Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

casia
3. čer 2009

ahoj..hezky vecer, take vsechny zdravim v novem tematku 😉 ja dneska zase den blbec, si myslim, ze uz to asi bude celej tejden takhle na h... 😎 hodne prace a nic se nedari dobre, nestiham a pak se vsechno po... a kousne 🙂 jak naschval, zitra jdu s kamoskama na vinko, tak se tesim...pak vikend, ale ma bejt hnusne..tak nevim, ms porad nikde... tak nevim, bolesti zadny, citim se dobre, no tak uvidime, pristi tyden holt skocim k mudr., tak bud dalsi injekci nebo vazne nevim...kdyby nebyla ta ovu, bych to chapala, ale takhle ani trochu, sorry, ze to furt opakuji, ale trochu me to depta, kdyz nevim ☹

mabe
autor
3. čer 2009

Ahoj casi, to me mrzi, ze mas tyden blbec. Nekdy se to proste nahrne. 😒 Zitra se pekne odreagujes a pak vikend odpocinek. My mame jet o vikendu na Sumavu na motorku. Snad bude dobre.

bambi7
4. čer 2009

dobreee rankoooo 🙂
no super mab jasne ,ze prinesies stastie ja tomu verimm slniecko nase

bambi7
4. čer 2009

casia kolko si od missedu?a neboj vsetko sa upravi

lia
4. čer 2009

jejjj ahojte,nova cast?? 🙂
mabe,urcite ti donesie stastie 🙂 🙂 halvne treba mysliet pozitivne 🙂 🙂

ellysa
4. čer 2009

ahojte 🙂 tak už máme IIIku 😉
Casia niektoré baby píšu, že mali prvú MS len také špinenie,možno to bude znieť blbo, ale nemohla by si byť aj tehu? No však uvidíš , čo ti povie doki budúci týždeň. Aj ja mám už polrok blbec, nič sa nedarí, musíme dúfať, že to prejde 😉 .
My ideme na víkend na Oravu, synovec má birmovku, ale najradšej by som bola doma a upratovala, máme tam všade bordel z tej podlahy a budúci týždeň keď nám rozrúbu tú stenu to bude ešte horšie 😠 a nemám čas upratovať.

bambi7
4. čer 2009

no co babulky moje,nebojte vsetko bude ok len to chce cas....

elly a ty ako ?lepsie

bambi7
4. čer 2009

lius a ty vsetko ok?

lia
4. čer 2009

ja ok,len som strasne unavena stale a dnes som zase zle spala.
a idem k hematologicke,ja to tam tak nenavidim 🙄
vcera som sa tam skoro dovracala,miliarda starych ludi a vzduch strasny,okno sa tam neda otvorit,no otras a privstala som si ,ze nech nechodim medzi poslednymi a bola som asi 30-ta v poradi 😠
tak som sa nahnevala a poedala si,ze ja tam nebudem cakat,aj ked vzdy cakam,teraz som sa spytala sestricky,ci mame prednost,samozrejme starci skoro skolabovali 😠 😠 😠

lia
4. čer 2009

bambi,ty si pocula o kardio utz??vcera mi povedala kamoska,ze ho robi holan a ze mam ist k nemu na to,tak rozmyslam,ze pojdem.
len neviem ci to nerobi aj moj,ked ja tak neznasam chodit po lekaroch a poradniach 🙄

lia
4. čer 2009

a kupila som si vcera rifle,ale musim ich dat prerobit

bambi7
4. čer 2009

ja som lia na kardio nebola.....na tej morfologii skontroluju vsetko 😉 ale je to na tebe

a preco ich prerabas tie rifle?

mabe
autor
4. čer 2009

Ahojte holky,

tak dneska si jdu po praci koupit neco na sebe na svatbu - jdu pristi sobotu. Jinak mam kopr jak svina a budu si muset za chvilku vzit utros, takze asi usnu v praci. Dneska jsem totiz 2DPO. 😉

bambi7
4. čer 2009

no mabus tak si trosku v robotke pospis 😀 podopri sa k pocitacu akoze pracujes 😀

lia
4. čer 2009

hej??
sak to su strasne strihy 🙄
super mabe,drzim palcule 🙂 🙂

mabe
autor
4. čer 2009

Bambi, ono se to moc neda. Ale bude to mazec. Uz tedka se me chce spat. 😝

A jak se mate holky?

bambi7
4. čer 2009

no ved tamkontroluju vsetky organy 😉 mozno na tom kardiu podrobnejsie neviem ale mne na morfologii pozrel vsetko 😉 ale sama uvidis a co to stoji?

casia
4. čer 2009

ahojky, preji pekny den, no ja jsem po missede 6 tydnu a presne na cas jsem mela presne jen takove spineni, ale docela silne bolesti jako na ms, pak to prestalo, sla jsem k lekarce, bohuzel tedy nema sono, ale prohledla me normos a rikala, ze vse ok, ale pro jistotu me pichla vyvolavacku, to uz je tyden, je mi ok, jen ms nikde...no nevim no s tim tehotenstvim, jednou jsme to v tom sestinedeli nedodrzeli to je fakt,ale nemyslim, bylo uz po ovu a necitim se byt tehu a testit se mi prijde zbytecne, muzu mit jeste zbytek hcg, tak bych se treba zbytecne stresovala, fakt je, ze takhle mam taky stres.. 🙂
no jo tyden blbec, se stane, ten pristi bude snad bajecnej..
mabe, jdu taky pristi tyden v sobotu na svatbu..v praze 😀

lia
4. čer 2009

neviem co to stoji,ale ked hovoris,ze cunderlik to pozrie,tak neviem.
ale zase zevraj tento nasadi aj liecbu hned keby nebolo nieco v poriadku a dostava tu vyzivu cez teba vlastne babo
aj mne sa chce spat mabe,ale ja to nemam az take strasne,teda nie som v praci,ale musim ist varit,vyvencit psa,vychystat sa k lekarke a este im nieco ist kupit,takze idem sa uz nahanat 😀

ellysa
4. čer 2009

bambi no ja už lepšie, hovorím si, že keď nejde o život nejde o nič. V pondelok idem na endo na krv a uvidí sa v akom štádiu je štítna teraz, či mi dajú lieky, alebo ak sa stabilizovala, tak budeme čakať zasa do septembra, však uvidíme. A zajtra nestíham na gyndu, tak budem musieť ísť v pondelok, teda ak nedostanem druhú MS. A dnes ideme po práci šéfke na oslavu 50tky-povinne až do 19.00 h, tak sa "teším".

mabe
autor
4. čer 2009

Holky, tak jsem doma. Dala jsme si rano utros, hodku dobry a po o mazec. Vubec jsem nemohla udrzet oci otevreny a byla jsme malatna. No nic, pres den ho jest nebudu. Stejne me minulej mesic nezabral. Proste si ho dam jenom na noc. To se takhle neda. Musela jsem jit domu, fakt to neslo vydrzet. Takze si jdu lehnout a do mesta dneska nepujdu.

mili1
4. čer 2009

Ahojte babulky, jeej nová temicka pokracovanie nasej
Mab 😉 b a tebe zelam aby ti to prinieslo stastie a ochvilu nam oznamila ze si tehuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 x-a samozrejme to prajem vam vsetkym snazilkam - ellysa casia,
lia tebe tie tyzdne pekne pribudaju....len tak dalej

mabe
autor
4. čer 2009

Ahoj holky, tak uz jsem zpet. Spala jsem jak sipkova ruzenka 2h. Ode dneska to jim jenom na noc ten Utros. Nemuzu si brat 10 dni pul dne dovolene. 😀

Mili, dekuju kocko moje. 😉

mabe
autor
4. čer 2009

Tak me tedka jedna radila z diskuze Utrogestan, ze ji dr. rekli, ze Utros se musi brat minimalne 1-1-1, tak jak to mam ja. Jinak to nema ucinek. Tedka zase premyslim, co kdyz to pomuze mimiskovi? Az ho tam budu mit. Tedka o tom teda pochybuju - tento mesic - to by musel byt zazrak. Ale treba to fakt tedka az zabere na spineni. Pro mimiska preci vsechno.

mabe
autor
4. čer 2009

Jenom pro info - jak me slape muj cyklus krasne. Zase cca stejny den ovulka http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2. 🙂

mili1
4. čer 2009

Mab akurat som pozrela grafik je krásny tak len snaziskovat a snazilkovat...... 😵 😵

mabe
autor
4. čer 2009

Mili, ono s tim spinenim to moc nejde. Takze snad dalsi mesic. 🙂

bambi7
5. čer 2009

dobre ranko babulkyyyyy

mabus ja by som ten utros brala ako mas predpisane 😉 a verim ze budes coskoro tehuuuuuu a samozrejme aj ostatne babulky

no boli sme v poradni mala pekne pribera ma 3980g 😵 a lekarka vravela ze by mala viac keby nevracala.....
tak ideme pre istotu na sono bruska ci ma reflux mavaju to az 80%deticiek do toho 3 mesiaca az roka....no uvidime ale hlavne ze priberaaaa a dnes pride k nam domov lekarka nastrelit nausnicky o 14h tak na nas myslite nech moc neplaceee ale bude krasnaaa aj ked uz je aj bez nich 😀

a co mate v plane na vikend?

lia
5. čer 2009

ahojte 🙂

bambi,veru,hlavne je,ze pribera 🙂 🙂 a co hovorila na to spanie??som zvedava na tie nausky 😅
dufam,ze ju to nebude moc boliet
bambi,mam magne B6,v lekarni mi povedali,ze ho mam brat 2x denne,ty si o ako brala??
seklo ma vcera ☹

mabe
autor
5. čer 2009

Ahoj bambi, ja jsem si to promyslela a budu ho brat. Dnesek musim nejak prezit. Ale budu si ho zavadet. Vcera jsem to zkusila a zda se mi to lepsejsi. Jinak byl by zazrak, kdyby se tento mesic mimi povedlo. Jenom jednou 3 dny pred ovu. 😒 Tak mala bude mit nausnicky holcicka mala. 🙂 To bude poradna princeznicka. 🙂

V nedeli rano se rozhodnem, jestli je pekne a pojedem na motorce na Sumavu. Tchanovci tam budou od soboty v apartmanove chatce s dvema loznicemi. Takze budeme mit soukromi. Planujeme do uterka a nebo do stredy, kdyz bude pekne. Uz vidim, jak me bude bolet kostrc, ale co - hlavne ze bude pekne. V pondeli mame naplanovany vylet do Rakouska na motorce. 🙂 Jinak dneska se jdu strihat a barvit - chci vlasy zkratit jeste na mikado. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru