Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mikdok
21. zář 2014

@banana Ahoj já jdu taky teď na všechna vyšetření... Nedávno po první potratu mi zjistili, že mám zvýšené protilátky ve štítné žláze. Jmenuje se to autoimunitní zánět štítné žlázy. Udělali mi testy a řekli mi, že štítná žláza je v pořádku.. Tak jsem právě ještě požádala, aby mi udělali vyloženě testy na ty protilátky, protože zrovna v tu dobu potratila i ségra a její gynekoložka ji udělala taky testy na štítnou žlázu + protilátky ve štítné žláze a ty vyšly pozitivní.. Takže i u mě se to potom prokázalo.. Teď už jsem kontrolovaná na egokrinologii a doktorka po první potratu si byla téměř jistá, že to bylo způsobé těmi zvýšenými protilátkami...Tak jsem zvědavá co mi řekne teď :(
Každopádně teďka si nechám udělat veškerá vyšetření a budu doufat, že příště už se to opakovat nebude. No uvidíme... Držím palce ať se dočkáme brzy dobrých výsledků...

paula
22. zář 2014

holky tak ja po trech tydnech uz jdu do prace. Snad prijdu na jine myslenky. 😉 Uz nebudu mit tolik casu tady na konika a chci ziskat trochu odstup od toho tematu.
Preji vam vsem at se vam brzy zadari a miminka pekne donosite! 🙂

zuzkat1
25. zář 2014

Ahojte... Nebojte bude ok... A fakt sa to stava aj "len tak" ja mam vsetky vysledky nadmieru dobre a aj tak som 2x potratila,ale uz mam 5 mes babo...aj vam sa podari🙂

@mabe ako sa mate? My fajn,len ako zacala skolka nic nestiham... Furt niekde sme. 2X do tyzdna tanec a zo skolky pojde aj na kurz korculovania a plavania...tak sa tesi

bambi7
29. zář 2014

cafte babule no vidim ze nas je tu viac ,babule nevzdavajte sa vsetko bude ok ja som bola tehu 5 krat a z toho mam dve krasne babulky a tiez mame s muzom vsetko ok tak hlavu hore

nam naposledy jeden lekar povedal ze uz nebudeme mat deti jedine umele oplodnenie ze moj ma zle spermie a vidite mam 3 mes babulku a podarilo sa 😉

mabus ako? elly?

my sa mame super mala rastie je uzasna uz blaboce pretaca sa 😎

s domkou chodim v pondelok a stredu na tanec ,vo stvrtok ma anglictinu stale ju to bavi a piatok zasa dielnicky keramika a tak
no a v sobotu s nou chodi tato na plavanie 😉

mabe
autor
29. zář 2014

@bambi7
@zuzkat1 ahojte holky, my taky jsme v jednom kole. 🙂 byly jsme minulej tyden na dovci na sumave s tchanovcema, takze na deti nas bylo dost. sice v noci -5C, ale jinak přes den 6-12C, tak to se dalo. delali jsme vylety a bylo fajn. pepca chodi kolem nabytku všude, uz se jenom tak pridrzuje, s rukama chodi i s jednou opatrne. taky uz bude mit 11m, toto leti. anicka ma ut sportik v telocvicne a ve ct ma tancovani. ještě bych chtěla chodit ve ct dopo s pepcou a ja ve stredu vecer na power yogu, takze toho mame dost. 🙂 jsme zdravi, mame se fajn.

mabe
autor
29. zář 2014

jedno foto ze sumavy 🙂

merilinka
29. zář 2014

Ahojky 😵 ,prosím,jak dlouho Vám klesalo hcg po revizi??? Dneska jsem 6 týden a hcg 7,45 jednotek,minimum,co to bylo,ale stále není na nule a ms nikde 😖 😖 😖 ,vyvolávačku prý až za týden,až klesne hcg,,,,achjooo,jak dlouho mám ještě čekat 😖 😖 😖 Proč mi nepřišla ms,prý to spojitost s hcg nemá,,,dobrala jsem Inofolic za úpravu cyklu a stejně nic 😢 😢 😢

victoireux
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzkat1
30. zář 2014

@mabe aj my sme zdravi🙂 dierka na srdiecku zrastla,uz nemusime na kardio... Ale nepretaca sa...neznasa polohu na bruchu tak zjavne nevidi dovod preco by sa mala na brusko tocit...

@bambi7 moja ma anglictinu v skolke...kam chodite na tanec?aj my mame pondelok a stredu

zuzkat1
30. zář 2014

@victoireux ja som mala po kyrete naliate prsia ako po porode..telo reagovalo akoby som rodila

victoireux
30. zář 2014

@zuzkat1 děkuji za odpověď 🙂

zuzkat1
30. zář 2014

@victoireux nemas zaco,ale sleduj sa,lebo ak sa ti vytvorilo mlieko tak nech nechytis zapal,skus masaz pod teplou vodou. Sprcha.

mabe
autor
30. zář 2014

@zuzkat1 jee, to je dobře, ze srdicko je v poradku. 😉 neboj, urcite zacne. me pepca uz neda pokoj, jak všude chodi, všude chce jit, a porad chce za ruce potvůrka. 😀

zuzkat1
1. říj 2014

@mabe tak uz je to druhy den co sa otoci z brucha na chrbat. Ale naopak sa jej nechce... To srdiecko ma velmi tesi...inak je velka...ma cca 6,5 kg a 66cm. Dnes ma 5 mes a 3 tyzdne🙂 uz sa tesim ked aj ninka bude behat,pepca je zlata🙂

mabe
autor
1. říj 2014

@zuzkat1 dekuju za pochvalu. 🙂 uz si taky umi rict, když se ji něco nelibi. 😀

ja_nu_la
22. říj 2014

Ahoj,pročítala jsem zpětně vaše příspěvky,protože hledám někoho, kdo by měl stejnou diagnozu jako já,ale nic jsem neobjevila. A tak se ptám jestli tu není někdo, kdo by měl po vyšetření genetiky nějaký nález. Chtěla bych si o tom s někým popovídat, vyměnit si zkušenosti, protože tomu vůbec nerozumím a nebaví mě pořád čekat na doktory,kteří mi stejně nic neřeknou, jen mě pošlou k dalšímu. Jinak jsem taky po 2 zamlklinkách v 7.tt.

mikdok
26. říj 2014

@ja_nu_la
Ahoj já ještě čekám na výsledky z genetiky, zhruba za týden bych je měla obdržet, tak ti potom můžu dát vědět, jak to dopadlo.. Já mám bohužel 2x zamlklý potrat v 9tt. Za 14 dní ještě jedeme s manželem na imunologii, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne a jaký bude závěr..

annna79
26. říj 2014

Ahoj tak já jsem v červenci v 7tt prodělala SP v září bio.těhotenství a nyní opět potrácím.doktor teď bude řešit a pošle nás do pronatalu.Nevitě jak dlouho se čeká na první návštěvu a pak jak dlouho trvají výsledky?Já jsem schopna otěhotnět, ale neudrží se to.Máte některá s tímto zkušenost a co Vám pomohlo a jak rychle.děkuji

ellysa
26. říj 2014

@bambi7 ahoj ja ako túto tému presunuli nejak vás zanedbavam.My sa máme celkom dobre až na to ze tata máme nejak často v práci posledné tri týždne aj soboty tak je nám smutno.Aj my chodíme dva krat tyzdenne na tanečnú plus sme začali koníky.Tak máme dost.Oli je stále zlatá poslušný Wili je čert 😀 .Ale zasa sa spolu už pekne zahraju.

mabe
autor
30. říj 2014

ahoj holky, tak jak se mate? je tady ticho po pesine. anicka dneska uz ve skolce, pak jde do tancovani, privede ji tchyne. pepca ma kasel, jdu za chvilku prochazkou k dr., at si ji radsi poslechne, nezda se me to, je to hnus. snad to bude dobry a brzo to prejde, uz se trapime s rýmou stridave 3tydny a kasel treti den hnus.. 😝 pristi tyden budeme slavit uz rok, to je husty..

ja_nu_la
1. lis 2014

@mikdok Mně dělali imunologii taky,ale spíš jen tak,páč doktor říkal,že kdybych měla špatnou imunitu neotěhotněla bych vůbec. Výsledek - v pořádku! Jen ta genetika, nevím co mě čeká,ale podle slov doktora to nebude jen tak,bude to běh na dlouhou trať! Ptala jsem se jestli se máme nějak hlídat, ale prej jestli se nebojím potratu, tak nemusím! Nebojím? Jasně že bojím, ale s přítelem jsme usoudili,že to zkoušet budeme, i kdyby to mělo přijít znovu! Doufám, a modlím se, aby se to všechno vyřešilo bez všech těch testů a stresů.

mikdok
2. lis 2014

@ja_nu_la
Tak uvidime, jak nám všechny ty testy vyjdou. A dělali ti i vyšetření na štítnou žlázu? Mně ji udělali s tim, , že je všechno v pořádku a když potratila segra (dvojče),tak nám udělali ještě protilatky ve štitné žláze a ty vyšly zvýšené a přitom štítná žláza mi vyšla v pořádku. Teď se zkoumá jestli to tím mohlo být, tak jsem zvědavá... taky se budeme určíte snažit, ale tu bolest už nechci..ale jak píšeš budeme to zkoušet a bojovat!!

nefertitka
26. pro 2014

ahojte, tak ako sa tu vsetky mavate?🙂

mabe
autor
6. led 2015

ahojte holky, jdu vas pozdravit a pridat aktualni foto, kdo by chtěl..jinak trosku nachlazeni všichni, ale jinak se mame paradne. 🙂

mabe
autor
6. led 2015

@nefertitka ahoj, jak se mate holky 😀

ssandy
8. led 2015

Antikoncepci neberu už 16 měsíců, po 4 měsících přišlo neustálé krvácení, které doktoři vyřešili kyretáží (prý hormonální porucha, nic jiného nenašli). V září jsem otěhotněla, 6tt potrat - ok, nic se neděje, to se prostě stává. V listopadu znovu těhotná, hned po Vánocích v 7tt další potrat.☹ Dneska je to 12. den od začátku krvácení a stále trochu krvácím. Doktor mě poslal na genetiku - nevím, za jak dlouho budou výsledky a pochybuji, že se tam něco najde. Jdu ještě na kontrolu s štítnou žlázou - léky beru asi 15 let a všechno v normě. Na alergologii mi ještě udělají nějaká vyšetření na imunitu (ale před 2 lety dopadly dobře, takže ani tam nečekám problém). Nevím, jestli máme čekat na všechny výsledky, když si myslím, že všechny budou v pořádku. Přemýšlím, zda tomu nenechat volný průběh. Přeci by se nezadařilo, kdyby tělo nebylo připravené. Další potrat (i když na začátku) riskovat nechci, zamává to strašně s psychikou... co byste radily? (Obíhání všech možných doktorů mě ubijí, protože si připadám zdravá. Představa, že nepočneme normálně, ale s pomocí doktorů nebo nějakých hormonů mě děsí ještě víc!)

nefertitka
12. led 2015

@mabe ahoj, tak po starom🙂 akurat ze Niki je stale chora, a to ani do skolky nechodi.

No a na tento rok sme si uz zajednali dovcu na tri tyzdne ideme, tak sa tesim🙂 dr. nam poradila kvoli Nikolke pred skolou, ze 3 tyzdne pri mori urobia vela. Aj sme nasli cenovo celkom prijatelnu, do Turecka.

No a uz nas caka zapis do skoly, neuveritelne;)

a vy ako

mabe
autor
12. led 2015

@nefertitka ahoj, no teda uz zapis do skoly, toto leti. 😝 ja mam tedka taky anicku nemocnou, minulej tyden ryma, ale do skolky chodila, tak od vikendu kasel. pepince rostou zoubky, tak je trosku zahlenena, ale jinak dobry. takze anicku si nechavam tyden doma a uvidi se. jinak to musim zatukat, ze jsme nebyly nejak extremne nemocni, sem tam nejaky nachlazeni.
uz delame pripravu na leto. jedeme v dubnu s kamradama u nas v cechach na hory, pak v kvetnu ctyri rodiny a o prázdninách tyden s nasema na chalupe, pak asi more, ale na last minute. myslim, ze holky uz budou velky, pepca skoro dva roky a anicka pet..utika to silene, vzdyt nedavno jsem rodila pepcu.. 😝 😀
a normalka chodíš do práce nebo jak to mas?

tarra27
12. led 2015

@ssandy ahojky, jíš vitamíny a listovku? asi blbá otázka, že.....ale pokud ne, zkusila bych femibion, je fakt dobrý a třeba máš poruchu vsřebávání kyseliny listové...femibion ji má už zpracovanou.....třeba to pomůže....

Já bych to zkusila.....a nechránila se.

nefertitka
12. led 2015

@mabe este nechodim, nemozem, Nikolka bola od septembra uz 10 krat chora. Od zajtra zacina uzivat lieky na imunitu, tri mesiace by nemala byt chora, alebo to treba obmedzit podla moznosti, keby bola v skolke, tak to by bol horor. Berie to mesiac, potom mesiac pauza a zas mesiac, no a ja si idem robit kurz kadernicky od marca a chcela by som si otvorit vlastne kadernictvo, hrozne by ma to bavilo, len ci mi to aj pojde;)

no teda super plany mate na leto🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru