Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
15. zář 2009

Ahojteee, bam aj nam tak hovoril lekar ..lebo aj nas si dava cele rucky do pusinky tak sme sa pytali ci mu uz mozu ist zubky a on ze sa mu pripravuju tak zato.... 😉
Azda uz bude mala dnes dobra a nebudete mat zlu noc a sa vyspite 😉 inak kukala som fotky je krasna - riadne vyrastla 😵
My sme dnes varili, bola u nas mamka tak varovala maleho a spievala si snim - uz tak kuka na vsetko a sleduje co sa deje okolo 😀
Tak sa majteeeeeeeee

mabe
autor
15. zář 2009

holky, tak se tady mejte pekne a v nedeli se ukazu. 🙂

bambi7
15. zář 2009

cafte babule tak mala spi teraz zalala snad noc bude dobra uvidime....

ahoj mili ako a dakujeme za pochvalu 😉

mabus ako sa mate ?

aanda
16. zář 2009

Caute babulky,
Bambi, malinka je krasnucka 😉 ako vie pekne past koniky...

nefertitka
16. zář 2009

ahojte, co tu nove?🙂

bambi7
16. zář 2009

cafte babulky ako?ahoj nef

aanda dakujeme no ta sa uz toci prevaluje a tak len z bruska jej to este nejde tak v noci ak treba pretacam 😀
a na plavani je to parada tak krasne rucickou spliecha to sa tam naucila a super reaguje na meno co predtym nie az tak ten kurz je fakt parada som spokojna 😉

teraz spinka tak uvidime kedy vstane a ideme von trosku a potom daco navarime.......sice este neviem co 😅 co mate na obed dajte napad......

mabe
autor
16. zář 2009

holky, loucim se s vami. Mame sbaleno a jedeme na chaloupku. Jsem tedka teda uplne grogy zase z utrose, ale snad to prejde. Kdyztak v aute pospim - jedeme 2,5h. Tak pa

nefertitka
16. zář 2009

uzite si to tam mab🙂

nefertitka
16. zář 2009

ahoj bam...uz sa mala toci na brusko sama? a inak uz ju zacinate krmit aj inym ako mliekom?

nefertitka
16. zář 2009

pomoooooooooooooooooooc

bambi7
17. zář 2009

cafte

nef mala sa toci uz od 4m sama a mlieko nam povedala lekarka ze v druhej poradn uz dostaneme bebu 2 HA este mame jednotku ....mala je sikuliacik nas 😉 a co nikolka co mate noveeee?

mab oddychniteee siiiiiii

aanda
17. zář 2009

ahojte babulky,
u nas to dnes vyzera na dazd.... tak mam taku smutnejsiu naladu... nejaka mini-depka asi 😠

mili1
17. zář 2009

Ahojteeeee, bam bebu dostavate v poradni? Myslela som si ze sa to riadne kupuje ...
Aanda aj u nas to vyzera na dazd ...riadne prsiiii , dnes budeme len dnu... uvarime si cajik a takkk.
depku zahod a mysli na Samulika - onedlho uz bude pri tebee 😵
Ahoj nefff....ako sa ma mala?
A inac nas maly sa este netoci na brusko sam...uz by sa mal?

aanda
17. zář 2009

Ahoj Mili... 🙂 ved hej, ja na neho stale myslim... uz by som chcela aby bol oktober a mali sme ho domka 🙂

ellysa
17. zář 2009

ahojte,ako? 🙂
mne je dnes celý deň príšerne zle, bojím sa, že je to črevná chrípka. Ani prsia ma už nebolia, asi z toho tento mesiac nič nebude. 😒

bambi7
17. zář 2009

cafte babulky co nove?elly neboj coskoro budes tehuliacik 😉

mili 5 krabic predpise lekarka platis polovicu ale potrebujes ich asi 8 - 10 balikov zalezi od davkovania tak ostatne platis sama a ked to spocitas nie je to lacna zalezitost....takze kojenie je dobre aj po tej stranke 😀 ale co uz ked sa nedalo......

aanda vsetko bude ok 😉

prajem dobruuu noc

ellysa
18. zář 2009

dobré ránko 😉
aanda to bude tým počasím, neboj za chvíľu bude drobec na svete a čakajú vás samé krásne veci 😀
dnes ešte prežiť v práci a poobede cestujeme na Oravu, svokra má narodky a je aj jarmok, no len ja žalúdok aj dnes na vode a chuť v ústach ako keby som mala zapálené hrdlo, tak sa "teším". Dne som 24 DC (MS chodí tak 26-28DC.
Babule chcem sa poradiť mám si urobiť test už cez víkend? Dôvod je ten, že na Orave mám hematologičku a možno ak by som náhodou bola tehu hneď mi predpíše injekcie, ale zasa na druhú stranu sa bojím, aby mi neukázalo // čiarky a potom aj tak dostanem mrchu, to sa stáva často. Asi počkám až ak nebudú meškať a pôjdem prípadne hore aj budúci týždeň. To je dilema čo? Plaším a ešte sa nič nedeje. Celá ja! 😀

aanda
18. zář 2009

Ahojte 🙂
dnes svieti slniecko krasne.. 😎 hned mam lepsiu naladu 😀

v noci som toho vela nenaspala... nejako sa nedalo... naskor malinky kopkal 🙂 a potom ani neviem co som bola hore, no a rano o 7,00 zacali susedia vrtat do panelov 😠

ellysa, hlavne sa nestresuj... no a co sa tyka testu... uvidis ake silne nutkanie budes mat aby si ho urobila 😉 drzim palceky tak ci tak

bambi, dakujem za povzbudenie... ja uz som taka nedockava 😀

bambi7
18. zář 2009

cafte babulky

elly no ja by som pockala 😉 viem ze clovek je uz nedockave ale ked meska aspon den je to lepsie a istejsie 😉 moc drzkammmmm palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aanda neboj coskoro bude samko na svete a potom uz nenaspis 😀 teda ak bude ako nasa 😀

no my ideme zajtra na svadbu kamoske mam krasne saty moj mi kupil 🙂 aj on si kupil novy oblek a tak....no a mala bude u svokrovcov byvaju od nas kusok ....ale aj tak prideme domov okolo 3h....a mala sa budi o 5h ....trosku sa zabavime snad 😀

no a v nedelu budeme oddychovat ....dnes som poupratovala povysavala,umyla parkety a pozehlila aby bolo v nedelu pokoj a budeme lezkat....

tak vam prajem pekny vikend

mili1
19. zář 2009

Ahojteee, bam ved hej viem kojenie je super po obidvoch strankach, nemusis zohrievat mlieko, robit, sterilizovat flase atd...ja som rada ze kojim, ale ak sa neda tak sa neda ....ved aj ostatni vyrastli na umelych mlieckach a su tu....ja by som chcela kojit dokym sa bude dat...no uvidime...
A prajem vam prijemnu zabavu na svadbe... 🙂
elly este trocha vydrz a potom urob testik...drzim palceeeeeee
Aanda o chvilu je uz Samko u tebaaaaa 😵

nefertitka
20. zář 2009

bam,ja som mala na mysli aj nieco ine ako mliecko,po 4.mesiaci by sa malo uz dieta na umelej vyzive zacat krmit aj normalne...
mili,este sa nemusi pretacat,to je este skoro🙂

bambi7
20. zář 2009

cafte ako ?nef dok povedala ze este netreba prikrmovat ze este nie ze mame cas....a ja to nebudem silit 😉 ved je casu dost 😀

svadba bola ok no ok bola som aj na lepsiej no malo hrali a tak......

mabe
autor
20. zář 2009

Ahoj devcata,

tak jsme dojeli vcera vecer z chaloupky. V patek dojely teta se strejdou a na me uz bylo tech lidi moc. Teta hrozne mluvi nahlas a porad a strejda se opil v patek a jeste v sobotu dopo chlastal a byl nechutnej. Tak se nam tam nechtelo byt s nema do dneska. Jinak to bylo super. Ve ctvrtek - dopo tenis (ja jenom divacka), pak vylet a chytali jsme i ryby bez listku(mistni atrakce) a pak si dali chycenyho pstruha. 🙂 V patek dopo tenis, odpo projizdka na konich (krome me ☹ ) a pak zase vylet. Takze jsem kazdej den byla prijemne unavena. Hlavne celej den na vzduchu. 🙂 Pocasi bylo nadherny. Dneska jsem uplne grogy. Az ted delam sekanou.

Zitra jdu na ten NT screening - mam celkem strach. Snad to bude ok. Cely ty 4 dny jsem se nedivala do zrcadla a zda se me, ze jsem zase vetsi. Jinak me mamka koupila 2 bodycka - kazdy za 50Kc. 🙂 Takze mam 3.

ellysa
20. zář 2009

ahojte, tak víkend už zasa za nami. Prečo to vždy tak rýchlo ubehne. Dnes 27 DC som nevydržala a testovala,ale negatívne ☹ Už som si aj poplakala. Veľmi som dúfala, že sa nám to podarí.

mabe
autor
20. zář 2009

Ahoj elly, to je me lito, ze si plakala, ale to vyjde neboj. 😉

mabe
autor
21. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Dle UTZ vse v poradku. NT 1mm, mame vsechno, co mame mit. 🙂 Odpo budou teda jeste vysledky krve, tak snad to bude ok. Hodila jsem fotecku do alba. To uz je clovicek. 🙂 Mame 10,1cm a poskocily jsme s tydnama jsem 13+6 a ne 13+2. 🙂

mabe
autor
21. zář 2009

holky, tak kde jste kdo? to bude cernych puntiku. 🙂

ellysa
21. zář 2009

mabe, tu som 😉
bože, tvoje dieťaťko je už také veľké 😀 , to už nie je fazuľka ani jahôdka, to je už skutočné mabuliatko 😀 . Cítim v kostiach, že už sa nič nepokazí a budeš čochvíľa drobca nosiť na rukách a ja som bosorka, mne môžeš veriť 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
21. zář 2009

elly, dekuju mooooooooooooooooooc. 🙂

mabe
autor
21. zář 2009

holky, tak krev v poradku 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru