Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
12. únor 2010

my oslavujeme vsetko 😀 moj vzdy kupi kvet a nieco ten nezabudne na nic 😀

bambi7
12. únor 2010

nef aj tebe paaaaaaaaaaa oddychuj

bambi7
12. únor 2010

no idem uspat domi tak sa majte

bambi7
12. únor 2010

no kde ste dnes co strajkujete no pisem cierne bodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😎

ellysa
12. únor 2010

Ahoj, tak sme sa vrátili, samozrejme sa malinká zasa neukázala-mala pred tváričkou všetko, aj ruky aj nohy, aj sme sa prechádzali a nič, tak sa môj smeje, že je šetrná, platili sme len tretinu, že nám spravili málo fotiek a videí, ale zasa nám ju prekontrolovali a je zdravučká a má už 740g 😀 😀 😀 😀 . No a baba je to určite 😀
Dala som jednu foto do albumu

bambi7
12. únor 2010

no super elly gratulujemmmm 😵 😵

ellysa
12. únor 2010

aj ja sa teším, zajtra jej pôjdeme za odmenu kúpiť niečo do Videne 😉, len sa teraz doťahujeme, či je po mne alebo po tatinovi 😀

bambi7
12. únor 2010

no po oboch a som to vyriesila.... 😀

sarlotta
13. únor 2010

dobré ránko🙂

elly super, krásné fotečky🙂

dorik
13. únor 2010

ahojte baby ako citam same vysmiate babeny ani neviem ci som spravne ;) chcem sa spytat ci mi niektora viete poradit s mojim problemom?
v auguste som absolvovala svoju prvu kyretaz v 3. mesiaci svojho prveho tehu teraz mi vysli pozitivne testiky (podla tehu kalkulacky by som mala byt 5tt+2) len sa obavam ze nie je vsetko ok.. pri prvom tehu som mala prsia strasne bolestive a hlavne naliate a byvalo mi spatne teraz ma prsia skoro vobec nebolia a hlavne akoby bolest ustupovala a spatne mi tiez nebyva :( myslite ze by mohlo ist o druhe missed abortion? ;( dakujem za odpovde!!!

ellysa
13. únor 2010

dorik, hlavne budď kľudná, ja som pri každom tehu mala úplne iné pocity, raz ma neboleli prsia, druhý krát áno, tretí krát mi bolo zle, takže sa neboj, nemusíš mať vôbec žiadne príznaky a všetko je v poriadku.
Držím palčeky 🙂

dorik
13. únor 2010

ellysa dakujem moc za upokojenie ale ten blby pocit tam bude az pokial ma utz nepresvedci o opaku ale ved to asi kazda babena ktora ma za sebou spatnu skusenost dobre pozna... ale aj tak dakujem si zlata 🙂

ellysa
13. únor 2010

dorik, ten strach tam bude vždy žiaľ, to je už tak, keď máme také skúsenosti, ale snaž sa myslieť pozitívne, bábinko ťa určite nesklame a zabojuje 🙂

dorik
13. únor 2010

ellysa v to sa snazim pevne verit ale ked moje telo je nejak proti mne ci co ved ja by som bola taka rada keby mi bolo zle a ani lahnut by som si nebola jak by ma prsia boleli ale aspon by som zila v sladkom presvedceni ze je vsetko ok ale pri tom jak nijak moje telo reaguje sa obavam najhorsieho :( ale je super ze ty si tak pozitivne naladena to mi pomaha 🙂

mabe
autor
14. únor 2010

dobre ranko devcata,

vcera jsem byla jakasi unavena, tak jsem nedosla. jinak vse ok, anicka dela cim dal tim vetsi boule, tak vic lezim a davam ji prostor na radeni. 😀

co tady noveho?

bambi7
14. únor 2010

cafteee babulkyy moje no ako sa mame?

no tak boli sme na plese ...spat som sla o 3,45 a bolo super s kamosmi sme si zatancovali najedli sme sa a bolo super....
domi snes spala zasa len hodku za den a potom na vecer je uz mrzuta ale dalo sa.....ved je to nas poklad 😉 uz sa tesim na druhe 😀 😀 😀 este zvladnut to tehu a bude super 😉

no mabuska zlatko moje ako? elly a ty a mala?

dorik ahoj nebojkaj vsetko bude ok len daj vediet ako tehulkujes....a my sme tu vsetky pozitivne naladene 😉inak sa ani neda aby sme vsetko zvladli 😉 ved to aj pekne ide same tehulky a mamicky tak drzkam palce

bambi7
14. únor 2010

a pekneho valentinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

mabe
autor
14. únor 2010

ahoj bambi, no, mame se dobre. vcera jsem odpocivala, dneska dela manza prestavbu. daly jsme pryc nocni stolky, to teda spis byly kancelarsky stolky, posunuly postele, nad nima policku predelal a s tim jsem vyhazovaly veci z tech supliku, davaly je jinam atd. no proste, jsme, teda manza, delal misto na postylku. jinak bysme se nevesly v tech dvou pokojich. manza udelal spoustu prace, az z toho mam trosku spatnej pocit. ale snazila jsem se mu pomahat, uz me to jde tezko, boli zada a pak tahne bricho. zitra jsu doma, budu zehlit a utru prach. v utery jdu na dalsi UTZ do nemocnice.

dorik
14. únor 2010

bambi7, dakujem za podporu 🙂 dnes som to ale uz nevydrzala lebo som sa o siestej rano zobudila bez veskerych pocitov takze sme isli tu do nemocnice aj mali na moje mile prekvapenie zaujem sa so mnou bavit ale co sa da v 5tt+3 nic moc by aj tak na sone nezistili coho som si bola vedoma uz jak som tam isla ale aspon mi odobrali krv a mam prist v utorok este takze si myslim ze porovnaju rozdiel hcg ci rastie alebo stagnuje ale popri tom co som im popisala a jak sa pani tvarila tak som nemala z toho moc dobry pocit ale ved aspon ten mi ostal ze som sa pre to snazila spravit vsetko co sa dalo uz ked som zacala prve naznaky toho ze nieco nie je v poriadku pocitovat 🙂 priprav sa na horsie, dufaj v lepsie jak sa hovori 🙂 a vidim ze ako tehulka mas vydrz to 3.45 to je zahul aj pre netehotnu 🙂

bambi7
14. únor 2010

ja nie som tehulka 😉 uz mam babulku ,som po 2MA ale stale som verila ze sa podari a nevzdavala sa....a mame krasnu dceru moj pokladik teda nas a druhe budeme skusat v septembri 😉

bambi7
14. únor 2010

ja som cele tehu bola doma na rizikovom tak by som nemohla ist na ples 😉 no a drzkam palce

dorik
14. únor 2010

no tak to verim ze musela byt dvojnasobne tak vytuzena este ked si si to pekne musela takto odsediet doma ale musis byt teda silna babena jak citam po 2MA keby ja ostanem na rizikovom doma tak sa asi zblaznim z tych hnusnych myslienok! gratulujem teda k malinkej a drzim paste na septembrove pokusy ;)

mabe
autor
14. únor 2010

krasnou babulku 😉

bambi7
14. únor 2010

dorik dakujeme a neboj zvladnes vsetko aj ty 😉 ja som lezala a dalo sa vsetkooooo 😉

mabuska ahoj slniecko moje ako dnes:?

dorik
14. únor 2010

bambi7, dakujem ved poznam aj horsie pripady nez som ja tak si treba povedat ze stratene este nic neni kedze jednak neviem ani ci je to tak alebo onak a hlavne niektore baby sa mozu pokusat a nic a ja aspon nieco 🙂 v utorok snad budem mudrejsia... 🙂 ale v 5tt+3 by uz mohli skust nejake to sono si myslim ale snad je aj lepsie ze neskusili lebo ak by to este nic neukazalo tak by to bol zbytocny stres naviac! pekny vecer prajem 🙂

bambi7
14. únor 2010

dorik drzkammmmmmmmmmmmmmmmmmm mocccccccccccccccc palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dorik
14. únor 2010

bambi7 dakujeeeem 🙂

mili1
14. únor 2010

Ahojteee, konečne nam ide net.
My sme zostali sami. Ocko nam odisiel na skolenie. Prisla k nam neter tak som ulozila obidvoch do postele.
najprv Nikiho a potom neter. Tak som si predstavila ze by som mala 2 deticky.
Bambi ide aj moj no samozrejme ,,, sami nezvykneme nikam chodit... 😉
Nef ja ta uplne chapem s tym druhym, aj my chceme ale nech maly trocha podrastie ...neviem si predstavit trcat v nemocke a maly doma bezo mna. Chcem si ho uzit. Bude to ovela tazsie. Aj na porod zabudnut, nemala som ho tazky ale predsa to nie je lahke.... 😒 Ale co bolo najhorsie to bolo to tvrdnutie bruska... jooj nechcem na to ani mysliet. 😒
Elly s tym tvrdnutim bruska, mne povedal moj porodnik ze 10 krat je vela a podla toho ako to tvrdne. ci v pravidelnych intervaloch, ci sa otvaras atd... mne netvrdlo pravidelne a aj tak som musela lezat a byt na infuzkach.
magnezko sa odporuca brat do toho 36 tt. Vtedy sa uz moze vysadit.
Bambi drzkam palce v septembri, a potom neskor ta budeme dufam vsetky nasledovat.... 😵

mabe
autor
15. únor 2010

dobre ranko devcata,

tak dneska noc takova divna. sly jsme spat az po sablikove - to teda byly nervy. takze po pulnoci a spalo se me nejak jinak. uz nemame ty nocni stolky a kolem postely prazdno. musim si na to zvyknout. 🙂 jinak dneska budu taky tady. jenom chci vyzehlit dve pracky a utrit prach. jinak jsem doma.

jinak zatim vse ok, zadny bolesti tvrdnuti. vcera me pripadalo, jak jsem lezela na boku, ze citim nozicku. mela jsem nahore na boku takovou boulicku a kdyz jsem na ni zatukala, tak zmizela 😀

ellysa
15. únor 2010

dobré ráno 🙂
dorik neboj, musíš myslieť pozitívne, ak sa ti zdá, že sa o teba v nemocnici dobre nepostarajú, alebo to flákajú, tak radšej zmeň lekára. Je to ťažké, ale naozaj sú na tom baby ešte horšie a nakoniec všetko zvládli a majú detičky, žiaľ život nie je vždy pekný a spravodlivý, no vždy treba zabojovať 🙂 Držím palce na utorok a daj vedieť.
mne sa túto noc tiež snívali hnusné sny ale spala som do 8.30. Malinká je dnes ráno kľudná, pomrvila sa trochu po bebe keksoch bez cukru 🙂 , zato včera sme s mužom sledovali ako mi vykopáva brucho 😀. Inak včera sme šli autom a pred nami havaroval jeden pán, ešte sme tam pri ňom boli a volali mu policajtov a hasičov lebo nevedel po nemecky, fuj až mi bolo zle, tak lenč čakám nech mi môj zavolá, či došiel do práce, už nechc je po zime. 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru