Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
16. bře 2010

bambi, no jo to máš pravdu... sem mimo🙂))))) Určitě budeš příští rok sedět doma... budeš se kulatit 😎 😀

nefertitka
16. bře 2010

ahojte....
bam mala je uz taka sikulka?teeeeda;))))
nam to male sttale chodi po spickach,aj v topanach,aj v papuckach aj naboso,a lieta jak drak,v sobotu zas tak skaredo spadla na hlavu,o prah dveri balkona sa buchla,zas mala hrcu,dokonca krvnu podliatinu a to som ju drzala za tricko a vysmykla sa mi,ja uz neviem,ako ju to odnaucit...ach jaj

super bam,na Mallorke som bola pred 8 rokmi...a pacilo sa mi;) len sme boli koncom aprila a 2 tyzdne vkuse nam tam prsalo 🙄 🙄 🙄 🙄to bolo hrozne,len prvy den nam tam svietilo slnko...nikdy viac v aprili;) ale este sa tam aj my raz niekedy vyberieme,cez aku cestovku idete?takze uz aj vy mate dovcu vybavenu🙂)) mala sa vyclapoce🙂)

elly,uz ste sa rozhodli co s tym bytom?🙂

nefertitka
16. bře 2010

a v grecku praveze teraz budu vdacni za kazdeho turistu🙂

bambi7
16. bře 2010

caf nef no tesim sa .....no aspon si odychneme ....

no ta by stale len behala ked vidi topanocky uz vie ze ideeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

juj nikolka spadla chudatko male .....no ved tie pady aj ja len kukam kde je....

bambi7
16. bře 2010

nef len aby to tak bolo..... ale grecko je krasne my sme mali dve moznosti kam sme chceli ist malorka al grecko

bambi7
16. bře 2010

a uz vam babule dosiel ten zvys rodicovsk lebo mne este nieeee

nefertitka
16. bře 2010

aj ja sa tesim,milujem more,ja som sa niekde pri mori mala aj narodit;) ten vzduch a sum mora a vsetko okolo toho...to ja mozem,aj stale keby sa dalo🙂

ved v tom grecku nie su vojny ani nic podobne,v pohode sa tam da ist;) to neva,ze su pred krachom,nam to dovolenku neovplyvni a keby aj nieco,vzdy sa to da zmenit za ine;)

a kam tam na mallorku idete?

nefertitka
16. bře 2010

a sme aj poisteni a praveze si myslime,ze tam bude vela sluzieb aj lacnejsich....jaj uz sa tesim 😀

nefertitka
16. bře 2010

mabe uz rodis?;) divne,ze tu nie si🙂))

aanda
16. bře 2010

Ahojte....
Nef, si este tu?

nefertitka
16. bře 2010

ahoj aanda,odbieham varit nikolke ale este som tu kym sa nezobudi;)

ellysa
16. bře 2010

ajojte 🙂
som zvedavá, čo mabe 🙂
baby aj ja by som šla na dovolenku, dúfam, že budúci rok pôjdeme 🙂 aj malorca aj grécko je super, ja mám vysnívané lago di garda v taliansku. dnes som bola na kontrole na diabetológii, všetko ok, tak za dva týždne znova astále diéta samozrejme
nef rozhodli sme sa tak, že pokáme, čo tie domčeky a ak dovtedy nepredajú byt, tak ho kúpime, aj keď myslím, že sa predá veľmi rýchlo.

nefertitka
16. bře 2010

a co to maju byt za domceky a kolko maju stat?daj typ 😉 ...my chceme predat ten byt,aj ked v nom estenie sme,ale chceme vacsi,ved Nikolka musi mat svoju vlastnu izbicku...snad sa to podari,aj ked je na nom hypoteka,uvidime...
lago di garda?pozriem na nete,nejak mi to je nezname...a snad pojdete buduci rok,pekne si tam vseti oddychnete a male si posilni imunitku;)
super,ze ta kontrola bola ok,a chcem sa spytat,ten synovcek ako?ma tu epilepsiu teda?chuda male,ty si to tusim pisala,ze?

aanda
16. bře 2010

Nef, co Nikolka? ja som tu nebola 100 rokov, tak ani neviem, ako ste pochodili s tymi ockami atd... dufam, ze je o.k.

nefertitka
16. bře 2010

no stale je to rovnake,na konci aprila ideme zas na kontrolu,cele sa im to nezda,vraj moze mat ten zrakovy nerv taky aky je,lebo sa jej cezen vyplavovali krvne zrazeninky,co mala po porode,ale moze to byt aj nieco ine,moze jej vraj aj nieco teda rast na mozgu,ale este je to male a nebolo to vidiet na usg...no ale to vraj len na 5percent,tak dufam,stale trosku horsie vidi do blizka...no som z toho stale na nervy,ale snazim sa na to nemysliet...vraveli nam,ze ju mame sledovat,ci sa vyvija,ci napreduje,ci jej nebyva zle a tak,ale chova sa uplne normalne,vyvija sa,vidim,ze sa uci vela novych veci,tak snad nas len zbytocne vyplasili...a vy ako?a dakujem za opytanie

nefertitka
16. bře 2010

a uz vie povedat auto🙂 teta🙂 hapa,ked je nieco spadne;)))a ete(este),tieto slova sa naucila vo velmi kratkom case,a uz sem tam povie aj "de je" - kde je 😀
minule sedela v sedacke a hovorila stale mnam mnam tata,neviem preco a co to znamena,ale neva;) a ja jej na to,ze tata tu neni a ona ze deje 😀 ...neviem,ci to bola nahoda alebo nie 😉

ellysa
16. bře 2010

nef no synovec musí ísť ešte na CT a potom sa uvidí, ale mne sa to nejak nezdá,len posledný rok stále vracia a je mu zle a má kruhy pod očami a nevedia mu prísť na to, že z čoho ☹ sestra je na nervy, má troch synov a v kuse niečo, tento má 11 rokov.
o tých domčekoch-radovkách by sa malo rozhodnúť v apríli, či sa vôbec budú stavať, zatiaľ je na tom pozemku len bilboard, že tam bude 18 domčekov, sú pospájané vždy dva a dva, nič viac nevieme, len, že by mali mať okolo 80 m + parkovacie miesto + 30 m pôjd + záhradka a na záhradke nejaká miestnosť na náradie, nie je to veľké ale podľa mňa stačí. 🙂 ani cenu nevieme, ale ak chceš keď budeme niečo viac vedieť pošlem ti IP.

nefertitka
16. bře 2010

aha elly uz viem : Lago di Garda

😀

neboli Gardské jezero – italsky též Lago di Benaco – je největší italské jezero, které najdeme na severu Itálie mezi Pádskou nížinou a Alpami, v regionu Trentino-Alto Adige, Veneto a Lombardie.

ellysa
16. bře 2010

nef neboj, oni vždy povedia najhorší variant aký môže byť a človeka len vystrašia, lekári vôbec nemajú empatiu, ale zasa asi by sa zbláznili. Nikolka bude v poriadku, uvidíš

aanda
16. bře 2010

jaaaaj, Nef, to ti verim, ze sa bojis..... Ale urcite to bude nieco ine ako to,ze by jej nieco rastlo na mozocku.....a nie velmi vazne.... dufam, a drzim vam palceky....
no ale to je sikulka, ked uz toho tolko vie...
A ako vlastne zacali nejake "podozrenia" ze nieco nie je dobre???

Nas je ako neriadena strela, stale v pohybe... Je velikansky, tak ako aj ked sa narodil..... ale je sikovny, stale sa taha do sadu, a uz by chcel na nozky, stale ked nieco pevne zaciti, tak sa nadviha... no sranda je to 🙂

nefertitka
16. bře 2010

hej elly,budem rada;))) aj nam by veru take stacilo....zatial vy sme byvali v DNV🙂

chudacik maly,snad je to len nieco prechodne...snad sa diagnoza nepotvrdi,alebo si dufam,nevymyslia nieco horsie...
ja som si inak celkom zvykla,ze nasi lekari vacsinou nevedia prist na diagnozu,tak si vymyslaju:( hlavne u seba som si to potvrdila,ked som im pol roka tvrdila,ze mi treba vybrat slepe crevo,oni stale ze nie,vymyslali si kadejake ine diagnozy a nakoniec som mala pravdu ja...
alebo ked mojej mame stale tvrdili,ze musi ist na operciu slepeho creva a ona im na to,ze to uz davno nemam,tak oni ze to bude potom zlcnik a mama na to,ze aj ten uz mi operovali,ze tak to budu asi vredy na zaludku ...no a nakoniec z toho boli kamene v mocovode 🙄 😠

nefertitka
16. bře 2010

dakujem za povzbudenia;)
oni na to prisli tak,ze musela ist na povinne ocne vysetrenie po narodeni(tam bolo vsetko az na tie zrazeinky ok) no a potom po roku...preto,lebo sa skor narodila...
sami povedali,ze keby sme na to nesli povinne,tak sa na to ani nepride...

nefertitka
16. bře 2010

super aanda,aj nasa je taka...tiez neriadena strela,ja sa az niekedy u lekara napr. v cakarni zapotim a hanbim co tam ta vystraja;)vsetky deticky sa tisko hraju,sedia mama na kolenach a tak a ona lieta a pisti a krici a neviem co 😀
pockaj,ked ti zacne lozit niekedy v lete a tak,to sa este nabehas 😀 😀 😀 😀

nefertitka
16. bře 2010

ved ked niekey budes mat trosicku casu,pridaj nejake fotky ako teraz vyzera 🙂))

aanda
16. bře 2010

nef, dve som tam prihodila... nemam ich vela zmensenych...nas fotak robi hrozne velke fotky.... 😀

nefertitka
16. bře 2010

no musim ist,uz sa zobudila....zatial pa;)

aanda
16. bře 2010

pa

nefertitka
16. bře 2010

jeeeej skerko maly;)))) peknucky po mamine;)a urcite aj po tatovi;) zlaty je 😀

nefertitka
16. bře 2010

z toho si nic nerob,aj nas fotak robi velke fotky : 😀

aanda
16. bře 2010

dakujem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru