Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
22. zář 2009

mili, tak tu motorku jsem mu povolila po tom druhym MA 🙂

mili1
22. zář 2009

Ja som doteraz nechcela ale uz som povedala nech si ju kupi ...mab a aku ma tvoj tu motorku?

mabe
autor
22. zář 2009

Yamaha 600 kilo - starsi model za 30 000Kc

mili1
22. zář 2009

Mab ak mas foto posli mi na mail.Chcem vidiet. Aj moj chce rychlu a dobru ..tiez v takej cene do tych 40/50 tis.

mili1
22. zář 2009

Kde ste ostatne babulky?Akosi to tu zanedbavate 😒 maleho ma svokra tak ja si tu mozem pismenkovat ...
lebo musim oddychovat.... 😉

nefertitka
22. zář 2009

mili ja ti tak zavidim,aj bam,ze mate take svokry,ze sa nebojite dat im mrnusov,ja by som svojej malu nedala ani za nic na svete...ani moj manzel...asi mate dobre svokry 😉

mili1
22. zář 2009

nef si tu este?...vraj dobre 😀 😀
nef my byvame so svokrou takze ja ho necham na dvore spinkat a ona
je tam s nim , ja si mozem dovtedy urobit veci....takze tak....a vidim na neho cez okno.
Ale nerada jej ho tiez davam lebo potom ma zbytocne reci a musim ju pocuvat...ale teraz musim lebo som trocha chora...a inac sa velmi neda ked sme na spolocnom dvore...

mabe
autor
22. zář 2009

mili, napises mi tvuj mail do IP?

aanda
23. zář 2009

ahojte babulky,

mili diky za podporu. ja viem, ze sa nemam na co stazovat, ale je to uz dlhoooo... Veru byt v nemocke s takym velkym bruskom muselo byt inak narocne....

mabe, ja by som na tvojom mieste tiez nesla robit. ked tam mas navyse zimu, musela by si stale behat niekade...a bude uz len chladnejsie a chladnejsie. a nestoji ti to za to, aby si poprechladala a mala nejake tazkosti.
no a reci svokrovcov si vobec nevsimaj. co je ich do toho! ti moji tiez stale mudrovali na vsetko, a aj mudruju... sameeee somariny.... najnovsie sa ma pytali, ze do kedy mi budu "drzat" miesto v robote... ze ved nech sa teda po polroku vratim a ze maleho bude varovat babka (to mysleli moju maminu)... tak som im povedala, ze im sa to lahko vravi, ked bola svokra doma s kazdym dietatom kolko chcela... ze aj ja budem kolko chcem.... a oni ze co ked dojdem o robotu... tak som im povedala, ze ved manzel nas uziviiiiii....

manzelovi som uz povedala, ze ked bude drobcek doma, ze si nenecham do nicoho kecat aj ked sa nahnevaju!!!! ani jemu sa to nepaci, ale on to berie, ze su to jeho rodicia a tak...

mabe
autor
23. zář 2009

aandy, jojo tchanovci, to je nadeleni. oni jsou jinak uzasni, ale toto.... 😒

aanda
23. zář 2009

mabe, aj moji su fajn ludia, len si myslim, ze sa prilis miesaju do veci do ktorych ich nic nie je... jednoducho si nevsimli, ze im syn vyrastol a ze ma vlastnu domacnost, rodinku (uz cochvila 🙂 )

mabe
autor
23. zář 2009

aandy, a jak se citis? Za chvilku uz mas termin. Toto leti, co?

aanda
23. zář 2009

veru teraz sa mi zda ze to ubehlo rychlo 🙂
nemam sa velmi na co stazovat, ten koniec je jednoducho asi narocny... moja lekarka povedala, ze ten posledny mesiac je niekedy "dlhsi" nez celych tych 8 predtym 😀
uz sa to telo a aj drobcek pripravuju na porod, tak to niekedy aj boli aj hocico, ale da sa to vydrzat... len som z toho uz unavena... no a navyse som v pondelok prechladla, takze mam nadchu... a to je riadna otrava, ved to poznas 😉

a co vy dvaja? za par tyzdnov uz budes aj pohyby citit 😉

mabe
autor
23. zář 2009

aandy, od toho pondelka NT screening jsem takova nejaka spokojena a klidnejsi. 🙂 A to jdu na dalsi ko a UTZ v utery ke sve dr., takze mimiska zase uvidim 🙂 je to uzasny takhle ho videt. cetla jsem , ze uz od 15tt slysi muj hlas. tak na neho musim zacit mluvit, aby me pak poznal az vyleze. 😀 na ty pohyby jsem zvedava - kdy prijdou a jaky to bude?

jinak jsem se rozhodla, ze asi pomalicku budu nakupovat veci pro mimiska

urcite ten konec je opruz a uz se tesis na mimiska 😉 . za chvilku budete spolu. 😉

aanda
23. zář 2009

tak to ti verim, ze si spokojna, ked vies, ze je vsetko ako ma byt 😉 urcite ta bude poznat, ved este sa s nim nadiskutujes 😉 j

a som zacala citit pohyby v 18tt... a raz tak hovorim manzelovi, ze nieco citim... on dal ucho na brusko, a ten drobec ho kopol... to bolo suprove....
no a ked som ho potom nahodou necitila cely den - na zaciatku ho nemusis citit kazdy den - taka som bola vylakana... som ho prehovarala, ze nech kopne... sranda....
teraz ho niekedy prehovaram, ze nech nekope do rebier, ale niekam inam 😀 stale nieco mam 😀

aanda
23. zář 2009

len nakupuj... pekne si pri tom oddychnes 😉

mabe
autor
23. zář 2009

takze za 3 tydny bych mohla...

jee, jak ja se na to tesim 🙂

mabe
autor
23. zář 2009

dneska sem mela jit do prace, ale nejak se me nechce. v noci jsem spatne spala a musim zehlit. mam tady toho plno. stejne musim do prace v utery udelat uzaverku mesice

aanda
23. zář 2009

nooo, to by si mohla 😉 ved uvidis 😉 to je veru krasny pocit...

tak pomalicky zehli, hlavne sa velmi nenamahaj 🙂

mabe
autor
23. zář 2009

nebudu, ja se doma pekne setrim. 🙂 az si pripadam jako lenora a lempl, ale zase kdyz jsem unavena - zacinaji me bolet zada a bricho citim, tak si lehnu na chvilku. proste pomalicku.

Dneska nemusim ani varit. Vcera jsem udelala polivecku kureci a kure na paprice, takze jenom ohrat. Tedka sklidim pradlo, pak neco malo podelam - umyju umyvadlo, zrcadlo a tak v koupelne a zehlit budu az odpo. Jak jsem v noci malo spala, tak na to nemam silu.

aanda
23. zář 2009

ved kam sa budes ponahlat. mas na to cely den, no a ked nestihnes, tak zajtrajsok 😉

ja s tym mojim velkym bruskom uz tiez toho vela nenarobim 😀 tiez si niekedy pripadam ako lemra lemrava... ale potom si zasa poviem, ze no a co ! ved robim cely zivot a este len budem mat kopec roboty, tak si mozem aj polenosit.... ved som tehotna, tak mam na to narok...

ved mame taketo zivotne obdobie velmi zriedkavo.... 😎 😀

mabe
autor
23. zář 2009

aandy, to mas pravdu. Jeste se kolem deti nabehame, jeje.

A kde jsou dneska ostatni?

Na ko se zeptam dr. na plavani a cviceni, jestli muzu. Aspon plavat, na ty moje zada by me to pomohlo.

aanda
23. zář 2009

asi su vsetci vonku s drobcami... je tak kraaasne..... snad pridu o chvilku...

to by bolo super, keby si mohla chodit plavat... ja milujem plavanie 🙂

mabe
autor
23. zář 2009

ja se taky tesim, jestli teda budu moct. v breznu jsem k narozkam dostala 2 pernamentky do krytaku. Moc jsem toho nevybrala. Snad muzu chodit plavat do verejnyho bazenu. 😖

aanda
23. zář 2009

ved uvidis, co povie lekar... ono je to super relax...

ja som kupila malinkemu do izbicky zaclonku macka Pu. sestra mi ju obrubila a dnes mi ju ma priniest.. tak sa tesiiiim. drahy urobi garnizu a cez vikend to mozno zavesiiiime...

mabe
autor
23. zář 2009

tak to nas mimisek bude mit vlastni pokojicek az v novem domecku. tedka mame dva pokoje, takze se musime uskromnit.

aanda
23. zář 2009

nas bude s nami spinkat.... nebude sam v izbicke, ale sme mu kupili skrinu, a tak sme chceli este nieco porobit teraz.... nech sa ma neskor kde hrat 🙂 no a bude mat aspon obrazky na obzernie ked uz tomu zacne rozumiet...

aanda
23. zář 2009

a ako s domcekom pokracujete?

mabe
autor
23. zář 2009

aandy, vcera jsme dostaly posledni vyjadrovacku pro stavebni povoleni. takze tedka se to musi dat na stavebni urad na povoleni. pocitame s tim, ze na jare zacnem. Tedka pokacime stromy a udelame maly pripravy.

aanda
23. zář 2009

tak super... nech sa vam to dobre dari 😉 so stavbou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru