Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
31. črc 2010

nejdem vam ani docitat uz idem poobliekat domku ...ale musim sa pochvalit uz vie ako robi pes a somarik 😀

a povie aj teta okrem ostatneho....

a k tomu jedlu mili aj domka zje vsetko teraz sice v teplotach co boli jedla malo ......ale flssticky nespapa ani keby nemala jest ...... 😀

tak paaaaa

mabe
autor
31. črc 2010

bambi, at to zvladnete. 😉

mabe
autor
1. srp 2010

uzivate si pekneho dne? 😉 nam uz tatka dojede za 2h, uz se moc tesim. 🙂

lubica69
1. srp 2010

Ahojte kočenky Bambi prajem krásnu dovolenku Užite si to Juj Ely aj mne ho je ľúto

mabe
autor
2. srp 2010

dobre ranko, tak anicka vstavala v 3,5,7h na jidlo. nevim, jestli uz ji to nestaci? nebo ty zoubky treba, zda se me, ze chce porad zuzlat. tedka premyslim jestli jet na chalupu tento ct - ne nebo po, nebo az dalsi tyden. rikaji, ze by melo byt lip, ale....zase nechci prosvihnout pekny pocasicko. 😒 za hodku jdu na endokrinologii na ko, cestou se stavim k tchyni do prace dat anicku, aby ji pohlidala. odpo jdu vyrizovat ten rodicak. pokud to pujde na ty dva roky, s tim prodlouzenim na 3,ze budou platit soc a zdrav. tak to tak udelam.

mili1
2. srp 2010

Ahojte,,, bambi prajeme krásnu dovolenku...užite si tooo
Elly chudák chlapček, ináč aj s mojim manželom mali podobné problémy 😒
My sme mali pekný víkend ,,,kúpkali sme sa v bazéniku a boli nedaleko na výlet 😉
Ocko nám už urobil pieskovisko tak dnes pôjdem kupit novú sadu na hranie , myslím vedierko a tak a budeme sa hrať 😉
Mab , Elly pekný den prajem....

ellysa
2. srp 2010

ahojteeeeeeeeee, no tak ako som už písala, víkend bol perný, som celkom grogy. Olivia zasa v noci nejak blbo spala, síce od 21.-3.15 ale potom sa zobudila o 5 a zasa rehot, že ona už nejde spať, do šiestej som ju presviedčala, že ide, tak zaspala do 7. potom zasa 10 minút presviedčania a spala ešte do 8.15, fakt neviem, ako ju naučiť pekne v noci spať 😒 , asi musí dozrieť
idem s kamoškou po nový kočík
a inak sme cez víkend boli prevažne v maduce a veeeeeeeeeeľmi sa jej páčilo, tak rozmýšľame , že pôjdeme v sept. do tatier alebo roháčou na nejakú malinkú túru aj s ňou 😉

ellysa
2. srp 2010

mili aj tebe pekný deň a hlavne nech si to drobec na piesku užije 😉

mili1
2. srp 2010

Dakujeme elly,,, 🙂
zabudla som na lubku,,, lubi aj tebe prajem pekný den 😉
Ja som uvarila a doprala, teda pračka,,, neskôr asi pôjdeme na dvor 😉
zatial čaftee

mabe
autor
2. srp 2010

ahojte, tak uz jsme konecne doma. tak stitnice moje je v poradku a snizila me i davku nez pred tehu. tedka papam a za chvilku jdu na tu rodicovskou. pojedeme na 90% tedka ve ctvrtek na tu chaloupku. kdyz je venku tak krasne.....

mili, diky.

elly, ja taky premyslim nad nositkem, ale tedka asi ne jeste. co kdyz bude hodne svitit? tak prece neni uplne chranena, ne?

ellysa
2. srp 2010

@mabe ja som jej kúpila takú šiltovku čo má látku aj až na chrbátik, ale cez víkend bolo dosť zima takže mala čiapočku normálnu, určite ale nekupuj obyčajný nosič ale ergonomický manducu, ergo, liliput, kvôli chrbátiku, ja som kúpila tu na koňovi používanú ale nevypadá za 60 EUR, nová stojí okolo 100-110 EUR

nefertitka
2. srp 2010

ahojte,tak my sme sa vcera vratili od prababky,bolo super....mi to spravi vzdy dobre,ked vypadnem niekam zo stereotypu...
no a teraz si zas zacali prerabat niekde byt...ide ma rozhodit od jedu! o ssiedmej vecer!kua!

a co tu nove?

lubica69
2. srp 2010

Ahojte kočenky My nové nič Už mám presný termín na opku Tento piatok 9:30 a poobede dúfam domov Tak už nech to mám za sebou aby sme mohli snažilkovať My sme cez víkend robili kotlíkovú kapustnicu Plno návštev a tak Nef Juj moja Vy sa asi toho prerábania nezbavíte Ely tak dobre si kúpila Mabe super,že štítna Ok a máš znížené dávky

mabe
autor
3. srp 2010

dobre ranko, tak dneska zacly vedle opravovat barak v 6h. anicku to taky vzbudilo, jinak by dneska spala dyl. pujdeme s kamoskou asi ven a odpo s dedou na pracku. asi pojedeme v patek, ve ctvrtek se v klidu nachystam, protoze ut, st toho mam mooooc.
@ellysa uvidime, co koupime
@nefertitka tak to je dobre, ze to bylo super. u nas vedle predelavaji fasadu, bordelu plno a hluku
@lubica69 diky

aanda
3. srp 2010

@lubica69 drzim palce, vsetko dobre dopadne a potom hor sa na TO! 😉
@nefertitka ti ludia niekori si fakt myslia, ze ziju sami v tych barakoch....sused nad nami pozeral film do 1,30 v sobotu...uz sa chystam ako ho "pozdravim" ked sa najblizsie stretneme
my sme boli vcera vecer na vychadzke s mojimi chlapmi, najskor ze ideme na zmrzku,potom som cinkla kamoske ta vzala 2 svoje ratolesti a isli sme...prisli sme domov az o 21,00 - co uz vacsinou Samko spi - aaaale oplatilo sa! celu noc spal ako zarezany, som naneho nakukala ci dycha 😀 😀 😀

bleee
3. srp 2010

ahojte, zial patrim uz aj do tejto temy. Pred par dnami som druhykrat potratila, opet v 6tt. ☹ Tak ako predtym, ani teraz sa nevyvijal plod, len plodovy obal. Je tu niekto, kto ma podobnu skusenost?

lubica69
3. srp 2010

Ahojte kočenky @bleee Ahoj Vitaj medzi nami Asi všetky máme túto skúsenosť Ja asi najčerstvejšiu 12.4 druhý MA v 10tt Bola som odoslaná na hematológiu genetiku a teraz v piatok idem aj na HSG operáciu kôli polypu Asi si treba urobiť všetky vyšetrenia aby si mala istotu,že sa to už nabudúce nestane No moja neviem ako ťa potešiť možno len tým,že aspoň vieš že môžeš otehotnieť Chce to len čas a neboj nabudúce to už dotiahnes do úspešného konca

lubica69
3. srp 2010

@aanda ďakujem

mabe
autor
3. srp 2010

holky, tak jsem byla venku a zmokla jsem, anicce se to vylozene na spani libilo, jeste spi na chodbe 🙂

blee, vitej a hlavu vzhuru, bude lip, my jsme toho dukazem

mabe
autor
3. srp 2010

Rozhodla jsem se, ze na chatu pojedem az v patek, uz bude urcite lepsi pocasi

lubica69
3. srp 2010

Mabe tak u vás prší?U nás je zatiaľ krásne tak ideme do bazéniku Tak si užite potom chatu

mabe
autor
3. srp 2010

no, prselo kdyz jsem byla venku nalehko, tedka uz ne.

lubica69
3. srp 2010

Mabe tak u vás prestalo a u nás začína hi hi Ale aspoň doobeda bolo pekne tak sme mohli byť von

mabe
autor
3. srp 2010

nevim, jestli ma cenu koupit moskytieru na cestovni postylku na chalupu? poradite

lubica69
3. srp 2010

Mabe my sme to nemali a podľa mňa to ani nevyužiješ

mabe
autor
3. srp 2010

vis na chalupe pavouci, brouci,.....jinak doma asi ne

nefertitka
3. srp 2010

ahojte...Lubi,budem drzat palce,aby operacia vysla hladko a aby splnila ucel,budes to mat za sebou konecne...
mabe aj ja si myslim,ze to asi nevyuzijes,skus len sietku co sa predava na kocik mozno nejak zvrchu natiahnut ak tam bude vela hmyzu...
bam sa ma kedy vratit,neviete?
konecne prsi a je chladnejsie,tak sa z toho tesim 😉

lubica69
3. srp 2010

Nef ďakujem Áno super sa vyčistil vzduch po popršaní

mabe
autor
3. srp 2010

ahojte, tak dneska uz mam nejak dost a to jsem spala s anickou odpo. proste uz nemam na nic naladu. anicka brecela pri koupani z niceho nic a manza me neco rekl a ja vylitla jako certik z krabicky. proste me to nastvalo, jakobych kolem ni nebehala celej den. proste toho mam nejak dost dneska. ve ctvrtek jedeme na tu chaloupku, uz se moc tesim. treba vyslu manzu s anickou ven na chvilku do lesa a ja si odpocnu. 🙂 hlavne ta priroda a chozeni po horach... 🙂

mabe
autor
3. srp 2010

nefi, nebudu ju kupovat.

lubi, kdy jdes?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru