Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
29. led 2010

cafte babulky tak piatok coskoro prec jaj ale to ideeeee

elly tej kamosky mi je luto ☹ a preco sa to stalo ma dake problem ked pises ze uz 2X....

no babulky ako ste sa dnes mali?

sarlotta
30. led 2010

dobré ránko🙂

ellys slyšela jsem... je to smutné ☹ 22tt je moc brzy.

ellysa
30. led 2010

dobré ránko 🙂
bam to je babenka tu z fóra, asi má slabý krčok, neviem ☹, ale je to smutné, keď som chodila do októbroviek tiež tam bola jedna taká baba ale tá už potratila dvakrát okolo dvadsiateho týždňa a potom sa jej narodil chlapček v 24 ale neprežil ☹ ☹ ☹ ☹ , tak to už obdivujem, že dokážu bojaovať ďalej.
ale nemyslime na zlé, práve sa chystáme do Kitsee do choco-csardy, je to taká predajňa čokolády pri fabrike, je to tam lacné a všetko môžem poskúšať, mňam 🙂

bambi7
30. led 2010

dobre ranko mnam cokoladka jaj dala by som si aj dve 😅 no sla by som s tebou 😀

a co mate na plane ?my ideme k svokrovcom a k nasim a zajtra lenosime 😀 domi tu beha v choditku a keca tu je uzasna 😉
no keby ten sneh uz nebol bola by som rada uz je toho dost.......

co dnes varite?

mabe
autor
30. led 2010

Ahoj holky, tak se hlasim. Vypada to,ze spineni ustate. tuk, tuk. vytok mam porad, ale takovy jako byl predtim. Kdyby to nahodou byl zanet, muze to anicce ublizit? Ja budu mit vysledky totiz az v patek.

sarlotta
31. led 2010

Ahojík. Mabe určitě to Aničce neublíží. Výtok je v těhotenství normální, pokud nesvědí, nebo Tě nepálí při čurání, tak to není zánět.

sarlotta
31. led 2010

bambi my máme uzenou polévku a zapékané brambory s brokolicí a uzeným 😉

ellysa
31. led 2010

ahojte, ako si užívate nedeľu? 🙂
my máme na obed fazuľovú polievku od včera, lebo som bola donútená urobiť 10l hrniec 🙄 😀 , to bude snáď ešte do stredy a boli sme na guľkách v Ikei, konečne sme malej vybrali skriňu 😎

mabe
autor
31. led 2010

Ahojky, tak holky, ja jsem dneska zase nejak totalne grogy. manza uz dvakrat umyval nadobi, vysal, udelal poradek ve vecech ve skrini, to je takovej sikovnej chlapecek. pripada me to tehu, cim dal tim vic namahavejsi. nejak mambricho porad nafoukly. nemuzu se moct najest. ja jsem uvarila slepici vyvar a upekla kure s ryzi a mela jsem asi tak 1/2 porci polivky a pak 1/3 porci kurete a uz jsem byla precpana, ze me bylo zle.to uz se nemuzu normalka najest?? 😝 😕

ellysa
31. led 2010

mab asi už malinká tlačí na žalúdok, aspoň nepriberieš, aj mne by moja mohla, ja som sa stráááááááááááášne rozožrala, ale za mesiac som pribrala len trištvrte kila, tak hádam to nie je také zlé 😉 , zatiaľ mám plus 3kg

mabe
autor
31. led 2010

tedka dovezl bratranec manzi postylku. nejdriv jsem ji nechtela, ale tedka vypada celkem dobre. je takova bytelna. tak ji manza dava dohromady. od kamosky bych mela mit novou matraci za 500kc a hotovo.

elly, ja mam +10kg, od minule ko jsem nepribrala. dr. rikala, ze to neva, ze je dulezity, aby mala pribirala, pry to bere ze me.

bambi7
31. led 2010

cafte babulky mabuska 1Okg ni je vela super 😉 a tie posledne tyzdne babo pribera najviac 😉

elly ze 3kg jajjjjjjjjjj tak malooooooooooooo len papaj 😀 😉

ja som zacala konecne cvicit tako mesiac vam poviem 😀 😀 no a kazde rano a poobede este uspavam domi to skackam tak pohoda 😀
no tak a vikend je fuc tak to ideeeeeeeeeeee .....domi uz spinka a dnes sa sama postavila v postielke a kukala si tam no mm hned dal postielku nizko 😀
no inak dnes som varila kuracie maso v cesticku a zemiacky a polievocku.....

mabe
autor
1. únor 2010

dobre ranko devcata, tak dneska jsem se pekne vyspala. akorat musim k tomu zubakovi. 😝 mam trosku strach, aby me nemusela vrtat, ach jo. ona si vzdycky neco najde a tedka v tehu se kazi zuby vic, ze? za hodku jdu a pak jdu k nasim, jeste musim k obvodacce, aby me zmenila tu spatnou mutaci v tehu prukajde. jinak se citim dobre. mala si zase hraje na vetrelce, ale holky uplne drsne. dneska teda tu hlavu mela uplne vystrcenou, ne hrbolek, ale jakoby cela hlava. rikam si, jestli je to ok, takhle se vystrkovat????

ellysa
1. únor 2010

dobré ránko 🙂
mabuška musí to byť krásne, ks sa ti malinká tak ukazuje, myslím, že je to normálne 🙂
aj ja sa dnes chystám do BA, musím ísť k doki po potvrdenie o trvaní PN a zaniesť ho do roboty, vôbec sa mi nechce vidieť šéfku. 😝
Ja som spala dobre, len sa mi zdalo, že malá ma tak kopla až som sa zobudila, ale naozaj neviem, či to bolo naozaj alebo sa mi to snívalo
😀

mabe
autor
1. únor 2010

elly, treba te kopala 😉 . ja jsem poslala listek na penize po spolupracovnikovi, taky se me tam nechce. ale budu muset tam jit tento tyden na to osobni hodnoceni lidi. driv jsem tam chodila rada, ale tedka jsem si nejak odvykla a uz se mi nechce. kdybys ale videla, jak vycuhovala, fakt jak v tom vetrelcovi, jak ten chlap lezel na stole a bricho se mu uplne vzdouvalo. 😀

ellysa
1. únor 2010

ten film som nevidela, ale viem si to predstaviť, no už tam má Anička málo miesta, tak keď sa chce ponaťahovať,musí sa niekde vystrčiť 😀 😀.
Ja vôbec netuším, ako sa malá točí, len približne na ktorej strane sa zdržiava, ale stále strká nôžky nejak do mňa, aj doki to povedal aj kopkanie niekedy cítim ako keby uprostred tela,asi keď do niečoho kopne, je to také zvláštne. 🙂

mabe
autor
1. únor 2010

elly, ja mam to stejny. jak je otocena hlavou nahoru, tak me kope - do mocaku, do strev a jakoby do konecniku. jenom asi kdyz me kopne kolenem, tak je to v podbrisku. hlavou teda dost tlaci do zeber. vcera jsem nevedela, jak si sednout a nemohla jsem se poradne ani najest. 😒 dneska jsem mela zatim dva rohliky a dobry, tak uvidime, jak se budu moct najest pres den.

mili1
1. únor 2010

Ahojte babulky,,, ako sa mate? my sa mame super, uz sme pokrsteny, bolo krasne, maly bol zlatulinky aj fararka nas pochvalila a v kostole ak sa zacalo spievat zacal plakat tak sme sa poprechadzali a bolo fajn.... 😀
No ale musel sa ozvat ze ho krstia 😀 nech kazdy vie.... 😀
Oslava dopadla tiez dobre,,, dnes uz len oddychujemmmmm bolo toho dost....
Sme radi ze to mame za sebou .....

mabe
autor
1. únor 2010

ahoj holky, tak jsem zpet od dr. Nakonec me vrtala dva kazy. 😒 Byly teda mensi, tak to netrvalo tak dlouho. Anicka se pekne mrvila. Jinak tedka cekam do 1h na jidlo. Koupila jsem anicce jeste jeden kabatek c.56 za 89KC v Kice a deku fleecovou oranzovou za 89Kc. Trosku slevuju z naroku. Koupila jsem tu deku misto te z Emitexu. Treba ji nakonec koupim, ale zatim bude stacit tato.

ellysa
1. únor 2010

mili gratulujem, tak už ste "na poriadku", malinký je šikovný, ako to pekne zvládol. Predpokladám, že ste krstili v evanjelickom, keď farárka, ale tam sa spieva skoro stále, nie? 😀
mabe chúďa brrrrrrrrrrrrr ☹ , ja som k zubárovi radšej nešla, u nás to už nie je povinné a bola som na úpnom začiatku tehu.
aj ja by som chcela deku z emitexu a tiež som kúpila takú tenkú v ikea za 3 EUR, to je asi tak ako si kúpila ty, uvidíme podľa toho aká bude zima, Keď sa narodí, podľa toho dokúpim 🙂

sarlotta
1. únor 2010

Ahojík holčinky))))))))

uff konečně jsem dorazila od doc... byla jsem na gyndě... všechno ok, srdíčko, mimísek porostl na 6,7cm CRL/hlava-kostrč/. Doktor spokojený
Pak jsem jela pro PN na poštu a na pojiš´tovnu nechat si proplatit to NT a vitamínky. No a pak jsem čekala 3!!! hodiny u kožní ... jsem musela na kontrolu... mazec.
tak jsem se zpátky stavila na obídek v hospodě a už jsem tu.

bambi7
1. únor 2010

cafte babulky
jaj mabuska zubarrrra ja nemusim ale co narobime ked treba 😒 si sikulka ze si to zvladla super ved ako inak

sarlota super ze je vsetko ok super len tak dalej 😉

mili srdiecko no gratulujem ku krstu super nas to len caka 😀 a daj foto ak budes moct aky ste krasny 😉

no my sme boli vonku tam si pospala ked sa ritka natriasa 😀 a stale v postielke stoji 😀 no a keca a keca to bude mat po mamicke 😀 😅

tak prajem pekny den babulky moje

bambi7
1. únor 2010

co kde ste halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😒 😒 😒 😒 co spinkate? 😀

no nic tusim si budem pisat sama 😀
no tak zacinam 😀 mala poobede este spala 20 minut .....ale nie nebudem pisat sama pre seba 😀
tak pekny vecer babulky

ellysa
2. únor 2010

Dobré ránko, tak dnes prvá 😉
Môj ma zobudil telefónom o siedmej a už sa mi nedá spať, to mám asi darček k našemu dnešnému 2. výročiu svadby 😠 .
Malinká už poskakuje v brušku, každý deň kopká silnejšie a silnejšie, sa tešíííííííííííííííííííííííím 😀

mabe
autor
2. únor 2010

Dobre ranko devcata, holky, tak ja snad nebudu nikdy prvni. Usla jsem v noci jak nic, ale od 3h jsem po curani nezabrala asi tak 2h. 😝 Jinak se me mala vcera vecer ztratila a pripada me, ze se otocila. Je to vubec mozny? Nebo se posunula vic nahoru a predklonila hodne hlavu. Pripada me totiz, ze tak velkou hlavu nemuze mit. Nebo bude tak moc chytra. 🙂

sartlotko, gratuluju ke ko. 🙂

elly, je to krasny, kdyz ji citits, ze? 🙂

ellysa
2. únor 2010

Mabuška je možné, že sa ešte otočila, ževraj až do 36tt sa môže bábätko otáčať, aspoň tak nám to povedal doki na 3D, že potom už je príliš veľké a ostane pravdepodobne v tej polohe. 🙂
pridala som fotku skrine pre drobca https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe... a aktuálnu foto mega brucha 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mabe
autor
2. únor 2010

elly, on me primar rikal, ze se uz neotoci, protoze ma malo te vody. kdo vi...proste se me ztratila vcera a tedka me pripada ten hrb vetsi, ze to neni hlavicka. uvidime za tyden. brisko mas peknucky, velky,... 😉

bambi7
2. únor 2010

cafte babulky moje

mabuska moze to b zacocek 😉 😀 ale hlavne se je vsetko a ako sa citis ?

elly krasne brusino 😉
no babulky zasa snezi uz by nemuselo jajjjjjjjjjjjj snad ked pojdeme von teda chcela by som nebude snezit inak ani nemusim ist von 😠 no uvidime .....vcera bolo super vonku aj slniecko bolo no super tak dobre sa mi kocikovalo mala si spala 🙂 no uvidime dnes.....

a co je s mili kde je?neviete? a mili ak budes moct posli mi do IP lid cislo mam novy telefon a dako tam cislo nemam ....dakujemmmmm

nefertitka
2. únor 2010

ahojte...
very Elly,brusko uz je pekne vidiet;) a bude este viac🙂))
Mili,takze drobec je uz pokrsteny,jej;)
Bam a chodi uz mala,ked ju drzis za rucicky?

Katka nam uz asi porodila,co?

nefertitka
2. únor 2010

a priadala som aj tri fotecky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru