Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
22. říj 2009

cafte babulky
elly moc gratulujemmmm

nef dakujem za Ip 😉 a ja varim vzdy vecer pre malu ked pride moj ja sa poznam aj ja dam sem tam nieco z flasticiek ale budem si robit svoju zeleninku,a tiez za den neviem kde mam hlavu 😀 a preto to varim vecer 😀

lucinka neboj tentokrat to bude ok moccccccccccccccc drzim palce 🙂

bambi7
22. říj 2009

nef ja budem mixovat myslim ze sa nauci aj tak 😉 aj nam mamaca mixovala 😉 aj lekarka my tak povedala 😉 ved kazda urobi ako uzna no nie 😉 😀

mabus tie NT su nosove kosticky ak boli ok to je super nebojkaj tie AFP musia byt teda mali by byt robene V 16t a staci ak sa to posunie alebo je posuntue posledna MS teda datum nemusi to sediet a nebojkaj vsetko bude okkk verim tomu tak sa drzkaj

mabe
autor
22. říj 2009

bambi, dekuju moc. uz je me lip. byla jsem s manzou u dedy, pak u nasich a pekne sem celou dobu ridila, trosku jsme to probraly a ja se uklidnila. taky jsem si rikala, ze me posouvaly termin porodu a do toho nachlazeni a tak. stejne i kdyz nemas tyto nesrovalosti, tak to muze vyjit a vychazi falesne. zadne spatne hodnoty nemam. zvysene AFP riziko 1:320. verim mimiskovi, ze bude ok. jeste ze jdu uz v po. ale na plodovku bych nesla. stejne si myslim, ze me tam dr. neposle.

mabe
autor
23. říj 2009

Dobre rano devcata,

tak manza dosel v 2h. Byl hodne, hodne napitej. Tedka jeste spi. Takze ja se moc nevyspala, porad jsem otevirala okno kvuli vyparum , a zdalo se me tolik snu - o mimiskovi a rozstepu. Nic moc noc. Tedka jsem byla nakoupit, nasnidam se a hura spinkat.

ellysa
23. říj 2009

ahojte, prajem vám pekný víkend 😉

nefertitka
23. říj 2009

bam,ved teraz este musis mixovat,aspon do takeho 7.mesiaca...potom by sa malo uz len pretlacat cez sitko alebo vidlickou...nemozes predsa napr.11 mesacnemu babatku vsetko mixovat🙂 ako by sa naucilo zut? 😉 no ale ako si pisala,kazdemu ako vyhovuje...ja Nikolku uz teda zacinam krmit drobnymi kuskami,lebo vidim,ze s tym ma problem celkom...dlho som len mixovala...
mabe na plodovku nechod...zbytocne si narobis stresy...neboj,vsetko bude ok....

nefertitka
23. říj 2009

ahoj elly,aj tebe;)

nefertitka
23. říj 2009

teda vam 😉

aanda
24. říj 2009

ahojte babulky,
Nefertitka,Bambi, zasa ten moj nekaka, ale teraz je to uz 4dni... ja som z toho uz nestastna... brusko ma makucke ako bavlnka, prdi, nema krce ani nie je nekludny... pravidelne cvicime nozickami, aj mu sem-tam brusko masirujem... ale to kako nie a nie prist... bojim sa o neho aby sa mu nieco nestalo ked tolko dni nekaka.... 😒 😢 Dnes sme pred kukpanim aj trubicku skusili, ale nic.... Je mozne, aby vsetko spotreboval a nemal odpad.

Mabe, drzim palceky, urcite bude vsetko OK. 😉

ellysa
25. říj 2009

aanda neviem, či ti to pomôže, ale akurát včera som bola kočíkovať s kamoškou a hovorili, že jej malá nekakala už skoro týždeň a lekár (v rakúsku) sa vyjadril že pokiaľ nemá veľké bolesti bruška je to ok, že keď je kŕmená len mliečkom tak to všetko môže spotrebovať. 😕 🙂

mabe
autor
25. říj 2009

aandy, dekuju. uz se to blizi a zacinam mit nervy. verim mimiskovi, ale...

aanda
25. říj 2009

elly, diky za povzbudzujuce slovka 🙂 a tiez drzkam palceky, nech vsetko dobre pokracuje 😉 dnes trosku kakal, ale fakt len trosku....

mabe, verim ze sa bojis, ale musis verit, ze to bude OK. drzim palceky

sarlotta
25. říj 2009

Ahojík holčinky🙂

Mabe budu na tebe zítra moc myslet, všechno bude v pořádku neboj se. NT je spolehlivý.
Máš půlku těhu za sebou čoveče... báječné to je.

Ellysa tohle u kojených dětí opravdu bývá🙂 a co Ty těhulinko, jak se máš ?

ellysa
25. říj 2009

mabe držkám palce, určite je bábinko v poridaku 🙂
sarlott, no ja tak pomaly stále mi je zle, v podstate celý deň ma naťahuje, síce do seba pchám blbosti-momentálne pringels-ktoré predpokladám budú tak do polhoďky vonku, ale ja sa zasa z toho teším, lebo mám pocit, že kým mi je blbo bábo je ok 😉

bambi7
26. říj 2009

cafte babulky 😉

mabus moc na vas myslim a verim ze je vsetkooo ok tak sa drzkaj slnkecko mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nef ja mixujem ved aj tie flasticky su take aspon tie co kupuje kamoska 😉 mne zasa vravela lekarka ze to su len povery ze sa nauci prehltat ved uvidim co bude 😉 zatial mixujem ale dakujem za radu si zlata 😉
a pocuj ako nikolka zaspava vecer?

elly v akom tyzdni si babulka?a ako?pekne sa drzkajte

nasa mala si tam keca v postielke ona tak vstava uz je hore asi 15minut ....vikend bol super prechadzka ved bolo tak krasne 😉 a zasa je pondelok tak to ide ze coskoro su vianoce 😉

mabe
autor
26. říj 2009

Dobre ranko,

tak ja od 5h nespim. A zdalo se mi o ko. Jsem mooc nervozni. Jdu za doma az za za 2,5h. Bojim, bojim. Manza rikal,ze se neboji, ze vi, ze to bude ok.

holky, dekuju vam vsem za podporu. ale verte, ze jsem moc nervozni. jezis, jestli to bude ok, tak to uslysite u vas doma ten sutr.

mabe
autor
26. říj 2009

jsem mooc ospala, uz se tesim az prijdu domu. ¨

holky, bude to dobry, ze jo?

aanda
26. říj 2009

Mabe, jasne, ze to bude dobre !!!! nad cim to zasa premyslas???? Pocuvaj toho svojho manzela trosku 😉 😉

mabe
autor
26. říj 2009

aandy, jojo, mela bych poslouchat. ale nejak to nejde ovlivnit. 😖 uz jsem tak daleko

aanda
26. říj 2009

neboj, bude to dobre.... musis tomu verit..... ale to ze si nervozna je pochopitelne... hlavne sa zbytocne vela nestresuj.... a nezabudni vela pit, ked si nervozna aby ti nebolo nevolno

mabe
autor
26. říj 2009

aandy, dekuju. a jeste jsem nemohla spat, takze tady musim do tech 9:45 cekat na manzu nez prijede. 😒 Jsem objednana na 10:20

aanda
26. říj 2009

tak to sa asi citis fakt ze nanic.... daj si nejaky dobry cajik, alebo co mas rada, aby si sa trochu uvolnila...

pod nami prerabaju byt... a to tak, ze kazdy den asi 1 hodinu buchot ako keby nam burali steny a potom nic... trva to uz 5 mesiacov.... 😠
dnes zacali pred osmou... asi 5 minut po tom co mi malinky zaspinkal... no a teraz sa stale trha zo spanku, ked buchaju a vrtaju.... 😠
chuda malinke ani sa nevyspinka.... ja som hore uz od 4,30 ... tiez som si chcela este zdriemnut s nim, ale akosi to nejde.....
no a najviac ma vytaca, ze fajcia na chodbe... len co zistim, ze je tam zasa nadymne, volam spravcovi.... ved oni su asi na nervy.... my tu mame iba schodisko a vytah v jednom priestore a nechcem si ani predstavit, co by sa stalo pri poziari.... ziadna moznost uniku....

mabe
autor
26. říj 2009

aandy, tak to ti teda nebo teda vam nezavidim. chudacci. nemuzete pekne spinkat. 😖

aanda
26. říj 2009

ja vydrzim, ale malinky je uz takyyy nervozny z toho ze nemoze spinkat 😒

mabe
autor
26. říj 2009

chudacek malinkej, tak ti aspon spi dobre v noci nebo ne?

nefertitka
26. říj 2009

ahojte...
aanda no tak to si mozme ruky podat....my mame total to iste,tu uz asi pol roka niekto klepe kladivom a vrta,clovek by ani neveril,ze sa to tak dlho da,no a par metrov od nasho domu stavaju dom,takze to je taky rachot,ze az...aj teraz som dala malu spat na balkon a hned sa mi zobudila,to je hrozny rachot.Uz ma to vytaca do nepricetnosti,ale keby si dali pokoj aspon cez vikend,ale ani to nie.A s tym fajcenim,nastahovali sa vedla nejaki novi susedia,hulia jak besni,vsetko to ide cez chodbu k nam,uz sme sa aj stazovali aj pripis sme im dali na dvere a nepomaha,asi im rozkopem dvere a dam na hubu,sorry za vyraz,ale fakt ma uz vytacaju. Boli sme im aj povedat,ze mame male dieta a my nefajcime,tak si vyprosujeme,aby dychalo smrad cigaretovy od cudzich a m yslite,ze pomohlo?Niektori ludia su total bezohladni. A to ani nehovorim,co tu aky bordel robievaju po veceroch.

Bam nam mala zaspava na rukach, hojdanim vecer,ale muzovi to ide lepsie ako mne,vcera bol na futbale,ostalo to na mne,trvalo mi to 20 minut,ale za tu dobu som sa total spotila,ruky som mala uplne vysilene, normalne som nevladala;) uz sme si aj vraveli,ze to takto nejde,ju stale uspavat hojdanim,ale iba polozit do postielky,to sa neda,hned sa stvera hore,ci je unavena, ci nie.A tie flasticky su rozmixovane,ale iba do cca 6. mesiaca,vsimni si tie od 8.mesiaca,tam su uz kusky a dost velke;)

mabe nebojkaj,vsetko bude ok....

aanda
26. říj 2009

nef,
uplne ta chapem.... my mame fajciarov susedov aj hore... dole ta tiez hulila furt vo vsetych oknach... no a ked predala byt,tak tam zasa hulia ti robotnici... nechapem, ze to tym majitelom nevadiiiii... asi sa mame na co tesit ☹

nefertitka
26. říj 2009

no a zabudla som napisat,ze mame furt nejake spaky na balkone...ved ho kludne mozu hodit aj do kocika, to im nevadi?jaj boze....niektorych ludi by som postrielala,naozaj

ellysa
26. říj 2009

ahojte, no vy teda máte "dobrých susedov", na zabitie.
my klop klop, tu už bývame tri roky a nikdy som necítila na chodbe žiadny zápach ani cigarety, tu sa chodí fajčiť von na ulicu. V podstate jediný kto mi liezol na nervy bol taký blavák čo sa prisťahoval vedľa ale je už preč a teraz máme nových susedov slovákov a tiež spočiatku každý piatok robili bordel, ale asi ich už spacifikovali správcovia a je kľud. Bude to odo mňa znieť možno hnusne, ale jediný kto vždy robí bordel sú slováci, až mi je to niekedy ľúto, že sa nevieme správať a sme netolerantní ☹ Ešte sa veru máme čo učiť. 😝
bam som v 9tt posledné dva týždne mi je nonstop zle, stále ma naťahuje, vraciam 3x denne, ale som rada, dúfam, že bubi je v poriadku. 😉

nefertitka
26. říj 2009

ahoj elly, mas pravdu s tymi slovakmi....
a urcite je bubi v poriadku🙂 inak ako vas tak citam,tak vsetky vraciate na zaciatku tehu,chudence moje, mna to nastastie obislo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru