• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
ja neschudnem ked len vynecham sladkosti,ja som jedla fakt 2 tyzdne len vlocky,ryzu,ovocie,zeleninu,varene maso,tmave pecivo a tak a nic neslo dole...
tak to skusim fakt len s nekalorickymi vecami...a potom sa mi hadam aj scvrkne zaludok a nebudem jest az tolko...kazdy mi vravi,nech nejem po 17tej,ale vtedy mam jedine cas a chut sa poriadne najest...
hej my sme zacinali s mrkvickou...tri dni,ale dali sme jej rovno skoro celu tu malu flasticku od hippu...potom zemiak,potom mrkvicka so zemiakom,potom brokolica,brokolica so zemiakom...a vlastne vzdy najprv nieco co dostavala nove bolo jednozlozkove,alebo uz s niecim co uz predtym papala,teraz jej uz ale davame aj veci ktore este nemala len tak halabala,ved to by som si musela robit lajstre,aby som si zapamatala,co uz papala a co nie
13. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja ale chudnutie zacina az po mesiaci tak ze to aj citis :wink: tak treba vydrzat aj ked sledujes dietne program tiez pomalsie dalej zajdes :grinning: ale treba pockat aspon mesiac mam to odskusane kym telo nastartuje ved sme stale jedli a nevie ci teraz to tak nebude :wink:
13. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo praveze este nebola v sportovom v tejto zime,vlastne raz...a to som ju poprikryvala dekou..ale chceme jej kupit bud overal teply,alebo oteplovacky...fusak sa neda dat do sportoveho,tam ma medzi nozkami popruhy
13. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej pomalsie dalej zajdes;) kolko vazis teraz?
13. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
da sa dat ten od emitex ci ako da sa je univerzal a ma tam na 5 bodove popruhy
13. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ten fusak podla toho kupovala :wink: ja mam asi 55 ,3 :confused: no co uz ale mavala som 50 ale do vianoc to bude :grinning:
13. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty ?
13. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som rozmyslala,ze na zimu jej kupime sanky s operadlom,tam ju posadim a budem tahat :grinning:
13. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 58 :sweat_smile: :angry: :unamused: :rolling_eyes: :fearful:
ja som chcela aj fusak ved je taka zima aj overal ma ale aj tak radsej este je mala
ale si vyssia kolko merias?
13. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosim ta neboj schudnemeeee co bojis len to treba aspon 1 mesiac a fakt po 17 nic :unamused: viem ako to je ja tiez jedavam po no ale skusim
13. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si davala hned od hipp mrkvicku ja ze normalnu uvarenu
13. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to jedno nie?
13. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze s chicco stolickou si spokojna?
13. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za rady... inak si myslim, ze ho brusko neboli, ved by plakal a ked mu ho tak jemne "magam" tak ho nema velmi tvrde... pockam do zajtra a ked tak rano volam lekarke. Inak mame hrozne zlatu detsku lekarku, takze som rada :wink:
13. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jej cinkni to bude najlepsie a co robkate?
13. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hipp,je to jedno,nemusis to pripravovat a je to rovnako zdrave;)
som s nou spokojna....musim ju ist nahanat:slight_smile:sa mi zobudila a uz lieta;)
13. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok pa aj ja idemmmm
13. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
meriam 164cm bam a ty?
14. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko devcata,

tak dneska se me taky nechtelo vstavat. Pekne jsme spinkaly. :slight_smile: Musim si zvykat na novy uces. Uz vlasy nedam za ucho, do culiku - mam vlasy po ramena. Proste jsem nova. Dopo si chcu udelat poradek ve vecech - co oblecu, co ne. Pak jest, spat a odpo jdu k dedovi a na basket, pak k tchanovcum, takze az do vecera mam co delat. :slight_smile:

Nefi, ja merim 165cm :wink:
14. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky... tak dnes rano bolo krasne kako :wink: farba aj konzistencia na jednotku :grinning: som maleho strasila, ze ked kako nebude, ze pojdeme pani doktorke a budeme pichat trubicku do ritky.... :grinning: zabralo :grinning:

Nef, Mabe... ja meriam 174cm ... ani sa niet co cudovat, ze Samko mal uz pri narodeni 55cm :wink:
14. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda aanda,to sa celkom dlhy narodil:slight_smile:

Nikolka mala 45cm.. a teraz uz ma 74...ma o 3cm viac akoby mala mat;) aj nozky ma kustik vacsie,neviem ale po kom,nikto v rodine neoplyva prilisnou velkostou postavy ani nicoho:slight_smile: to ja mam nohy 35ky,manzel ma 41..taky normal a ona ma velke chodidla:slight_smile: asi po postarovi :grinning:
14. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej sneziiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: a na moje narodky...aky pekny darcek :wink: ...sa tesim ako male dieta, aj ked je este skoro,ale neva,uz sa nam zvianocnieva;)
15. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef, vsetko najlepsie k narodeninkam... :wink: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,,, aanda kakat nemusi kazdy den, nas je sice len kojeny a prve mesiace kakal kazdy den a potom aj 3 dni nekakal ale neviem presne ako to je kojene + prikrmovane UM, my sme rektalnu rurku pouzili asi 4 krat aj to velmi plakal a hned zabrala a vykakal sa, ale lekari ju neodporucaju aby casto pouzivat aby si na to dieta nenavyklo.... :unamused: ale ked inac nejde musis mu pomoct....
aj my sme volali lekarovi ak nieco a bol ochotny poradil a bola som kludnejsia :wink:
Nef takze vy mate stolicku chicco a si s nou spokojna? lebo aj my sa chystame kupit...od kedy ste ju zacali pouzivat? musi uz vtedy sediet?lebo som pocula ze su aj polohovatelne a nemusia sediet
Bambi my sme kupili spaci vak uz davnejsie lebo nas sa stale v noci vykopal a teraz ho do toho zabalim a je mu teplucko :dizzy_face:
Inac babulky chcem sa spytat sportovy kocik sa nemoze pouzivat v zime? lebo nas sa uz pomaly nezmesti do kocika -vanicky ani do autosedacky tak budeme musiet nieco vymysliet... :unamused:
nef vsetkoooooo najlepsie k narodeninam a nech sa ti splni vsetko o com snivassss :wink:
Myslim ze mam uz menej mlieka tak budeme musiet prikrmovat... :frowning2: :cry: musime sa poradit s lekarom...
ake mliecko davate vy?
15. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam:slight_smile: uz je zo mna stara raroha :confused:
ano mili chicco,pri polohovatelnej stolicke nemusi vediet sediet,da sa dat opierka nasikmo...tam ju niekedy na chvilu odlozim aj len tak,ked uz nevladzem za nou behat;) :wink:
15. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no ja som na Orave u našich a tu sme už tri dni zapadnutí a zima ako v ruskom filme brrrrrrrr :angry:
nef všetko naj k narodeninám, poriadne to osláv
mne je dnes celý deň zle, tak len polihujem, inak endo dopadla dobre, budem len sledovaná :slight_smile: , na hemato mi dali železo-2x denne mám ho veľmi nízke odjakživa a vymenili mi injekcie na clexane-neviem prečo-trocha sa ich bojím, ževraj štípu. Snažím sa myslieť pozitívne nič si nepripúšťať, ale aj tak mám stále strach
15. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak práve som si uvedomila, že 22. idem na kontrolu a to som mala mať presne termí s dvojičkami až mi prišlo zle :cry:
15. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, vsechno nejlepsi k narozeninkam, jak stara paroha :slight_smile: :slight_smile:

elly, ahoj, tak to je dobre, ze endo ok. uvidis, vsechno tedka bude ok. :wink: ja jdu 22 taky na kontrolu.
15. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek