Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. črc 2010

@ellysa to spinka pekne. ja taky koupala v kybliku, jak jsme dosly domu z dopo prochazky. vykoupeme jeste tedka vecer.
@lula78 je dobry, ze jsi otehotnela hnedka a prirozene.
@lubica69 asi mas pravdu, kazdej jinak.

mabe
autor
15. črc 2010

tak u nas se rozciluje. anicka se prevaluje na brisko a chce lezt, ale hlava nejde a nejde. 🙂 takze rve a rve.

lula78
15. črc 2010

ellysa, aanda, lubica69
No, ja dufam, ze budem raz tak povzbudzovat ine dievcata ako vy teraz mna. Som rada, ze som sa sem prihlasila.. 🙂 naozaj dakujem!!! Ani si neviete predstavit ako ste ma povzbudili. 😀

ellysa
15. črc 2010

@mabe hlava jedna neposlušná 🙂 🙂

@lula78 na to sme tu 😉
pridala som nejaké foto tak kuk

aanda
15. črc 2010

@lula78 verim, ze teraz to je tazke, ale ozaj si treba povedat, ze ste plodny par, mne tie velmi pomohlo, ked som chodila do tejto temy.... babulky vzdy vedia dobre poradit, sme tu fajn kolektiv 😀

mabe
autor
15. črc 2010

@ellysa krasna je 🙂

musim holky, rict, ze jsem moc vdecna za tuto distkuzi, moc me pomohla 😉

aanda
15. črc 2010

@ellysa aka je kraaaasna, vlasata.....aka babatenko, ja mam uz doma chlapa v porovnani s tvojou princeznou 🙂

lula78
15. črc 2010

@ellysa Ano som pozerala. Krasnucka malinka. Aj ty si pekna mamina 🙂 a citala som si aj ten tvoj priebeh... ☹ k doktorovi idem za mesiac, tak mu poviem, nech mi urobi tie vysetrenia. Som zvedava. Ty byvas priamo v Rakusku? Aj si tam rodila asi ze? Mam tam kamosku vo Viedni, ona bude tiez o chvilu rodit 🙂

lubica69
15. črc 2010

Áno táto témička je super Už len sa nakaziť,otehotnieť a do úspešného konca tento krát

aanda
15. črc 2010

aj ja som pridala jednu aktualnu fotku toho nasho zbojnika :D

lula78
15. črc 2010

@aanda A mas krasneho Samka 🙂

mabe
autor
15. črc 2010

@aanda jezis, ten je krasnuckej 🙂

nefertitka
15. črc 2010

ahojte,mabe u vas neni zvyk,ze nausnicky kupuju krstni rodicia ku krstu?mne ich kupila moja sestre,bola je krstna Nikolke a bola som s nou ich vybrat. Ono musis sa postazovat im,nie nam,ze to a to ti vadi,lebo ked nevedia,tak s tym neprestanu.Teda mozes sa aj nam,samozrejme,ale hlavne im🙂

mili cez den davam malu do kocika spat len v plienke a na noc kratke tricko a kratke gature...

elly,ja som sa na tie nausnicky stale neodhodlala 😅 ...nejak som o tom citala v Mama a ja a 5 tyzdnov sa to hoji a moze sa hocico stat,zapalit sa to a tak, nejak sme sa s tym neponahlali a zrazu ma mala rok a pol 😝 ...nemusi mat kazde dievcatko hned nausnicky, a neznasam otazky typu preco este nema nausnicky?a to sa aj cudzi ludia pytaju....neni to jedno?mozno nechame aj rozhodnutie na nu,ked bude vacsia,ci ich chce alebo nie.Alebo sa rozhodneme a dame jej to niekedy najblizsie prepichnut,neviem.

lubica69
15. črc 2010

Nef presne tak Veď malá je kočka aj bez nich?A ako pokračujete s okuliarikmi?

mabe
autor
15. črc 2010

nefi, mas naprostou pravdu 😲 😀 jinak to zatim vidim stejne s nausnickama, zatim asi ne.

ja jsem male dala dneska bodycko bez rukavu na noc. mame tady tedka 29C. 😝

aanda
15. črc 2010

@lula78 @mabe dakujeeem
svokrovci....nasa klasicka tema 😀 som citala, ze to nikdy nebude taky vztah ako s rodicmi, lebo jednoducho su to "cudzi" ludia a maju ine zvyky a nazory.... no ja si vacsinou rozumiem s hocikym.... tuto to akosi viazne,... aj ked s nimi chem o niecom hovorit, tak to jednoducho je stale na bode mrazu... co uz.... ked som bola v nemocnici lezala tam so mnou jedna pani co je uz 20 rokov rozvedena a vravela, ze jej byvala svokra jej stale pecie kolaciky a chodi k nej na kavu atd... ze si velmi rozumia ... ze najlepsie so vsetkych neviest.. tusim ma 3 vravela.... tak toto jej teda zavidim....
asi je chyba aj vo mne, ale jednoducho nee... 😒 nejde to ani po dobrom ani po zlom 😒

mabe
autor
15. črc 2010

aandi, tak to my mame dobrej vztah, ale vadi me tady to jednani o nas bez nas. 😖

lubica69
15. črc 2010

Mabe a povedali ste im to narovinu čo sa ti nepáči?Lebo ak áno a vravíš,že si s nimi rozumieš tak nechápem Inak ja si so svokrou rozumiem super So svokrom nie Ale to nik Ani svokra ani muž

mabe
autor
15. črc 2010

lubi, moje chyba, ale nee 😲 a pak si stezuju, co? 😖

poradis me na stroupky na hlave? mazala si to necim a vycesavala? ja to anicce namazala a zkusila ucesat a loupalo se to...pak ale mela takovy nacervenaly skvrny, tak bych ji nechtela nejak blbe oloupat hlavu 😖

lubica69
15. črc 2010

Mabe tak im to skús povedať V kľude Veď píšeš,že s nimi vychádzaš tak aby sa to nejak nenarušilo Určite vás majú veľmi ľúbia a budú určite radi aby s vami vychádzali tak to pochopia Hlavičku som mazala olejčekom a potom vyčesávala ale tiež mal potom červenú pokožku hlavy

nefertitka
16. črc 2010

aanda maly je uz aky velky🙂)) a zlatucky je 😉
ja sa dnes idem prvy krat v zivote kupat so svokrou,uz ked sa o nich bavite 😕 😕 😕 😀 no to som zvedava,kolko veci bude robit co mi bude vaidt....hlavne nech mi malu neutopi 😝

lubica69
16. črc 2010

Ahojte Nef tak držím palce Veď potom porozprávaš Aj ja idem dnes za svokrou ale pôjdeme len na pizzu aj so Sebastiánom a mužom

nefertitka
16. črc 2010

napodobne🙂)))

sarlotta
16. črc 2010

kuk holky, tak jsem tu, ráno jsem byla na kontrolce na cukr .. všechno v pořádku.. doc nevidí důvod k císaři kvůli cukru, ani dietu po porodu mít nemusím a kontrolka až po 6tinedělí🙂)))) sem si hned koupila nanuk za odměnu 😀 😀

malého sem měla sebou, no nebavilo ho to tam, čekat, ale vydržel statečně hodinu v čekárně 🙂)))

ještě sem chtěla zajít na kožní pže se mi nezdá jedno znamínko... ale to už sem vzdala a zajdu až příští týden,babi už má dovolenou - tak pohlídá hujáááááááá 😀 😀
Holky nevšimly jste si v těhu změny znamínek, já si nejsem vůbec jistá jak vypadalo před 😝 😝 no ale půjde ven a hotovka.

včera u nás sprchlo, v noci pršelo... super.... dopolko chládeček a včíl už zas pařááááááák blééééééééééé 😠

mabe
autor
16. črc 2010

ahojte,

sarlotko, gratulujuuu, jen tak dal.ja jsem mela zmenu znaminka. mela jsem ho od malicka vetsi, ale v tehu se jaksi zmenilo, mela jsem ho pod prsem. a pak na tvari jsem mela cosi jako jebak a najednou se z toho vyklubala bradavice. nechala jsem si to odstranit az po tehu.u nas padlo par kapecek a nijak se pocasi nezmenilo. 😝

dneska rano jsme vyrazily do DM pro plinky a tak a pak na masaz na 10h, anicka vubec nechtela lezet, dostala hysteraka a ani dudlik a nic nepomohlo. takze zadna masaz u nas neprobehla. 😖 jak jsme prisly domu, tak jsem ji vykoupala v kybliku a sly jsme si lehnout. 🙂 jsu jak prastena tedka. 😝

ellysa
16. črc 2010

ahojte mys me tiež dnes boli von až do druhej, strašný hic tu nezaprší a nezaprší ☹ v byte už 28
doobeda pekne buvala keď sme prišli zasa začala mrnčať oči červené, tak šup do kýbla a už chrní, super to vynález 😎

mabe
autor
16. črc 2010

@ellysa paradni vynalez, co? vy nemate potnicky? my trosku na krcku a na raminkach a to byla v bodycku bez rukavu. 😒 my mame doma 29C a aji v noci, hruza

ellysa
16. črc 2010

@mabe ja som len dnes kúpila body bez rukávov, som myslela, že také ani nevyužijeme 🙄
potničky máme hlavne na tváričke, krku a sem tam má aj také červené vyrážočky na chrbátiku, sem tam kúpeme v repíku

ellysa
16. črc 2010

kúpila som také, že 7 v jednom balení, ale tak zasa potom to môže mať ako teločko a na to nejaké pekné tričko na jeseň

ellysa
16. črc 2010

naša Oliv je asi nejaký dlhý rezanec, lebo všetky body sú jej pomaly krátke ale na brušku a na ramienkach to plantá, ale mne sa nezdá nejaká chudá, neviem prečo to tak šijú, však musia rátať aj s plienkami

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru