Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
25. kvě 2010

Ahojte Sarlotka a tvrdne ti bruško?Povedz dokimu mal by ti dať na to magnézium To zaberá Nef a čo povedala doktorka na toho klieška?Neviem ako by som to riešila ja ale neboj to bude dobré

mabe
autor
25. kvě 2010

holky, tak jsme zpet. anicka pulku cviceni prospala, tak si mamka trosku zacvicila a cestou zpatky jsme poradne zmokly. ja mela na sobe stary boty deravy trosku. 😀 😝 nemohla jsem si dlouho vybrat novy az vcera, ale jeste jsem si je nevzala. 😝 blba no.

sarlotta
25. kvě 2010

Ahojky tak hlásím že kontrolka ok🙂 čípek drží a hrdlo nadstandart dlouhé 😎 takže se jen rozšiřuje pánev. Byla to rychlovka, koukla jsem jen na malou jak tluče srdíčko a hotovka🙂)))
Jsem spokojená 😉

mabe
autor
25. kvě 2010

sarlotko, gratulujuuuuuuu 🙂

sarlotta
25. kvě 2010

Mabe děkuju🙂 jdu se najest🙂))

Lubica.. díky.. magnésko mám... doc říkal, že to nebude tvrdnutí... 😉

lubica69
25. kvě 2010

Jej Sarlotka tak to som rada moja Mabe juj tak zomkly?No aj u nás sú hrozné prehánky

mabe
autor
25. kvě 2010

ahoj holky, mam dotazek: muzu jest nektarinky? aby se mala neosypala a pak kdyz malou kojim mezi 19-20h a pak ji az po 1h - 3h. musim si prsa odstrikavat nez jdu spat? muzu se me mliko tom ztratit?

lubica69
25. kvě 2010

Mabe nektarinky neviem moja Každé bábo má iné reakcie na ovocie Ja som do pol roka nejedla Mliečko by sa ti stratiť nemalo Interval medzi kojením by musel byť dlhší než 6 hodín

mabe
autor
25. kvě 2010

no nedavano to bylo 9h, ale to fakt byla vyjimka. normalka je to od tech 20-2h-3h.

sarlotta
25. kvě 2010

@mabe nektarinky zkus bez šupky jednu a uvidíš druhý den🙂

a to mlíčko se určo neztratí ze dne na den, takže nedostatek bys cítila a začla odstříkávat kdyby bylo potřeba... v noci bys měla kojit 3x-4x - počítá se i večerní a ranní kojení 😉

sarlotta
25. kvě 2010

holky u nás už byla dneska 3tí bouřka 😖 😲 a mezi tím pařák jak blázen a nebe čistě modré a pak se z ničeho nic zatáhne 😅

mabe
autor
25. kvě 2010

sarlotko, tak ja kojim v 8h, 2h, 5h, 8h, tak snad dobry.

tedka jsem udelala koprovku, poprve. delala jsem ji z mlika a zakysane smetany a nejak se me to zgrclo. 😒 manza sel na basket a anicka spi.

lubica69
25. kvě 2010

my pozeráme euro vision song 😀

mabe
autor
25. kvě 2010

ja pohlreicha

mabe
autor
25. kvě 2010

ja hodila taky fotecku jak jsem vcera uspavala. anicka se drzela ruky a druhou rukou jsem ji hladila po hlavicce 🙂

ellysa
25. kvě 2010

ahojte tak ja až teraz
sarlott gratulujem, už sa na malinkú teším ale nech si ešte počká 🙂 🙂 🙂
mabe super všetko tak zvládaš
ja sa cítim unavene, malinká bola včera hore skoro do štvrtej, nplakala len nechcela spať museli sme sa jej venovať
cez deň spí stále a v noci je hore, problém je že ja nejak neviem spať cez deň, tak už mám také opuchnuté oči 🙄 , ale teraz som pospala hodinku a pol a ešte zdriemnem alebo aspoň zavriem oči
dnes sme zvládli aj prvé kúpkanie, veľmi sa jej v kýbliku páčilo, zajtra prvá prechádzka hádam ju nepreplačeme 🙂
a tiež som chytila taký záchvat plaču cez deň asi lietajú hormóny ale mám úžasného muža tak už je fajn, u mňa je ten problém, že chcem byť stále 100 percentná, nie že by som si ľahla ja upratujem, musím sa na to všetko vyprdnúť a povedať si že prvoradá je malinká a aby bola spokojná, musím byť spokojná aj ja.
tak som sa vyplakala 🙂
jaj a ešte sme dnes od mesta dostali kopec darčekomv a zľvových kupónov tak ideme malej kúpiť hraciu dečku, čo sa týka mlieka stále len odsávam, už sa nechce prisať vôbec 😔 , ledva naťahám cez celý deň tak 120 ml ale nevzdávam sa, zajtra ideme kúpiť elektrickú odsávačku aby som sa netrápila ručne

lubica69
25. kvě 2010

Juj Ely tak sa len držkajte A oddychuj keď malá búvka A netráp sa s upratovaním Veď si potom nájdete systém a bude viac času aj na upratovanie

bambi7
26. kvě 2010

cafte babulky

elly nebojkaj vsetko zvladas super.....a to s tm mlieckom ani domka sa nechcela vobec prisat......stale som musela odsavt....no len skusaj a uvidis potom sama a neboj vsetko robis super a na upratovanie sa teraz vykasli a oddy chuj trocha
ja som sice bola taka ista ale po case uvidis sama ked budete uz uplne zohrate ze sa da vsetko ale na zaciatku si radsej oddychuj ked spi malinka 😉

no vcera teda prsalo co?ja som malej kupila este sandalky protetiku samozrejme to su take super sandalky som moc spokojna doporucil ortoped ze do 3r su to naj topanocky a aj sante 😉 tak sme este kupili nech ma.....

no inak vsetko po starom uz mam postavene na sporaku jedlo a domke sa venujem klasika.....
idem vas docitat

bambi7
26. kvě 2010

mili dodatocne gratulujeme aj s domkou......a aka bola oslava?

no aj my sme mali postel 4r ale mala zadne take male celo a mojmu to vadilo na nohy no to nas v obchode vtedy nenapadlo ze mu to bude vadit 😀
no tak uz mame novu aa aj som vymalovala tak sa tesim.....

a elly mala je krasna

sarlot vy ako?
a mabuska a mala princezna

mabe
autor
26. kvě 2010

🙂 dobre ranko devcata,

tak anicka spala jako obvykle od 20-3h,pak kvuli prdikum se nimrala,tak jsme si ju vzala v 5h v posteli a jeste s nimranim jsme "spaly" do 7h. tedka si hraje s hrazdickou a ja snidam. venku se ochladilo, je 15C.

elly, prvni koupani, no vidis. ja mela to stejny s hormonama. chtela sem vsechno delat nej...

bambi, ahoj.

mili1
26. kvě 2010

Ahojteeee,, bam dakujeme,,,, oslava bude cez víkend...
si šikulka ked aj maluješ 😉 ja to nechavam radšej mojmu 😀
tak už spite na novej postielke no fajnnn...kupili ste aj s uložným priestorom ? .my máme drevenú bez uložneho ale včera ju moj pritesnil tak už je lepšie 😉
elly ja som robila to iste chcela som mať všetko čisé ale potom som sa nato vykašlala a venovala sa malému, ved to sa neda pri babatku všetko stihnuť...ale postupne si najdeš režim a všetko bude fajn,,,držím palceee... 😉
mab mliečko by sa ti nemalo stratiť ale nenechavaj dlhé intervaly ,,,radšej potom odsaj...
lubi ahoj...

sarlotta
26. kvě 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
26. kvě 2010

@ellysa to kojčo nevzdávej... hlavně v noci zkoušej , nech ji i trochu poplakat- ona se chytí... nesmíš si to tak brát.. je hodně maličká- to se rozběhne 😉 kojíš přes kloboučky ? bez by to nešlo ? a odstříkané dáváš jak ? nejlíp po lžičkách nebo stříkačkou.
úplně nejlepší by bylo sehnat tenounkou kanylu od doktorky a injekční stříkačku a kanylku dát malé do pusinky spolu s bradavkou, aby tahala mlíčko ze stříkačky a zároveň stimulovala prso.
já se po císaři rozkojovala 14dní. do pusinky musí jí celá bradavka i dvorec- neboj se ji natlačit na prso- nosík má plochý- dýchá bokem- tak je to zařízeno. 😉

no a když to nepůjde, tak budete na UM- no a co 😉 to se dá dát vždycky, ničeho se neboj a nic neřeš. hlavně neběhej po bytě s vysavačem jooooo.... odpočívej, pij a jez ať ,máš dost mlíčka 😉

sarlotta
26. kvě 2010

@mabe to kojení v 8 ráno už není noční.. ale ve 2 a v 5 to stačí- to je fajn🙂 malá je šikulka 😉

sarlotta
26. kvě 2010

@mili1 ať se oslava vydaří i to počásko snad 😉

mabe
autor
26. kvě 2010

sarlotko, aha, hlavne ze to staci. 🙂 no aji mela jednou jenom ve 4h

mabe
autor
26. kvě 2010

anicka je nejaka protivna, preci jenom jedu k nasim.

mabe
autor
26. kvě 2010

at jde na vzduch, nechce se mi s ni byt doma

sarlotta
26. kvě 2010

mabe nároazově to envadí když prospí celou noc, to bys fakt poznala, že by Ti vypila celé prso a chtěla ještě druhé🙂 na to tak dojde kolem 4měsíců🙂 ale mlíčko se zase upraví.

nefertitka
26. kvě 2010

ahojte...
tak my sme naspat od ortopeda,30teho nastupujeme do nemocnice,idu nam ten palcek operovat ☹ ...skratena slacha ci co...tak sa "tesim", jednak mi je luto malej,na druhej strane mam husiu kozu uz teraz,jak ja nenavidim nemocnice,uz len ked ich vidim zvonka...neviem si predstavit,ako mi tam bude spat,ako ju tam mam krmit,ked budeme viacere na izbe,to sa budu deti navzajom budit?Mi tam asi srdce pukne,ked ju odnesu na operaciu a taku ospalu potom naspat na izbu,potom ju to chuda bude este aj boliet ☹ myslite,ze do nemocnice si mozem zobrat aj kocik?lebo ona mi nijak inak nezaspi ako v kociku...

no a uz mame aj pokyny k dovolenke,tam odlietame v pohode o 1dnej na obed,ale naspat o polnoci, to si tiez neviem predstavit s takym malym dietatom...a ze mame izbu vypratat uz o 10tej rano,asi budeme musiet priplatit este jeden den...
celu dovolenku budem aj tak mysliet len na tu nemocnicu ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru