Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. zář 2009

tak to jsou specialni tehu veci. Ale zase kdyz me to vydrzi az do porodu a po porodu nejakou dobu.....Jedny staly 500 a druhy 1600

aanda
11. zář 2009

ja som si kupila na zaciatku tehu rifle, ale az do teraz nevydrzali 😀 akosi som sa velmi zvacsila 😀

mili1
11. zář 2009

Ahojteeeee,,,, bambi kde si? Dnes mas cierny bod 😀 😀
Mab gratulujemmmm....len nech mimco pekne rastieeee,,,,ja som si kupila dvoje tehu gate a tie vydrzali az do konca...tiez boli drahe...aanada mas pravdu ze obchodnici na tych veciach zarabaju lebo vsetko je moc predrazene pre tehulky 😒
Vcera som upratala vsetko, mame cistucko...maly spinka ale uz sa zacina vrtiet - on nevydrzi spat, maximalne 30 minut a hned je hore 😀

aanda
11. zář 2009

ahoj Mili, a kedy pridas uz tie fotecky??? Mas to teraz asi dost ze "busy", co? 😉

nefertitka
11. zář 2009

ahojte...mab, aj ja si pamatam, ako sa Nikolka vrtela,hlavne v 16 tt mi tam zaliezala niekde do nejakej diery v maternici🙂) ci co to bolo,lekar to nazval vydutina...tak nam otrcalalen paty 😀 ...to mala e ste vela miesta,tak sa tocila ostosest;)

nefertitka
11. zář 2009

neskor to uz poriadne citit,Aanda ti urcite moze povedat 😀

mabe
autor
11. zář 2009

nefi, bylo to neuveritelny. predtim jsem ho tak mrskat se nevidela. 🙂

nefertitka
11. zář 2009

super pocit mabe,ze?;) musela som odist,lebo tento drobec mi uz neda vydychnut,ja ine nerobim cele dni,len beham za nou,lebo je vsade a hlavne tam,kde nemoze...uz normalne nevladzem🙂)
o chvilu ju obleciem a ideme na nakup...dufam,ze zas slohne nejaku hracku ako minule;) prisli sme k pokladni a kukam co to ma v ruke a ona si ani neviem odkial ulopila hracku,na snurke si ju drzala 😀 zlodej maly

mabe
autor
11. zář 2009

nefi, aby to nebyla mala kleptomanka 😀

nefertitka
11. zář 2009

no ved 😀 ale v dnesnej drahej dobe by to aj bodlo 😀
inak neviem,ci som sa uz pochvalila,ale uz sa vie postavit,ked sa niecoho drzi...a robi to stale,musim len striehnut,co ju zas napadne,ona sa dviha hadam uz asi o vsetko...aj sa udrzi,ale niekedy sa preceni,pusti sa jednou rucickou a uz pada...tak som vzdy poruke...no ona ked zacne este aj behat...myslim,ze teraz je zbytocne drzat nejaku dietu 😀 ...potom schudnem

nefertitka
11. zář 2009

ona sa uz neda ani prebalit a preobliect...nevydzri ani pol sekundy lezat na chrbte...dobre sa vzdy zapotim;)
citala som,ze uz mas nejake tehu veci, super;) co nevidiet ich budes potrebovat;)

mabe
autor
11. zář 2009

nefi, tak to budes mit cim dal tim tezsi, bude utikat a utikat a utikat. jojo, koupila jsem si dvoje gatata - uplne paradni. uz je muzu nosit ted. pokud jsem najezena,tak mam bricho obrovsky. aspon me to tak pripada a do starych gati e nevzlezu.

mabe
autor
11. zář 2009

nefi, ja bych porad jedla. furt mam sliny v pusy na neco. jsem hrozna. tedka si krajim jablicko sebou na tu zahradku. a dam si trosku nugetky, co jsem si koupila. 🙂 mam strach, ze budu mit hlad. jdu tam uz na 17:30 aspon tak do 22h. mozna tam maji nejakyho utopence. jak ja budu vypadat?

nefertitka
11. zář 2009

mabe,aj ja som bola taka,stale som nieco jedla,ked si hladna a mas na hocico chut,tak si dopraj,kludne aj na kila cokolady,mne sa strasne zmenili chute od tehotenstva,stale mi to este ostalo,teraz zjem aj to,co som predtym neznasala...a je toho dost. Neboj,ked zacne aj tvoj mrnus behat, tak to vybehas s nim🙂 a na fotkach vyzeras byt stihla,tak si nemyslim,ze by si mala pribrat nejak extremne,jedine co ti podla mna ostane(ak ostane) bude brusko, s tym mam problem aj ja, no a tych 7 kil nadvahu stale,ale co uz...uz som s tym aj zmierena,som vdacna ze mam malu a tie kila navyse mi zato stoja 😉

mili1
11. zář 2009

Ahojtee, teraz sme sa vratili z prechadzky....
Nef vraj slohla hracku 😀 musi byt zlata ..a je sikovna ked sa uz stavia na nozky 😉
Nas si stale dava cele ruky do pusinky , dam mu cumel ale ten vypluje ,,, ruky asi lepsie chutia 😀
aanda pridam fotky urcite len posledny tyzden nestiham nic 😒

mabe
autor
12. zář 2009

holky, tak si predstavte, ze jsem si vcera dala v hospode na zahradce chleba s tvaruzkem. Nesnasela jsem vzdycky tvaruzky a ted jsem si posmakla. 🙂

ellysa
12. zář 2009

Ahojte 🙂
ako ste sa tu mali?
nám sa už pomaly končí dovolenka, tak sa mi nechce v pondelok do práce, no ale tak čo už... ☹
celú dovolenku sme sa poctivo snažili, tak musíme čakať, teraz som 17 DC, už asi 3 dni ma strašne bolia prsia, ale nechcem sa veľmi stresovať, necháme sa prekvapiť 😀
čo tu nové?
inak kde sú všetky ostatné babule, nejak sa na nás vybodli 😉

mabe
autor
12. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem byly na obede u tchanovcu a prvni hodka dobry a pak ta druha - vubec me to nebavilo. 😒 Byla tam i manzova segra a ma takovy blby kecy. Nechci se nejak rozepisovat - ona je o rok starsi a jina - neda se s ni normalne bavit o normalnich vecech jako s kazdou babou. Nikdy nikam nechodila a tak. Ja prisla v outdoorovych gatich a tchyne rikala - nemela bych si do tech tater koupit takovyto gate a ona na to: vypadala bys jak blazen. No, a takovy dalsi kecy. proste porad neco. 😒 Nebavilo me to a manzovi to rict nemuzu, protoze mam porad neco. 😖 treba ze tchyne rekne: ze jeste nemuzu mit bricho. ona to vi nejlip, jestli ho mam nebo ne. Nebo ze je zbytecny si kupovat dvoje tehu gate atd....Ona ma vzdycky pravdu. Jako tchanovci jsou vyborni - kazdej ma muchy, ale me to nejak neba. tak sem se vypovedela. 🙂 ted jsme doma a budem cucet na tenis a delat bramboraky.

ellysa
12. zář 2009

😒 mabe vybodni sa na to, niektorí ľudia sa jednoducho nevedia vcítiť do pocitov iných ľudí a myslia si, že majú vždy pravdu...

bambi7
13. zář 2009

cafte babulienkyyy moje ja som cez vikend makala mala som svadbu a dnes ideme k nasim na plot uz sa mi nechce moc nic ale neva dako zvladneme 😉 a mal k nam prist sestrin nastavajuci zo skotska iba on lebo sestra nemohla z prace ale siel domov lebo mu zomrel ocino jaj chuda ,je na dovolenke 2t a potom ide nazad tak snad sa zastavi no uvidime teraz ma ine starosti....

mabu pocuj viem ,ze je to tazke ale kasli na to to su ludia co iny nebudu a viem ze to cloeku vadi uplne ta chapem ......ale co mas vasich a nas 😉 a nech si ostst kecaju co chcu
a to ze ci si kupis 3 gate alebo 10 je tvoja vec ved ti ich neplatia,,,,tak nepocuvaj tae reci alebo slusne odpovedz ze tebe sa zijdu a ze ti ich aj tak kupila mamina 😉
hlavne ze ste ok a ze mrnus rASTIE 😉 hlavne ze ste okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

elly ako mojaaaa?

mili dobre pisem ciernu bodku 😀 😀 😀 tak mas upratane cooooo no super ja este nie 😀

nef co nove?inac aj nasa sa uz tazsie prebaluje otaca sa a tak.... sranda to je

a prajem vam peknu nedeluuu

a mab gratulujem k mrnusovi

🙂

mabe
autor
13. zář 2009

Ahoj bambi, dekuju. 🙂 Mimisek je neuveritelnej. 🙂 Tedka zase k nemu citim uplne neco jinyho - jak jsem ho videla, jak se tam mrska a tak - proste malej clovicek. 🙂 MOJE DETATKO 🙂 Udelam vse proto, aby to dopadlo dobre a ja mela mimiska u sebe. vzdyt je tak bezbranej.

elly,diky 😉

mili1
13. zář 2009

Ahojteeee, bam potom mas ospravedlnenie ked pracujes 😀 ako dopadla svadba?mas ich teraz vela?
Mab svokrovcov si nevsimaj, nech hovoria co chcu 😒 jednym uchom dnu a druhym von 😀
aj ja to tak robim a myslim ze aj ostatne babulky...no co uz s nimi narobime 😒
Elly ako sa mas - o chvilu budes tehulka ...za mab ...drzim palceeee..
Kde je nef? ma cierny bod 😀
Tak uz idem, maly placeeeee 😒

bambi7
13. zář 2009

cafteee babulky

no to bol uponahlane cele myslim den 😀

mili robota je teraz som robila svadbu pre 100ludi a dalo sa a mali to prekrasne 😉tak ma bolia nohy
😀 mam normalne svalovicu 😀 😀 😝 a potom sme sli robit plot tak bolo toho dost tak asi tak ....

a co vy?

ellysa
14. zář 2009

dobré ránko 🙂
tak ja opäť zarezávam v práci, ale pravdupovediac je mi až zle, je tu strašná kríza a kým som bola preč začali sa všetkým vyhrážať vyhadzovom a uťahovaním opaskov. Ni vôbec nemám chuť tu sedieť, navyše šéfka sa k nám správa ako k debilom ☹ .
dosť sa bojím, že ak by som otehotnela a zasa by sa to zopakovalo, už by som sa ani nemusela vrátiť. 😒

mili1
14. zář 2009

Ahojte.....kde ste vsetky?Ja varim a popritom som nakukla....
Bam no si sikulka - posli mi nejake fotky ....chcem vidiet tu nadheru 😉
Elly vsade je to tazsie teraz -- este dobre ze som na materskej 😀 a sefku si nevsimaj , ty pracujes v sukromnej alebo statnej sfere?
Tak sa majteee, potom este nakuknem.... 😉

sarlotta
14. zář 2009

Mabe🙂 to jsem ráda, že mimísek pěkně roste🙂))) a těhu gatě si kup rovnou troje a natruc🙂))))))))))))))))))))))) Fakt vybodni se na takové kecy....někteří lidi asi nemají co na práci tak řeší po čem je jim prd. 😀 😎
Buď šťastná a spokojená, mamino.

mili1
14. zář 2009

Ahojjjte , babulky co robite???? Kde ste???My sme sa nedavno vratili z prechadzky....ale ako vidim nikde nikoho ... zasa si budem pisat sama so sebou 😀 😀

mabe
autor
14. zář 2009

ahoj mili, ja jsem dneska byla dopo v praci, pak za dedou a dosla jsem v 15h. Byla jsem uplne grogy.

Zitra dopo jdu s kamoskou na prochazku. A ve stredu jedem na chaloupku do Jeseniku za nasema do nedele. Uz se moooc tesim.

bambi7
15. zář 2009

dobre ranko

no my sme mali tazku noc mala plakala a plakala stale slinta boli sme aj v poradni a doktorka ze uz sa jej mozu pripravovat zubky a pozerali sme na jednej strane tam ma uz take vystupene astale si tam dava prstek chuda moje male....teraz pred 20min konecne zaspala lebo bola hore tusim od 2-3h.....no moj ju nosil ....

no a inac mame 6,5kg ....a sme ok
inac nic nove a co tu?

mabe
autor
15. zář 2009

ahoj bambi, chuderka mala. ja mela jit na navstevu, ale z toho utrose se me udelalo tak zle od zaludku, ze sem si musela jit na chvilku lehnout a zaspat to. Dr. rikala ve ctvrtek, ze ho mam dobrat, ale ja ho mam jeste na 14 dni sakra. uz me to nebavi, jak me je z neho zle. nevim, jestli nezacnu zase zavadet. sice mam strach, aby se treba zase neskrabla, ale tady ty navaly jsou hrozny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru