Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
30. říj 2009

bambi, nedokazu si predstavit, ze by byl vysledek spatnej. ale na to ani nepomyslet.

verim, ze me poslaly na plodovku, aby byly z obliga. vzdyt vsechno jinak bylo ok.

bambi7
30. říj 2009

stale na vas myslim

mabe
autor
30. říj 2009

bambi, ty ses nase slunicko pozitivni. musim ti verit. 😉

bambi7
30. říj 2009

musi to byt dobre zasluzis si konecne vsetkooooooooooooooooooo ved zleho bolo dosttttttttttt a ja malej verimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bambi7
30. říj 2009

mabuska idem si kuki tv a spat asi pojdem skor....som daka unavena 😅 keby daco a potrebukes si pokecat cislo mas a pis sms aj v noci 😉
a drzkaj saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bambi7
1. lis 2009

no cafte babulky tak oddychujete?to je dobre 😉

no a mame nedelu tak to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....no dnes pojdeme na prechadzku ,malej sme pokupovli veci no nedalo sa odolat 😀 no co uz
za chvilku pojdem do obchodu ,dnes budem robit karfiol aj malej tak uvidime ako bude smakovat lebo ostatne papame 😉 a coskoro zacneme aj z ovocim 😉 no uvidime

a co mate na plane?

inac lenka sa vobec neozvala ze?

mabe
autor
1. lis 2009

ahoj bambi, ja jsem sama doma. manza jel na zahradu rozdelavat palety. budem z toho delat budku na naradi na stavbu. je tam sice kosa, ale on rikal, ze se u toho dost zapoti. prijde az kolem 17h a pak pojedeme k tchanovcum. trosku uz se provetram. ja mam na obed rizoto ze vcera a chystam se vyhazet veci, do kterych se uz nevlezu.

nefertitka
1. lis 2009

ahojte...bam aj ja som dnes malej robila karfiolik s cestovinkou kuracinkou a zltkom,celkom jej to chuti,akurat papka;)
s tou lenkou neviem co sa stalo, asi sa na nas vykaslala;( alebo nema cas;)
a lid sa ako vodi?

bambi7
1. lis 2009

ahojte

nef daj postup toho co si varila a ten zltok si dala nakoniec? a malej ked si robila zo zaciatku kuracie maso tak ako?iba pomlela a to vsetko alebo si dala aj mrkvu a tak....? a kedy si zacala z masom ?dakujem

no babulky mala spinka 1,5hod tak super ,boli sme vonku a dnes papala 1X susienku teda take daco co je od 6m 😀 taka bola zlata cela spinava to sa jej rozpustalo no podarena 😀

mabuska len pekne oddychuj slniecko nase

nef s lid som volala asi pred 9 dnami maju sa dobre Janko rastie
a lenka neviem co nepise mohla sa aspon ozvat ci su ok ale neva

mabe
autor
1. lis 2009

ahoj bambi, byla jsem n aobede u tchanovcu nakonec. mam to 10 minut cesty z domu, tak jsem se trosku prosla. ale ze je zima, pak jsem si zdrimla, ted si dam caji s rohlickem s maslem. tak do hodky je tu manza a pojedem nakoupit. zadnej hyper, ale super staci, musime udelat velkej nakup. samo, ze budu chodit pomalicku a pak jeste k tchanovcum na chvilku. mala dneska kopala i dopo, mozna to zacne casteji. nejsou to velky kopance, ale takovy tlakovy kopanecky. uz aby byly vysledky. 😝

mabe
autor
1. lis 2009

jaky to je mit holciciku? ono je to vlastne jedno. hlavne, at jsou mimisci zdravy.

mabe
autor
1. lis 2009

ja uz vidim, ze to bude tatinkova holcicka jako u nas to tak je.

bambi7
1. lis 2009

ahoj mabus mat dievcatko je skveleeeeeeeeeeee,v kutiku duse sme si obaja priali dievcatko ale jasne je to jedno len nech su zdraveeeeeeeeeeeee 😉 a moj je unesen z nej ked kukne s jej kukadlami sme jaj aj ja hotova 😀
a dievcatka sa vedia tak tulit aj ked su starsie chlapcek ked pojde do skolky uz povie mama nebozkavaj ma 😀
no som rada ze mam dievcatko a druhe?to je jedno aj chlapceka beriem 😀
uz sa tesim ked budeme behat po obchodoch 😀 😎 a milujem to ked ju uspavam a pekne si polozi hlavku na mna a drzi ma za tricko je to super pocit 😉
aj teba to caka bude to super uvidis 😉

bambi7
1. lis 2009

a mabus budeme robit copceky 😉 😀

nefertitka
1. lis 2009

ahojte...mabe vidis,ja som sa trafila do pohlavia;) vacsinou sa vzdy trafim,ani neviem preco 😉 je to super pocit mat dievcatko,ale urcite je to rovnake aj s chlapcekom,akurat ako pise bam,mozes si ju vrkocikovat,cackat a tak🙂 a viac lipnu na tatinoch a tatinovia na nich;) uvidis aj tvoj bude z nej paf 😀 mne to tiez bolo jedno,ale jedno percento prevysovalo pre dievcatko,ale fakt mi to bolo fuk.
bam,masko sme zacali davat az treti mesiac,prvy mesiac zeleninka,druhy ovocie a treti zeleninka s maskom.A potom na desiatu ovocie,na obed zeleninka s maskom a ostatne krmenia mliecko,aj tak v tom pokracujeme teraz.My to robime tak,ze kupime jednu morcaciu a jednu kuraciu didu,nakrajame na cca 40gramove kusky a dame do mraznicky a potom vytahujem a varim...ked das cele zmrazit,je s tym robota to odkrojit🙂 a take ze kralicie a jahnacie a hovadzie to davame tie hippky a tak...take maso my nekupujeme.Ten recept je jednoduchy,vsetko si uvar zvlast a potom to len zmiesaj dokopy,najprv rozmagaj alebo rozmixuj cestovinky,potom do toho daj rozmixovany karfiol,masko trham prstami na malilinke kusocky alebo roztlacam vidlickou,ale mozes aj hodit do toho len tak a nakoniec rozmixovat,no a nakoniec zltok,uvar vajicko na tvrdo,poriadne ho ober od bielka a rozmagaj to do toho celeho...ten sa lahko roztlaca,potom ja este kvapkam do toho celeho par kvapiek olivoveho oleja zmiesam a papkame. urobim vzdy na 2 dni...mala by inak papkat na jeden chod asi tak 20g maska,nie viac.Niekedy to ochutim aj stipkou mletej rasce...alebo petrzlenovou vnaotu,aby to bolo trosku chutnejsie.

nefertitka
1. lis 2009

jaj a este mala by potom papkat 6x do tyzdna masko,a 1 krat do tyzdna vareny zltok....my jej davame v sobotu len zeleninku bez maska a ostatne dni aj masko....od 7 mesiaca...a odvtedy by si jej do kazdeho papkania(teda do obedika)mala pridat par kvapiek oleja nejakeho rastlinneho,vraj naj je olivovy.
Aj my mame tie susienky inak,tiez Nikolke chutia,ale ja jej ich vacsinou drvim do ovocnej vyzivy,aleo nimi ochutim este kasicku mliecnu...

mili1
1. lis 2009

Ahojte... nef som si precitala co vsetko davate, ale my papame este len zeleninku postupne... a tu kasu mame od nestle a papa ju ale miesame dlho a aj tak su tam hrudky, bambi skusime teda od Hipp mozno sa nebudu tvorit hrudky. a mlieko mame bebu a taku kasu som nenasla nikde.
lenka sa neozvala ktovie preco azda su ok...mohla aspon napisat...
Mab urcite bude vsetko v poriadku.....drzim palcekyyyyyy....
Nef ja na to ockovanie proti chripke neverim., moja kolegyna sa dala zaockovat a aj tak ochorela a tiez som pocula ze si na to organizmus navykne a potom ked nedostane tak ochorie... Ale ty sa musis rozhodnut sama....
pi vela caju s citronom, ovocie,,,med. ... atd mne to najviac pomoze.....a pomaha mi aj ten horuci vitamin....

nefertitka
2. lis 2009

mili nestle je beba🙂 tak dobru kasu potom kupujete 😉
s tym ockcovanim tvoja kolegyna mohla ochoriet,to je len proti chripke a ona mohla dostat ine prechcladnutie,na ine prechladnutia ta vakcina nefunguje....
ale tiez som voci tomu skepticka...
cely vikend sa o malu staral manzel ja som len pripravovala a nosila papanie,teraz ide do roboty a budem s nou sama a je mi total zle,snad to odo mna nechyti,zatial je v poriadku klop klop klop

mili1
2. lis 2009

Ahoj nef... no super ani som nevedela ze beba je nestle 😀
Nef daj si rusko na usta aby mala neochorela, ale bacily sa skoro prenasaju no azda neochorie....
Idem akurat sa maly prebudil , myslela som si ze bude spat aspon hodinu ale spal len 30 minut....

mili1
2. lis 2009

Babulky a ja som rada ze mame chlapceka lebo v nasej rodine su same dievcata 😉 ale tiez mi to bolo jedno....
a druhe azda bude dievcatko 😀 mojmu to bolo tiez jedno ale syncekovi sa velmi potesil ako kazdy muz 😀

ellysa
2. lis 2009

Ahojte! Ako ste víkendovali? 🙂 Ja som sa včera o polnoci konečne dočkala drahého, ale už je v práci, takže sa poriadne zvítame až večer. Mala som v pláne upratovať, ale minuli sa mi všetky čistiace prostriedky, tak až zajtra 🙂 Idem si upratať skriňu, nejdem ju zavrieť a aj tak nosím dookola to isté.
Inak už by som mala byť v 10tt, je mi už trochu lepšie, len vždy keď zjem trolinku viac ide to von,schudla som 3 kg ale tak zasa mne to neuškodí, stále mám ťažký žalúdok a som ako také prasa, stále grgám, aj po vode 😅

mabe
autor
2. lis 2009

elly, tak to je parada ty tt. jen tak dal.

mili, nervy uz jsou zase na pochodu z plodovky

ellysa
2. lis 2009

mabe no to ano tt pekne, len keby som vedele, či je bábo v poriadku,minule som tiež až do 11tt myslela, že je všetko ok ☹ ale nesmiem na to myslieť

mabe
autor
2. lis 2009

a kdy jdes na dalsi ko?

nefertitka
2. lis 2009

mili mam rusku,ale minule ochcorela aj cez to.Takze neviem. A stale mi ju dava dole loptos jeden🙂
Elly skus si potom nastavit tyzdne,aby sme vedeli🙂)
mabe neboj vsetko bude tak ako ma byt

nefertitka
2. lis 2009

a mabe brusko uz mas riadne;)

ellysa
2. lis 2009

12.11 to je budúci štvrtok, mala by som mať presne ukončený 11tt, hovorím si, že kým ma pobolieva bruško, bolia prsia a sem tam zle hádam je to fajn, ale aj tak mám obrovský strach.
A vy by ste mali mať do kedy výsledky?

nefertitka
2. lis 2009

elly a nespinis ani nic podobne,ze?

ellysa
2. lis 2009

nie ale to som nikdy nespinila,a ni keď už bolo zle

nefertitka
2. lis 2009

hm....podla mna bude vsetko v poriadku elly...necicham ziadne trable;) fakt;)nebude zle,nemysli na to ....je to tazke,ved viem podla seba,ale nakoniec sa ani nenazdas a nebudes vediet,kde ti hlava stoji,lebo ti bude male stale mrncat;)napriklad;) 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru