Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
13. kvě 2010

tak paaaaa a nebudem ta otravovat kupim aj tu teplaciky

bambi7
13. kvě 2010

idem aj ja daco robit a venovat sa domke aj tak stale odbehujem 😀 tak paaa

ellysa
13. kvě 2010

mili a koľko to tam stojí? napríklad botasky, ja som minule videla adiddas botasôčky v Parndorfe za 15 EUR, sa mi to zdala dobrá cena 🙂

nefertitka
13. kvě 2010

ahojte...ste toho teda popisali🙂
vidim,ze vsetky cakame na muzov ako na spasenie,kedy pridu z roboty,moj teraz tiez chodi o nieco neskor,kedze je dalej od roboty teraz...
ako som pisala,aj nikolka so mnou chodi aj na zachod 😀 aspon sa nauci 😉
ked ju necham na chvilu samu v postielke,tak tam vydrzi asi tak 5 minut a uz chce ist hopa,alebo krici mama alebo sa jeduje..tak tam ju dam akurat tak,ked idem pripravit cajik alebo tak
ale troska dlhsie tam vydrzi,ked jej tam nahadzem kopu veci,ktore moze potom vyhadzovat von 😀 to ju bavi
pozerali ste modre z neba?chuda to dievcatko ☹ hned som to samozrejme vztahovala na nikolku,no co , som krava...normalne mam co niekedy robit,ked vidim tie osudy ludi...ach chudence,hlavne deticky..asi to prestanem pozeravat...potom mi fakt niektore veci a problemy ktore trapia mna pripadaju ako malichernosti..
inak k tym botickam,my sme nikolke kupili superfits topanky za 42 eur...ale ked pozriem tie adidasky a tak,tie sa nakoniec aj viac oplatia cenovo...kde by sme prisli,kupovat kazdu chvilu take drahe topanocky...ale prve sme chceli kvalitne a s klenbou, na leto uz mame sandalky z tesca🙂bez klenby..

lubica69
13. kvě 2010

Ahojte kočky Tak sa to tu od včera rozpísalo Tak pekné meno?No pre chlapca sme ani iné nemali Horšie bude s druhým chlapčenským menom A dievča sa mi páči Lea a Sophia Inak mne chodí mm na týždňovky Ale už sme si zvykli My tu máme dnes krásne tak ideme s malým na dvor Mám silnú mrchu prvú po kyrete tak sa mi nikde inde ani nechce Už nech je 2.6 a šup do Tunisu Veľmi sa tešíme Aj keď v pláne nebola Držkajte sa Potom vás dočítkam

mabe
autor
13. kvě 2010

ahojte, tak my byly na navsteve u manzove babicky, zrovna pekla buchty, tak jsme dostaly pekac domu. anicka tedka pul hodiny lezi v postylce a poplakava. je unavena, ale nejak ji to nejde. tak mamka dojde, da dudlik, odejde a porad dokola. 😀 odpo jdeme k manzove segre, prijdou aji tchanovci.

jinak s tema rodicema - babicky a dedecci by se pretrhly a kdybych jim to dovolila, tak by hlidaly furt. ale ja zatim nechci, je malicka, takze si to delam aji sama... 😝

mabe
autor
13. kvě 2010

tak se me zhatily plany na nedeli. mely jsme jet na vysocinu. kamarad od patku slavi zalozeni kancelare a slozeni advokatnich zkousek. chtely jsme za deckama dorazit na nedeli, bude tenisovej turnaj a dalsi aktivity a ono ma byt jeste skaredeji nez tedka. 😒 manza asi pojede, ale co ja s anickou v desti a zime venku. 😝 tak jsem se tesila, ze vypadnu mezi lidi.

lubica69
13. kvě 2010

Juj mabe tak to ma mrzí Ale neboj možno sa do nedele ešte vyčasí a bude pekne Mňam a buchty by som si dala A neboj to hlídaní Aničky ešte neskôr využiješ Ja som sa odvážila prvý krát až keď mal vyše roka a nekojila som už Inak u nás na strednom slovensku je dnes krásne Aj prádlo som na dvor vyvešala

aanda
13. kvě 2010

Ahojte babulky, ja vas vobec nestiham citat... som u rodicov, mamina mi pomaha starat sa o maleho a tu je internet taky pomaly...teda mam ten mobilny, ale je tu slaby signal.... no des....

Nas Samko ma prvy zubok...mal trochu hnacky, a ma uz treti den zvysenu teplotu do tych 38,4 rektalnu.... vcera v noci mal dokonca rektalnu 39,2 tak som mu dala paralen cipok....
chcem sa spytat, ako dlho moze mat takto zvysenu teplotu? som z toho na nervy, ja nevladzem ani len ho nosit, on je cely mrzuty, stale mrauci, lebo ho to boli a potom z toho mrncania ma aj trochu soplik a pisti ked mu ho chcem vytiahnut.....
a este mi prosim poradte ako davat zabaly, teda ak bude mat vysoke teploty nahodou, sak som z toho jasna..... diky moc....

a babule, ak sa neozvem, drzte mi 25.5. palce, mam tu operaciu planovanu....bud.tyzden este musim nejake vysetrenia dovybavovat, nejake uz mam.... jaj uz zacinam byt z toho nervozna ☹

ellysa
13. kvě 2010

mabe možno sa vyčasí, však stále hovoria ako ide pršať a nič 🙂
lubica no tie týždňovky poznám, sestra tak žije už 14 rokov, sama v dome, 3 deti...však zvládnuť sa sdá všetko, ale má to ťažké 😒
aanda držím palce a budem na teba myslieť, super, že to bude tak skoro, aspoň sa skôr vyliečiš

mabe
autor
13. kvě 2010

holky, tak snad se vycasi 🙂

aandy, drzim palce na operaci a ukaz se 😉

tak jsem anicku udyndala na prsu v posteli velke. nakonec jsem to nevydrzela a vzala si ji k sobe. mozna jsem zaspala, tak na 5 minut nevim. 😝 😀

mabe
autor
13. kvě 2010

pro zajemce dalsi fota v albu 🙂

nefertitka
13. kvě 2010

ahojte...
aanda,tie teploty mozu trvat od 3 do 5 dni,teplotu zrazaj len nad 38.5...davaj paralen a nurofen detsky na striedacku,das napr.paralen,do hodiny alebo dvoch ma stale horucku,mozes dat nurofen,ale paralen od paralenu a nurofen od nurofenu mozes dat az po 6 hodinach,medzitym zabaly.Namocis si plienku do vlaznej vody(ja som davala do studenej)ale ma sa vraj vlazna,obviazes okolo bruska a hrudnika,zabalis ho este do nejakeho uteraka a cakas takych 10 minut,ked neklesne teplota tak znova namoc a znova obviaz...mala by klesnut o 1 stupen(nam vzdy klesla o 2) a potom mozes so zabalmi prestat.Sarlotta radila dat do tej vody aj ocot,tak som dala aj ten.My sme teraz tak mali horucky,ale mali sme 6tu chorobu,zo zubkov sme ale tiez uz mali...to pistanie pri tahani soplika je uplne jasne🙂 to mavame aj my vzdy...ale je dolezite sopliky pravidelne odsavat.Drzime palce,aby to coskoro preslo. A na operaciu samozrejme silno drzime palce tiez

lubica jej aj vy idete na dovolenku?my zas ideme 1.6. na Rhodos...ale v tunisku som bola uz tri krat,velmi sa mi tam paci...a je to aj cenovo jedna z najvyhodnejsich destinacii...

mabe my sme mali tiez plany ist prec k tej mojej babke a pocasie nam to pokazilo, no co uz....

nefertitka
13. kvě 2010

krasna okana mabe🙂))tato rad kupe?

mabe
autor
13. kvě 2010

nefi, dekuju. jojo, tatka umyva zadek u prebalovani a koupe. 🙂

nefertitka
13. kvě 2010

to aj nas tato kupka,teda ja som pri nej,kym sa vycvachce,ospliecha celu kupelnu a tak,medzitym ju poumyvam mydielkom a on potom prid umyt vlasky,to je jeho robota,lebo ja by som ju asi neudrzala,nejak to prestala mat rada a strasne sa trepe 😅

mabe
autor
13. kvě 2010

to jak je anicka uz tezka, tak ja bych ji taky neudrzela. on ji vykoupe a ja ji pak utru, namazu a tak. to se ji uz nelibi, takze na to je mamka 😀

lubica69
13. kvě 2010

aanda budem veľmi držať palčeky na opku Áno horúčky tak 3-5dní A davas aj nejaký gelík na ďasienka?Nám veľmi veľmi pomohol dentinox Úžasná vec Nefertitka aj ja som chcela ísť do Grécka na Krétu ale kôli tým nepokojom to mm zamietol Inak pre mňa je Grécko naj Boli sme na Cypre a Korfu Tak si to tam užite Predminulý rok sme boli v Egypte a teda raz a stačí Ale Tunis vôbec nepoznám tak uvidíme A ešte tak neplánovane keďže tehu nevyšlo ale o to viac sa teším

aanda
13. kvě 2010

babulky, dakujem vam za rady. davam aj gelik, ale mam nejaky calgel, tak skusim aj ten co mi odporucila lubica.... este raz diky, dufam, ze mu to skoro prejde, jeden zubok ma uz riadne vonku, tak neviem, ci sa este dalsi tlaci.... chuda malicke ☹

lubica69
13. kvě 2010

Juj aanda tak držím palčeky nech bolesti zúbkov čo najskôr ustúpia Skús ten gelík Nám len ten pomohol Malého ukľudnik a väčšinou po ňom ako sa mu uľavilo aj zaspal

mili1
13. kvě 2010

Bambi vôbec neotravuješ 😉 ked môj pôjde tak kupi ,,napiš do ip číslo a farbu aku chcete a v lete zoberiete 😉
ja som už nepiekla 2 mesiace, teraz sa nejako nedá, tiež ma ťahá za tepláky, ale budem musieť niečo upieť na nikiho narodky
elly botasky som tam nevidela, ale supravičky a všetky veci boli ovela lacnejšie ako u nas, podla toho čo kupuješ ake,,,ja som mu kupila taku supravičku puma za 550 sk a ostatné veci značkove super ceny,,u nas to je všetko veľmi predražené, kupujem ešte drahšie,,,
elly sestra musí mať fakt dosť ,,,okolo domu je dosť práce a ešte sama 😒
nef môj dôjde v sobotu domov ,,,aj my sme kupovali topanočky také drahé a nie su značkove, teraz som pozerala botasky adidas, puma v obuve v ke za 25 eur. sa mi zdali lacné tak chcem kupit..
aanda držkam palce na operaciu a ako píše nef s tými teplotami ,,,a poriadne zabalit do osušky alebo deky aby neprechladol
so soplikami sme mali to iste ☹ ešte len videl odsavačku a už sa otáčal preč 😒
Lubica prajem krásnu dovolenku,,, 😉 Lea sa aj mne páči aj Mia,
Babulky pribalte ma niektorá do kufra 😀

mili1
13. kvě 2010

Aanda nam ten calgel nejako nepomahal, sarlotka tu ešte spomínala lepší už si nepamatam,,, sarlot kde si? alebo ten co radí lubica dentinox,,,aj ja chcem kupiť
mab krásna Anička 😵

lubica69
13. kvě 2010

Mili pribalila by som keby sa dalo

nefertitka
13. kvě 2010

kamistad sa vola ten krem,skusila som si to dat na dasno,ze co to spravi a naozaj mi trosku akoby strplo,skus ten aanda...
lubica my to grecko mame zaplatene uz od januara,takze uz tam ideme,ale nepokoje su pri atenach a tak,rhodos je daleko,tak sa nejak ani nebojime...ved teraz aj budu vdacni za kazdeho jedneho turistu🙂to ste poculi ako si ti greci doteraz zili?to je sila..a este sa im nepaci.Poisteni sme,keby nieco,no a ako vravim,na ostrovoch budu radi,ze im tam niekto pride ...prinajhorsom budu strajkovat na letisku a neodletime v termine 😀 aspon si predlzime dovcu.Furt lepsie ako ked sme boli v Egypte v Sharm el Sheiku a necele dva tyzdne po nasom odchode tam boli bombove utoky a zrovna presne tam,kde sme boli
lubica mne sa celkom pacil egypt,ale strasne horucavy na mna v juni,v tunisku je viac zelene a celkovo sa mi tam paci viac...prvy krat som tam bola s kamoskou asi pred...fuha uz ani neviem, 7 rokmi a to som sa tam ja tela este aj zalubila 😅 😅 no,dovolenkovy osial,potom som tam bola este s muzom a kamaratmi...su tam pekne plaze...aspon tam,kde sme boli my,kam presne idete?a uz ste boli s malym niekedy pri mori?ze ako sa to dalo zvladnut a tak....ja mam len obavy,ci tam nikolke to more nebude studene,ci neprechladne,ako dlho ju mozem nechat vo vode a tak...
Mili bal sa,ides do kufra 😀

lubica69
13. kvě 2010

Nefertitka pre mňa je Grécko naj No ale teraz sme sa báli Ak náhodou neodletíte v termíne všetko si hradite na vlastné náklady Zisťovala som to Aj keď ste poistený V Egypte sme boli aj s malým v júni Mal rok a pol A bolo dosť teplo Takže po tvojich odporúčaniach sa teraz na Tunis teším ešte viac Ďakujem

lubica69
13. kvě 2010

Jaj a ideme do Hammametu

nefertitka
13. kvě 2010

ale arabi su tam rovnako dotieravi ako v egypte🙂))))my sme teraz este nechceli radsej arabsku krajinu,ked je Nikolka este taka mala,mozno tak o 2,3 roky.
mna uz asi vystrie,ti slahnuti ludia si este o tejto hodine trieskaju kladivom a vrtaju!a to sme tam uz raz boli,povedali ze ok,ze budu ticho a zas...no nic,my potrebujeme este vrtat,tak to zahajime asi v sobotu o 6tej rano

lubica69
13. kvě 2010

Nefertitka juj susedia No aj preto sme sa presťahovali radšej z bytu z mesta do domu na dedinu Fu a nestraš Egypt sa mi práve kôli dotieravým Arabom nepáčil :-/

lubica69
13. kvě 2010

A v sobotu príjemné vŕtanie A kľudne to môžte zahajit aj o pol 6 Budú určite radi Ako vy teraz

nefertitka
13. kvě 2010

ved hej,hned ako sa Nikolka zobudi🙂to byva tak o piatej,pol siestej...
no treba ignorovat aj pohladom,nevsimat si a ist dalej..arabi su vsetci v tomto rovnaki,teda az na arabske emiraty...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru