Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
5. čer 2009

mabus super len chodte na vylet parada, a uces na mikado je pekny budes kocka 😉

aanda
5. čer 2009

Ahojte Babulky 🙂
Vcera sme boli na 3D a je to nad slnko jasne... je to chlapcek 🙂 Lekar robil aj merania organov, kosticiek atd., povedal, ze je vsetko v norme... tak sa tesime.

mabe
autor
5. čer 2009

Aandy, gratuluju. To je parada. 😉 A jak se bude jmenovat? Uz mas vymyslene jmeno?

Bambi, uz se moc tesim, jak uplne vypnu. 🙂 Snad moc nezmoknem. Veci na prevleceni da dneska manza tchanovcum a ti nam to vezmou autem. 🙂

aanda
5. čer 2009

Ahoj Mabe, bude sa volat Samuel 🙂

mili1
5. čer 2009

Ahojte babulky, aanda gratulujem k chlapcekovi - dalsi v nasej temicke 😵 😵
Bambi gratulujem k priberaniu,,,, ja sice neviem ci aj ten moj pribera nemáme doma vahu tak ho neviem vazit ale mozno kupim .. Ozaj bam a chcem sa spytat vy ste v postielke matrac vyvysovali ? a davali ste ju spinkat na pravy bok alebo na chrbatik?
mab prajem krasny vikend 🙂

mabe
autor
5. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem ostrihana a tedka mam na sobe barvu. Jeste 15 minut a jdu smyvat. Vlasy mam fakt kratky - mikado. Bojim se, jak budu vypadat. 🙂

ellysa
5. čer 2009

Ahojte, dnes som nejak nestíhala. 🙂
Aanda gratulujem k Samkovi, takl predsa sa objavila aj pipík 😀
mabe no jasné, že budeš spokojná, mne by sa už tiež zišlo ostrihať, len vôbec nestíham. Zajtra ráno ideme na Oravu, dnes ešte treba dorobiť niečo v kuchyni a ešte by sme chceli ísť na večeru, som mala včera meniny a manžel na mňa zabudol, tak sa vtiera.

lia
5. čer 2009

mabe,ako vyzera mikado??aj ja by som sa mala dat podstrihnut 🙂
aanda,gratulujem k chlapcekovi 😵
elly,vsetko naj 😉
ja sa chystam na somloi,ale az po 19:30,aby som mala kam pichnut injekciu 😀

mabe
autor
5. čer 2009

Elly, tak vsechno nejlepsi k jmeninam. 🙂 Tak to mas teda fofr. Dej si neco dobreho na veceri. Ja mam akorat tak rohli se salamem. 😀

Lio, jeste nevim. Tedka jsem si smyla barvu a mam to pod rucnikem. Nikdy jsem tak kratky vlasy nemela. Mam kudrnaty vlasy, tak se bojim, abych to nemela jako helmu. Chtela jsem byt pekna na tu svatbu pristi sobotu. 🙂 Jak se mas?

mabe
autor
5. čer 2009

Tak holky, jsem moc spokojena. 🙂

bambi7
5. čer 2009

cafte babulky pekne pisete tak si vas docitam 😉

no z som 😀 tak mili madrac v postielke mame rovno 😉 a spavat ju davam do zavinovacky na bok lebo bez zavinovacky to nedrzi 😉 male deti by sa na noc mali davat nabok keby nahodou vracali 😉 cez denaj na chrbatik kludne dam ale tam sledujem cez den skor ako v noci 😉 a davam raz na jden bok a potom na druhy aby mala peknu hlavicku 😉

a nausnicky nam prepichnu az vo stvrtok dako do toho nieco prislo ale neva bude ich mat vo stvrzok 😉

mabus urcite si kocka s ucesom 🙂 davaj pozor aby si nebola krajsia ako nevesta aby ta na svadbu aj pustili 😉

a babenky moje prajem vam krasny vikend 🙂

a elly dufam,ze ti jelepsie

mabe
autor
5. čer 2009

bambi, ahoj, musim si na ten uces zvyknout. Fakt je mam dost kratky - mikado.

Jinak tedka sem byla na strese - ve meste byl ohnostroj. Videla jsem ho krasne. 🙂

bambi7
6. čer 2009

ahoj mabus aj ja milujem ohnostrojeee 😵 😵 😵 😵 😵

a neva ze su vlasy kratke je to teraz moderneeee 😉

mabe
autor
6. čer 2009

Ahoj bambi, 🙂

tak jsem vstata a cucim na netu. Manza jel na tenis na kole, i kdyz dosel v 4h dost napitej. Tak si to tedka protrpi. Dneska budu odpocivat. Odpo pojedem k nasim a budem se chystat na zitrek. Jeste musim naplanovat trasu zitrejsi a kam se po ceste podivame. Mame pred sebou 230km. 🙂 Jinak cyklus slape jak hodinky - uplne stejne jak minulej mesic s utrosem. Akorat je tedka fakt, ze co beru od ctvrtke utros, tak zatim nespinim. 🙂

Co vy budete delat?

Byla by to parada, kdyby to tento mesic vyslo, ale je moc mala sance. Pristi mesic se do toho poradne obujem. 🙂

mili1
6. čer 2009

Ahojte babulky, ellysa gratulujem k meninam - ako dopadla oslava?
Mab tak ty budes riadna fešanda. ....inac kratke ucesy su fakt moderne
Bambi ja robim tak isto ako pises ale vyvysili sme matrac lebo niekedy si nechce odgrcknut a to ho nosime 10 menut po izbe 😒
Co robite ostatne babulky?

casia
7. čer 2009

ahoj, ja preju fajn nedeli, mame takovy flinkaci vikend, jak neni pekne, puvodne jsme chteli jit do zoo 🙂 tak si alespon poklidim a tak, budu pripravena na dalsi tyden..jinak mam od patku vysledky genetiky a vse na jednicku, tak snad to byla jen smula, i ty trombofilni mutace negativni, tak uvidime jak dopadnou dalsi vysetreni, zacinam si myslet, ze na to oboje mohla mit vliv ta chripka v pocatku, nicmene ms nikde, ani kapka a ani naznak, je mi dobre, je to zahada a test jsem udelala, neg....tak fakt nevim, mejte se hezky 😉

mabe
autor
7. čer 2009

Dobre ranko devcata,

jdu se s vami rozloucit. Manza tedka jel pro motorku do garaze a za chvilku vyrazime na Lipno. Me teda neni moc dobre, jelikoz me boli cely zada. Vcera jsem odpo lezela a to neni dobre, pak me v noci zacnou bolet cely zada. Proste kdyz dlouho lezim, tak je to naprd. 😒 Slunicko u nas sviti, tak snad nezmoknem. 🙂 Dneska mame pred sebou 260km. Pod gate si beru cyklogate, treba me ta kostrc nebude tak bolet. 🙂

Casi, tak to gratuluju, ze je genetika ok. 😉

Ahoj mili, zvykam si na sebe. 🙂

casia
7. čer 2009

Dikes...tak si to uzijte a opatrujte se!

mabe
autor
7. čer 2009

Casi, dekuju. A kdy jdes k dr.? To je divny ta MS. 😒

casia
7. čer 2009

No nekdy v tydnu ji zavolam a uvidim jak me objedna, je to divny...uvidim co na sonu, doufam, ze neni problem a vycistili me dobre 😉

sarlotta
7. čer 2009

Ahojky holky.
Casia prosím tě jak dlouho trvalo než si měla výsledky testů z genetiky ? A za jak dlouho Ti doporučili nové snažení ? Děkuju

casia
7. čer 2009

no vysledky jsme meli asi za 6 tydnu, ale je to jak kde a asi jak kdy 🙂 snazeni nam nikdo nedoporucil, spis cekat jak dopadne imunologie a prip. dalsi vys., takze je mi to fuk a uz to neresime ted, beru vitaminy, wobenzym atd., minule doporucili 6 mesicu, dodrzeli jsme rok a dopadlo to na chlup stejne, takze na ne kaslu 😀

sarlotta
7. čer 2009

Máš pravdu casia, každý doc navíc tvrdí něco jiného. Mám pocit, že oni ani přesně neví proč tolik žen potrácí.
Já teď spíš bojuju s tím velkým strachem jít do toho znovu, protože se bojím že bych další revizi už neunesla 😒
Takže budu muset nabrat sílu hlavně psychickou 😉

bambi7
7. čer 2009

cafte babulky

ako sa mate?

casia super ze genetika je ok parada 😉 a na hematologii si bola?

mam bolesti chrbtice dnes riadne ale snad to uz prestane......inac to ide rychlo asa je po vikende....uz nech je piatok 😀 😝 tak pa zajtra

bambi7
8. čer 2009

cafte babulky moje tak ako?kde ste tusim tu strasim sama 😅

casia
8. čer 2009

dobre rano, na hematologii jsem jeste nebyla, na genetice nam delali trombofilni mutace a lekari zatim tvrdi, ze kdyz je to ok, neni hematologie podstatna, ale zkusim si to vyridit sama, jen tedy opravdu netusim jaka specialni vys. jina nez tyto muzou s potratem souviset 😲

casia
8. čer 2009

sarlotta-je myslim, ze je to presne jak pises, oni nevi proc se to stava, vse okolo je zazrak a medicina se domysli, ale presne idealni prostredi pro poceti a teh. znamo neni, tech moznosti je nekolik a pak jejich ruzne kombinace, samozrejme je to pomerne civilizacni zalezitost, take se tyka zivotniho prostredi a stylu a vse je nahodne, take jsem slysela nazor, ze celkove je planeta prelidnena a tudiz si priroda vice vybira nez v minulosti, silnejsi a zdravejsi jedince, pak to proste zastavi, je to dost drsne, ale co my vime....proc....muzu potratit 10 a pak mit bez leku nekolik zdravych deti, temi vys. se snazi nejaky nejcastejsi duvod najit, ale na spostu veci vys. proste neexistuji, samozrejme nahodne gen. mutace jsou proste smula a tim vic opakovane, ty vysledky jsou taky jen vetsinou dohady a zalezi na lekari a jeho interpretaci, je to dost slozity, clovek si musi udelat nejaky vlastni pro nej rozumny postoj, jinak by se z toho skutecne zblaznil 😉 tak to mam alespon ja, beru to jak to je a doufam, ze wobenzym, aloe a vitaminy mi priste pomuzou a bude to ok, ale strach mam porad, i kdyz...2x za sebou, myslim, ze uz to budu brat, ze to zase muze prijit a nebude to pro me nikdy tezke jako poprve, takze tezko rict, jen se bojim, ze budu hrozny skeptik a to az do te doby nez budu mit mimi doma a i potom budu mit velky strach, mozna tak do te doby...dokavad budu ziva se budu o svoje deti bat, asi jako kazdy rodic, ze mamulky 😀 😀 😀 me jen trapi myslenka...abych se nejakych deti vubec dockala ☹ preji, ale zaroven potomky malinko zavidim..tem co uz maji a i maji trable s dalsim 😔

casia
8. čer 2009

Jsem se pekne vykecala 😅

ellysa
8. čer 2009

Ahojte
casia cítim to presne tak ako ty. Môj muž by sa už aj znova snažil, ale ja sa stále bojím, hovorím mu, že až po všetkých vyšetreniach. A potom neviem, čo si vymyslím. Veľmi túžim byť mama, ale strach, že sa to zopakuje je väčší. Ja som prvý potrat zvlídala lepšie ako ten druhý, bojím sa, že tretí by ma už zložil

casia
8. čer 2009

elly ja jsem to taky porad chtela po vysetrenich a dost jsem si potom sla, aby se to resilo a neco se delo, chtela jsem vsechna mozny vys., jenze skutecne napr. k imunologii a potratum ma kazdy kekar jiny nazor a v podstate se neda rict, ze cokoliv ti vyjde muze nebo muselo ovlivnit tehotenstvi, takze ted jsem povolila a uz zadny dalsi vys. neresim, protoze mam opravdu pocit, ze je to skoro zbytecne a stresujici, jasne, ze clovek nechce potracet dal, v pripade, ze by nejaky neleceny problem byl, ale stejne neni jisty, ze ani s tunou listovky nepotratim znova nebo ze tomu nejak medicina pomuze, ja osobne to ted chci zkusit a pokud by se potreti nepovedlo...asi bychom sli do CARu...uvidime, vic nez predtim budu moc verit, ze to tentokrat bude ok....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru