Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
5. dub 2010

no ja som zvedavá, ako sa bude očkovať tu u nás, potom porovnáme 🙂
my sme sa včera mali stretnúť s kamošmi a volali nám, že nejdú, že deti nie sú v poriadku a večer už volali, že dievčatko má šarlach a chlapec kiahne, no ešteže sme sa nestretli 😒

nefertitka
5. dub 2010

no zbohom elly,maju to pestre teraz...

bambi7
5. dub 2010

cafte aj ja davam malu zaockovat proti kiahnam ......

a co robkate

mabe
autor
5. dub 2010

ahoj holky, tak velikonoce za nama. mely jsme tady tchanovce a akorat nahore s babickou a dedou. takze klidnej den. anicka tedka lezi s tatkou. manza lezi na zadech a ma ji na holym pupku. 🙂 nechtelo se ji nejak spinkat v postylce, tak jsem ji dala manzovi na bricho a hnedka usla. nevadi to, ze lezi takhle na brise, ne? v postylce spi normlne na bokach. jinak v noci parada. usla kolem pulnoci a vstavaly jsme az v 9:30h, samo s 3x kojenim. zitra volam dr., co mela v tom nose, kdy muze ven(mela by uz ve ctvrtek), co s tim opruzenym zadkem(porad se me to nelibi)?

mili1
5. dub 2010

Nef očkujeme sa tretou dávkou vakcíny proti pneumokokom a vakcína tet. zaškrt, čierny kašel, hep. B, detská obrna a nejaké infekcie myslím,
bam potom chceme aj my proti kiahnam, myslim že sa očkuje v 15 mesiaci ak viem dobre...
Babulky moj bol dnes polievať s malym, som ho vyobliekala a šli všade po rodine, bol taký zlatý ...vykupal kopu zajačikov a vajíčiek
😵
prajem vam pekny večer ..
bam ak budeš taka dobra pošleš mi ešte tu stranku o vašej autosedačke, myslim že to bola romer...
nef vy mate aku?
stale ešte kukam a nevieme sa rozhodnuť aku kupiť

mabe
autor
5. dub 2010

holky, jaky jste mely chuvicky?

ellysa
5. dub 2010

no veru dobre robíte, dajte očkovať, neviem, či ste videli minulý týždeň modré z neba, bol tam chlapček, čo kvôli pneumokom je v bdelej kóme a museli mu amputovať obe nožičky a ručičku, bolo to hrozné ☹ ☹
mili a kto teraz všetky tie čokoládky poje? 😀
ja idem zajtra zasa na diabetológiu, sa mi nechce,no ale čo už.
dobrú noc

sarlotta
6. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
6. dub 2010

Mabe co zkusit změnit značku plenek, nebo látkovky ? jinak já požívala rybilku nebo bubchen krém na zadeček.
Chůvičku jsem neměla.

mili1
6. dub 2010

Ahojte babulky,,, mab my sme tiež použivali rybilku aj sudokrem, mali sme aj všeliaké vzorky, ale velmi sme nepotrebovali
ellysa to iste som sa pytala manžela ,,,,že jeho ..už si ich privlastnil 😀 😀
už nám vyšli dalšie tri zubky...idu dalsie ...no uvidíme 😉 🙂

nefertitka
6. dub 2010

ahojte,mabe aj my to mame teraz so zadockom,veela umyvat a hrubo natierat,pouzivame hlavne tu rybiu mast teraz a sudokrem,uz je to trsoku lepsie...
ja som to videla elly,strasne nieco,bolo mi ich tak luto.Predtym to bol zdravy chlapcek...uz je to ockovanie proti pneumokokom tusim aj povinne...
mili my mame autosedacku mothercare...a sme spokojni...dam foto do albumu,idem najst

nefertitka
6. dub 2010

neni ju tam sice moc vidiet,neskor pridam lepsiu foto ak nezabudnem...ideme sa krmit,este sa stavim🙂

mabe
autor
6. dub 2010

Ahoj holky, tak dneska zase bez tatky. sly jsme spat v 23h, 3h, 6h krmeni, pak jsem si malou vzala do postele a spinkaly jsme spolu do 9h. akorat od 3-6h porad knourala, vzdychala - ty prdiky. zeptam se dr. co ty kapky, jestli je nemuzu zvysit. oko porad tece, ale uz vypada lip, nos dobrej, ten zadek ma chudak porad skaredej. 😝

mabe
autor
6. dub 2010

tak jdeme zitra k pani dr. na 13h na kontrolu. rikala jsem sestricce, ze se me ten zadek nelibi, s okem me poslou na ocni. tedka si tam zavolam a objednam se na ctvrtek, nos mame v poradku - staci ho proplachovat vincentkou.

ellysa
6. dub 2010

ahojte, tak cukor dopadol super, kontrola o tri týždne 🙂
volala som aj do Hainburgu tomu lekárovi, takže mám prísť až 28.4. ale tak aspoň nebudem toľko platiť, hovoril, že keď idem k svojej doki na SK ešte 15. 4. tak za ním potom o dva týždne a vlastne ten mesiac tam budem chodiť 🙂
no čo vy ritky zaparené? ako sa máte? ja som malej dnes kúpila mandľový olejček na masírovanie, mydielko a krém na ritku, chcela som ešte bepanthen a nemali, tak nabudúce 🙂

ellysa
6. dub 2010

a myslíte, že mám kúpiť ešte nejaké telové mliečko alebo bude stačiť ten olejček

mabe
autor
6. dub 2010

tak nakonec na ocni jdeme uz zitra pred dr. obvodni

ellysa
6. dub 2010

mabuška a čo máte stále to očko zalepené?

mabe
autor
6. dub 2010

elly, oko uz je trosku lepsi, ale porad tece a trosku zelepeny. tak at se radsi na to podivaji

nefertitka
6. dub 2010

ahojte...
tak uz druhy krat hajame,uz sa jej teplotky znizili klop klop klop,tak snad uz nevystupia,tak som ju dala konecne po 3 dnoch na vzduch na balkon aspon sa vyhajat...
elly,taky olejcek alebo kremik vydrzi dost dlho,teda aspon nam,nemusis kupovat podla mna...ked sa minie dokupis🙂 a super,ze cukor je ok🙂len tak dalej

ellysa
6. dub 2010

nef no tak super, že je už lepšie 🙂
som akurát išla domov z obchodu a niesla som jedny plienky a suseda na mňa, že čo to mám, že či čakám bábo 😀 😀 som sa dobre zasmiala, pupok predomnou a ona si to nevšimla, neviem, či si myslela, že tak úspešne priberám 😝

bambi7
6. dub 2010

cafte babulky ako sa mate ?akurat sme prisli domov boli sme s domi vonku bola si pobehat trosku.....
mili hej mame romer a sme velmi spokojn tusim ju mam este v albume ......
inak sa mame dobre vsetko po sta rom a uz prejde par krokov pri sedacke 😉

nef super ze teploty su prec 😉
a co ste robkali dnes?

mabe
autor
6. dub 2010

ahoj bambi, my uz celkem zvladame. v noci spime, rano vstavame mezi 8-9h s 2-3x kojenim v noci. jinak dopo a odpo vzdycky tak 3h vzhuru. trapi nas prdiky a opruzenej zadecek. zitra jdeme na ko na ocni a k dr. se zadkem. ve ctvrtek nebo patek bysme uz mohly jit ven, pokud nam to na ocnim nezakazou.

ellysa
7. dub 2010

dobré ráno
bambi včera bolo pekne, len dosť fúkalo, ale aj tak je to lepšie ako keby malo znova snežiť 🙂 , tak za chvíľočku sa vám Domi rozbehne 🙂
mabe vy máte teda poslušnú dcérku, držím palce aby ste už mohli ísť na prechádzku 😉
ja idem dnes upratovať, potom do obchodu,navariť a večer k nám príde návšteva, nejakí noví susedia z SK. Idem na to, ztaiľ paaaaa

mabe
autor
7. dub 2010

dobre ranko devcata, tak my jsme tedka vstavaly. pekne v noci spinkame a budime se akorat na kojeni. k ranu si malou beru k sobe do postele a jeste dospavame. 😉 vim, ze asi postel neni ideal, ale ona uz po kojeni rannim cca kolem 5-6h nechce byt v postylce, ale s mamkou u prsu usne pekne. 😀

dadqa86
7. dub 2010

Dobre ranko baby 🙂 ako sa mate a co mate nove??? 🙂

ellysa
7. dub 2010

ahoj dadqa, no ani nič nové, akurát oddychujem, pred finišom v upratovaní-vysávanie zotretie podláh, už sa nejak nevládzem veľmi zohýbať 😅
a ty čo nové?

dadqa86
7. dub 2010

ellysa. ja nemam nove nic vcera sme dosli s Polska aj s manzelom....tak sme boli taki unaveny ze sme nevladali ani chodit 😀 a nove nemam nic zatial ja len dufam ze za chvilku k vam pribudnem 😉 🙂

nefertitka
7. dub 2010

ahojte...
ja stale soplim,Nikolka mava tak okolo 37 teplotky,tak snad to tak uz ostane,dnes aj pojdeme von,snad to uz neva,ved nemoze byt stale len vnutri zatvorena....
a uz mame po sviatkoch...
bam,uz treti krat sa ta pytam,kam to ideta na tu Mallorcu 😀

sarlotta
7. dub 2010

ahojík holčinky, dnesak sem byla na nákupky a na kafíčko a na socce🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru