Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
8. zář 2009

ahojte...
bam a nebala sa mala tolkej vody?🙂

mabe
autor
8. zář 2009

holky, my bydlime s moji babickou a dedou v baracku nez postavime a tedka me babicka rikala, ze deda v noci omdlel. bolely ho zada, tak si vzal nejakej prasek, co ma ona na bolesti noh - driak. a on je cukrovkar, srdcar a tlakar. takze to s nim seklo. je to jak s deckama, vzdyt vi, ze se ho vsude ptaji, co ji za prasky a on si to naordinuje sam. 😖 nakonec babicka nevolala sanitku a dneska je mu lip. jednou za cas tady mame takovy prihody, ze se vola sanitka. ale zase to bude dobry, ze cokoliv budu potrebovat s mimiskem nebudu tady sama. a nez postavime, tak me muzou pomoci a tak.

bambi7
8. zář 2009

cafte babulkyyy ako dnes......?

nef nebala sa ona 😀 sledovala vsetko bola zlataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mab tak nech dedko lezka ....a ty ako moja?

bambi7
8. zář 2009

babule no kde steeeeeeeeeeeeeeee haloooooo....jaj zasa som tu sama 😕 budem vam pisat cierne body 😀 no pockajteeee

mabe
autor
8. zář 2009

ahoj bambi, promin, ale ja chodim po jidle spaat a probudila jsem se az ted. je to hruza. mela si to taky tak? zda se me, ze jsem unavenejsi nez driv. nebo proste je me doma dobre, tak se me spi i lip. tedka se musim trosku rozkoukat a pak pujdu umyt nadobi a zehlit. musim neco delat. s mamkou jsem odlozila nakupy na ctvrtek po ko. podle toho jak to dopadne. samozrejem, ze pocitam s tim, ze na 90% dobre. ale kdyby nahodou. ja vim, na to ani nepomyslet. ale treba uz bych si koupila i neco pro mimiska. 🙂

bambi7
9. zář 2009

mabuska ta unava je normalna aj ja som bola 😉 je to dobre znamenie a urcite bude mimi ok ja to citimmmmm a potom mu jasne nieco kup aj ja som to robila 😉

my ideme zajtra do poradne ale budeme na vas silnoooooo myslietttt 😵

ajasne tak cierny bodik nepisem mab lebo spinkala a je tehu tak to sa ospravedôlnuje ze tu nebola 😀 😀 😀

a ostatne no kde steeee ?

aanda
9. zář 2009

ahojte babulky 🙂
mabe, zajtra na kontrolu, ze? tak potom hned napis.. 😉

bambi, jeeej, nemas fotku z toho plavania? to musi byt zlate 🙂

Nef, veru uz je to dnes u mna 37tt.... uz by som bola najradsej, aby bol zaciatok oktobra a drobec bol uz s nami doma 😀

bambi7
9. zář 2009

aanda nemam foto ale chceme spravit 😉

a ako sa mas co nove?

mabe
autor
9. zář 2009

Dobre ranko devcata,

tak ja se moc nevyspala. Cekala jsem na manzu nez prijde z basketu a pak sme si povidaly do pulnoci. Porad jsem se budila, jestli je s dedou vsechno v poho. On predevcirem si vzal babicin prasek na bolest zad a odpadl, pak mu bylo pres den jaks taks a vecer zacal zvracet a ze je mu hrozne zle. tak babicka zavolala zachranku ja byla u toho. poradne ho zkontrolovaly a rekly, ze je to z tech prasku, ze ma priotravenej zaludek. naridily prisnou dietu a klid. rikali, ze ten prasek je opiat a tu davku, co si vzal, davaji v nemocnici na zavazny pripady. proste duchodci. 😖 pak jeste zvracel, tak sem mu udelala hermankovej caj a oblklad na celo. on kdyz ho trosku pichne, tak je mu mooooc zle. babicka je nepohybliva, teda jenom s choditkem, tak sem se tam porad chodila divat. V noci nahore nebyl zadnej pohyb, tak jsem si rekla, ze asi jo. ale zdalo se me, ze jsem byla na zachode a litaly ze me kusy krve - potratila jsem. hroznej sen. to je asi z te kontroly. dneska budu delat cinu s hranolkama a tatarkou, mnam. muzu trosku tatarky, kdyz to nejim na kyble, ne? jinak budu zehlit. ale jsem mooc unavena. 😖

aanda
9. zář 2009

jaaaaj, ja som este potom zaspinkala... piekla som babovku a teraz si idem robit cestovinky...

Bambi, mam sa celkom OK. Uz ma pobolieva v podbrusku a ked idem na toaletu, tak citim taky tlak... a uz mam obcas take nalady, ze uz aby to bolo za mnou 🙂

Mabe, to mas urcite obavy zo zajtrajska... neboj, bude to dobre 😉

mabe
autor
9. zář 2009

aandy, obavy mam ze zitrka. jestli bude mimisek ok, za odmenu mu uz neco koupim do vybavicky. 😉

aanda
9. zář 2009

mabe, ja som tiez mavala take zle sny.. neboj, bude to OK 😉

mili1
9. zář 2009

Ahojtte,,, bam,,,vraj cierne body 😀 ale aj ty sem tam dostanes 😀
ako ste zacali plavat? to je kurz ? bam pridaj nejake fotky...
Ja nejako nestiham, musela som urobit papiere do prace a bolo toho tento mesiac velaaaa, musim opravovat lebo tolko chyb narobia .... 😒
Doma som upratovala lebo nam pride navsteva zasa... 😉
Anda to ti verim ze to chces mat uz za sebou 😉
Mab len pekne nakupuj pekne vecicky 😉

aanda
9. zář 2009

Ahoj mili, ze nestihas.... ved si toho tolko vymenovala, co si porobila 😉

bambi7
9. zář 2009

cafte babule

no mili ano cierne bodiky 😀 este nepisem 😀 no to plavanie je kurz na mesiac je tam normalne jedna baba ktora hovori co robit 😉 je to fakt superrr vec ani som neverila 😉 chodime v pondelok a sobotu
ve d pozri stranku www.alva.sk 😉

a mab zajtra na vas myslimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ale urco bude vsetkooo okkkk
a pekne nakupuj aj ja som kupovala a urobila som dobre lebo som potom uz len lezala ale vsetko som mala tusimuz v 25t nakupene 😉 a bola som stastna neviem si predstavit ako by som nakupovala po porode ved som bola rada ze som a su uz ine pekne starosti ako behat po obchode a ani sa to moc neda km nebuda rezim co si babo urci 😉

mabe
autor
10. zář 2009

dobre ranko devcata, tak jsem jak na jehlach. nechce se me ani snidat. 😖

bambi, diky.

nefertitka
10. zář 2009

mabe o kolkej ides?

mabe
autor
10. zář 2009

ahoj holky, tak kontrola ok. mame 5cm a mrskali jsme sebou o 106. foto v albu - rozmazana kvuli mrskani 😉

aanda
10. zář 2009

mabe, je to perfektna fotecka 😀 sa velmi tesiiiiiiiiiiiiiim s tebou 😉

sarlotta
10. zář 2009

mabe blahopřeju, jen tak dál🙂))) 😎

mabe
autor
10. zář 2009

diky holky 😉

aanda
10. zář 2009

tak hor sa na nakupy 😉 ved si to ten prcek zasluzi 😉

nefertitka
10. zář 2009

super mabe,ze je vsetko v poriadku, tesim sa;) pekna fotka,pekne babo🙂

mabe
autor
10. zář 2009

jojo holky, pujdu nakupovat. trosku me boli podbrisek. nevim, jestli z nervu nebo z UTZ. 😒 ale snad to bude dobry.

aanda
10. zář 2009

Mabe, neboj, to ta trosku moze pobolievat... ved UTZ je vlastne vlnenie a maternica je citlivy organ.... a aj nervozita moze robit svoje... to je v pohodke 😉 tes sa 🙂

ellysa
10. zář 2009

mabe veľmi sa tešííííííííííííííííím bábinko je nádherné. 😀

mabe
autor
11. zář 2009

Ahoj holky, tak jdu trosku popsat tu vcerejsi kontrolu. Vcera jsem byla rozrusena, tak to bylo ve zkratce. Nervozni jsem byla dost. Tlak mam dobry, moc taky, a pribrala jsem 1kg. Dr. me nejdriv prohmatala a pak ten UTZ. Mimisek sebou sil - je to neco neuveritelnyho - takovy maly clovicek. Musim se o neho starat, vzdyt je tak bezbranej. Foto delala tech 5 minut, protoze se porad hejbal, maval rucickama, nozickama, pretacel se. I na te foce se diva nekam dozadu, takze neni videt uplne z boku. 🙂

Pak jsme sli s mamkou na nakupy. Koupila jsem si dvoje gate. Jedny maji normalni pas a ty druhy maji tu gumu - oboje za 2000Kc. Pak jsem si koupila kosilku tehu, takovou halenku (ma teda velkej vystrih a ja na to nejsem zvykla) a jeste tricko. Ted uz jenom sem tam u tamanu nejaky tricko a ten zavinovaci svetr a tehu podprdu. Myslim, ze dvoje gate me staci (maji paradni gumu, ze je muzu mit az do konce 🙂 ). Mamka me pak prispela.

aanda
11. zář 2009

Mabe, to je super 😉 tak uz mas aj gate tehulkovske 😉 Neboj, vsetko bude OK. Kedy ides na dalsiu kontrolu...
Drobec je bojovnik 🙂 tak sa mu necuduj, ze sa stale vrti... aj ja som mala taku rozmazanu fotku z UTZ v tvojom tyzdni... oni tam maju este spúúúúúústu miesta, tak si to uzivaju 😀

mabe
autor
11. zář 2009

aandy, jdu 30.9., ale uz 21.9. jdu na ten NT screening. Takze ho za chvilku uvidim znova. 🙂

aanda
11. zář 2009

mabe, to je fajn, ze ho zasa uvidis. ja som sa vzdy taaaak tesila 🙂 ked som vedela ze ho zasa uvidim....
inak som prekvapena, ze aj u Vas su tie tehu veci tak velmi drahe.... 😒 vedia na com maju zarabat 😠

moj svagor robi v CR a kupuje pre mojho draheho take masticky, lebo to v CR vychadza aj o 20-30 eur menej za balenie... tak som si myslela, ze aj taketo veci su tam lacnejsie 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru