bebu HA :wink:
4. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu som esteee....ahojjjj
4. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste zasa? :confused: mala bola uz hotova tak spi neviem asi tm pocasim :sweat_smile: lebo inac kukuckuje ale si tak 40minut ale aspon nieco
cafffff no ako?co prerabate domcek?
Tu sommm....
4. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: tesim sa
4. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambi prerabame dole v dome ale to pre svokru aby mala vsetko :wink:
4. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Robime novu kupelku a izbu ..aj ja sa tesimmmmm........... :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
byvate so svokrovcami? jaj tak ja ze u seba
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Byvame so svokrou, svokor uz nie je - ona dole , my hore ...
4. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no super my mame vsetko teda az na kupelku ale tu prerobime nabuduce leto dako sa nam do toho teraz nechcelo domi je este malicka a nechcelo sa mi ist s nou prec vsetko balit pre nu....ved o rok sa spravi
4. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
A vy ako sa mate?co robi mala?
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
a v pohode ?ja mam teda super aj nasich aj svokrovcov ale som rada ze byvame sami :wink: aj ked su ok a mame sa radi.....

a co idete nakupovat?
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mala teraz spinka asi 10minut uz bola hotova asi pocasim :grinning: no ale aspon spi aj ked to bude len 40minut dlhsie nespi....
a niky ako co robi?
4. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek