Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. pro 2009

Ahoj holky, tak jsme zpet. Vsechno v poradku, moc, cipek a brisko v poho, trosku nizsi tlak, ale v tomto pocasi... na ty prsty mam jeste tvaroh a uvidime jak to bude dal, kdyztak me nekam posle. UTZ nedelala, takze jsem malou zase nevidela. 😒 Dala me zadanku na cukrovku, ble. 😝 A dala me vitaminy na tu zacpu - 3x denne 1 tabletu. na tri mesice to stalo 480Kc jsou nejaky prirodni, je to drahy, ale kdyz me to ma pomoct.... 🙂 jsou to tytok: http://harmonny.vltava2000.cz/store/GoodsDetail...

mabe
autor
18. pro 2009

dobre ranko, dneska jdu s kamoskou do nejake babykavarny. ma 1,5 rocni holcicku, a ja prozkoumam prostredi. 🙂 ja vcera byla uplne grogy - po plavcu na basket, pak k tchanovucum. Prisly jsme v 10h. 😝 Tak jeste dneska dopo a pak uz snad budu mit klid. Asi vlastne pujdem jeste odpo k architektovi. Chtela bych taky jeden den klid a musim tu uklidit.

bambi7
18. pro 2009

ahojte

mabuska som rada ze ste ok a nebojkaj moja coskoro budes mat anicku pri sebe a to bude najkrajsie v zivote 🙂

a co babulky napecene?

mili1
18. pro 2009

Ahojteee, ja nejako nestíham, som piekla a upratovala a malemu sa venujem. Je malý nezbedník,,, už nechce byť bezo mna ak ma nevidí tak začne mrnčatttt ale je zlatýýý.... 😵 😵
Dnes idem ku kaderničke a pokupiť zbytok darčekov 😉 🙂
U nas nasnežilo je vonku pekne bieloooo sa tešímeee
Tak sa majteeee

nefertitka
18. pro 2009

ahojte...ako si nazivate?ja nejak nemam na nic cas...pomaly sa chystam uz nieco piect,byt je uz aj trochu vianocne vyzdobeny....uz sa tesim🙂muz je dnes posledny den v praci,tak sa tesim,ze bude 2 tyzdne doma...
bam mala ti zacne lozit,len ju nechaj vela na brusku,ona sa raz pohne,nam mala zacala lozit az na konci 8 mesiaca...a ked nebude lozit,tak bude rovno stat🙂ani ja som nelozila,rovno som vraj chodila...
elly moc gratulujem,ze je vsetko ok🙂)))
mabe ty si uz riadne daleko🙂
mili,no vidim,ze aj tvoja svokra by uz malemu aj cokoladku strkala..ach jaj

mabe
autor
18. pro 2009

nefi, jojo, toto leti. jsem cim dal tim vic klidnejsi a uz se moc tesim na anicku. 🙂 tedka jsem byla s kamoskou v te babykavarne - parada. priste jdeme do dalsi, abych vedela.

bambi, uz s tesim. 😉

mili, ahoj

mabe
autor
19. pro 2009

ahoj devcata, vidim, ze tu nikdo. my vstavaly v 9h, pak nasnidat, na zahradu se podivat na pozemek, nakoupit, najist a tedka jsem vstala po o. manza jeste spi. jeste mam naplanovanej uklid spolecnej, tak uvidime, kdy vstane (vcera vecer mel vanocni vecirek 😀 ).

sarlotta
19. pro 2009

Ahojík holky, u nás taky přisněžilo🙂 Malý je šťastný, byly s tatínkem odpolko bobovat a já celý den tuhnu u televize... hrůůza.... fakt nevím jak zpytlíkuju salát a kapra 😅
Dopol sme s malým pekli pár kousků cukroví a moc jsem to teda nedávala. Přemýšlím co pít, abych neměla tak kyselo v pusu furt, ble.
Jo ale byla jsem včera na kontrole na DIA/ měla jsem těhu cukrovku s malým/ a ok nalačno 5.1 což je normal, v lednu budu mít výsledky ještě ze žilní krve, tak uvidíme. Přešla jsem k novému doc a je super🙂)

nefertitka
21. pro 2009

Ahojte babizne,ak by som sa tu uz neukazala do vianoc,tak vam chcem popriat krasne vianoce,bohateho jeziska(ak ste posluchali 😝 ) a samozrejme aj vasim rodinkam a drobcom...
Viem,ze terazma kazda toho dost a nic sa nestiha,tak som to chcela stihnut aspon takto v predstihu...
posielam vam vsetkym velky cmuk 😀 a Nikolka este vacsi 😉 😀 a aj vasim detickam,ci uz su na svete alebo este v brusku...
a tehulky drzte sa 😉

mili1
21. pro 2009

Ahoj nefffff,,, ďakujeme napísala si to krásne..... 😉 🙂
My sa pripájame s malým Nikolaskom a prajeme všetkým Krásne Vianoce v kruhu najbližších a veľa darčekov pod stromčekom ..... 😉 🙂
U nas je krásne bieloooo, už som vyzdobila aj stromček aby sme mali dlhé Vianoce aj za minulý rok čo sme neboli doma s malým 😉 🙂
Malý tak pozerá na stromček veľmi sa mu páči 😵 😉 jooj zlatý je 😵 🙂 sa tešímmmmm
Držte sa všetky aj s drobcami 😉 🙂

ellysa
21. pro 2009

ahojte 🙂
aj vám a ostatným babuľkám krásne a pokojné a snáď aj bieleeeeeee Vianoce, veľa darčekov pod stromčekom aby mali vaše bábenká stále rozžiarené očká a úsmev na tvári a tie v brušku nech rastú ako z vody. 😀
ja som dnes pobalila všetky darčeky, už som spokojná, že nemusím nič zháňať, aj nákup už máme, len dokúpiť nejaké ovocie, ale to až v stredu a v stredu ešte poupratovať a aj my už postavíme stromček, tešííííííííííííííííím sa.

😉

sarlotta
21. pro 2009

Holčinky všem přeju krásné Vánoce🙂)))
Určo ještě nakouknu, ale ať jste všechny se svými rodinami, zdraví a šťastní 😎

A jdu balit dárky 😀

aanda
21. pro 2009

Ahojte babulky,
Pripajam sa k Nef a Mili....
Stastne a vesele Vianoce, bohateho Ježiška a hlavne zdravucke deticky Vám všetkým želám aj so Samkom 😉
.... a ešte veľa darčekov a pohody pri ich rozbaľovaní ....
no a musíme ísť, lebo Samkove bruško voláááááá.... sa tu na mne cely mrví a začína mrnkať... už je jeho čas 😀 ....

paaaa

mabe
autor
21. pro 2009

ahoj holky, tak jsem zpet z prace. az teprve tedka. 😒 uz me boli zada a bricho. takze tedka se napapam a pujdu si lehnout. ten system v praci je na hovno. dlouho to trva. musim do prace jeste ve stredu. 😝 a pak dalsi tyden mam to naplanovany. tak aspon mam cil prochazky. 😖

holky, tak uz vanoce. tak pekne, pohodove vanoce a vse nej do dalsiho roku. maminkam,. at delaji deti radost a tehulim tfuj, tfuj,.. 🙂 🙂 🙂

casia
21. pro 2009

Ahoj holky...já se přidávám a přeju všem krásné a ničím nerušené svátky, hodně dárečku, zdravé a šťastné potomstvo a nás co to čeká, brzké radosti do dalšího roka 😉 😉 😉 😉 😉

bambi7
22. pro 2009

cafte babulky aj ja vam prajem krasne vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a vela darcekov 😉

nef mala nechce lozit ale uz sa stavia myslim ze bude rovno stat 😅 no co ked nchce aj ju davam na brusko ona sa pretoci a da rucky ze chce hopa a povie mama 😀
inac uz mame napecene aj stromcek je uz vsetko vyzdobene 😉
tak prajem krasny den jaj babulky takto pred rokov bola domi este v brusku ale to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
22. pro 2009

ahoj bambi, ty ses teda sikovna holka. ja nepekla. chci dneska zkusit vanocku, tak uvidime, poprve. jinak mam aktual bricho v albu. uz se pekne pronese holka. uz se moc tesim, jak budu dostavat veci pro anicku. 🙂 a v lednu uz kocarek, komodu, postylku a tak. 😉

mabe
autor
22. pro 2009

kazdou noc se me o anicce zda. neni to konkretni tvar, ale je to ona. 😉

sarlotta
22. pro 2009

Ahojík holčinky
Tak jsem zpět z kontroly. Máme 1cm srdíčko tluče krásně, dělal mi i průtoky-ok Mám fotečku i dvd s zvukem srdíčka)) Je to zatím taková šmouha, ale doc říkal, že má všechno co má mít)))
😎 😎 😎 😎

mabe
autor
22. pro 2009

sarlotko, ahoj, parada gratulujuuuuuuuuuuuuuu. to jsou dobre zpravy pod stromecek. 😉

ellysa
22. pro 2009

sarlott tak to je naozaj krásny vianočný darček 😀 gratulujeeeeeeeeem a nech drobček krásne rastie aj ďalej pekne ho cez sviatky vykŕm. 😉

bambi7
22. pro 2009

cafte babulky moje

mabuska krasne brusinkoooooooooooo anicka je uz velka kocka 😉 pekne rastie coskoro budes mamca a budes ju mat v naruciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sarlott moc gratulujemmmmmmmmmmmmmm a pekne sviatky 😉

a babulky aj vam zelam pekne a pokojne sviatky

mabe
autor
22. pro 2009

bambi ,ahoj, jojo uz je velika 37cm. 😀 rikam si, kam se tam vleze, tak velka holka.

dneska se me tatka ptal, co chci k vanocum, ze maji jenom pro anicku, co jsem chtela, tak jsem mu rikala, ze ja nic nepotrebuju. rada vybalim darky pro anicku. 🙂 oni me daji nejaky penize na kojici podprdu a gate. potrebuju asi dalsi tehu gate. uvidime.

bambi7
22. pro 2009

mabuska ved najkrajsi darcek mas v brusku 🙂 a moc ti to sekne mas krasne brusko a som stastna ze budes coskoro mamcou

mabe
autor
22. pro 2009

bambi, nech toho nebo zacnu brecet. uz mam slzicky na krajicku. 🙂 ja jsem moc stastna. vsak vis. 😉

mabe
autor
23. pro 2009

ahoj holky,

tak dneska jsem se moc nevyspala. manza dosel az v 6h a ja od 3h nespala. ja to mam takhle normal, ze chvilku spim a pak uz cekam, kdy dojde. musim do te prace tedka a jeste pro jeden darek. dospim se po o. venku je hnus, musim jit s destnikem a to nesnasim.

ellysa
23. pro 2009

ahojtee, no tak ja som poupratovala a postavila stromček, už máme aj my Vianoce 🙂 . Ale poviem pravdu riadne ma to zmohlo, normálne ma bolia kríže a aj brucho mám tvrdé, tak ležkám. Doma mám magne b6 myslíte, že bábatku neublíži ak si dám 1 tbl denne, aby netvrdlo bruško, stáva sa mi to už vždy keď sa unavím. 😕

katka22r
23. pro 2009

ahojte bruska aj ja som po 2 potratoch ale uz skoro na konci tehulkovania🙂len som sem vtrhla snad sa nenahnevate ellysa jasne ze magne B6 mozes a nie len jednu denne ja beriem 3x denne od 5 mesiaca a ak si precitas hocijake clanky tak ho berie kazda ktorej tvrdne brusko 🙂

ellysa
23. pro 2009

kati ďakujem za radu, všimla som si, že ho dosť báb berie, ale radšej si to potvrdím aby som niečo nepokašlala. teda si ho preventívne šupnem 😉 A tebe krásny zvyšok tehuľkovania a rýchli pôrod prajem 😀

katka22r
23. pro 2009

juuju dakujem a neboj sa ho brat mne sice vpbec nepomahal ale teraz ku koncu s ato zlepsilo...ja som brala aj nospu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru