Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
2. črc 2009

ahoj nef

mab hej mam upal 😒

mabe
autor
2. črc 2009

byla si dlouho na slunicku?

bambi7
2. črc 2009

no vcera hej asi 4h 😒 ale neva......

mab kuknem tu listovku a super ze ju beries si sikulkaaaa

mabe
autor
2. črc 2009

jo, listovku beru uz dlouho. Sice ne kazdej den 😨 - zapominam, ale beru. 😉

bambi7
2. črc 2009

mabus teraz to bude ok ja tomu verimmmm musiiiii to zvladnes 😉

a ako ste sa dnes mali?

mabe
autor
2. črc 2009

bambi, diky za optimismus. Ja se mela dobre. v praci jsem byla 5h a pak jsem sla na masaz a byla jsem driv doma. Zitra jdeme k manzelove babicce na veceri - zelicko mnam. V sobotu ke kamaradum - jejich dcerka ma 1 rok, takze grilovacka a tak. Ja budu samozrejme ridit. 🙂

Ta masaz byla super - dela to pani, ktera me udelala banky, dornovu atd. proste se na tebe podiva a udela, co je treba. Od minule se me zada spravily, noha zustala na svym miste v kloubu, proste parada. Byla jsem tam 2h a chtela 450Kc, tak jsem ji dala 500Kc. Vsechno ti vysvetli, proste se o cloveka zajima a chce mu pomoci, nee vyzdimat penize.

nefertitka
2. črc 2009

aj mne by bodla masaz

bambi7
2. črc 2009

mab super program 😉
na tu masaz by som sla hneddddddddddddddddddddddddddddddddddddd 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
2. črc 2009

Nefi, ja si to nemuzu vynachvalit. Byla jsem tam pred mesicem a tedka zase a jsem objednana zase za mesic - je to tak akorat. Kdyz pujdu plavat, tak se teda na me zase budou divat, jakobych mela nemoc, ale to neva.

bambi7
2. črc 2009

ja milujem masaze jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

mabe
autor
2. črc 2009

mam toho tedka nejak moc. jsem rada, ze dneska neprijde kamoska, jak rikala. potrebuju si odpocnout. vcera odpo to pivko a dneska v praci jsem byla jak zabita. Tedka se pujdu natahnout nez prijde manza.

mabe
autor
2. črc 2009

ja nikdy predtim nebyla

bambi7
2. črc 2009

nef ako zvlada toto teplo nikus?

mabe
autor
2. črc 2009

holky, loucim se, necham vas si povidat. jdu si lehnout - to vas nechci provokat. 😲 😀

bambi7
2. črc 2009

ok pa mabus oddychni si

mabe
autor
2. črc 2009

Holky, zitra jdu s tim cipkem. Mam trosku strach, ale snad to bude ok. 😒

mabe
autor
2. črc 2009

Tak zatim pa, jeste dneska dojdu, ale asi vas nezastihnu. Tak se mejte pekne. 🙂

bambi7
2. črc 2009

ja mab a neboj vsetko bude ok

nefertitka
2. črc 2009

no bam,zvlada ich,ale nechce v nich spavat a nechce pit ziadne tekutiny,ked do nej dostanem 30ml za den,tak som rada

bambi7
2. črc 2009

uha to je malo nef ....jaj chuda ....a ma rada kupkanie

bambi7
2. črc 2009

a ja by som chcela chodit potom s malou plavat 🙂

bambi7
2. črc 2009

nefff halo kde si ....tak som sama 😢 uz hrmiiii snad bude prsat 🙂

mili1
2. črc 2009

Ahojte, tak som vas nestihla skoda 😒 Bambi aj my pozdravujeme lid a preco mala cisarsky ?
Zacina hrmiet asi bude poriadna burka 😒
Mab musis snazilkovat aj cez spinenie, mozno akurat vtedy sa zadari 😉
bam uz nechodievaj na slnko aby ti nebolo zle lebo tieto horucavy su fakt nebezpecne 😒
A chcem sa spytat bambi vy davate malu spinkat na brusko alebo nie? Nef vy ste ju davali?
Tak sa majte zatial, zajtra sa zastavim 😉

ellysa
2. črc 2009

ahojteeeeeee, idem len pozdraviť, nejak nestíham, ale poctivo vždy prečítam... 😀
mab kľudne sa snažte aj dnes, však doki určite pochopí 😀
a bábätkám prajem aby sa im dobre buvalo a maminy mohli trochu oddychovať 😎

bambi7
3. črc 2009

cafte bablky moje

mili lid mala cisarsky aby vsetko bolo ok aj koli anamneze..... 😉 pre istotu

a malu davam na brusko aj ked a jej tak nepaci ale aspon na chvilku ....kludne cez den tak moze byt len musis byt pri nom,,...../hovori sa ze koli tomu syndromu nahl.umrtia ale to hlavne v noci nema spinkat na brusku pokial sa nevie sam pretacat...ale cez den kludne ved sme pri nich 😉

mabuus len snazulkuj 😉

elly ako sa mas?

babulky a prajem vam pekny den aj vikend 😉

bambi7
3. črc 2009

a spanok sa nam upravil klop klop ale pomohly nam homeopatika dala nam ich lekarka moc som tomu neverila ale pomaha to ved chuda spavala max 5hodin a nervacila z toho aj z bruska uz je taka spokojna som nadsena ze to pomaha a je to na prirodnej baze 😉 a ked jej to len trosku pomoze tak super 😉 ale uz 3 dni spava od 21.3O do 4h uz sa nebudi ako pred 4dnami stale 😉 tesimmmm sa

mabe
autor
3. črc 2009

Ahoj holky, mam trosku nestihacku. Konec kvartalu atd. Dneska se spineni promenilo v mirne krvaceni. Je to na slipovku, ale je to otravujici. Dneska vecer uz nasadim utros. Dr. jsem volala a domluvila jsem se na 13.7. na cytologii. Snad tim nic nezanedbam. Vsak vite, jakej mam strach s tim cipkem. Jedna moje kolegyna ma rakovinu. Mela ji pred 4 roky a tedka se vratila. Tak to me moc neprida. Ale zase si rikas, kdyz celou dobu nic nemam.....Vsak me znate - to spineni me nepridava. Jinak mam citlivy prsiska. Takze snazilkovani vcera nebylo a dneska nemuze byt kvuli krvaceni. Tak budto to stacilo nebo ne. 😒

prdecek
3. črc 2009

ahojky,
tak včerejší návrat do práce byl ok 🙂 dneska mám odpolední, tak jdu s klientkou do města něco pokoupit, teda pokud nebude pršet.

Jinak mi pořád dělá starosti to, že ještě všichni neví,že jsme o miminko přišli. Včera jsem vyzvedávala přítele v hospodě a jeden známý na mě křičel: tak co už kope? no a co myslíte, sem se rozbrečela a utekla do auta. A ten můj místo toho aby mu to řekl, tak mi ještě nadal proč tak vyvádím. Už chci aby to všichni věděli!!!! a příště to řeknu jen nej kamarádce a rodičům a zakážu jim aby to někomu řekli!

ellysa
3. črc 2009

Ahojte
mabuš tak to špinenie už s..re aj mňa. Od začiatku týždňa jeden deň špiním, jeden deň nič, dnes sa to trochu zosilnilo, ale len trochu, zajtra by mala prísť mrcha a ja dúfam, že príde. Len raz sme si nedávali pozor- 7 DC. Ešte sa necítim na to byť tehotná, hlavne keď stále čakáme na výsledky z genetiky a imuno. Už mám z toho nervy, že ešte neprišli. ☹
Prdecek, úplne ťa chápem aj ja som potom mala hrôzu z toho, že sa ma na to niekto bude vypytovať. Nabudúce to poviem len mojim rodičom a sestre a manželovi. No a samozrejme vám. 🙂

ABabule, ale teraz sa blíži víkend, musíme zahodiť všetky starosti a odddýchnuť si 😀

mili1
3. črc 2009

Ahojte babulky, moj maly zaspinkal a ja som si dovtedy upratala a konecne umyla okno v kuchyni lebo sa uz nedalo cez neho pozerat 😀
mala som aj navstevu , prisli ma pozriet kolegyne, maly sa im velmi pacil 😵 troska ho aj povarovali 😉 som im povedala ze môzu príst aj častejsie 😀 😀
Bambi ja som ho dala len vcera prvy krat na brusko , nijako nechcel zaspat a na brusku zaspal hned, som sa cudovala , uz 4 dni je taky nekludny , nervozny, neviem co mu je, v noci zaspi ale sa zobudi a mrnci a mrnci a potom nie a nie zaspat, uz ani v autosedacke 😒 a cez den robi to iste - neviem ci ho boli to brusko, ci z tepla alebo mu nieco je 😒 predtym taky nebol v noci spal aj 5 hodin a potom zasa v pohode zaspinkal
Takze moze spat na brusku cez den.......ale ho chodim kazdu minutu pozerat....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru