Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. zář 2009

holky, ja premyslela nad tou neschopenkou. ja jdu stejne v lednu na materskou, takze bych sla do prace na 3 mesice a je tam fakt zima a tak. takze budu delat bonusy a osobni ohodnoceni v praci a tak, ale rozhodla jsem se, ze budu doma. nastupce uz je vybrany a ten clovek je z myho druhyho oddeleni, takze umi vsechny procesy. akorat personalne se musi naucit. a to neni takovy problem. tak jsem se rozhodla. 🙂 chci, aby vse dopadlo dobre a vzhledem k mym dvoum neuspechum pro to udelam vsechno.

aanda
3. zář 2009

ahoj Mabe,
A ides na tie NT testy, ci ako sa to vola?

Ja by som na tvojom mieste tiez bola domka, ked tam mate zimu... nie je potrebne poprechladat 😉

mabe
autor
3. zář 2009

aandy, jdu az 21.9. to je posledni termin co muzu jit. jinak jdu pristi ctvrtek na kontrolu na gyndu. uz se nemuzu dockat a zaroven mam strach. mamka me vcera rikala, vsak uz mas to nejrizikovejsi za sebou a ja ji rekla, no jo, ale nebyla jsem 4 tydny na kontrole, takze nevim, jestli je vse ok. snad ano.

mabe
autor
3. zář 2009

a jak je?

aanda
3. zář 2009

Mabe, neboj, keby nieco nebolo OK, tak uz o tom vies 😒
Takze, prepni gombik a mysli pozitivne... t.j. vsetko je ako ma byt... a ber to tak, ze ho tam nemusia stale ozarovat tymi UTZ vlnami... to tiez nie je dobre..
ale samozrejme, ta uplne chapem, ze si uz nedockava a hlavu mas plnu otazok...
Hlavne sa sanuj, velmi sa nenamahaj... s tym umyvanim podlahy opatrne, aby si si nenatahovala brusko 😉

ja uz by som bola najstastnejsia, keby bolo 7.10.... teda nas termin. citim sa vcelku v pohode, ale uz som z toho vsetkeho taka unavena 😠

mabe
autor
3. zář 2009

aandy, ja nic nedelam. akorat vyzehli, troska nadobi, tot vse. manza uklizi. ja si rikala, ze kdyz me donese kybl s vodou, tak tim smetakem to muze pretrit. 🙂

aanda
3. zář 2009

mabe,este sa narobime... okolo drobcov bude roboty, ajajaaaj... Co mas dnes na plane?

mabe
autor
3. zář 2009

no, tedka musim zehlit - pocitam tak hodinu. pak se napapam, pujdu si lehnout, neco malo jeste vyzehlim a pak si jdu sednout s kamaskou. tady u nas do hospudky a dame si pizzu. uz jsem totiz zjistovala, co tam maji. 🙂 mnam, uz mam na to chut. 😉

aanda
3. zář 2009

hmmm, dala by som si pizzu 😀 ja som vcera uvarila gulasik... masko je makucke, mnam sa tesim.. no a po 11-tej idem so susedou a jej drobcom na polikliniku 🙂

mabe
autor
3. zář 2009

holky, vy to teda zanedbavate !!!!! 😠 😉

bambi7
3. zář 2009

cafte no mabus ja som tu bola vcera a samaaaaaaaaaaa 😀

ako sa mame?

mili1
3. zář 2009

Ahojteeeee

mili1
3. zář 2009

Tak uz tu nie ste... 😒
My sme dnes boli na prechádzke a vcera som vyupratovala cely byt...vyumyvala podlahy, kupelku a pohare som umyla z obyvacky teraz sa lesknu a su cistucke a vsade je cisto ...aj schody vonku som umyla..
Mab takze ja mam ospravedlnenie 😀 ale ja tu stale nakuknem ako sa mate.... 🙂
Maly zaspinkal dnes bol nejaky mrzuty...som poliala vonku kvietky , urobila veceru a teraz oddychujem 😉
Aanda verim ze to chces mat za sebou ...ja som v tvojom tyzdni sa nevedela ani poriadne postavit...ale mne tvrdlo brusko tak zato.... 😒
Mab urobis dobre ak zostanes doma ...doma je najlepsie pre mrnusa 😉
Bambi ako sa ma Dominika?
A kde je Nef???

mili1
3. zář 2009

Nef a kukala som nove fotky... Nikolka je zlata ...no a v tom kociku obidvaja 😵 su nadherni

bambi7
4. zář 2009

dobre rankooooo 🙂 konecne nie je horucoooo tesim sa 🙂

ahoj mili mame sa dobre mala uz prespi celu noc do tej 5 niekedy do 6h rano tak je to parada ....dnes vstala o 5 h a odvtedy bola hore az do teraz.....uz spinka 5minut 😀 tak si dam kavicku 😎
a vy ako maja?

no uz je piatok tak sa tesimmmmm cez vikend pojdeme dorobit u nasich ten plot ale neviem ci v sobotu al nedelu podla pocasia tak sa uvidi 😉

vcera som robila palacinky vecer tak dnes nevarim este su tak mam fraj,pojdeme zo zabkou von

mili1
4. zář 2009

Ahojteee, bambi no to je fajn ak mala prespi celu noc,aspon sa vyspinkas .....a co jej davate papat nutrilon? ked tak dobre spinka....
Moj zaspi okolo 20.00 a spi do tej 7. s prestavkami, o 1. a o 4.000, on urcite nebude spat celu noc - on je taky hladosko 😀 ale dobre nech sa napapa , ja som rada....nemam problem vstat uz som si zvykla...
U nas je zle pocasie, prsi tak na prechadzku nejdeme ,,,poobede ideme nakupit 😉
Cez vikend budem varit , pride mamka a budeme oddychovat... moj bude robit dole v dome ,,,uz porobil dost ale ma toho este vela ....dufam ze do konca jesene dokonci vsetko a bude fajn ...
ostatne babulky co budete robit?
Zatial sa majteee...

bambi7
4. zář 2009

cafte
mili si este tu

nedavame nutrilon z toho nam vracala davame bebu HA 😉

mili1
4. zář 2009

Tu som esteee....ahojjjj

bambi7
4. zář 2009

kde ste zasa? 😕 mala bola uz hotova tak spi neviem asi tm pocasim 😅 lebo inac kukuckuje ale si tak 40minut ale aspon nieco

bambi7
4. zář 2009

cafffff no ako?co prerabate domcek?

mili1
4. zář 2009

Tu sommm....

bambi7
4. zář 2009

no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 tesim sa

mili1
4. zář 2009

Bambi prerabame dole v dome ale to pre svokru aby mala vsetko 😉

mili1
4. zář 2009

Robime novu kupelku a izbu ..aj ja sa tesimmmmm........... 😵

bambi7
4. zář 2009

byvate so svokrovcami? jaj tak ja ze u seba

mili1
4. zář 2009

Byvame so svokrou, svokor uz nie je - ona dole , my hore ...

bambi7
4. zář 2009

no super my mame vsetko teda az na kupelku ale tu prerobime nabuduce leto dako sa nam do toho teraz nechcelo domi je este malicka a nechcelo sa mi ist s nou prec vsetko balit pre nu....ved o rok sa spravi

mili1
4. zář 2009

A vy ako sa mate?co robi mala?

bambi7
4. zář 2009

a v pohode ?ja mam teda super aj nasich aj svokrovcov ale som rada ze byvame sami 😉 aj ked su ok a mame sa radi.....

a co idete nakupovat?

bambi7
4. zář 2009

mala teraz spinka asi 10minut uz bola hotova asi pocasim 😀 no ale aspon spi aj ked to bude len 40minut dlhsie nespi....
a niky ako co robi?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru