Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
5. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Dobre ranko devcata,

tak dneska trosku rymecka, ale nic velkyho. Za hodku jdu cvicit, tak jsem zvedava. Vecer jdu potom na koncert Nedvedu. Ja tuto hudbu mam strasne rada, uz jdu potreti na ne, jdu s mamkama. Jinak mam dneska prujem po tech dvou dnech prezirani, tak doufam, ze to na cviceni a koncerte zvladnu.

andy, gratulujuuuuuuuuuuuu. 🙂

janka.s
5. říj 2009

ahojky,dlouho sem tu nebyla a koukám samá dobrá správa tu je. 🙂 Já sem se teď malinko zabrala do práce abych na vše zapoměla spíš alesdpoň na to nemyslela 😒. Ale už se to začíná lepšit teď chodim po vyšetřeních zatímmě nic nezjistili . Tak uvidíme.

aanda moc moc ti gratuluji 🙂

mabe sem mocinky ráda že ti to vše dopadlo dobře teď se hlavně opatruj.

ellysa gratuluji a ať ti to hlavně výde držím palečky.

Držte se tu všici třeba se kvám zachvilku taky přidám. Pa a mějte se tu moc moc hezky

nefertitka
5. říj 2009

ahojte....aanda gratulujem,a prajemvsetko dobre,vela zdravicka a veeela radosti s drobcekom...konecne sa uz nemusis gulat,co? 😀 porod bol v pohode?
my sme chorucki,Niki to chytila odo mna,chuda od stredy mala vysoke horucky,nie a nie ich zrazit,teraz uz "len" kasle,sopli, je zachripnuta,teplotky uz len trosku zvysene...
chuda,taka bola umrncana,ledva na nas pozerala cez tie horucky....nebolo mi vsetko jedno,sa bojim,ze zas nieco domov doneseme a zas to chyti...lekarka mi odporucila ockovanie proti chripke,ale neviem,podla mna to je blbost...
no a muz to chytil tiez...ale uz siel do roboty,uz ma len dozvuky...
neviem,kde som to nachytala,nikam poriadne nechodim

bambi7
5. říj 2009

cafte babulienky moje

nef juj to je hrozne chuda male a co si davala na teploty?
inac aj moj bol doma od stvrtka ma antibiotika chuda ani nehovoril ako mal hlas zachrip....len mi ukazoval....no a potom bolo aj mne na prd a este chrbtica ma boli este teraz a tak mala bola u svokrovcov nam hned povedala lekarka ze to mala moze dostat nech ju dame k babke ak sa da...tak tam bola dva dni a myy sme lezali doma tak nam chybala ale nechcela som aby bola chorucka tak radsej tak a svokrovci su super a su kusok od nas tak nebol problem a mala je na nich zvyknuta....
jaj to som nechcela aby bola tak chora ako niky ☹ chuda male tak sme uz ok tak som rada ze nic od nas nedostala

nef a niky nech je cim skor fit drzkam palce mooc

a co mate dnes na plane?

bambi7
5. říj 2009

no babulky ako spinkame?no neva tak pekny den prajem

nefertitka
5. říj 2009

davali sme jej paralen cipok 100ku...moc nezaberal,sice jej kusok zrazil horucku,ale bohvieco to nebolo...no a este ma Ambrobene kvapky od kaslu a musime jej odsavat sopliky,chuda,strasne je z toho vystresovana...tak vzdy ked jej to odsavam,tak to vyzera ako boj o zivot,kupila som odsavacku,kt. sa pouziva cez vysavac,je super,vytiahne sopliky aj z paty...vrelo odporucam,ak este nemate🙂
ja som tiez odisla,ked ma skriabalo v krku k mame,to bolo rano a vecer uz mi muz volal,ze mala ma horucky...tak som bezala domov.Ona to nachytala odo mna ked som este nemala ziadne priznaky,vraj aj vtedy je clovek nakazlivy,len o tom este nevie,to ma na tom najviac stve...tomu sa potom neda zabranit, no a urcite to nachytala,ked som jej ochutnavala teplotu papania...
dakujeme bam,snad budeme coskoro fit...
cely tyzden ani nebola vonku poriadne,dnes som ju dala na balkonik spinkat,teplotu ma uz len 37,3...tak vraj vtedy moze...ani kupkat sme ju nemohli,len ritku a tak...dnes ju uz okupkame,tak som zvedava,snad jej to nic neurobi...
Jaj,ale ked som bola od nej prec 1 den,ja som myslela,ze ma porazi ako mi chybala...

bambi7
5. říj 2009

nef ahoj aj nam tak chybala ja som sa aj v noci zobudila a isla som kuki do postielky 😅 ale som rada ze nie je chora tak je dobre ....

a co mate na plane?

mabe
autor
5. říj 2009

ahoj holky, tak jsem doma. cviceni paradni. boli me normalne nohy. jinak v pohode. Tedka do sebe tlacim nejaky jidlo, jelikoz mam obrovskej hlad.

nefertitka
5. říj 2009

no na plane mame lozit,teda Nikolka a ja za nou🙂cele dni fakt nic nemozem robit ako zacala lozit,je vsade,vsadesa stvera...
chuda,ale ked mala tie horucky,nechcela lezat,tak som ju dala na styri co spravi a ledva sa pohybovala,ako medvedik...
a vy co planujete dnes robit?

mabe
autor
5. říj 2009

ja dneska odpocivam, po tech oslavach vikendovych jsem unavena. vecer jdu na koncert Nedvedu, vsak vite, jak je mam rada. 🙂

bambi7
5. říj 2009

ahoj nef aj nasa skusa s tym zadockom a aj kolienkami hore ako by chcela ist liest 😀

no ja nic ja lezim mam tak bolavy chrbat ze som rda e lezim 😒

nefertitka
5. říj 2009

jaj hej, to si pamatam,to aj Nikolka robila s ritkou 😀

nefertitka
5. říj 2009

a drobca mas kde?

bambi7
5. říj 2009

mala je so svokrou tie su vonku...a ja lezim a poobede navarim
a co niky uz lepsie?

nefertitka
5. říj 2009

co sa tyka teploty,tak nema momentalne,ale strasne kasle stale a sopliky ma tiez stale...

mabe
autor
5. říj 2009

ahoj holky, mela bych dotaz. Byly jste v cca 16tt na triple testech? Ja byla na NT a vse ok. Slysela jsem, ze triple testy jsou vic falesne pozitivni. Tak nevim,jestli mam jit.

mirip
5. říj 2009

mabe ja som bola a hej bývajú často fališne pozitívne a v zahraničí sa už ani nerobia

nefertitka
5. říj 2009

ano mabe bola,uz som ti tusim aj pisala,ze aj mojej kamoske vysli zle a nakoniec bolo vsetko ok;)

prdecek
5. říj 2009

ahojky holky,
dlouho sem tu nebyla, nebyl čas a hlavně myšlenky. Jinak teď lítáme po různých vyšetřeních. Nebo spíš už je máme všechny hotový a čekáme na výsledky.

elyssa gratuluju k těhu a aanda ke krásnému chlapečkovi! 🙂

bambi7
5. říj 2009

cafte babuky

co sa tyka tych testochv 16t je to AFP a podla mna je to dobre ze sa robia viete ze som robila na gynde a ze vychadzaju zle?stat sa moze a co som sa ja stretla ked zle vysli bolo to koli tomu bud babula uviedla zle poslednu menstruaciu a tym sa to posunulo tie vypocty alebo tak......ale stat sa moze ale ja osobne by som sla na ne urcite 😉

ale je to na kazdej

mabe
autor
6. říj 2009

Ahoj holky, tak ten konik teda blbne, co? Celej den se sem nedostat.... 😖 Ja dneska mam odpocinkovy den. Boli me nohy ze cviceni. Na obed jsem mela jeste vcerejsek kureci roladu s ryzi. Tedka jsem udelala jeste k te rolade opekany brambory. Vyborny. Vcera koncert uplne super.

Vymyslime s kamaradama darek pro nase dva kamose - v sobotu jim bude 30. Ja to mam zarizovat. Ale zase nechcem davat moc penez, protoze budeme stavet, ja na PN a jeste mimco na ceste. Tak doufam, ze se nejak do soboty domluvime a stihneme koupit nejaky dar.

bambi, takze me to doporucujes? chapu to dobre. asi si tam zitra zavolam, no. kdyz vyjdou ok, tak budu zase vic klidnejsi. jinak se mame fajn. Brisko roste a roste, mam 3kg navrch od zacatku tehu.

sarlotta
6. říj 2009

Ahojík holky, nakukuju🙂

mabe, krásně Ti naskakují týdny... přeju dál jen štěstíčko 😉

Ellysa... potichoučku gratuluju🙂))))))))))))))))))))))))) to je krásné.

mabe
autor
6. říj 2009

ahoj sarlotko, dekuju moooooc. snad to tak pujde dal. dneska zacinam 5. mesic. 🙂 bricho nejak roste, ja myslela, ze sem to mela o vikendu z toho jidla, co jsem jedla, ale vcera jsem mela velkeeeeeeeeeeeej prujem a dneska mam bricho porad. 🙂

sarlotta
6. říj 2009

Mabe v 17tt máš nárok na bříško🙂

mabe
autor
6. říj 2009

asi jo, ale ze se tak rychle zvetsuje me pripada. pred vikendem nic a tedka uz jsem jinaci. 🙂 nebo me to tak prijde. mam na neco strasne chut, neco slanyho, ale my tady nic moc nemame. Vsichni dostali od tchanovcu parenici z Tater a tatka si to nechal zatim u nas v lednicce. Mam na to hroznou chut, asi mu to snim. 😀

ellysa
7. říj 2009

ahojte, tak sa narýchlo hlásim.
dnes som bola na gynde, doki potvrdila tehotenstvo 🙂 , zatiaľ bolo vidno len vačok a žlté teliesko, ubezpečila ma, že je to normal, že plodík ešte nemusí byť vidno, tak dúfam, že je to dobré. Dala mi ešte ku všetkému aj duphaston - 2x denne. Od pondelka som PN, bojím sa to povedať šéfke 😅
Na kontrolu mám ísť o dva týždne, babuľkyyyyyyyyy držte palceeeeeeeee

mabe
autor
7. říj 2009

elly, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. 🙂 🙂 🙂 🙂 jsem moc rada za tebe. urco to bude dobry a PN je spravne volba. Ja ze zacatku pochybovala, ale tedka uz nepochybuju. 🙂 Budes tady s nami, teda se mnou, holky, uz moc casu nemaji jak maji mimiska.

sarlotta
7. říj 2009

ellys to je super, blahopřeju🙂 příště bude i srdíčko 😀

bambi7
7. říj 2009

cafte babulkyyy

jejjjjjjjjjjj ellyyyyyyyyyyyyyyyy mos sa tesimmmm super paradaaaaaaaaaaaaaaa len sa drzkajte a oddychuj jasne ze to bude uz okkkk
a beries aj injekcie ze?

mabus no jasne ja by som sla na tie AFP neboj sa budes mat ok vysledok a co babule hovoria ze vychadzaju zle niekedy sa stane ...ale co som sa ja strtla babule neviedia presne posednu menstruaciu a tym sa aj posuva ten 16t a nevychadza to tak sa neboj ja by som sla ved som aj isla 😉
a ako sa mas?

no babulky tehulky pekne to tu ideee som stastna za vas 😉

my sme mali super den boli sme 2x somku poobede a doobeda a jasne uz voinku moc nespime teda dnes vobec vsetko sme sledovali a sledovali a spali sme dnes 2h stale bola na mne a kukuckovala
je podarena

ellysa
7. říj 2009

🙂 ďakujem ste zlatíčka
veľmi sa bojím ale aj dúfam, že to bude dobré
mabe už máš krásne bruško 😀
bambi áno pichám, akurát včera sa mi taaaaaaaakuuuuuuuu modrinu podarilo vyrobiť. &pripadám si ako chodiaca lekáreň listovka, prednison, duphaston, injekcie, ale tak zasa všetko pre malé.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru