Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. led 2010

ahoj bambi, dekuju. ja vcera myslela, ze me slehne. nespala jsem, rano jsem poradne nesnidala, mela jsem strasnej strach. co kdyz bude spatna placenta, prutoky atd. a nakonec se ukazalo, ze je to vse ok a dokonce i velikostne. proste moje dr. ma blbej UTZ - sumitko. Je fajn, ze me jeste poslala dr. na hematologii, tam jdu v pondeli. a asi uz si me budou hlidat v nemocnici, coz je taky fajn. akorat musim vic pit kvuli te plodovce.

bambi7
15. led 2010

mabuska nebojkaj sa ja verim tomu ze anicka je zdravaaaaaaaaaaaa a bude krasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa babulky 🙂 a ako slniecko cela maminka 😉

mabe
autor
15. led 2010

bambi, dekuju. mam min plodove vody - pry hranicni hodnoty. tak musim vic pit, aby vse bylo ok.

bambi7
15. led 2010

no len pekne davaj na vas pozor a treba vela pit to zvladnes a neboj sa coskoro je anicka vonku 😉 hlavne sa nestresuj a ver anicke ta zvladne vsetko len ju zasobuj vodickou 😉

mabe
autor
15. led 2010

ja doufam, ze se to nebude zhorsovat. pit budu a slibila jsem ji,ze budu zdraveji jest. 🙂 ona je moc sikovna holcicka. zatim je to hranicni hodnota. zadnych vad bych se nemela bat po tom amniu, ze? prutoky budou taky kontrolovany kazdych 14 dni a jeste ta hemoska. budu poradne pod dozorem, kdyby nahodou musela jit driv na svet. ale ja ji verim. zacinam byt zase optimisticka, ale vcerejsek me dal zase zabrat. tedka me pekne kope prcina.

bambi7
15. led 2010

to chapem aj ja som mala strach ale vy to zvladnete uvidis a ze si sledovana u hematologa je super ja som bola od zaciatku a mam vsetko ok a aj tak som brala tie injekcie ved vies a vidis domi je zdravucka a som stastna ze ju mammmmmmmmmmmmmmmmm 😉
a anicka bude tiez zdravuckaaaaaaaaaa uvidis a neboj amnio bolo ok to je hlavne vsetko bude tak ako maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak ver tomu 😉

mabe
autor
15. led 2010

jojo, snad se voda nebude dal ztracet a nebude tim nijak anicka handicapovana. ctu moc jiny diskuze. 😠 jdeme si lehnout, moc jsme toho nenaspaly a ta holka porad vyvadi, nevim, co blbne.

bambi7
15. led 2010

mabus moc necitaj take clanky zbytocne si potom v strese pekne si lazkaj hladkaj brusko pekne cuckaj vodicku a vsetko bude ok

bambi7
15. led 2010

to preto blbne ze dava najavo aby si bola kludna ona to zvladne 😉 tak oddychuj moja

mabe
autor
15. led 2010

bambi, asi jo, rika mamino co silis!!!!!!vzdyt ja jsem v poradku!!!!!! 😀

trosku mam strach z te vody, ale kdyz budu chodit kazdych 14 dni na kontroly, tak budu hlidana - nic se prece nemuze stat. 😉

bambi7
15. led 2010

nic sa nestane a ona ta pocuje presne tto t chce povedat 😀 len pekne oddychuj a fakt necitaj moc tie clanky niektore toho popisu a mam hned stres,,,,,,,,,,,,,, drz sa toho ze anicka to zvladne a hotovo 😉

bambi7
15. led 2010

a keby bolo treba tak by si bola uz v nemocnici, a sledovali by ta uz teraz neboj daju lekari pozor ved vedia co mas za sebou
ale zvladnete to uvidis

bambi7
15. led 2010

este kusokkkkkkkkkkkkkkkkkk vydrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz si silna babula zvladla si toho uz dost a coskoro si vo finale

mili1
15. led 2010

Ahojtee, bambi ani nas niky aj kocik stoji nespi... hned je hore 😀 😀
Dnes sme boli v poradni, mame 10 kg, pan doktor nas pochvalil 😉 maly kukal na neho co mu ide robit...a bol zlaty... 😉 uz moze aj ryzku papat tak zajtra dame...
mabuska nebojkaj vsetko bude v poriadku a pi vela vodyyy.... 😉
Prajem vam pekny vikend ...

mili1
15. led 2010

no pisem ako tatar ...ponahlam sa,,, oprava ani niky nespi ak kocik stoji... 😀

katka22r
15. led 2010

juuj kedy ja sa pridam k vasim debatam 😒 stale nic len same falosne kontrakcie som zvedava co nam povedia zajtra na ctg...idem ja lahnut a povenovat sa mojmu milacikovi v brusku aj manzelovi...tak pekny vecer plny debat 😉

mabe
autor
15. led 2010

Ahoj holky, tak jsme po spani a po papani. mela jsem slepici vyvar a banan. za chvilku si dam nejaky pecivo s necim. pujdu andulce vyprat vybavicku do porodky a zbytek veci pro ni a asi ji zase vyzehlim par veci. 🙂 ja mam dneska teda zase aktivni dcerusku, furt se hejbe. 🙂

kati, tak uvidis zitra

nefertitka
16. led 2010

ahojte....mabe ako pisu baby,vsetko bude ok;)

mili,mne Tatry moc nevyhovuju,je to z Bratislavy dost daleko...ale ved uvidime...nechcem Nikolku zatazovat tolkymi dlhymi cestami,najprv k babke na Kysuce,potom to Grecko a neviem si predstavit este aj tie Tatry..no ale ako som pisala,uvidi sa.S Bam som sa chcela uz davno stretnut,nemame to od seba daleko,len ona to stale odkladala...ale ved neva🙂 ved sme zaneprazdene az az 😉

chuda Katka,uz aby to tu coskoro bolo,musi to byt pre teba tazke....

bambi7
16. led 2010

cafte babulky ako sa dnes mame?

idem akurat uspat malu a potom pojdeme k babke teda nasim 😉
tak vam prajem peknu sobotuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mabe
autor
16. led 2010

dobre ranko devcata, tak se nam spinkalo paradne. dneska mam paradni naladicku. 🙂 na obed jdeme k tchanovcum - kapr s bramborovou kasi. pak pojedeme na nakupy a vecer v telce basketbal a budu zehlit pro anicku. vcera uz se me nechtelo.

katka22r
16. led 2010

ahojte kocky tak ctg oki,ale ma kusa dr.nazlostil lebo ked siom sa spytala ako na pondelok na prijem tak on sa spytal ci sme priamo s po a ja ze ano a on no tak to mate do porodnice blizko keby nieco ale tak pre istotu si tasku v pondelok doneste...chapete?...mam dost ze prenasam a este mam cakat aj doma na spustenie kontrakcii...ono je to po jednej stranke dobre ze budem doma ale tak by som bola pod dohladom...nic idem ja kocky pozerat svadbu kamosky...tak sa majte

sarlotta
16. led 2010

Ahojík holky🙂

mabe kdyby bylo něco špatně, tak už jsi v nemocce na infůzích, takže v klidu, všechno je ok.

Katy drž se, bude dobře... za chvilku máš prďolku v náručí🙂)) ty poslední dny jsou náročné a únavné a možná je to dobře, že maminka už chce mít porod za sebou a pak se ani tolik nebojí a řeší jen aby už to bylo 🙂 to bude ta příroda a hormony. Tak se drž. 😉

katka22r
16. led 2010

sarlotko no asi ano ale dakujem 😉

sarlotta
16. led 2010

katy, to víš že jo🙂) opravdu přemýšlej hlavně nad tím, jak bude malá nádherná a celá TVOJE 😵

katka22r
16. led 2010

no to jo 😀

aanda
16. led 2010

Mabe, super spravicky😉 sa tesim.... hlavne musis Anicke verit 😉

mili1
17. led 2010

Ahojtee, nef ved to nemusia byt Tatry ,,, to bam navrhla a mne to vyhovuje,,,ja Tatry lubim , je tam cerstvý vzduch... ale uz sme pisali aby ste dali navrhy 😉kludne napiste kde.... kto chce ist,,, lebo zatial vidim ze len my dve... 🙂 😉 ale ved to nevadi...ja sa uz tesimmmm...

katka22r
17. led 2010

ahojte kocky vyspate?ja som vstala o pol 6 a znova lahla o pol 8 a spala do teraz...o chvilu ide skareda betty tak idem pozerat 😉 poobede kusa na prechadzku,okupkat sa ,umyt vlasky a zajtra na ctg som zvedava ci si nas uz necha kedze som priamo s po 🙂 tak ak sa tu neukazem tak pekne nedelne poobede...ale vecer kusa este pocitam

bambi7
17. led 2010

cafte babule ...ako sa dnes mame

a ako pise mili to bol len navrh ak chcete stretko napiste kde v ba,TT,TN kde?

no mm akurat uspava domi ja som poumyvala chodbu a teraz sedim este ked sa zobudi este povysavam a je....

tak prajem peknu nedelu

mabe
autor
17. led 2010

ahojte holky, tak pekne piju. je to teda fuska vypit 2,5l za den, to se nezda. A zacala jsem jest zdraveji. 🙂 Zitra musim na krev na gyndu a pak jdu na tu hemosku. Takze plno dr.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru