Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

garonka
30. pro 2009

babce bruška ste merali? ja som dnes skoro spadla z nôh nameram 128 cm 😅 priberam len do bruška 😀

Kati a ty ešte čo tu? 😀 mala nechce na svet?

katka22r
30. pro 2009

garonka no nechce podla vsetkeho 8.1 by mala byt vonku ale ktovie vtedy mame aj tp no uvidime ona je vybita ako poistka sama nevie co chce,asi je pomne 😀

garonka
30. pro 2009

kati len aby ťa neprekvapila 1.1 2010 😀 😀 😀 😀 😀 a sa v novinach dočítame, že je prva novoročna kočica 😀

katka22r
30. pro 2009

noo tak ak tam bude dajaka Laura alebo Misko s Presova tak sme to my 😀 al nie vobec to nevyzera na bliziaci sa porod takze asi tak ale uz keby bola bolo by to super

mabe
autor
30. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Vysledky z cukrovky:

na lacno - 3,7
po vypiti cukru 1h - 7,1 za 2h 7,8

jinak tam nic napsany nemam. Tak dobry, ne? Jinak jsem byla v praci uplne naprd. To hodnoceni muze byt do 15.1., ten zastupce vul to vedel a nedal me vedet. A pak lital v praci furt nekde, tak jsem se nastvala a rekla jsem sefovi, ze to sama delat nebudu. Prijdu po novym roce az bude mit cas. Nemusela jsem tam vubec jezdit. Ale zase jsem se provetrala.

nefi, uz trosku funim, ale jenom trosku. dneska rano +9kg. hlavne kdyz dyl jdu, tak me boli v krizi, brisko uz je tezsi. jinak princeznicka kope pres celej den, ale jak jsem psala, zadnej fotbalista, vsak je to holka, ne? 🙂

bambi, ahoj, ja uz mam toho dneska dost. tedka si jdu lehnout a vecer dojede uz tatka z hor.

mabe
autor
30. pro 2009

tak tedka jsem nasla totok:

Normální hodnoty glykémií při testu jsou:

do 5,5 mmol/l nalačno,
do 8,8 mmol/l za 1 hodinu a
do 7,6 mmol/l za 2 hodiny po vypití roztoku.

ja tu treti hodnotu mam vyssi o neco, ale bylo tam i napsano, ze se ma sedet v klidu a me sestricka rekla,ze si muzu zajit i neco vyridit. tak jsme byly s tatkou po tom druhym odberu na prochazce. 😖 takze myslim, ze je to ok, co vy rikate?

katka22r
30. pro 2009

mabe je to oki moje vysledky po 3tom boli cez 8 nieco a som tu

mabe
autor
30. pro 2009

ahoj kati, tak diky. a jak jsi tu? 🙂 promin demence 😀

aanda
30. pro 2009

ahojteeeeeeee,
Nef, Nikolke vsetko naj naj naj k 1.rociku, hlavne vela zdravicka 😉
Bam, mala je krasnucka, ma naadherne velke oci a v nich vidlo riadne plamienky....budete musiet kupit nejaku pusku, aby ste tych napadnikov stihali zvladat 😀 😀
mili, ten tvoj drobec ma uz 7 mesiacov???

jaaaj, to to leti, nas uz ma 3mesiaciky, krasne pasie konicky - dam foto 🙂

mili1
31. pro 2009

Ahjojteee, aanda malý je krásnučky pozrela som foto ...a neviem či aj vy nebudete odplašovať dievčatá 😀 😀
Pridám potom aj ja nejaké foto
Včera som sa stretla s kamoškou čo sme spolu rodili,, bola som sama vonku skoro po dvoch rokoch - odkedy som otehotnela som nebola nikde 😉 tak mi to dobre padlo 😉 moj bol s malým 😉
Bam aj ja ho varim žltok a davam ho do polievočky 😉 🙂 na rožtek som ešte neskušala
katka ono to može prisť hocikedy začne sa pytať na svet a už budete behať do nemocky.... 😵
Garonka a v ktorej nemocnici budeš rodiť? už máte vybrané aj mená?

katka22r
31. pro 2009

mili juuj keby si mala pravdu dnes sme mali uz troska bolesti ale este stale to nieje ono,viem ze termin este nemame ale ja by som bola rada ak by uz vysla som taka akasi nesvoja

mabe
autor
31. pro 2009

jinak holky PEKNY NOVY ROK A VSE NEJ DO NEHO 😉

nefertitka
31. pro 2009

ahojte...dakujem aanda za blahozelanie,a Nikolka samozrejme tiez🙂vidim,ze tu pribudli nejake nove babizne,co maju tesne pred porodom🙂 dalsie deticky nam tu pribudnu juchu 😉
ako budete silvestrovat?ja som zvedava,dokedy vydrzime byt hore,a kolko krat vsetky tie delobuchy Nikolku zobudia...
tak vam este raz vsetkym prajem Stastny Novy rok🙂

nefertitka
31. pro 2009

a pridala som aj ja dve fotky do albumu🙂

ellysa
31. pro 2009

babuľky všetko dobré v novom roku, aby sa v roku 2010 zo všetkých tehuliek aj snažiliek stali maminy a malé bábiky, čo už sú na svete, nech sú zdravučké a šťastné, ako ich rodičia 😀
Ani ja nemám rada tie delobuchy, ohňostroj áno ale to čo len rachá a nič z toho mi strááááááááášne lezie na nervy.
som ešte sama, všetkých z mm roboty pustili iba on musel ísť ešte do jednej firmy, tak príde až večer, tak mi je smutno. ☹ už varím kapustničku a mäsko až neskôr. Tiež to vypadá tak, že hádam ani do pol noci nevydržíme. 🙂

mili1
31. pro 2009

Ahojte,,, jeej nef malá je zlatá a krásavica asi po mamičke ale aj ocko je pekný tak asi po obidvoch 😉 🙂
Krásne fotky aj pohladnica , aj my sme dali robit podobne potom pridám do albumu 😉 🙂 a nasim sa velmi pacili 😉
Katka a viem si predstavit aka si nesvoja, ja som uz v tvojich tt chcela to mat tiez za sebou, lebo to uz bolo hrozne aj spat aj chodit.... ...nevedela som sa dockat ani maleho
my budeme silvestrovať doma s malinkym , kde inde, a tešíme saaaaaaaaaaaa 😵
Inac aj ja cakam kolko krat zobudia maleho tie delobuchy, u nas uz teraz strielaju, zacina mi to už ist na nervy 😒
Moj isiel na prechadzku s malym tak som si trocha sadla k pc....
Tak sa majte ....
Prajeme Vam krásny, šťastný a úspešný Nový rok nech sa Vam darii

katka22r
31. pro 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti. 🙂

aanda
31. pro 2009

Mili, diky, potom kuknem na Vasho chrobacika ked pridas fotecky.... jaaaaj, to je super, ze si si trochu "povyrazila von" clovek to niekedy potrebuje....aby si vyvetral hlavu 🙂
Nef, mala je podarena 😀

bambi7
31. pro 2009

cafte aj ja vam prajem vsetko dobre do noveho rokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

katka22r
1. led 2010

dobre ranko kocky tak ako po dnesnej noci?u nas rachali petardy asi do pol 3 stale dakto daco vypustil ale inak som uz v posteli bola o 1 rano,mali sme byt doma ale nakoniec sme isli k svokrovcom kedze od nas byvaju cca 10 min...tak este raz vsetko naj v tomto rocku... 😉

mabe
autor
1. led 2010

vse nej do noveho roku 😉

nefertitka
1. led 2010

ahojte...tak my sme Silvestra stravili vcelku v pohode...malu to sice budilo,prehadzovala sa,ale nezobudila sa nastastie uplne...ja som zaspalaopol druhej kvoli hluku,spala som do 6:30,ale zatial to vcelku zvladam🙂a vy ste sa ako vyspali a ako ste oslavili?

mabe
autor
1. led 2010

ahoj nefi, tak my sme byly nejdriv u kamosky - ma 1,5 rocni holcicku, uzasna. a tedka cerstve zjistila, ze je zase tehu. 🙂 jely jsme tam na 15h a pak jsme se presunuly na 20h k tchanovcum. domu jsme dojely kolem 2h. jsu totalne grogy, vsak ja to dospim. 🙂 tedka prijedou nasi na chvilku a na obed jdem k manzove segre - mame to 5 minut z baraku, bude svickova a pak odpocivat dneska. 🙂 anicka je asi unavena, dneska se jeste neozvala, ale vcera kopala az do te noci.

ellysa
1. led 2010

ahojte tak všeeeeeeeeeeetko dobréééééééééééééééééééé. Mňa včera hneď večer vytočili správy, omieľali tam, že nejaká veštica predpovedala, že tento rok začne tretia svetová, no to fakt nemuseli dávať 😠 .
inak v pohode, manžel mi zaspal už o desiatej, tak som ho pred polnocou zobudila štrngli sme si a šli spať
🙂 🙂, ako dôchodcovia.
baby mne sa zdá, že ten mrňús sa prevaľuje iba vtedy keď niečo robím, všade píšu, že najviac ho mám cítiť keď si ľahnem na chrbát a vtedy prd, ani sa nehne, zato včera v tescu pri pokladni sa mi zdalo, že tam má diskotéku. Tak neviem, či je to vôbec ono. 😕

katka22r
1. led 2010

ellysa kazde babenko je ine a bud rada ze ti dopraje klud vtedy ak ho chces mat...ale pockaj vo vyssom stadiu teraz si iba na zaciatku kopkania...mne nedopraje ta moja mala ani spanok takze sa s nou obcas hadam 😀 a tak zaspime obe...

sarlotta
1. led 2010

Ahojík holčinky. Hodně štěstíčka v Novém roce, spoustu příjemných chvil prožitých s rodinou a přáteli a zdravíčko🙂)))

mabe ... ty hodnoty máš v pořádku 😉

bambi7
1. led 2010

cafte babulky aj ja vam este raz prajem vsetko naj do noveho roka 😉

no my sme mali super silvestra boli u nas kamosi aj s ich malou tak nam bolo veselsie,male spali celu noc aj nasa domi co som sa cudovala co to tam tak buchalo ale super ,aj uz konecne zaspavame v postielke bez usppavania 🙂 konecneeeeeeeeeeeeeeeeee jaj som rada

tak babulky este pekne oddychujte 😉 tak to ide ze coskoro je leto 😀

nefertitka
1. led 2010

no veru bam,sa ani nenazdame a fakt bude zas coskoroleto...my uz pokukujeme po first momentoch🙂 cenovo sa dost oplatia,tak mozno nieco skusime aj zarezervovat a radsej to zaplatime na 2 az 3 casti ako potom naraz pri tej hypoteke co nas caka...ale radsej si priplatime poistenie pre pripad storno zajazdu,keby sa nieco stalo...asi by sme chceli ist do Grecka...

nefertitka
1. led 2010

bam a nenabrala si naspat cez sviatky to co si uz schudla?🙂

katka22r
1. led 2010

kocky co robkate?ja sa tak nudim....to cakanie na prichod porodu je strasne dlheeeeeee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru