Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
7. pro 2009

no ja chvalabohu kupujem len mužovi a našim, svokrovcom dávame peniaze, muž to tak robil za slobodna a asi si na to už zvykli, aj keď mne sa to zdá blbé. So sestrou si už darčeky nekupujeme a synovcom kúpim len nejaké drobnosti.
ďakujem mám už 26, jáááááááj všetky "študenstské" zľavy mi skončili.

nefertitka
7. pro 2009

ze uz🙂 to si este mladica 😉

ellysa
7. pro 2009

😀 no už to nie je sladkých 17 😀 😀 😀

nefertitka
7. pro 2009

no neni,aj ja by som tolko prijala;) nejak rychlo starnem 😉

ellysa
7. pro 2009

heh baby práva ma navštívili rakúski jehovisti 🙂 som otvorila, lebo som si myslela, či to nemôže byť kontrola zo socky( aj keď neviem, čo by tu robili a hlavne ja tam robím, tak dúfam, že by po mne nešli, aj keď nikdy nevieš), alebo nejaký sused a to hentí. Tak som im svojou lámavou nemčinou vysvetlila, že nemám záujem a aj tak mi natlačili ten ich časopis-a dokonca po slovensky, hroznééééééééééééé 😝 😝 😝

sarlotta
7. pro 2009

ellysa všehcno nejlepší ke krásný 26tinám🙂)) na co si stěžuješ ? 😀 😎 naprosto ideální věk 🙂

mili1
7. pro 2009

Nef, elly dakujeme za priania 🙂 elly aj tebe všetko dobré hlavne zdravíčko, a nech sa ti splnia všetky želania----a to si riadna mladica, ja som už teda stará koza 😀 😝
Elly a šetri sa aby ti nezačalo tvrnut bruško lebo to je neprijemne, a boli 😒ale ja som sa aj šetrila a odychovala aj tak mi začalo tvrdnut 😖
Nef ani ja malého nevláčim po obchodoch ...všade ľudia a bacily a to ešte je aj tá chrípka tak sa bojim 😒 |nechavam ho radšej doma s mojim alebo so svokrou .....

nefertitka
7. pro 2009

aj ja tak mili,nebudem riskovat,ze mi tam nachyta bohvieco medzi tolkymi ludmi ...
vcera bol zas plny aupark deti,lebo bol Mikulas,tie vacsie pochopim,ale tie uplne malilinke babatka tam naco vlacia?Ich tam bolo jak ....som sa aj s kolegynou len za hlavu chytala,ze co tam vlastne robia,jedna babka si tam sedela na lavicke s vnucatkom vytiahnutym von s kocika,a to takym,ze este ani hlavicku nevedelo samo drzat,no hroza.

aanda
7. pro 2009

Elly, vsetko naj, naj, naj. hlavne zdravucke babatko 😉

Nef, Mili, Bam, viete mi poradit? Maly niekedy cez den kasle, ale len akoby "objavil" kasel.... nema ani soplik, ani zle nedycha, len niekedy akoby mu zabehla slinka, potom si raz akoby odkasle a zachvilku si zakasle 2-3 x a usmieva sa.... myslite si, ze mam kvoli tomu ist k lekarke? Teplotu nema ani nie je podrazdeny, alebo tak. Nechcem robit zbytocnu paniku a namyslat si choroby, len neviem, ci je to normalne 🙄 jaaaaaaaaaaj, bojim sa o neho, ale zaroven nechcem byt stale u lekarky kvoli nicomu..... ☹

nefertitka
8. pro 2009

ahoj aanda,a nerobi to naschval?lebo Nikolka to skoro od uplneho malicka robieva aj naschval,ze kasle.A mozno mu len naozaj slinka zabiehava,to Nikolke zabiehava teda dost casto.Skus sledovat tu teplotku a soplik,ja osobne si myslim,ze ked sa k tomu nic nepridruzi,ze to nie je nic vazne.Ak by ale kaslal casto a este sa na to aj budil,tak radsej zavolaj lekarke a opytaj sa jej,co mas robit.My sme jej tiez tak volali asi pred mesiacom,lebo jej nic nebolo,len kaslala,ale tak,ze sa na to budila aj zo spanku a pritom nemala ziaden soplik ani teplotku ani nic.Tak nam vravela,ze jej mame dat kvapky od kasla.Ditustat a calsium. No a asi do 3 dni to zabralo.Ak budes mat z toho zly pocit,radsej jej brnkni,radsej zbytocne ako nieco zanedbat.

nefertitka
8. pro 2009

calcium to malo byt

bambi7
8. pro 2009

cafte co noveeeeeeeeeeee? my mame 2 zubky

nefertitka
8. pro 2009

ahoj bam,tak to mate tolko co my🙂 ja neviem,kedy jej tie dalsie chcu narast,asi od 7.mesiaca ma len dva a koniec...asi to ma po mojej sestre,aj jej narastli vsetky a naraz az po jednom roku 🙂 ...ale strasne slinta,a divoko vsetko okusuje,hlavne svoje ruky,cele ich ma doskrkane,tak jej asi uz pojdu dalsie konecne.
Tak gratulujeme;)

sarlotta
8. pro 2009

bambi máš pravdu, že chvilička určitě neuškodí🙂 Náš malý chodil sám kolem konferenčního stolu v 6měs...prostě se sám přitáhl a šmatlal kolem... doktorka se chytala za hlavu a já od té doby už jen lezla po kolenou za ním... v 8mi chodil sám bez držení 😲 .... já bych byla radši kdyby mi dítko vydrželo déle ležet🙂)))))
doufám, že se na mě nezlobíš 😅 ... na tohle jsem asi trochu držka 🙂

nef...když chce chodit, ber ji podpaží-nevytahuj za ručičky kolem hlavy 😉

nefertitka
8. pro 2009

a aky je v tom rozdiel sarlotta?tiez viem,ze to neni moc dobre pre nu drzat jej zdvihnute paze hore,ale ona si to vyslovene ziada;)

bambi7
8. pro 2009

sarlottka nie nehnevam preco?ono sa lahko fakt povie ze to nie hento nie ale kazde mimco je ine a nasa neobsedi a lezat?no to uz vobec nie 😉
a ako sa citis?som moc rada ze si tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

nef caf no myslim ze jej pojde dalsi 😅

bambi7
8. pro 2009

ja nasu drzim pod pazuskami a tak cupita ako vojacik a hned saa smeje ak ju zoberiem place 😒 ked sa unav uz je dobre no bude ako ja 😉 ja som tiez skoro behala aj kecala

nefertitka
8. pro 2009

a inak ako pises sarlotta,ja tiez cele dni len lozim za nou,zachytavam ju,aby nepadala,nahanam ju kade tade a necitim si uz chrbat...a ako sa tvoj synator rozhodol sam hodit?proste sa pustil a skusal?bo som citala,ze to tak vraj ma byt

bambi7
8. pro 2009

nic neprehanam vsetko postupne 😉 len neobsedi 😀

sarlotta
8. pro 2009

nef...jde o to aby se snažila sama udržet rovnováhu a aby ta síla nebyl tlačená do rukou-ale do zad. Musí posilovat zádové svaly🙂 Je to mazec...ale bude líp a na Jaře už bude pěkně cupkat na hřišti sama. 😎

Bambi🙂 já se cítím všelijak... ráno šoufl...v poledne šoufl... anvečer se nažeru 😀 😎 a ráno zase šoufl.......

nefertitka
8. pro 2009

bam ak ti este nestvornozkuje,len ju nechaj lezkat na brusku na zemi a skus ju motivovat hrackami,daj nieco,co ma rada pred nu tak,aby nedosiahla,bude sa snazit pohnut dopredu, a lozenie je pre dieta najzdravsie,pre chrbatik aj cely vyvoj...moc by som ju este po nozkach nevodila na tvojom mieste...ale to je len moja rada...
ja si zas na takychto veciach davam zalezat,aby som nic nepokazila,ako sa vsade pise a ako radia lekari,tak sa to snazim aj praktizovat.

sarlotta
8. pro 2009

Holky když to vyhrabu tak Vám dám do albíčka jeho fotku z 6měs z postýlky-se zasmějete🙂)) On se poprvé vytáhl na nožky právě za šprušle v postýlce 😉

nefertitka
8. pro 2009

aha,ok,tak ju budem drzat pod pazuskami...inak niekedy ju pustim,ked stoji a chvilku si pekne stoji sama...az potom sa zbada,ze ju vlastne nic a nikto nedrzi a zacne padat trdielko🙂

bambi7
8. pro 2009

nef skusala som vsetko ona nechce a pytala som sa ta chvilocka ze neublizi .....

bambi7
8. pro 2009

no idem uz je hore tak paaaa 😉 a pekny den

nefertitka
8. pro 2009

to pride postupne bam...
no sranda,sikula to bol,ked sa tak skoro postavil;)
nam zacala nasa lozit 22.augusta a 2 tyzdne na to uz vstavala hore o nabytok a tak...a popri posteli vyslovene uteka a kebyze som tam neni,tak sa cela dodruzga,sisinko maly.Ale to je to,co som aj citala,ze sa moc spolieha na to,ze ju niekto chyti a potom sa neboji aj pustit..musim ju asi nejak nechat sem tam aj padnut,len aby to nebol skaredy pad sa bojim...
tak skus sajst tu foto,som zvedava;)

sarlotta
8. pro 2009

tak sem to tam šupla🙂 skřítka. Nef moc sranda to nebyla 😅 😉

nefertitka
8. pro 2009

idem kuk"🙂

nefertitka
8. pro 2009

jeeej aky je tam zlaty,jak sa skeri 😀 ...sikovne to chlapciatko🙂))podareny je strasne...no ja by som bola v soku,keby toto Nikolka spravila v 6.m. 😝 😀

nefertitka
8. pro 2009

mne znama povedala,ona uz ma velku dceru,ale ze kedysi ju vozila v aute vo vanicke od kocika na zadnom sedadle,a ze raz stala na krizovatke,pozrie do spatneho a jej mala si tam kludne stoji,ze ju skoro slak trafil🙂 super,ked sa ti dieta prvy krat postavi v aute 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru