Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
13. říj 2009

ja neschudnem ked len vynecham sladkosti,ja som jedla fakt 2 tyzdne len vlocky,ryzu,ovocie,zeleninu,varene maso,tmave pecivo a tak a nic neslo dole...
tak to skusim fakt len s nekalorickymi vecami...a potom sa mi hadam aj scvrkne zaludok a nebudem jest az tolko...kazdy mi vravi,nech nejem po 17tej,ale vtedy mam jedine cas a chut sa poriadne najest...
hej my sme zacinali s mrkvickou...tri dni,ale dali sme jej rovno skoro celu tu malu flasticku od hippu...potom zemiak,potom mrkvicka so zemiakom,potom brokolica,brokolica so zemiakom...a vlastne vzdy najprv nieco co dostavala nove bolo jednozlozkove,alebo uz s niecim co uz predtym papala,teraz jej uz ale davame aj veci ktore este nemala len tak halabala,ved to by som si musela robit lajstre,aby som si zapamatala,co uz papala a co nie

bambi7
13. říj 2009

no moja ale chudnutie zacina az po mesiaci tak ze to aj citis 😉 tak treba vydrzat aj ked sledujes dietne program tiez pomalsie dalej zajdes 😀 ale treba pockat aspon mesiac mam to odskusane kym telo nastartuje ved sme stale jedli a nevie ci teraz to tak nebude 😉

nefertitka
13. říj 2009

nooo praveze este nebola v sportovom v tejto zime,vlastne raz...a to som ju poprikryvala dekou..ale chceme jej kupit bud overal teply,alebo oteplovacky...fusak sa neda dat do sportoveho,tam ma medzi nozkami popruhy

nefertitka
13. říj 2009

no hej pomalsie dalej zajdes;) kolko vazis teraz?

bambi7
13. říj 2009

da sa dat ten od emitex ci ako da sa je univerzal a ma tam na 5 bodove popruhy

bambi7
13. říj 2009

ja som ten fusak podla toho kupovala 😉 ja mam asi 55 ,3 😕 no co uz ale mavala som 50 ale do vianoc to bude 😀

bambi7
13. říj 2009

a ty ?

nefertitka
13. říj 2009

no ja som rozmyslala,ze na zimu jej kupime sanky s operadlom,tam ju posadim a budem tahat 😀

nefertitka
13. říj 2009

ja mam 58 😅 😠 😒 🙄 😨

bambi7
13. říj 2009

ja som chcela aj fusak ved je taka zima aj overal ma ale aj tak radsej este je mala

bambi7
13. říj 2009

ale si vyssia kolko merias?

bambi7
13. říj 2009

ale prosim ta neboj schudnemeeee co bojis len to treba aspon 1 mesiac a fakt po 17 nic 😒 viem ako to je ja tiez jedavam po no ale skusim

bambi7
13. říj 2009

tak si davala hned od hipp mrkvicku ja ze normalnu uvarenu

bambi7
13. říj 2009

ale je to jedno nie?

bambi7
13. říj 2009

takze s chicco stolickou si spokojna?

aanda
13. říj 2009

dakujem za rady... inak si myslim, ze ho brusko neboli, ved by plakal a ked mu ho tak jemne "magam" tak ho nema velmi tvrde... pockam do zajtra a ked tak rano volam lekarke. Inak mame hrozne zlatu detsku lekarku, takze som rada 😉

bambi7
13. říj 2009

no tak jej cinkni to bude najlepsie a co robkate?

nefertitka
13. říj 2009

hej hipp,je to jedno,nemusis to pripravovat a je to rovnako zdrave;)
som s nou spokojna....musim ju ist nahanat🙂sa mi zobudila a uz lieta;)

bambi7
13. říj 2009

ok pa aj ja idemmmm

nefertitka
14. říj 2009

meriam 164cm bam a ty?

mabe
autor
14. říj 2009

Dobre ranko devcata,

tak dneska se me taky nechtelo vstavat. Pekne jsme spinkaly. 🙂 Musim si zvykat na novy uces. Uz vlasy nedam za ucho, do culiku - mam vlasy po ramena. Proste jsem nova. Dopo si chcu udelat poradek ve vecech - co oblecu, co ne. Pak jest, spat a odpo jdu k dedovi a na basket, pak k tchanovcum, takze az do vecera mam co delat. 🙂

Nefi, ja merim 165cm 😉

aanda
14. říj 2009

ahojte babulky... tak dnes rano bolo krasne kako 😉 farba aj konzistencia na jednotku 😀 som maleho strasila, ze ked kako nebude, ze pojdeme pani doktorke a budeme pichat trubicku do ritky.... 😀 zabralo 😀

Nef, Mabe... ja meriam 174cm ... ani sa niet co cudovat, ze Samko mal uz pri narodeni 55cm 😉

nefertitka
14. říj 2009

no teda aanda,to sa celkom dlhy narodil🙂

Nikolka mala 45cm.. a teraz uz ma 74...ma o 3cm viac akoby mala mat;) aj nozky ma kustik vacsie,neviem ale po kom,nikto v rodine neoplyva prilisnou velkostou postavy ani nicoho🙂 to ja mam nohy 35ky,manzel ma 41..taky normal a ona ma velke chodidla🙂 asi po postarovi 😀

nefertitka
15. říj 2009

jej sneziiiiiiiiiiiiiiiii 😀 a na moje narodky...aky pekny darcek 😉 ...sa tesim ako male dieta, aj ked je este skoro,ale neva,uz sa nam zvianocnieva;)

aanda
15. říj 2009

Nef, vsetko najlepsie k narodeninkam... 😉 😵

mili1
15. říj 2009

Ahojte babulky,,, aanda kakat nemusi kazdy den, nas je sice len kojeny a prve mesiace kakal kazdy den a potom aj 3 dni nekakal ale neviem presne ako to je kojene + prikrmovane UM, my sme rektalnu rurku pouzili asi 4 krat aj to velmi plakal a hned zabrala a vykakal sa, ale lekari ju neodporucaju aby casto pouzivat aby si na to dieta nenavyklo.... 😒 ale ked inac nejde musis mu pomoct....
aj my sme volali lekarovi ak nieco a bol ochotny poradil a bola som kludnejsia 😉
Nef takze vy mate stolicku chicco a si s nou spokojna? lebo aj my sa chystame kupit...od kedy ste ju zacali pouzivat? musi uz vtedy sediet?lebo som pocula ze su aj polohovatelne a nemusia sediet
Bambi my sme kupili spaci vak uz davnejsie lebo nas sa stale v noci vykopal a teraz ho do toho zabalim a je mu teplucko 😵
Inac babulky chcem sa spytat sportovy kocik sa nemoze pouzivat v zime? lebo nas sa uz pomaly nezmesti do kocika -vanicky ani do autosedacky tak budeme musiet nieco vymysliet... 😒
nef vsetkoooooo najlepsie k narodeninam a nech sa ti splni vsetko o com snivassss 😉
Myslim ze mam uz menej mlieka tak budeme musiet prikrmovat... ☹ 😢 musime sa poradit s lekarom...
ake mliecko davate vy?

nefertitka
15. říj 2009

dakujem vam🙂 uz je zo mna stara raroha 😕
ano mili chicco,pri polohovatelnej stolicke nemusi vediet sediet,da sa dat opierka nasikmo...tam ju niekedy na chvilu odlozim aj len tak,ked uz nevladzem za nou behat;) 😉

ellysa
15. říj 2009

ahojte no ja som na Orave u našich a tu sme už tri dni zapadnutí a zima ako v ruskom filme brrrrrrrr 😠
nef všetko naj k narodeninám, poriadne to osláv
mne je dnes celý deň zle, tak len polihujem, inak endo dopadla dobre, budem len sledovaná 🙂 , na hemato mi dali železo-2x denne mám ho veľmi nízke odjakživa a vymenili mi injekcie na clexane-neviem prečo-trocha sa ich bojím, ževraj štípu. Snažím sa myslieť pozitívne nič si nepripúšťať, ale aj tak mám stále strach

ellysa
15. říj 2009

inak práve som si uvedomila, že 22. idem na kontrolu a to som mala mať presne termí s dvojičkami až mi prišlo zle 😢

mabe
autor
15. říj 2009

nefi, vsechno nejlepsi k narozeninkam, jak stara paroha 🙂 🙂

elly, ahoj, tak to je dobre, ze endo ok. uvidis, vsechno tedka bude ok. 😉 ja jdu 22 taky na kontrolu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru