Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
16. bře 2010

no u nas babkovci a dedkovci pokukali a sli domov ved sa tak nacakali ze im to nedalo 😀 a mne to nevadilo ja som lezala na izbe

bambi7
16. bře 2010

neboj urco budu nam povedali ze bude mat 3150g a mala 2800g a teraz? je velka a dlha 😀 ma uz 9600g

mabe
autor
16. bře 2010

bambi, pekne roste. ja si taky rikam, ze treba nebude tak obrovska 😀

bambi7
16. bře 2010

aj u nas si myslel koli mm je vysoky no ale vsetko dobehla ved jej kupujem veci od 9-12 m a su jej akurat

bambi7
16. bře 2010

pockaj ked ju uvidis taky malicky uzlicek vonavuckyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bambi7
16. bře 2010

neboj vsetko zvladnes a som rada ze budete ok takto to bude lepsie pre vas obe 😉

sarlotta
16. bře 2010

Mabe mojemu ukázali prcka hned po císař - říkal, že to trvalo 15minut ta operace, si ho nafotil a natočil jak ho umývali a vážili, měřili🙂)) a dokonce mi to prý říkal na chodbě, jak mě vezli, že máme chlapečka🙂)))))))))))))) já si to ale vůůůbec nepamatuju 😲 😀 😀

sarlotta
16. bře 2010

šak v albu mám fotky🙂

bambi7
16. bře 2010

sarlot mala si spinalku?

mabe
autor
16. bře 2010

holky, a co ty ocistky? kdyz lezite na te jipce, tak jak to vypada. z toho jsem taky nervozni. 😝

sarlotta
16. bře 2010

bambi ne celkovou 😉

bambi7
16. bře 2010

a ako sa mate? este neviete co bude druhe?

sarlotta
16. bře 2010

Mabe po císaři máš dren, takže jako normal MS, toho se neboj, v poho.

sarlotta
16. bře 2010

no budeme vědět v pátek 😵

sarlotta
16. bře 2010

Holky jdu ležet s malým🙂 mějte se krásně 😉

bambi7
16. bře 2010

mas zavedene mocov kateter a po 24hod daju prec....
aj ja som chcela celkovu ale nedalo sa .....nebolo na vyber 😀

bambi7
16. bře 2010

ale hned som videla domi co bolo superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bambi7
16. bře 2010

a neboj sa potom ked ho daju prec je to taka cievka zavedena tak budes mat vlozku.....potom neboj vsetko zvladnes

bambi7
16. bře 2010

ja som sa bala len tej cievky ako to bude je to taky nepr.pocit lebo nevies do coho ides ale to bolo to najmenej toho sa vobec nemusis bat

bambi7
16. bře 2010

no a som tu sama tak nic tak pa babulky a dobru noc

mabe
autor
17. bře 2010

Dobre ranko devcata,

tak dneska jsem v noci pekne spinkala, akorat 2x na zachode. vcera vecer jsem zaspinila, tak jsem z toho byla takova rozmrzela, ale urco to bylo z te kontroly, jak me kontrolovala porodni cesty a jeste ty 4h v nemocnici, tak jsem byla hodne unavena a to ja mivam pak spineni. dneska budu odpocivat, odpo prijdou nasi, pak navecer tchanovci me poprat. rymecka trosicku jeste je, ale myslim, ze to nevadi na porod cisarem.

mabe
autor
17. bře 2010

tedka tady byly nasi. mamka mela vychazky, tak se prisla naposled podivat na bricho a rozloucit se. nejak to na me pada, sakra. uz zitra do nemocnice a v patek.....v 19h prijdou tchanovci me poprat a taky rozloucit. 😝 zacinam byt dost nervozni. kamoska tady byla kolem obeda - ma termin 2.5., tak rikala, ze me zavidi, ze vim, kdy to prijde a bude.

ellysa
17. bře 2010

mabuška myslíme na teba 🙂 a tešíme sa na Aničku,jasné, že máš aj nervy ale skús na to nemyslieť, užiť si ešte dnešný deň a hlavne za dva dni už budeš mamina a to je predsa skveléééééééééééééé, konečne je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

mabe
autor
17. bře 2010

elly, je to krasa, uz se moc tesim, ty dva dny bych nejradsi preskocila. 😖 🙂

ellysa
17. bře 2010

Tak to verím, bolo by super preskočiť to, ale to ubehne ako voda a čaká ťa najkrajší zážitok v živote, no hádam by si o to nechcela prísť 😉 😉 😉

bambi7
17. bře 2010

mabuska drzim palce a neboj vsetko zvladnes a ked uvidis anicku zabudnes na vsetkooooo 😉 a potom napis sms budem cakattttt

ellysa
19. bře 2010

ahojte, teda nejak som nás ani nevedela nájsť. celý deň som myslela na mabe, už je asi mamina, nie? neozvala sa ? 😉
a pekný víkend, môj chlap maróduje, takže z výletov nebude nič ☹

bambi7
20. bře 2010

ahojte babulkyyyy no tak mabuska je uz maminkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vcera vecer mi mab napisala ze o 9H rano sa narodila anicka ma 3,56kg a 49 cm 😉

tak mabuska este raz GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE si skvela zvladla si toooo a vela zdravicka a mlieckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evitkamalicka
20. bře 2010

dobre ranko

mabe gratulacia

sarlotta
20. bře 2010

Mooooooc blahopřejuuuuuu 🙂))) nádherné míry🙂))) super.
těším se na fotečky🙂

Holky mě bylo po Vás smutnooooo 😀 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru