Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
26. dub 2010

Hezký den holky, tak jsem vyfásla antibiotika 😒 ale už mám toho chrchlání dost doc vybírala pečlivě 😉 , tak doufám, že to bude ok i pro mimíska 🙂

mabe
autor
26. dub 2010

sarlotko, chudacku, ale aspon to rychle zabere a nebudes se trapit. urcite vybral dr. dobre. 😉

sarlotta
26. dub 2010

Mabe to je teda sila🙂)) aby ses s ní přetahovala o špinavé prádlo 😲 😲 😲 to je mazec... ale to fakt není normální 😅 😅
vždyť ta pračka se nezašpiní- od toho je to pračka🙂))
Možná bys měla tchyňce vymyslet nějakou činnost.. jako třeba pletení svetříku, čepiček🙂))) to co babičky dělají normálně 😀 😀 😀
Hele příště si stoupni do dveří a řekni, že návštěva nebude, že minule malá pak dlouho brečela a že potřebuje klid a režim jako každé malé miminko.
A manža by si měl s maminkou sednout a něco jí říct.. jako když tam chodíte 2x týdně, to jim snad musí stačit ne ???? 😝

sarlotta
26. dub 2010

NO doc mi dala Amoksiklav... vyčetla jsem že se může celé těhu🙂 tak dobrý.

mabe
autor
26. dub 2010

sartlotko, tak jsme rada, ze nevypadam jako nevdecnik. 😀 manza rikal vcera, ze mu to nestoji za to. at to proste prejdu, ze uz je takova - jako z tema gatama, jinak s tim chozenim, ze ji mam rict, ze nee.

nefertitka
26. dub 2010

ahojte,
mabe pokial fakt nepoviete narovinu,tak asi nepochopia,u nas to fungovalo asi tak,ze mi svokra zavolala,ked bola Nikolka este uplne malicka,ze za 10 minut som tam ak ti to nevadi,co uz som teda mala povedat?prisla,vletela na balkon alebo k postielke(podla toho,kde Nikolka spala) a surovo ju zobudila.A to aj napriek tomu,ze som jej hned z prichodu povedala,ze som strasne dlho malu uspavala a ze mi predtym hrozne plakala skoro 3 hodiny!Hned som si u nej utvorila obraz.Toto spravila par krat,nepocuvala ma,povedala,ze ona sa s nou chce pohrat,ze ci sa ma na nu pozerat ako spi! tak som jej musela od srdca povedat co vsetko mi vadi a nech mi sem laskavo nechodi kazdy druhy den a nenarusa zabehnuty system...az potom to s tazkym srdcom pochopila,aj ked nie uplne vsetko,lebo ju stale na nieco musim upozornovat.Aj som jej x-krat povedala,ked este nevedela Nikolka sediet,nech ju nedava do sedu,ze ma este makky chrbatik,ze ona si sadne sama,ked na to pride cas,myslis ze ma pocuvla?v jednom kuse ju davala do sedu,az kym som sa zas nerozculila...
musis povedat priamo narovinu

nefertitka
26. dub 2010

sarlotta,dufam,ze sa co najskor vyliecite;)

sarlotta
26. dub 2010

Mabe já myslím, že se nudí víš🙂 Fakt něco pro ni vymysli... jako vozit kočárek může.. když se domluvíš, že bude jezdit blízko, aby malá nebečala hlady, když se vzbudí... tchyně se bude cítit důležitá a Ty si odpočneš chvilku. No a stačí jeden prohřešek a má utrum 😠 😀

No jo manža taky neumí říct mamince neee .... chlapi jedni ....

Já bych jí normálně vzala za ruku a zavedla do koupelny a nacpala jí všechno prádlo🙂))))))) třeba by jí to docvaklo 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
26. dub 2010

nefi, tak oni nastesti, kdyz spi, tak ji nebudi, jenom se divaji. ale je pravda, ze chodi casto. ja to chapu, ze ji chteji videt, vsichni jsme na ni cekaly, ale podle me je jeste malicka na narusovani systemu a nejakyho velkyho prehazovani. dneska jdu odpo s kamoskou ven, ale to jdeme v kocarku, takze anicka bude spinkat a bude se mnou. budu muset byt asi diplomatictejsi a tolerantnejsi. treba vcera jak byla v kocarku na zahrade, tak tchyne ji sahla na ruce a rikala, ze je ma uplne ledovy. tak jsem ji rikala, ze to ma tak vzdycky, ze tim reguluje teplotu a za chvilku jsem tam dosla a ona mela nasazeny rukavice od tchyne. 😖 no, bude neco porad.

sarlotta
26. dub 2010

Nef tak to je mazec.. to by mi udělala jednou 😠 😠 😠 že by prcka vzbudila 😲

Já mám tchyňku spíš jako Mabe.. takovou co chce hrozně pomáhat 😅 a když jí chceš něco vyčíst tak ani nemůžeš pže ona by se rozdala 😅 ach joooo.... no ale tak často k nám nechodí 😀 😀 😀

mabe
autor
26. dub 2010

sarlotko, nenudi, ona toho ma hodne, ale ona je vzdycky nejchytrejsi a nejlepsi. ona ma v tom pecovani trosku uchylku. manzova segra, jak uz jsem psala, je ji 31 bydli sice u babicky v baraku, ale domu chodi 3-4x tydne a spi tam 2x tydne a kazdej den se s nima vidi a jezdi na vylety, na kole, radi se o vsem atd. takze ona ma potrebu se starat o manzu uplne stejne, ale my to nepotrebujeme. manza si nechce delat zle, on je flegmos, takze to prechazi s klidem. to ja tak nedokazu. kdyz ja ji jeste nechci davat nikomu beze me v kocarku. 😲

nefertitka
26. dub 2010

mabe ja to poznam...musis povedat,ze ked si jej ty nedala rukavicky,tak nechces aby ich mala a hotovo.Alebo nech sa najprv spyta.U nas jej zas furt vyberala cumlik z pusy,ze naco jej je,to som myslela,ze uz mi fakt asi ruka uleti,lebo to robila zakazdym,potom som jej povedala,ze som jej ten cumel dala do pusy asi preto,ze chcem aby ho mala a hotovo a za to,ze jej synovia cumel nepotrebovali,moja ho potrebuje a bodka.

nefertitka
26. dub 2010

mabe neboj,oni sa tie navstevy zriedia,ked mala podrastie,ani u nas to uz neni nastastie take intenzivne 😀
ja uz som z toho bola nestastna,ked povedala,ze pride

sarlotta,ona robila aj take veci,ze zobrala Pronto na nabytok a nastriekala to na Nikolku ze aha ako to strieka a tak,to som ostala az zelena.Alebo ledva mala 4 mesiace,este ani pretacat sa nevedela,ona ju uz chcela vodit po zemi za rucicky ze nech chodi,chuda,sa jej v rukach vlnila ako plastelina...no nemam ju rada,ukazala sa aka je po tom hlavne ako sa nikolka narodila

sarlotta
26. dub 2010

Jéééžiš marjááá🙂)) jse zvědavá co budu dělat já 😅 😅 😅 až budu tchyňka 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
26. dub 2010

sarlotko, to nikdo nevime 😀

nefi, tak to je drsny 😖

mabe
autor
26. dub 2010

tak jsem slecince dala napapat, tak snad uz bude spat a pekne se aji poserinkala 🙂

bambi7
26. dub 2010

cafte babulkyyy
tak na ten vikend teda pocitam s mili 😀 rezervovala som to u lid 😉 mili ides nie?

no konecne som sa sem dostala vikend som mala pracovn makala som v sobotu klasika a v nedelu sme boli vonku....
a zajtra ma domka rokkkkkkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵
ale to ubehlo a uz ide sama sem tam 😉

a ako sa mate babulky?

mabe
autor
26. dub 2010

bambi, ahoj, mame se dobre. porad ti prdici, ale zadek je lepsi.

mabe
autor
26. dub 2010

jinak cekam az se zacne koukat. zatim jeste nic

ellysa
27. dub 2010

ahojteeeeee, tak už som tu 🙂
ešte som nedočítala, tak budem reagovať neskôr, teraz musím ísť na dia na krv, sa mi nechce, už ma to nebaví. 🙄
Tento týždeň mám tour de doktor, včera som vysedela dieru na hematke, chvalabohu, tam už nepôjdem, dala mi pokynu, do konca pichať clexane a potom ešte v šestonedelí papať anopyrín, ale iba ak nebudem moc krvácať, dnes idem na tú krv, zajtra prvý krát k doktorovi v Rakúsku a vo štvrtok mám dia kontrolu a ešte poslednú poradňu na SK, asi ma porazí.
A ževraj by som kvôli hemato nemusela rodiť skôr (som čítala, že by sa nemalo vtedy prenášať, ale ževraj ja v poho), ešte čo povie ne cukre ale vypadá to tak, že kľudne môžem byť kinderko ešte aj 7 týždňov, jaaaaaaaaaj, asi tak o týždeň začneme malú nejak vyháňať, zas prenášať nechcem, veď bude mať 5 kilov
😅

mili1
27. dub 2010

Ahojteeee, bam gratulujeme malej j a posielame pusinku k rôčiku ... 😵 😉 aj niky sa pridáva 😉
Na stretko by sme šli, samozrejme ak nám do toho nič nepríde, sú to ešte 4 mesiace, ešte mi napíš termín presne kedy, 😉
už sa tešímmmm.... 😉 🙂
aj ostatné by mohli ísť rada vás všetky uvidím 😉 🙂
My sme boli včera u mamky a sme šli do mesta sa flákať , kúpila som malému župan, čiapočku a klobúčiky a môj povedal že stále dačo pokúpim 😀
k tym svokrovcom: šarlotka oni chcú všetci vraj pomôct a narobia najviac zloby a neplechu 😀 😀
moja svokra ak sa malý narodil sa začala starať ale potom som jej povedala svoje a odvtedy je pokoj 😒 tiež nemam rada tie reči 😒

bambi7
27. dub 2010

caf milii dakujemeeeeee a uz chodimeeeeee 😵 😵 😵 😵

to stretko je od 13.8 to je piatok do nedele rezervovala som pre nas 2 izby 😉
a ako sa mate?

mabe
autor
27. dub 2010

dobre ranko devcata, tak noc hruza. mala usla v 8h, pak na krmeni se vzbudila v 22h, pak v 2h a pak to zaclo, prdici. nemohla usnout - 1,5h jsem to zkousela v postylce, pak ji vzala k sobe. a s prestavkama jsme spaly do 5h, pak zase prdici, tak manza konejsil a pak jsme usly v 8h do 9:30 zase v posteli. nejak ju to tedka vic trapi. 😒 jinak cekam tedka na balik a pak pujdeme ven. odpo mame navstevu.

sarlotta
27. dub 2010

Ahojík holky tak já jsem byla na kontrole🙂 Všechno v pořádku, mimísek roste přesně dle tt hrdlo uzavřené, všechno drží jak má.
Tak jsem spokojená 😉

sarlotta
27. dub 2010

Bambi blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuu.. to je krásný věk 😀 😀 😀 😎

mabe
autor
27. dub 2010

sarlotko, gratuluju 🙂

sarlotta
27. dub 2010

Díky Mabe, čtu že jste moc nespaly... bobíšci 😒 no je to jak na houpačce... musíš vydržet a být vděčná za každý odpočinek i během dne. Ve 3měs se to zlomí, neboj 😉

mabe
autor
27. dub 2010

ja premyslim, jestli to jsou prdici nrbo moje mliko. je fakt, ze furt tlaci a prdi. a premyslim,jestli stav predtim nebyl lepsi. to ale neprdela a prdeni je lepsi,ne?

sarlotta
27. dub 2010

no jasné prdění je lepší🙂))
počkej holky se teď bavily o nějakých super kapkách na bříško.. najdu Ti to 😉

mabe
autor
27. dub 2010

jdeme ven, uz zase jeci

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru