Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
8. bře 2010

oni len závidia, že nemajú svoj sviatok 😉, ale môžeme za to keď sme krajšie a múdrejšie... 😝 😝 😝

nefertitka
8. bře 2010

no vrelo s tebou suhlasim 😀 😀

nefertitka
8. bře 2010

a so sarlottou tiez 😀

mabe
autor
8. bře 2010

Ahojte holky, tak jsme po spinkani - manza v loznici, ja v obyvaku. tedka si poustim country a s manzou zpivame. 🙂 za hodku dojdou nejak tchanovci, zepry se na me podivat pred kontrolou jeste 2v1. 🙂 jinak z toho zitrka mam trosku strach, bojim se toho KP. ach jo.

ellysa
8. bře 2010

mabuš, tak to je milé 😉 aj manžel aj svokrovci 🙂
nebojkaj zvládnete to aj s Aničkou, určite, mysli na to, že všetko bude v poriadku a ak by bol problém, urobia cisársky.
A zajtra sa máš už dohodnúť na termíne?

mabe
autor
8. bře 2010

jojo, zitra bysme se mely domluvit co dal. uz budu 39tt a do 40tt musi jit ven, nebo teda by mela, aby nebyla prenasena.

ellysa
8. bře 2010

budem na vás myslieť 🙂

mabe
autor
8. bře 2010

elly, dekuju 🙂

sarlotta
8. bře 2010

Mabe myslíme na Tebe🙂

mabe
autor
8. bře 2010

sarlotko, dekuju 😉

bambi7
8. bře 2010

cafte babulky ja som aj zabudla na nas sviatok 😀 mm dosiel z ruzickou a ja ze k comu?no tak som dako zabudla ja 😒

mabuska drzkam palce a myslimmmm na vassssssssssssssssssssssssssssssss

nefertitka
9. bře 2010

bre rano🙂
aj ja som vcera nakoniec dostala kvietok,asi ma nechcel pocuvat,kebyze mi ho nedonesie 😀

a je mi na prd stale..ach jaj...sople nist ani tak,ale strasne mi tresti v hlave...dudfam,ze ma nieco len obide...

ellysa
9. bře 2010

nef ja prd, drahý už bol aj v obchode a tam zistil, že nemá peňaženku, tak mi volal, bolo mi ho ľúto, tak som ho poslala domov nech na to kašle-bol v robote 13 hodín, ale trocha urazenú som hrala, tak som zvedavá, či to dnes napraví 😝.
Inak aj ja mám upchatý nos, dúfam, že to nebude horšie 😠

mabe
autor
9. bře 2010

ahojte, tak jsem zpet. tak na monitor musim jit jeste odpo - nechtely jsme se hybat. dr. rikal, ze dneska je vetsina mimisku lenory. je pravda, ze jsem rano moc nejedla a nepila, tak asi nemela energii. vecer se hejbala hodne a po tom monitoru se taky rozhejbala. potvurka mala. dr. rikal, ze se nemam strachovat, ale radsi at dojdu. UTZ me tentokrat nedelal, rikal, ze minule jsem ho mela dobrej (minule tam byla pani dr. a on me videl pred 14 dnama), prohlidl me, tak se otevirame jak mame, libilo se mu to. takze za tyden zase ko ve stejnou dobu a pak rikal, ze se domluvime na vyvolani. potom se na me podival a rikal - vite co, aby bylo misto, tak se domluvime rovnou, dal me na vyber 17-19.3., tak jsem si vybrala 18.3. - to mam 30. 🙂 takze pristi ctvrtek to jisti. jinak rikal, ze by to nechal prirozenou cestou a uvidi se,ze se nemam bat. zavisi na tech okolnostech. takze holky pristi ctvrtek hotovo. 🙂 no, a pak sem se ptala, ze sem dneska rano spinila ruzove s casteckama krve a rikal, ze to je tema porodnima cestama, takze se nemam obavat.

bambi7
9. bře 2010

no mabuska tak vo stvrtok budes maminka a bude to najkrajsi darcek v zvote to uz nic neprekona 😉 jaj uz sa tesim na anicku bude take slniecko po tebe este kusok vydrzkaj si sikulka nasa 😉 😉 😉 inak cakam tu na spravu od teba 🙂

no domi dako nespava vcera 2x po 2O min....a bolo stale chce byt na rukach ale iba u mna ked pridu babkovci dedkovci tak pohoda ale ked sme same zasa len na mne 😀 no uznajte....
a konecne nam chiti aj jablcko tak zuzle a papa.....inak papa super klop klop za dve deti 😀 😀 😀

mabe
autor
9. bře 2010

bambi, jojo ve ctvrtek. 🙂 ale az pristi 😉 . akorat tedka odpo jeste ten monitor, snad se bude chtit hejbat. dam ji predtim cokoladku. normalni ji davam po jidle, ale tedka ji dostane az po spinkani. urco to jeste vydrzime do toho ctvrtka.

mabe
autor
9. bře 2010

davame cokoladku 😉 😀

nefertitka
9. bře 2010

mabe,ak to dobre chapem,tak to bude na tvoje narodeniny?;)

ellysa
9. bře 2010

jej mabuška tak už budeš čoskoro mať drobčeka pri sebe, teším sa, to je krásny darček 😀 😀 😀 😀

ellysa
9. bře 2010

ja som akurát prišl z prechádzky, boli sme von od desiatej, ale aj s kávičkou u kamošky, ja mám na to, že sme v 7. mesiaci nejakú dobrú kondičku v poslednej dobe, žeby tou diétou, myslím, že to bude aj tým, že nenosím kilá navyše, len loptičku vpredu 😉

mabe
autor
9. bře 2010

ahoj holky, tak ja byla na kontrolnim monitoru. sestricka me rovnou polozila na bok, zepry se ji ta poloha urco nebude libit. slecinka se 4x pohla a pak nic. dalsich 20 minut odmitala, sestricka s ni lomcovala, budila bzucakem a nic. nakonec rekla, at si zkusim lehnout na zada a konecne se dam dama umoudrila - hejbala se. pan dr. se mrknul na monitor a rekl, ze dobry, ze za tyden ko, jak jsme se domluvily. snad je to ok, ze aspon neco. byla jsem na monitoru 30minut. trosku me vydesila slecinka. jakmile jsme odesly z nemocnice, tak se hejbe normal.

nefi, jojo, na moje 30.tiny. 🙂

elly, uz se moc tesim. 😉

ellysa
9. bře 2010

heh tá tvoja slečna sa mi páči, čo jej má kto rozkazovať, kedy sa má pohnúť 😝

mabe
autor
9. bře 2010

no, aby nebyla tvrdohlava po me. 😀

ellysa
9. bře 2010

ale nie, len sa v živote nenechá manipulovať a to je dnes veľké plus 😉

bambi7
10. bře 2010

Dobre ranko prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no mabuska nechcelo sa jej ked bola na monitore 😀 ved na povel sa detom nechce 😀 😀 😀 😀
no hlavne ze ste ok a coskoro budes maminka jaj som rada za vas 😉

no domi vcera len na rukach alebo chodit s nou ....ide nam asi zubok je taka mrzuta ....alebo zo spanku strasne malo spi za den max 45min ...... 😒 no uvidime ....
no dnes mam uvarenu polievku tak ste spravim asi palacinky a bude a malej vyzivu a maso ryzu mrkvu.....

no ako sa mate tehulky nase?elly sarlot,?

a mili tu tusim nebola ...mili halo chybate tuuuuuu

a prajem pekny den

mabe
autor
10. bře 2010

dobre ranko devcata,

tak v noci jsem spala jako zabita. ale stejne se citim ospale. uz se tesim si lehnout po o. 🙂 pomalicku me dochazi, ze za 8 dni budu mamina. 😉 uz se moc tesim na prdolku. dneska bych chtela vyzehlit. mam vyprany dve pracky. tak pomalinku to za celej den vyzehlit. na obed budu delat rizoto. to delam z veprovky, takze je to rychlovka - osmazit cibulku, pak oprancit ryzu, dat konzervu a zalit vodou a voda se vypari a je to. 🙂 to bylo gastronomicky okenko. 🙂

mabe
autor
10. bře 2010

tak ta nase slecinko se dneska hejbe mooooc. vcera delala fory a dneska bude delat rodeo 😉

nefertitka
10. bře 2010

tak veru mabe,za 8 dni budes mama;) o chvilu je sviatok matiek,tak sa ho uz zucastnis;))) je to az neuveritelne,ako mne osobne leti rychlo cas,neverim,ze uz ides rodit🙂 a to je krasne,ze budete mat spolu narodky,wow,to by som aj ja chcela 😉 ...to sa malokomu podari 😉

nefertitka
10. bře 2010

a budes teda skusat rodit najprv prirodzenou cestou a keby sa nedarilo tak pristupia k cisarskemu?

mabe
autor
10. bře 2010

nefi, jojo, je to za chvilku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru