Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. led 2010

ahoj holky, tak jsme byly na obede. pak u babicky jedne a sly jsme spat kolem 16:30h do 18:30h. Byly jsme totiz pesky. Je to k segre manzove 5 minut a potom 15 minut k babicce. Jdu docist.

sarlotko, dekuju za uklidneni. 😉

kati, uz se to vlece? 😖

mabe
autor
1. led 2010

holky, chci se zeptat. budu mit prebalovak z komody a pak nahore deska. staci hloubka 60cm?? 😖 divala jsem se na net a tam maji prebalovaky ruznou hloubku

aanda
1. led 2010

Vsetkym Vam zelam vsetko naj naj naj v roku 2010: aby sa "snazilkam" splnil snicek a stali sa z nich mamicky.... no a potom vsetkym mamickam zdrave deticky 🙂

Mabe, to sa Vam to ale blizi 😉
Elly, ako krasne Ti pribudaju tt 😉

mabe
autor
1. led 2010

ahoj aandi, jojo, blizi.uz zacinaji nerviky. 🙂 zitra jedem pro desku na komodu a pristi tyden uz budu prat a doobjednavat pres net vybavicku.

mili1
2. led 2010

Ahojteee babulky, bam aj nas spal celu noc a ani sa nezobudil, som sa normalne cudovala 😉 nas spinka v postelke od zaciatku , niekedy ho len polozim a hned spinka inokedy sa rozprava a potom zaspinka 😉 🙂 predtym ked ho moj zacal na rukach hojdat tak som mu zakazala aby si maly na to nezvykol a dobre som urobila
Nef aj my by sme chceli ist do Grecka ale neviem ci uz tento rok
Mab ja neviem kolko mame my , aj by som pomerala ale odkial to treba merať ?

katka22r
2. led 2010

mili juuj jak fajne ked tak hajinka nie?...kocky ako ste prezivali dni pred porodom?sak mne sa to fakt tak neskutocne vlecie panecku

bambi7
2. led 2010

cafte babulky

no my tiez uz spime celu noc uz dlhsie a je to super 😉 dnes stala domi o 7hodke 🙂 napapala sa a bolo a potom sme sa hrali

no a dovolenku chceme ist aj my k moru uz sa tesim.

a co mate dnes na plana?

katka22r
2. led 2010

my ideme na motorest s kamoskou a jej manzelom na kavicku...alebo si dam vinko mozno to rozbehne porod 😀 nie nie tak idem kusa posediet...ale neviem co mam varit akurat rozmyslam ze uz ked tam budeme daco dame aj na obedik

nefertitka
2. led 2010

ahojte...bama chcete ist letecky ci vlastnou dopravou?stale neviem,co by bolo pre Nikolku naj,ale myslim,ze asi lietadlo.My sme dnes chceli ist na prechadzku,alevtomto pocasi sa neda....tak sa zas budeme cely den hrat...a vy co planujete?

nefertitka
2. led 2010

katka neboj,ono ten porod moze dojst hocikedy....tak bud napozore;)

katka22r
2. led 2010

nefertitka pocuj ja som nikdy nemala bolesti pred menstr.spoznam to teraz?v noci ma bolelo troska brucho to je aj taky priznak porodu?

nefertitka
2. led 2010

podla mna spoznas,napriklad mna cely den nejak pobolievalo brucho,sem tam mi ho tak jemne stiahlo,no a vecer mi odtiekla voda...to spoznas urcite ak ti odtecie🙂a podla mna to,ze ta bolelo brucho moze byt priznak,ze sa to uz blizi....ty si aka stastna osoba,ze ta brucho nebolieva pri MS🙂 aj ja chcem 😝

katka22r
2. led 2010

noo to mi kazdy vravi ake mam stastie 😀 noo kiezby si mala pravdu ze sa to uz blizi ono je to v podstate tak lebo do 14 dni by malo byt vonku tak ci tak aj podla pm aj podla ultr

aanda
2. led 2010

Caute babule...
Nef, Grecko je super, aj ja by som isla, ale nas drobec bude este dost maly cez leto tento rok, tak mozno buduci... ja by som asi volila lietadlo, predsalen je to najrychlejsie a asi aj pohodlnejsie ako v aute tolko hodin....

Katka22r, neboj, urcite spoznas ked "to" pride. No a ked pobolievalo brusko, tak to sa uz urcite chysta Laurika von... Ja som bola vecer pred porodom uplne mimo... mala som hrozne cudne pocity, vsetko sa mi v hlave miesalo a nemala som na nic naladu ani chut....jednoducho "out of order" .... no a v noci o 3-tej mi zacali kontrakcie a o 10-tej uz bol maly tu s nami 😀 😀 😀 Drzim palce!

mili1
2. led 2010

Cafteee,,, mna pred porodom tiež večer pobolievalo brucho, v noci mi odtiekla plodova voda a kantrakcie začali len v nemocke a to som ešte sedela v aute a cestovala asi 50 minut do nemocky a v pohode 😉 🙂
Katka takze to o chvilu uz urcite zacne 😉 a Laurinka je na svete 😉
Vcera som pozerala babatká čo ukazovali v Tv ,,, také zlatulinkéééé všetky...
nef ja tiez rozmyslam ci letecky alebo s autom, ale ked sme sli do Chorvatska s autom bolo to super 😉
Aanda ako sa malinký?

katka22r
2. led 2010

mili noo ked aj to ze ma boli brusko sa pocita za prichod porodu tak by uz tu aj mohlo byt...ale urcite dam vediet ale mam pocit ze tu este budem dlho otravovat 😀 ...noo krasne boli tie deticky az sa cudujem panecku jak to zomna vyjde take velke a ako je tam poskladane sak musi mat svalovku 😀

nefertitka
2. led 2010

ahojte...mili ono je rozdiel,ci ides autom alebo lietadlom s babatkom alebo bez...tiez si asi myslim,ze to lietadlo je rychlejsie a pohodlnejsie,aj ked neviem,ako to zvladnem ja....ja mam hroznu paniku z lietadla a celkovo z vysok,takze mala bude musiet asi sediet tatovi na kolenach,bude s nou vpredu medzi mamickami,ktore tammaju vyhradene miesto a ja si dam ukludnujucu tabletku,alebo sa ako zvycajne opijem,nech sa az tak nebojim...ja mam niekedy pocit,ked som vo vyske,ze umieram...hruza...ale nejak tie 2 hodky pretrim a sme tam...

amyslim,ze Nikolka sa nebude bat,ona to asi este tak nevnima....

mili1
2. led 2010

Ahojtee, nef lietadlo je fakt pohodlnejšie, ale ja si neviem predstavit ist s malym lietadlom,,, ja som letela dosť dávno do Paríža a hrozne som sa bála - myslela som si že spadneme ale potom spať už bolo super a nebála som sa . 😀 .. odvtedy som nešla lietadlom.... chodili sme stále s autom 😉 🙂 ale chceli by sme ist tiez do Grecka ale asi len na buduci rok...
Nef tak pokukaj ceny a ked bude daco dobre daj aj mne vediet 😀 😝 paaaaaaaaaaaa

katka22r
2. led 2010

mili aj mojim snom je letiet do pariza a byt tam aspon tyzden 😀

bambi7
2. led 2010

cafte vidim ze preberate dovolenku no ked do chorvatska tak to by som sla aj autom nebala by som sa ked domca spi celu noc zalezi od mimca 😉 ale ak by to bolo inde tak rozhodne letecky uvidime co bude este do leta 😉

ale chceme ist k moru , kamoska bola s jej malou ked mala rok isli do chorvatska koli tomu ze je to podobne ako u nas myslim stravu, je to podobne aby nieco jedla 😀 a bolo super hovorila ze take horucav neboli ze bolo super 😉 ved toto leto bolo moc teplo 😀 no a jasne ze by som nesla kde je az moc teplo 😀 ako egypt a tak teda isla ale bez malej ale to by som nesla ani ja ani moj 😀

no tat tak, a co robkate?

bambi7
2. led 2010

jaj a mili lietadla sa nebojim myslim ze je to este stale najbezpec.prostriedok 😀 stat sa moze vsade nieco 😒 ale netreba na to mysliet 😉

katka22r
2. led 2010

tak len preberajte dovolenky ja toho roku nikam jedine niekde na masaz 😀 a my cakame akurat svokrovcov pridu blahozelat mm zajtra ma narodeninky ale malu asi nedostane ako darcek ale ktovie co bude do rana 😉

mili1
3. led 2010

Ahojtee, bam máš pravdu o tych dovolenkach, ja tak podobne, do Egypta ani za svet s malym a bez neho by to nebolo ono to by som určite nešla 😉 do chorvatska by som aj ja sla len s autom, my sme boli min. rok aj so segrou a jej detickami my sme sa bali aj za nich ako ta cesta dopadne lebo moj chodi rychlo a ze sa budeme vliect ale bolo to super , jedna je vacsia a druha mala 3 roky,
V kazdom dopravnom prostriedku sa moze stat hocico .... 😒
Katka ak budes mat moznost do Pariza urcite chod je krasny ale moc drahy ....mne sa velmi pacil 😉 🙂
Bolo to najkrajsie co som videla doteraz ... 🙂 😉
Chceme ist niekedy aj s mojim a malym a do disneylandu lebo vtedy som nebola s nim tak aj on by chcel vidiet 😉
Tak sa majte,,, a ostatné babulky čo robíte???

nefertitka
3. led 2010

ahojte....tiez si myslim,ze Egypt nie je vhodny pre take male dieta nie len kvoli horucavam,ale aj kvoli hnackam a tomu ovzdusiu tam. Keby tam nebol tento problem,my by sme tam sli niekedy v aprili alebo oktobri...no ale uz sme tam boli,takze niekedy v buducnosti,kedbude Niki vacsia by sme tam chceli ist zas...a aj v Parizi sme boli,tam ma manzel poziadal o ruku 😉
inak sme chceli ist niekam na Sardiniu,ale vychadza to draho,a nasli sme celkom vyhdony hotelna Rhodose,tak ak to vyjde,radi by sme tam,atam sa autom neda ist....

katka22r
3. led 2010

nerobte chute na dovolenky 😀 😀 😀 ...my pojdeme aspon do Besenovej aspon na 2 dni

sarlotta
4. led 2010

Ahojík holčinky🙂
Hládím, že máme 2,35cm, srdíčko ok, ručky, nožky🙂 Mimi si krásně plavalo 😎 Další KO mám 1.2. a 25.1. jsem objednaná na NT.

mabe
autor
4. led 2010

dobre ranko devcata,

tak dneska noc nic moc. ja nejak nevim, jak si lehnout, kde se podlozit a tak. Pak jsem po jednom zachode nemohla zase usnout. Tak jsme vstavaly az v 9h, tedka jsem si prinesla cerstvy rohliky a snidam. Nejak se mi pronesla anicka a boli me v krizi z te cesty na nakup. Dneska bych chtela zacit delat poradek ve vecech - co je me maly a dlouho jsem to nenosila vyhodit. Musim si udelat nejaky misto. V tech nasich dvou pokojich ho moc neni.

sarlotko, to jsou krasny zpravy. 🙂 🙂 🙂 jen tak dal 🙂 🙂 🙂

katka22r
4. led 2010

sarlotka drzim palce...super... a mabe moja noc tiez na prt,,,

mabe
autor
4. led 2010

kati, ja se s tim pomalicku smiruju, ze asi uz se v noci normal nevyspim. 😖 jesteze muzu si dachnout po o.

ellysa
4. led 2010

ahojte sarlotka gratulujem 😀
fuuuuuu dovolenky, tak ja dúfam, že tento rok na žiadnu nepôjdeme a že bude drobec 😉
mabe no verím, že sa už nevieš vyspať ale už iba cca 2 mesiace a nevyspíš sa vôbec 😀 😀 😀 😀
katka tak ešte si tu? Malinkej sa fakt nechce von, moja mama ma potlačila tak, že umyla okno, tak možno skús preleštiť nejaké zrkadlá 😎
baby ja noc aj celý výkend na...noekto nám odtrhol zrkadlo na aute, rozbilo sa nám sklo na krbe s mojím sme sa včera dovadili a mám strašnú nádchu a neviem dýchať, takže celú noc som bola hore a snažila sa nadýchnuť a ešte sa aj musím učiť 😠 . veľmi dúfam, že sa nám nezačína zasa smolné obdobie vo štvrtok mám KO a veľmi sa bojím, či je drobec v poriadku, nejak som si stále nie istá, že čo to cítim je ono. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru