Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
7. črc 2009

Ja vas tiez rada stretnem, uz sa tesim 😵 len skoda ze ste tak daleko 😒

bambi7
7. črc 2009

mili ja nemam na to cas ....a ked budem v salone tak svokra postrazi....keby som si robila doma tak sa to teraz neda 😀

bambi7
7. črc 2009

no nef mozeme 😉

mili1
7. črc 2009

Myslela som trocha pozdejsie,

bambi7
7. črc 2009

chapem 😀 😀

nefertitka
7. črc 2009

jaj sla by som strasne k moru 😵

mili1
7. črc 2009

A odkedy zacnes pracovat v salone?

bambi7
7. črc 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
na rok snad pojdeme

mili1
7. črc 2009

aj ja by som sla k moru, idem maly sa zobudil, zatial caute

nefertitka
7. črc 2009

ja s malou nechodim na kavu 😀

bambi7
7. črc 2009

aj ja musim paaa zatial

nefertitka
7. črc 2009

cafte🙂

bambi7
7. črc 2009

preco nef?

nefertitka
7. črc 2009

co preco?🙂

mabe
autor
7. črc 2009

Ahoj holky, tak vas zdravim jeste z prace. Uz sem moc a moc unavena, boli me nohy z toho behani - prijdu domu, najim se a padnu do postele. Jeste ze manza jde na basket, jinak by me rikal, ze zase se mnou nic neni. Posledni dobou jsem porad unavena a porad spim - ten utros me nepridava. Musela sem si postezovat, dekuji. Jdu uz za pul hodky - dneska 11h sichta. 😝

ellysa
7. črc 2009

Ahojte babule, tak u nás jedna pohroma za druhou ako vždy 😖 . Zasa začala moknúť stena, čo minule opravovali potrubie, tak pravdepodobne to zasa rozbijú a budú robiť nanovo, som taká unavená, že už sa mi o tom nechce ani baviť 😠 . hlavne, že rakúska precíznosť-prdlajz. 😠 Zajtra na to prídu mrknúť, no som stráááááášne zvedavá, čo vymyslia.

Aj ja by som už išla s vami na kávu aj s mrňúsom. Prehováram manžela aby sme išli v septembri na dovolenku a zapracovali tam na ňom. No jemu sa nechce ísť, kvôli peniazom. ja však radšej budem bez nového gauča, len nech si konečne oddýchnem. Musím naňho pritlačiť 😉 . Inak som tento rok bez dovolenky.

Mabuš len pekne oddychuj, koľký DC si teraz? Už mám začať držať palce? 😉

mabe
autor
8. črc 2009

Ahoj holky,

tak dneska me teplotka klesla o dva stupne http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2 😒 .Takze zadnou nadeji si nedavam. 😒 JInak uz zase v praci a jsem doooost unavena. Doma mam neporadek - hruza. Dneska mam jit po praci ke kamaradovi na barak, ale vubec se me nechce. Nejradsi bych sla s manzou k architektovi a pak domu. Uz se na me trosku zlobi, ze porad tam chodi sam. 😖 Zase kamaraduv barak a hlavne syna jsem jeste nevidela. To je dilema. 😖

bambi7
8. črc 2009

ahojteee

mabuska len chod s muzikom koli domceku nech ma radost ved to bude vase spolocne hniezdocko lasky 😉 vies nech nema pocit ze je na to sam 😉 a ku kamosovi pojdes potom 😉
budete mat krasny domcekkkk a tvoj bude rad ze to zariadujete spolu a ty potom tiez budes rada ze si bola uvidis 😉

elly tak len si oddychnite ved si pekna zenska tak popracuj na tom aby si ho spracovala na daku dovolenku alebo na vikend 😉 pouzi vsetko co sa da 😀 😀 😀 😀 😀 to zvladnesssss ved si nasa 😉

nef ze preco nejdes na kavu s malou?neda sa? ked budem mat po dovolenke ideme 26....tak potom spolu skocime na kavu ok 😉

bambi7
8. črc 2009

a mabuss neuzfaj viem ze v kutiku duse si smutna ale to pride ked budes najmenej cakat 😉 a ja tomu verimmmm ....ved to male bude mat skveluuu maminkuuuu to je jasneeee 🙂 a bude take slniecko ako ty

bambi7
8. črc 2009

nef budeme mat babsku jazdu 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
8. črc 2009

AHoj bambi,

rikam si, ze by to mohlo byt zahnizdovaci teplotka, ale nevim. 😒 Je lepsi pocitat s tim, ze mame smulu a tentokrat to nevyjde. 😒 Asi mas pravdu, mela bych jit s manzou k architektovi. Fakt si pripadam spatne.

nefertitka
8. črc 2009

ahojte,jasne bam,uz sa tesim🙂dame kavu a male zatial mozu pokecat 😀

bambi7
8. črc 2009

mabus neboj sa vsetko bude len to chce cas ved vyrobny proces je krasny 😉

nef jasne aj ja sa tesimmmmm

nefertitka
8. črc 2009

😀

bambi7
8. črc 2009

caf nef

bambi7
8. črc 2009

pojdem von za hodinku .....mala na mna kuka a kukaaa uz by aj jedla ael este musi vydrzat....je to hlados po tatovi 😀

nefertitka
8. črc 2009

som spat,robila som nepecenu tortu...ja mam Nikolku na balkone momentalne,von dnes asi nepojdeme,nechcem,aby nas niekde zastihol dazd

sarlotta
8. črc 2009

Ahojík holky zdravím...tak mám výsledky genet. testů.

Karyotyp je v pořádku 46XX a 46XY 😀
Trombofilní mutace leiden je v pořádku
Trombofilní pro faktor II v pořádku

No ale mám heterozygot pro mutaci C677T v lokuse MTHFR 😠

Je tu někdo s takovým problémkem ?

Doporučují mi jen zvýšit přísun listovky a vit B

No nic jdu pátrat jak se věci mají.

mili1
8. črc 2009

Ahojte, aj mna zoberte na kavu nef a bambi 😀
Bambi ja mojho tiez volam hladosko a po tatovi 😀 hovorim ze mame doma dvoch hladosov 😀
sarlotka ja som mala tiez to iste a kazali mi len zvysit kysleinu listovu a vitB, to som brala dvojite mnozstvo az do konca tehu takze neboj je to v poriadku 😉
Nef tu nepecenu tortu posli . ...dala by som si 😝
Ja som dnes chcela upiect ovocny kolac ale kolega mi doniesol huby tak som mala co robit a ziadne pecenie sa
nekonalo 😀
Mab tak skoda ze teplotka sla dole 😒

mili1
8. črc 2009

Babule kde ste všetky? Nemam s kym pismenkovat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru