Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. led 2010

ahoj katka ani neviem tam ma to stalo okolo 3tisic vtedy stali okolo 4,5tis neviem teraz tusim stoja uz menej ako ked som ich kupovala ale aj baby tu v bazare som ich zazrela pokukajte 😉

mabe
autor
4. led 2010

kati, divala jsem se na net a je to tak kolem 2000kc.

bambi7
4. led 2010

hej teraz stoja nenej a cez bazar este menej 😉 co je super

mabe
autor
4. led 2010

v cem perete vecicky pro maly?

bambi7
4. led 2010

mabus ja v persil sensitiv gel aj sebe aj mojmu ja som alergicka na ariel a mam citlivu kozu tak periem v persile a som spokojna

bambi7
4. led 2010

mabus a co ti este treba?

mabe
autor
4. led 2010

bambi, ja toho tolik nemam. tedka me nic nenapada. a hlavne musim jit rychle na zachod. konecne. 🙂 jak beru zelezo, tak se me spatne chodi a malo. mam na to od dr nejakou morskou rasu. jinak me otikaji prsty na rukach. rano je to nejhorsi a vecer. ale to k tehu patri, ze? 🙂

bambi7
4. led 2010

ja som mala tiez napuchnute prsty nebojkaj vsetko je ok

mabe
autor
4. led 2010

jo, urco nijak se to nezhorsuje. je to neprijemny po ranu, te boli klouby a mas ruce natekly. ale nic hroznyho. jinak zadny zatim krece, atd.

ellysa
4. led 2010

ajojte
no mám pocit, že dnes sa drobec mrví skoro stále, ale je to len také jemné, žiadne kopance do ruky, ja to asi ani tak skoro nepocítim, kým sa prekopne cez celé sadlo 🙂
inak monitor dychu my chceme tento http://www.snuza.com/pages/intro.php

mabe
autor
4. led 2010

ahoj elly, ja mam malou asi nejak divne otocenou, kope me do podbrisku a do strev.

tak jsem tu. ke kamosce nejdu, mam velkej, velkej prujem. asi z toho obeda - syrova macka s opekanyma bramborama. aspon si udelam ten poradek ve vecech a vycistim se. 😀

ellysa
4. led 2010

mabuš ja dnes podobne, v sobotu zápcha dnes ma preháňa, ja pohyby cítim práve dosť vysoko až okolo a tesne nad pupkom, dnes zasa na pravrj strane a tri krát zaklpkanie dole , tak ja neviem ako je otočené.
inak na tú nádchu dnes klokcem a aj cez do nosa nalievam slanú vodu a zdá sa mi, že o trošku zaberá.
a kočík už máš?

mabe
autor
4. led 2010

elly, mam akorat flasky, obleceni asi vetsinu a prebalovak. tot vse. prave si v tom musim udelat poradek a nakoupim pres net. na kocarek pujdem pristi nebo prespristi tyden. me taky nekdy kope kolem pupku a dokola, ona se nekdy tak mota, ale dneska dole. je to takovy prevalovani.

ellysa
4. led 2010

tak to ešte hodne musíš pokúpiť, či ani nie?
Ja nemámešte nič, len oblečko po synovcovi, ale ak dopadne KO vo štvrtok dobre, ideme v sobotu na nákupy a už by som rada niečo kúpila ale asi len nejaké oblečko vo výpredajoch, aj kočík začneme kukať, je drahý tak nech to máme z krku

bambi7
4. led 2010

no som tu

elly ahoj ja som pozerala ten novy monitor a ja by som kupila klasiku 😅 ale jasne ze je to na tebe ja si neviem predstavit ze ked zacne viec vnimat tak to da dole podla mna ten syndrom nahleho umrtie je riziko do 6mes aspon tak pisu a to uz male ajda dole no teda nasa domi urcite 😀 ta tak dvyhne nohy a celou silou ich pusti dole tak ze niekedy si myslim ze postielka cela padne 😀

mabe
autor
4. led 2010

elly, no prave, z toho mam nervy, ale zase to koupim na dvakrat treba. mamka me dneska koupila prebalovaci podlozky 10ks za 88Kc v Rosmanovi. tak me zitra vezme jeste dalsi balik, dobry, ze? ty mas jeste cas, ja nakupovala az po 22tt. 🙂

bambi, asi koupim novy monitor a hotovo. bude muj v zaruce a muzu ho prodat ne? na co pujcovat za 900kc na pul roku, stejne je to malo. a ja chci vse udelat pro zdravi anicky, tak dlouho jsme na ni cekaly.

bambi7
4. led 2010

mab ja ho este pouzivam do roka ze kludne a potom odloim pre druhe 😀

mabe
autor
4. led 2010

ja si taky rikam. vis co, nechci utracet za drahy veci, ale toto je zivotne dulezity. je to hodne penez. nejdriv jsem souhlasila s manzou, ale ted jsem si uvedomila, ze on koupil tchanovi power ball (nevim, jestli vis) za 700Kc a chce si ho koupit taky. to me pripada vyhazovani penez. jinak on neutraci, ale na takovy pitominky to da. takze budu tvrdohlava a objednam to. 🙂

mabe
autor
4. led 2010

zadny socky nejsme. sice tedka s tou neschopenkou je to horsi, ale mame penize. bydlime u babicky jeste, takze platime 2500Kc mesicne, coz je smesny. vim, ze budem stavet barak, ale riskovat zdravi anicky nebudu. a co chuvicky? poradis nejaky?

ellysa
4. led 2010

ahoj bambi, mne sa na ňom páči, že ho môžeme použiť všade, no každopádne sledujem o ňom diskusiu a potom sa rozhodneme podľa referencií, to môžeme kúpiť aj úplne nakoniec 🙂
ja vôbec neviem,čo všetko mám nakúpiť, každý hovorí, že využil niečo iné, mám aj taký zoznam stiahnutý a tem mi príde celkom rozumný, tak asi pôjdem podľa neho 😀
toooooooooľko bkbostí by sa dalo pokúpiť, ja sa hlavne obávam či budem kojiť a čo mám kúpiť 😒 moja mama ani segra nikdy nekojili, ja dúfam, že budem prvá, ktorej sa to podarí

bambi7
4. led 2010

velmi dobre robis mabuska ved si cakala dlho na anicku a ja som aj moj si povedali ze jasne ze to kupime ,a som rada ze to mam 😉

ellysa
4. led 2010

ešte aj chúvičku? 😲

mabe
autor
4. led 2010

elly, ja jdu podle seznamu z netu http://www.bejbyboom.cz/vybava-pro-miminko.htm + neco sveho

bambi, tvrde na neho 😉 . on samo je taky moc stastnej tatka. boji se, abych nekupovala moc veci, ale ja ho presvedcim. to vis, tchyne rekne, ze oni to taky nepotrebovaly. 😝

bambi7
4. led 2010

elly ja uz necitam moc diskusie tiez kd som to citala pisali ze to netreba ze to pipa a take veci a jasne moze to pipat ale aj koli tomu ze je to zle od seba teda posunute a radsej sa kuknem ale som rada ze to mam a druha vec nasa rada spava teraz na brusku asi by ju to tlacilo ta v postielke putuje a to uz dlho 😀 a ked sme sli na dovolenku aj tento monitor sme mali 😉 ale jasne kazda si spravime ako uzname

mabe
autor
4. led 2010

bambi, hodis odkaz toho tvyho monitoru a chuvicek? ale chuvicky jsou asi jedno

bambi7
4. led 2010

svokra nech sa stara sama o seba no nie?kedysi tiez sa jedlo vsetko a teraz je to uplne inak ja si dam nieco mastnejsie a je mi hned zle a predtym bolo ine vela veci......treba dat na seba a ostatni nech si hovoria co chcu a okrem toho mame za sebou missedy a clovek si uz inak vazi male ze je vobec tehu 😉 jasne ze kazda zena je rada ze ma male ale ta co prejde tymto to sa neda opisat co preziva ved same viete 😉 takze mabusak nepocuvaj reci co nechces a aj tak sa rozhodnes sama sama najlepsie vies 😉 bude to vasa princeznicka

mabe
autor
4. led 2010

bambi, vsak vis, jak to s ni je. 😒 ona je nejchytrejsi. 😖 jinak mam uz podlozky na prebalovani - 10ks za 88Kc me koupila moje mamka v rossmanovi. zitra koupi dalsi balik. 🙂

bambi7
4. led 2010

je to angelcare AC 300 su aj novsie ale tento staci a som uplne spokojna

ellysa
4. led 2010

mabe dík uložila som si 🙂
môj je hotový keď mu ukážem zoznam ale poviem, čo by som chcela kúpiť, vždy mi povie, že kedysi ľuďom stačila hojdačka na špagáte, perinka a jedna plachta z ktorej bola najprv plienka a potom ju prešívali na oblečenie 😀
tak sa bojí, čo ja všetko pokúpim, ale nech sa len bojí, bude toho dosť 😀 😀 😀

katka22r
4. led 2010

ellysa chlapi to nikdy nepochopia 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru