Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
28. dub 2010

zacla jsem zehlit, snad anicka bude jeste spat, uz se tam nejak mrvi, jeste spi, ale mrvi

sarlotta
28. dub 2010

Ahojík hezké dopolko 😉
Tak mám maroda doma 😠 ... malý dostal taky antibiotika tak budem válčit spolu 😉
Mě už je trochu líp, tak to zabírá 🙂

mabe
autor
28. dub 2010

chudak malej, ale aspon mu bude co nejdriv lip.

mabe
autor
28. dub 2010

ja cekam na navstevu. tatkova sestrenice rikala, ze dojde kolem 9h a zatim nic. anicka uz se probira. spinkala krasny 3h. 🙂 nechci zacit kojit nez dojde, abych to nemusela prerusit. 😒

mili1
28. dub 2010

Ahojteee, nef máme sa celkom fajn ,,,celý den pochodujeme, malý by len chodil a ja už nevládzem, a to dokopy cez den nič neurobim ale je zlatý ....drobček náš... 😉 🙂
Vidim že sa už sťahujete tak už budete v novom, super.... 😉
My stále prerábame, okno uz je, včera boli kúrenári a treba este ostatné urobiť a potom malemu detskú izbu chceme urobit, no máme toho dosť kým skončíme ,,,
mab , elly môj hovorí to isté 😀 furt len na tom konovi ... 😀 ty si už závislá.. 😀 ale ja som sa tu tiež dozvedela vela vecí a mám vás velmi rada, aspon môžem pokecať,,,celý den som doma ,,,musím byt so svetom nejako spojená 😀
bambividim že pracujes no šikulka si
šarlotka čím skôr sa vyliečte ..držím palceky 😉

mabe
autor
28. dub 2010

ahoj holky, tak ja jenom nakukuju a jdu za anickou. kontrola probehla ok, vsechno je v poradku. mame 4,50kg a 57cm. sestricka neverila ocim a jeste jednou ji merila. 😀

sarlotta
28. dub 2010

Holky už mám fotešky z aťásku tak mrkněte jak sem modelila 😀 😀 😎
Hlavně mají super kvalitu až 18MB.. takže něco půjde i ve větším formátu na zeď. 😉 Všechny mám barevné, některé sem šupla v černobílé - se mi víc líbí tak 😉

ellysa
28. dub 2010

sarlott nádhrné fotky 🙂 rodinka krásna, Kryštofko je celá mamina, takže Šarlotka by mala byť po ocinovi 😉 ? A ty si poriadna kočka-cica mica 😀 . Super!
Ja som dnes bola na prvej kontrole v Rakúsku, doktor v pohode, venoval sa mi naozaj vyše pol hodiny,robil UTZ, poukazoval tváričku, malinká má tak krásne našpúlené pery a venovala sa svojej obľúbenej činnosti-hltala vodu-pažroško 😀, pomeral nás, tak máme už cca 2600g a ževraj strašne dlhé nohy 😉 , neviem po kom, mu máme obaja krátke 😕 . Ak chcem mám si ísť v piatok kuknúť pôrodnicu a čo ma prekvapilo, hneď mi povedal, že dva potraty sú už indikácia na cisársky, tak že ak chcem môžem rodiť tak, ale ja som povedala, že ak sa bude dať radšej prirodzene. A krčok mám stále 35mm, takže v pohode, aj keď mi hneď povedal, že o dva týždne to môže byť úplne inak, ale tak zatiaľ som spokojná 🙂

mili1
28. dub 2010

Sarlotka krásne fotky,,,,pristane vám to spolu 😉 mne sa páčia tie čierno biele najviac.. 😉
elly o chvílu už budeš rodit a pribudne do tejto temy dalšia mamina....držím palceky moc 😉 už mate postielku pripravenu?
už si sa aj pobalila do pôrodnice?
môj ešte dole robí a čakam ho kym dôjde 😒
kde je bambi? a nef sa asi sťahuje 😉

bambi7
29. dub 2010

dobre ranko som prvaaaaaa

bambi7
29. dub 2010

dobre ranko som prvaaaaaa

bambi7
29. dub 2010

sarlot prekrasne fotky parada 🙂

mili ako sa mate babulka moja?

no babule ja mam dnes narodkyyyyy 😀 no tak v sobotu oslavujem aj s domi spolocna party 😀

dnes je krasne tak klasika ihrisko a poobede trojkolka a potom ideme este nakupit veci dake a sobotu klasika makam a potom oslavujeme

bambi7
29. dub 2010

a mabus nef ako?

elly este chvilocku a si mamcaaa

ellysa
29. dub 2010

dobré ránko
bambi gratulujeeeeeeem, tak to máte s domi pekné, vždy budete takto naraz oslavovať 😉 , mňam dala by som si tortičku te 😀 raz to máš asi v práci perné, čo?svadby sa rozbehli aj my ideme na jednu v sobotu kuk, ale len na chvíľku, ale zasa sa nenudíš 🙂
mili postieľku máme ale ešte zloženú pod posteľov, ale asi budúci víkend ju poskladáme, ešte ani nevieme ako ju chceme mať.tašku som ešte nezačala baliť, nejaká som lenivá, ale do nemocnice mi treba len veci pre seba-oblečenie a osobná hygiena, všetko ostatné mi tam dajú, aj pre malinkú, tak to bude šup šup, len si to poprať.

mabe
autor
29. dub 2010

dobre ranko devcata,

tak noc uzasna. anicka usla v 21h, kojeni v 3h a vstavani v 7h. 🙂 tedka jsme vzhuru a za hodku pojedeme k nasim a po obede domu. mela jsem jit s mamkou do mesta, ale neciti se dobre, takze priste.

bambi, teda ty valis. 🙂

wlly, ty tt 😉

sarlotta
29. dub 2010

Dobré ránečko🙂
Holky děkuju moc 😉

Bambi blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 Ať se splní všechna přání a ať Ti dnes zlaté sluníčko vykouzlí úsměv na líčko 😉

Elly to je fajn, že je všechno ok, tak máš čas ještě měsíc do termínu🙂 Ono je lepší rodit cca 14 dní před, ale tomu neporučíš. 😅 Poslední dny jsou otravné, napjaté, plné smsek od známých 😀
Jen ať se miminko pěkně dopeče 😉

bambi7
29. dub 2010

dakujemmmm babuleeeee ste zlateeee 😵

ja len kukam na domi kde je ta sa tu pusta sama a ked ide zavrie ocka 😀 tak ju sledujem 😀

no elly to sa teda nenudim teraz robim pre 11o ludi to uz je trosku zaberak ale pohoda 😀 mam tu robotku rada

ellysa
29. dub 2010

mabuš anička je pokladík, užite si prechádzku, je nádherne
sarlott ja tajne dúfam, že v tom 39 tt pôjdeme, no ale je to na malinkej
bam fúúúúúha 11 😕 , tak to sa fakt nenudíš 😉
vy ste všetky nejaké moc šikovné maminy, čo všetko stíhate, však budem mať depky 😝
ja dnes zasa putujem do BA, mám kontrolu na cukor a ešte sa mám ukázať posledný krát na poradni u svojej gyn na SK, ale asi ju presvedčím,aby mi už nerobila UTZ, keď mi ho robili včera, len sa trošku bojím, mám dostať výsledky zo steru na streptokoka, dúfam, že ho nemám, lebo potom sa bojím, že by ma už fakt prehovárali na ten cisársky

bambi7
29. dub 2010

elly nebojkaj aj ty si sikulka a budes super mamca a na kontrole drzim palceeee

mili1
29. dub 2010

Bambi všetko najlepšie k narodkám, veľa zdravíčka a šťastíčka želáme 😉 🙂
no si šikulka pre 110 ludí 😉 máš aj nejaké pomocníčky alebo to robiš sama? potom pošli nejaké nové fotky na mail .... 😉
elly zvykneš si aj ty 😉 🙂
u nás je dnes teplučko tak klasika ideme vonku a potom budeme na dvore cupitať 😉

mabe
autor
29. dub 2010

holky, ahoj, uz jsme doma. boli me teda nohy. u nasich jsem mela masicko s bramburkem, mamka jezdila s kocarkem a ja si zasla do obchodu, koupila jsem si dve tricka, jedno za 80kc a teplaky za 150kc. 🙂 jinak anicka se vzdycky vzbudila v tramvaji na predposledni zastavce a rvala a rvala, asi uz se ji cesta zdala byt dlouho - trva to 30 minut k nasim. 🙂 dneska uz nic nemam, tedka lezi v postylce,snad usne, nebo si mamka s nou za chvilku lehne. 😀

mabe
autor
29. dub 2010

tak my mame rozhodovani, co s nasi darcou. dneska jsem byla u nasich, nepripada me tak strasne na tom. ve stredu jdeme k veterinarovi se zeptat, jak na tom teda je, jestli se netrapi. a kdyz rekne, ze uz to nema cenu, tak nevim co. to jako ju tam rovnou nechame? nebo se domluvime na terminu injekce? kdo tam pak s ni pujde? jak se mam rozloucit? ach jo,

bambi7
29. dub 2010

cafte babule no dnes som mala den....domi nespala cely den 😒 a potom bola nervna a teraz nie a nie este spat ☹ no snad uz zaspi.....
mili pisem t do ip moju stranku svad.vyzdoby pokukaj novinky 😉

ja mam dnes dost a dakujem za blahozelania ste zlate

mabe
autor
29. dub 2010

bambi, ahoj, taky to znam, kdyz anicka spatne spi pres den nebo hodne aktivit, tak je rozmrzela. vsetko nejlepsiiii 😉 😉

ellysa
30. dub 2010

dobré ránko 🙂
mňa môj milovaný manžel zobudil o 5.30, keď som sa chcela baviť večer. zadrichmal o pol ôsmej a ráno keď chcem spať ja, tak sa mu zrazu chce na mňa lepiť a komunikovať 😠 , no a ja už nemôžem spať. Však nech počká zajtra, si dám ešte budíka 😝 .

mabe
autor
30. dub 2010

dobre ranko devcata, tak anicka usla v 21h a pak vzhuru v 2h a rano v 5h jsem si ji brala do postele, protoze mela velkyy prdiky. pak jsme v 7h zaspaly znova a tedka zase ji to probudilo. za hodku jdeme ven s kamaradkou, tak nakojime a pujdeme.

elly, asi si rika, ze ty to muzes dopsat pred den. 😀 😝

ellysa
30. dub 2010

mabuška dobré ránko aj tebe aj aničke 🙂 , užite si prechádzku
no on mi povedal, že to mám suchý nácvik, aby som potom nebola v šoku 🙄 , však ja mu ukážem, zajtra má manévre 😝
ale tak zasa som už dohačkovala čiapočku pre kamošku a teraz upratujem

mabe
autor
30. dub 2010

elly, spravne tak na nej. 😀

sarlotta
30. dub 2010

Dobré dopolko holky, tak jsem byla na měsíční kontrolu cukru a ok🙂 6,1 po jídle.. tak se držíme furt 😉

ellysa
30. dub 2010

sarlott super, to máš po hodine? 🙂 ak hej, tak hodnota na jednotku, hádam ťa to už v tomto tehu obíde 😉

sarlotta
30. dub 2010

Mabe s pejskem je to těžké 😔 nech to na veterinářovi. Udělej si s ní procházku, nějakou fotečku a počítej s tím, že ji tam budete muset nechat.... to zvládneš... trápení je horší. Netrap se tím, až malá povyroste pořídíte štěnátko, až to budeš stíhat... to je život... je mi to moc líto 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru