Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
29. zář 2009

Ahojteeee, vytiahla som nas z druhej strany...babulky kde ste? co robite? My sme dnes hore od 6 maly mrncal apotom zacal gagotat a si spievat 😉 tak sme museli hor ...ale ja by som este tak spala 😒 budi sa teraz castejsie neviem preco co mu je ,,,,ked bol maly spal este lepsie ako teraz 😒 no musime vydrzat.....
bambi, mab kde ste? co trobkate?
nef davaj pozor a nechodievaj nikam ked sa rychlo nakazis ...bud doma a tam nemozes chytit bacily 😉

mili1
29. zář 2009

Tak nikde nikoho, idem zehlit a upratovat....klasika 😅 moj kazdodenny kolotoc 😅

lendaw
29. zář 2009

AHoj holky, připojuji se k vaší skupince dvojitých zamlklinek 😢 První MA v 1/09, druhé 9/09, obojí v 9tt (poprvé přestalo bít srdíčko, podruhé pouze dutinka bez embrya). Jsem 11. den po revizi. CO jste všechno podstoupily za vyšetření? Já byla na krevním obraze (ten je OK), v pátek mi nabárali krev na štítnou žlázu, všechny ty toxo.. a další nemoci ze zvířat a isterii. Zítra budou výsledky. Dnes jdu pro histologii z revize.

bambi7
29. zář 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee babulkyyy

ahoj mili ako moja?co sa tyka tych rotavirusov uvidime mne sa to celkom pozdava ale porpzpravam sa z doktorkov a podla toho sa zariadime .....ideme 15 do poradne 😉

nam dnes zasklievaju balkon tak a potom idem upratovat zehlit a varit mili tiez klasika 😀

lendaw to ma mrziiiii mocccc ale uvidis do tretice tovyjde ako nam tu 😉 vies co z krvi je velmi dolezita hematologia vela bab ma nieco zo zrazanim a ani o tom nevia a potratia ☹ tak skoc na hematologiu genetiku....potom krv na toxoplazmozu ,rubeolu ,boreliozu,a na cytomegalovirus.......a chlamydie

moc drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a daj vediet ako si dopadla

mabuliatko ako sa mate co drobcek?babule dame stavku co u mab v brusku je?
tak ja si myslim ze chlapcekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😉

bambi7
29. zář 2009

no kde ste?

bambi7
29. zář 2009

spiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

bambi7
29. zář 2009

no dobre sebe pisem za vcera cierne bodik a vam vsetkym za dnesssssssssssssssss 😝

mili1
29. zář 2009

Ahojteee,,,, konecne som pridala nové fotky ...bam aj ja sa chcem porozpravat s doktorom a uvidime....kamoska si to chvalila , len myslim ze ta druha vakcina musi byt do 6 mesiacov tak neviem ci este stihneme 😒

mili1
29. zář 2009

Ahojjjjj si tu esteeeee.ja nemam cierny bod 😀 😀

mili1
29. zář 2009

No skoda uz si odisla 😒

bambi7
29. zář 2009

no sommm tu

bambi7
29. zář 2009

jeej krasne fotkyyyyyy 🙂

mili1
29. zář 2009

Ahojjj. mala spinka? ako sa mate?

bambi7
29. zář 2009

cafff nie je u babky robia nam balkon zasklievaju tak je tam aby neprechladla 😉 inac by som pisala az vecer 😀 spi malo cez den max 2hodinky rozdelene a to nemozem nic robit inak je hore.......cez den vsetko sleduje keca a tak a sa jej venujem sama sa zahra malinko ....

vcera sme boli na plavani este 2x a koncime ale to ubehlo ale je to parada uz sa aj potapala.......je sikovna 😀

bambi7
29. zář 2009

a co Nikolasko krasavec ako sa mate co nove?uz sme si dlho nepisali

mili1
29. zář 2009

No superrrrr, aj nas spi cez den malo,,,,max po 20 -30 minut a je hore a ja tiez nic neurobim tak klasika ako u vas 😀 stale si vyzaduje pozornost 😀 a vnosci spi len sa zacal casto budit a chce papat ...asi je velky hladosko...
vasa uz asi prespi celu noc...ci nie?

mili1
29. zář 2009

Hej hej uz dlho - ved sme zaneprazdnene 😉

bambi7
29. zář 2009

uz teraz prespi teda dne s prespala 😉 snad to uz tak bude 😀 ale ked trebastanem hned aj tak v noci kukam ci spi 😀

a co mate nove? a inac cez leto by sme sa mohli stretnut aj ked je to daleko ale neva 😀 ved uz budu behat

bambi7
29. zář 2009

uz som ti chcela aj Sms napisat ale ze ta nebudem rusit

mili1
29. zář 2009

Samozrejme ze ma nerusis ...kludne mozes hocikedy poslat 🙂
Cez leto dame stretko urcite , uz sa tesimmmmmm velmiiii 😉

bambi7
29. zář 2009

a niky spinka? a co dnes varis daj napovedu

mili1
29. zář 2009

Aj ja ho stale kukam ci spi, len sa zavrti a uz som hore 😀 😝

mili1
29. zář 2009

Spinka len sa budei uz 2x krat , napapa sa a zasa spi, doteraz sa budil len raz....myslim ze mam uz aj menej mlieka ....uvidime....
Ja dnes nevarim , mame kuracie prsia so zemiakmi

bambi7
29. zář 2009

no a kolko za den spi?
no ja nviem co varit 😕

mili1
29. zář 2009

Spi tak po 20-30 minut maximalne 2 hodinky kedy ako 😉
Skus nejake masko na prirodno 😉

bambi7
29. zář 2009

no nieco navarim 😀
tak to leti uz sa tesim na vianoce 😀 uz aj kukam po nete co kupim 😀 stale si poviem ze uz ma veci dost ale ked idem do obchodu zdy nieco kuúpim 😅

a ty sa mas ako?

mili1
29. zář 2009

Aj ja robim to iste, nedavno sme kupili spaci vak, uz druhy, ale nechce v nom spat....zvykol si na ten prvy...tak asi zbytocne...ked tie male veci su take zlate.... 🙂
Ja sa mam celkom fajn, a ty?

bambi7
29. zář 2009

ja sa mam dobre dnes ma boli dako hôava snad na mna nieco nejde moj je chorucky ale siel do prace ma toho moc....tak spim u malej v izbicke.....
ked pride domkov tak sa mala na neho skeri a nemoze ist k nemu aby to neochorela......kuka na neho

ale inac ok 😉 co mas dnes na plane?

bambi7
29. zář 2009

a k tomu vaku nasa ked dam na nu len deku uz ju rozkope neznasa teplo ako tato .....ked v noci dam deku hned sa prevaluje ked ju nema spi ani sa nepohne ale mame tu v byte teplo

mili1
29. zář 2009

Ja klasika - zehlit a upratovat 😅 .....nic ine...vonku asi nepojdeme lebo je dost chladno u nas ,,,,
a budeme sa hrat....a ty? asi ides varit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru